Rytmisk Sports Gymnastik 2023 - SM 2023


Mikro
1. Lucia Cansella (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:36
2. Emily Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:55
3. Andrea Havnsøe Petersen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:47
4. Zoya Kozemiakin (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Tid: 01:40
5. Emilie Silberbrandt (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:42
Mini - Fri
1. Elizabeth Højland Frederiksen (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.300 / Tid: 01:54
2. Julie Wibe Jespersen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.250 / Tid: 01:54
3. Mia Baumann (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 12.950 / Tid: 01:50
4. Nikoline Holm (Ølstykke GF)
Score: 12.900 / Tid: 01:56
5. Maria Golubtsova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 12.850 / Tid: 01:48
6. Theodora Gomes Ottosen-Støtt (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 12.000 / Tid: 01:53
7. Selina Li (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.950 / Tid: 01:52
8. Smilla Sander (Ølstykke GF)
Score: 11.750 / Tid: 01:51
9. Sofiia Simak (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 11.700 / Tid: 01:50
10. Mathilde Søs Marcussen (TIK Gymnastik)
Score: 11.350 / Tid: 01:48
11. Nomi (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 10.550 / Tid: 02:02
12. Ella Augusta Guldbæk Musak (TIK Gymnastik)
Score: 10.550 / Tid: 01:51
13. Vigga Glindvad Porsborg (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 10.400 / Tid: 01:50
14. Emilia Østergaard (Ølstykke GF)
Score: 10.150 / Tid: 01:53
15. Filipa Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Score: 9.950 / Tid: 01:56
16. Ksenia Holovkova (TIK Gymnastik)
Score: 9.900 / Tid: 01:50
Mini - Redskab
1. Julie Wibe Jespersen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.450 / Tid: 01:55
2. Theodora Gomes Ottosen-Støtt (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 12.350 / Tid: 01:36
3. Mathilde Søs Marcussen (TIK Gymnastik)
Score: 11.350 / Tid: 01:36
4. Elizabeth Højland Frederiksen (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 11.150 / Tid: 01:50
5. Sofiia Simak (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 10.450 / Tid: 01:55
6. Maria Golubtsova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 10.450 / Tid: 01:54
7. Nikoline Holm (Ølstykke GF)
Score: 10.150 / Tid: 01:53
8. Filipa Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Score: 10.150 / Tid: 01:21
9. Smilla Sander (Ølstykke GF)
Score: 9.800 / Tid: 01:56
10. Mia Baumann (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.600 / Tid: 01:36
11. Selina Li (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.800 / Tid: 01:52
12. Anna Kaya Grønvald Stryhn (TIK Gymnastik)
Score: 8.750 / Tid: 01:55
13. Anna Kaya Grønvald Stryhn (TIK Gymnastik)
Score: 8.750 / Tid: 01:54
14. Ella Augusta Guldbæk Musak (TIK Gymnastik)
Score: 8.700 / Tid: 01:37
15. Emilia Østergaard (Ølstykke GF)
Score: 7.950 / Tid: 01:50
16. Vigga Glindvad Porsborg (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 7.950 / Tid: 02:00

Rekrut - Fri
1. Isabella Nowak Escobedo (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 18.050 / Tid: 01:47
2. Alina Petersen (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 16.100 / Tid: 01:48
3. Nikol Minkova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 14.500 / Tid: 01:43
4. Duru Im (Ølstykke GF)
Score: 14.350 / Tid: 01:48
5. Marie Jørgensen (Ølstykke GF)
Score: 14.100 / Tid: 01:45
6. Victoria Winck-Flyvholm (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 14.000 / Tid: 01:41
7. Nathalie Holm (Ølstykke GF)
Score: 13.300 / Tid: 01:44
8. Valeria Nicole Kuzina (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.100 / Tid: 01:35
9. Freja Tehler (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.200 / Tid: 01:38
10. Delia Georgiana Badragan (TIK Gymnastik)
Score: 9.900 / Tid: 01:43
Rekrut - Redskab 1
1. Isabella Nowak Escobedo (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 17.600 / Tid: 01:50
2. Alina Petersen (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 15.350 / Tid: 01:44
3. Marie Jørgensen (Ølstykke GF)
Score: 13.900 / Tid: 01:45
4. Victoria Winck-Flyvholm (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.800 / Tid: 01:41
5. Nathalie Holm (Ølstykke GF)
Score: 12.700 / Tid: 01:41
6. Duru Im (Ølstykke GF)
Score: 12.050 / Tid: 01:40
7. Valeria Nicole Kuzina (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 11.050 / Tid: 01:44
8. Freja Tehler (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 10.500 / Tid: 01:42
9. Delia Georgiana Badragan (TIK Gymnastik)
Score: 9.650 / Tid: 01:51
10. Nikol Minkova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 7.550 / Tid: 01:51
Rekrut - Redskab 2
1. Isabella Nowak Escobedo (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 17.350 / Tid: 01:50
2. Alina Petersen (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 14.150 / Tid: 01:46
3. Victoria Winck-Flyvholm (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.350 / Tid: 01:48
4. Nathalie Holm (Ølstykke GF)
Score: 12.100 / Tid: 01:46
5. Duru Im (Ølstykke GF)
Score: 12.100 / Tid: 01:47
6. Nikol Minkova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 12.050 / Tid: 01:45
7. Freja Tehler (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.000 / Tid: 01:39
8. Marie Jørgensen (Ølstykke GF)
Score: 10.900 / Tid: 01:48
9. Valeria Nicole Kuzina (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 10.300 / Tid: 01:40
10. Delia Georgiana Badragan (TIK Gymnastik)
Score: 7.000 / Tid: 01:36

