Rytmisk Sports Gymnastik 2024 - Princess Cup


Micro - Fri
1. Karolina Titor (Hjerting IF)
Tid: 01:59
2. Zoya Kozemiakina (ROG)
Tid: 01:54
3. Emily Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:45
4. Molly Funck Møller (TIK Gymnastik)
Tid: 01:20
5. Ronja Christina Johannsen (Greve G&T)
Tid: 01:40
6. Thea Garaci (TIK Gymnastik)
Tid: 01:17
7. Aya Sharif (ROG)
Tid: 01:57
8. Saga Vinge Christensen (Hjerting IF)
Tid: 01:47
9. Iulia Maria Lapuste (TIK Gymnastik)
Tid: 01:20
10. Maya Zhalova (ROG)
Tid: 01:55
11. Olivia Lisnichuk (Hjerting IF)
Tid: 02:05
12. Luna Koch Thomsen (Hjerting IF)
Tid: 01:35
Mini - Fri
1. Astera Sharif (ROG)
Tid: 02:22
2. Nikoline Holm (Ølstykke GF)
Tid: 01:53
3. Lucia Casella (GF Øbro)
Tid: 01:46
4. Lucy Elizabeth Khang (ROG)
Tid: 01:53
5. Mia Baumann (GF Øbro)
Tid: 01:52
6. Silja J. Grønberg (Hjerting IF)
Tid: 02:03
7. Selina Li (Greve G&T)
Tid: 01:47
8. Andrea Havnsøe Petersen (GF Øbro)
Tid: 01:44
9. Amelia Lisnichuk (Hjerting IF)
Tid: 01:51
10. Elizabeth Højland Frederiksen (ROG)
Tid: 01:56
11. Emilie Silberbrandt (GF Øbro)
Tid: 01:49
12. Maria Chermenova (TIK Gymnastik)
Tid: 01:56
13. Emilia Østergaard (Ølstykke GF)
Tid: 01:52
14. Silvia Silber (TIK Gymnastik)
Tid: 01:49
15. Filipa Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Tid: 02:16
16. Camilla Li (ROG)
Tid: 02:03
17. Maliva Segall (Hjerting IF)
Tid: 02:02
18. Melia Ørbæk Tønnesen (TIK Gymnastik)
Tid: 01:33
19. Laura Abdelghaffar (ROG)
Tid: 01:56
20. Uliana Lolia (TIK Gymnastik)
Tid: 01:52
21. Sophia Konovalova Fridberg (ROG)
Tid: 01:56
Mini - Tøndebånd
1. Maria Chermenova (TIK Gymnastik)
Tid: 01:39
2. Emilia Østergaard (Ølstykke GF)
Tid: 01:56
3. Silvia Silber (TIK Gymnastik)
Tid: 01:55
4. Nikoline Holm (Ølstykke GF)
Tid: 01:59
5. Lucia Casella (GF Øbro)
Tid: 01:48
6. Lucy Elizabeth Khang (ROG)
Tid: 01:52
7. Mia Baumann (GF Øbro)
Tid: 01:58