Rekrut/Pre-Junior - 2. Division - Serie 1
1. Amanda Lauritzen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.300 / Tid: 01:44
2. Simone Reimann (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.550 / Tid: 01:43
3. Isabelle Kallesen (TIK Gymnastik)
Score: 11.750 / Tid: 01:50
4. Luna Cebrian (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.600 / Tid: 01:36
5. Cilja Lindeberg (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.450 / Tid: 01:40
6. Elizabeth Niclasen (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 11.250 / Tid: 01:50
7. Vega Poulsen (TIK Gymnastik)
Score: 10.550 / Tid: 01:43
8. Olivia Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Score: 10.150 / Tid: 01:24
9. Lea Vengel Andersen (TIK Gymnastik)
Score: 9.500 / Tid: 01:45
10. Jana Ivanova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 6.900 / Tid: 01:49
Rekrut/Pre-Junior - 2. Division - Serie 2
1. Amanda Lauritzen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.800 / Tid: 01:49
2. Elizabeth Niclasen (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 12.600 / Tid: 01:45
3. Luna Cebrian (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 10.250 / Tid: 01:46
4. Cilja Lindeberg (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.700 / Tid: 01:46
5. Simone Reimann (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.250 / Tid: 01:48
6. Jana Ivanova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 8.350 / Tid: 01:46
7. Vega Poulsen (TIK Gymnastik)
Score: 6.550 / Tid: 01:38
8. Isabelle Kallesen (TIK Gymnastik)
Score: 6.350 / Tid: 01:43
9. Olivia Birk Nymand (TIK Gymnastik)
Score: 5.800 / Tid: 01:45
10. Lea Vengel Andersen (TIK Gymnastik)
Score: 5.050 / Tid: 01:41
Junior - 2. Division - Serie 1
1. Ella Juulsgaard Jepsen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 15.050 / Tid: 01:36
2. Anais Maria D. Bernier (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 14.683 / Tid: 01:33
3. Oliwia Pater (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 12.266 / Tid: 01:35
4. Iben Pagsberg Jessen (TIK Gymnastik)
Score: 11.850 / Tid: 01:36
5. Isabella Koch Hansen (TIK Gymnastik)
Score: 11.250 / Tid: 01:37
6. Alma Glindvad Porsborg (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 10.300 / Tid: 01:35

Junior - 2. Division - Serie 2
1. Isabella Koch Hansen (TIK Gymnastik)
Score: 14.266 / Tid: 01:36
2. Anais Maria D. Bernier (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.683 / Tid: 01:33
3. Ella Juulsgaard Jepsen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.433 / Tid: 01:37
4. Iben Pagsberg Jessen (TIK Gymnastik)
Score: 11.416 / Tid: 01:35
5. Alma Glindvad Porsborg (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 11.233 / Tid: 01:37
6. Oliwia Pater (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 9.066 / Tid: 01:40
Pre-Junior - 1. Division - Serie 1
1. Vasilisa Ricalovska (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 17.550 / Tid: 01:45
2. Ella Bøllingtoft Asmussen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.400 / Tid: 01:47
3. Anna Golubtsova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 14.500 / Tid: 01:46
Pre-Junior - 1. Division - Serie 2
1. Vasilisa Ricalovska (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 14.750 / Tid: 01:46
2. Ella Bøllingtoft Asmussen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.100 / Tid: 01:51
3. Anna Golubtsova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 12.600 / Tid: 01:44

Pre-Junior - 1. Division - Serie 3
1. Ella Bøllingtoft Asmussen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 17.400 / Tid: 01:42
2. Vasilisa Ricalovska (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 15.300 / Tid: 01:48
3. Anna Golubtsova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 9.150 / Tid: 01:52
Pre-Junior - 1. Division - Serie 4
1. Ella Bøllingtoft Asmussen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.450 / Tid: 01:52
2. Anna Golubtsova (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.100 / Tid: 01:52
3. Vasilisa Ricalovska (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.000 / Tid: 01:46
Junior - 1. Division - Bold
1. Yuliia Filimonenko (TIK Gymnastik)
Score: 19.900 / Tid: 01:49
2. Maria Grosser (TIK Gymnastik)
Score: 19.300 / Tid: 01:41
3. Veronika Torymenko (Ølstykke GF)
Score: 16.900 / Tid: 02:44
4. Nanna Silberbrandt (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 15.850 / Tid: 01:52
5. Malou Nordberg (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 15.800 / Tid: 01:48
6. Mikkeline Klemmesen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 15.400 / Tid: 01:33
7. Naja Sanggaard Jørgensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.100 / Tid: 01:34
8. Sofia Luisa Gomes Ryom (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 13.800 / Tid: 01:46
9. Emilie Holze Jensen (Ølstykke GF)
Score: 12.950 / Tid: 01:46