Mini - Bold
1. Silja J. Grønberg (Hjerting IF)
Tid: 01:54
2. Selina Li (Greve G&T)
Tid: 01:52
3. Andrea Havnsøe Petersen (GF Øbro)
Tid: 01:49
4. Amelia Lisnichuk (Hjerting IF)
Tid: 01:55
5. Elizabeth Højland Frederiksen (ROG)
Tid: 01:58
6. Filipa Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Tid: 01:31
7. Maliva Segall (Hjerting IF)
Tid: 01:53
Rekrut - Fri
1. Olivia Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Tid: 01:51
2. Sara Ladefoged Amir (GF Øbro)
Tid: 01:49
3. Isabelle Kallesen (TIK Gymnastik)
Tid: 01:54
4. Anastasiia Korzh (ROG)
Tid: 01:55
5. Ella Augusta Guldbæk Musak (TIK Gymnastik)
Tid: 02:08
6. Laura Amnitzbøll Vibild (Hjerting IF)
Tid: 01:53
7. Anna Kaya Grønvald Stryhn (TIK Gymnastik)
Tid: 01:56
8. Julie Wibe Jespersen (Greve G&T)
Tid: 02:11
9. Mille Mathilde Albrechtsen (TIK Gymnastik)
Score: / Tid: 01:52
10. Marie Jørgensen (Ølstykke GF)
Tid: 02:02
11. Delia Georgiana Badragan (TIK Gymnastik)
Tid: 01:55
12. Isabella Nowak Escobedo (ROG)
Tid: 01:49
13. Freja Tehler (GF Øbro)
Tid: 01:48
14. Mathilde Søs Marcussen (TIK Gymnastik)
Tid: 02:00
15. Vega Poulsen (TIK Gymnastik)
Tid: 01:56
16. Theodora Ottosen-Støtt (GF Øbro)
Tid: 01:56
Rekrut - Køller
1. Theodora Ottosen-Støtt (GF Øbro)
Tid: 01:49
2. Freja Tehler (GF Øbro)
Tid: 01:54

Rekrut - Tøndebånd
1. Olivia Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Tid: 01:51
2. Sara Ladefoged Amir (GF Øbro)
Tid: 01:54
3. Isabelle Kallesen (TIK Gymnastik)
Tid: 01:52
4. Anastasiia Korzh (ROG)
Tid: 01:58
Rekrut - Vimpel
1. Mathilde Søs Marcussen (TIK Gymnastik)
Tid: 02:03
2. Delia Georgiana Badragan (TIK Gymnastik)
Tid: 01:59
3. Isabella Nowak Escobedo (ROG)
Tid: 02:01
Rekrut - Bold
1. Ella Augusta Guldbæk Musak (TIK Gymnastik)
Tid: 01:52
2. Laura Amnitzbøll Vibild (Hjerting IF)
Tid: 02:01
3. Anna Kaya Grønvald Stryhn (TIK Gymnastik)
Tid: 01:56
4. Julie Wibe Jespersen (Greve G&T)
Tid: 01:59
5. Mille Mathilde Albrechtsen (TIK Gymnastik)
Tid: 01:47
6. Marie Jørgensen (Ølstykke GF)
Tid: 02:03
7. Elín Rose Marchal (GF Øbro)
Tid: 01:55

Pre-Junior - Fri
1. Emilia Sophia Seistrup (Hjerting IF)
Tid: 02:03
2. Jana Ivanova (ROG)
Tid: 01:51
3. Natalie Holm (Ølstykke GF)
Tid: 01:51
4. Valeria Nicole Kuzina (ROG)
Tid: 01:54
5. Duru Im (Ølstykke GF)
Tid: 01:54
6. Alina Petersen (ROG)
Tid: 01:52
7. Elizabeth Niclasen (ROG)
Tid: 01:47
8. Victoria Elizabeth Winck-Flyvholm (ROG)
Tid: 01:59
9. Nikol Minkova (ROG)
Tid: 01:59
Pre-Junior - Køller
1. Valeria Nicole Kuzina (ROG)
Tid: 01:50
2. Duru Im (Ølstykke GF)
Tid: 01:57
Pre-Junior - Tøndebånd
1. Jana Ivanova (ROG)
Tid: 02:06
2. Natalie Holm (Ølstykke GF)
Tid: 01:47

Pre-Junior - Vimpel
1. Alina Petersen (ROG)
Tid: 02:04
2. Elizabeth Niclasen (ROG)
Tid: 01:59
3. Victoria Elizabeth Winck-Flyvholm (ROG)
Tid: 02:09
4. Nikol Minkova (ROG)
Tid: 02:10
Pre-Junior - Bold
1. Emilia Sophia Seistrup (Hjerting IF)
Tid: 02:02
Diverse
1. Indmarch
Score: / Tid: 06:40
2. Udmarch
Tid: 24:05

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 23.946
Antal fotos: 59.130
Livestream: Offline