Junior - 1. Division - Køller
1. Yuliia Filimonenko (TIK Gymnastik)
Score: 21.750 / Tid: 01:48
2. Veronika Torymenko (Ølstykke GF)
Score: 17.950 / Tid: 01:52
3. Maria Grosser (TIK Gymnastik)
Score: 16.900 / Tid: 01:53
4. Naja Sanggaard Jørgensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.700 / Tid: 01:48
5. Mikkeline Klemmesen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 15.800 / Tid: 01:50
6. Sofia Luisa Gomes Ryom (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 14.500 / Tid: 01:46
7. Emilie Holze Jensen (Ølstykke GF)
Score: 14.350 / Tid: 01:51
8. Malou Nordberg (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.300 / Tid: 01:49
9. Nanna Silberbrandt (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 13.550 / Tid: 01:48
Junior - 1. Division - Tøndebånd
1. Yuliia Filimonenko (TIK Gymnastik)
Score: 20.050 / Tid: 01:44
2. Naja Sanggaard Jørgensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 17.750 / Tid: 01:48
3. Maria Grosser (TIK Gymnastik)
Score: 17.250 / Tid: 01:14
4. Veronika Torymenko (Ølstykke GF)
Score: 16.800 / Tid: 01:46
5. Malou Nordberg (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 15.400 / Tid: 01:49
6. Nanna Silberbrandt (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 15.250 / Tid: 01:44
7. Emilie Holze Jensen (Ølstykke GF)
Score: 13.900 / Tid: 01:43
8. Sofia Luisa Gomes Ryom (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 13.750 / Tid: 01:46
9. Mikkeline Klemmesen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 13.000 / Tid: 01:42
Junior - 1. Division - Vimpel
1. Yuliia Filimonenko (TIK Gymnastik)
Score: 19.950 / Tid: 01:52
2. Maria Grosser (TIK Gymnastik)
Score: 18.200 / Tid: 01:58
3. Nanna Silberbrandt (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 14.800 / Tid: 01:42
4. Mikkeline Klemmesen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 14.650 / Tid: 01:48
5. Malou Nordberg (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.450 / Tid: 01:55
6. Sofia Luisa Gomes Ryom (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 13.550 / Tid: 01:44
7. Naja Sanggaard Jørgensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.250 / Tid: 01:53
8. Emilie Holze Jensen (Ølstykke GF)
Score: 11.550 / Tid: 01:47
9. Veronika Torymenko (Ølstykke GF)
Score: 11.200 / Tid: 01:57

Senior - 2. Division - Serie 1
1. Marie Mejnholt Jakobsen (Ølstykke GF)
Score: 14.266 / Tid: 01:37
2. Alberte Narp (Ølstykke GF)
Score: 14.150 / Tid: 01:35
3. Nathalie Hald (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.566 / Tid: 01:36
4. Luna Holm (Ølstykke GF)
Score: 11.433 / Tid: 01:38
5. Ida Tuxen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.066 / Tid: 01:36
Senior - 2. Division - Serie 2
1. Alberte Narp (Ølstykke GF)
Score: 14.483 / Tid: 01:37
2. Luna Holm (Ølstykke GF)
Score: 13.983 / Tid: 01:38
3. Marie Mejnholt Jakobsen (Ølstykke GF)
Score: 13.916 / Tid: 01:33
4. Ida Tuxen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.133 / Tid: 01:33
5. Nathalie Hald (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.766 / Tid: 01:34
Senior - 1. Division - Køller
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen (TIK Gymnastik)
Score: 25.166 / Tid: 01:47
2. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Score: 23.316 / Tid: 01:43
3. Sarah Holck Rosendal (Ølstykke GF)
Score: 20.683 / Tid: 01:44
4. Helena Chen (Ølstykke GF)
Score: 18.983 / Tid: 01:48
5. Maja Køhler Bay (TIK Gymnastik)
Score: 17.550 / Tid: 01:49
6. Malene Skødstrup (Greve)
Score: 16.500 / Tid: 01:46
7. Lucca Leth Schmidt (TIK Gymnastik)
Score: 16.283 / Tid: 01:48

Senior - 1. Division - Tønderbånd
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen (TIK Gymnastik)
Score: 26.850 / Tid: 01:46
2. Helena Chen (Ølstykke GF)
Score: 21.400 / Tid: 01:43
3. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Score: 18.850 / Tid: 01:42
4. Sarah Holck Rosendal (Ølstykke GF)
Score: 18.300 / Tid: 01:39
5. Malene Skødstrup (Greve)
Score: 17.650 / Tid: 01:45
6. Maja Køhler Bay (TIK Gymnastik)
Score: 15.650 / Tid: 01:40
7. Lucca Leth Schmidt (TIK Gymnastik)
Score: 14.050 / Tid: 01:35
Senior - 1. Division - Vimpel
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen (TIK Gymnastik)
Score: 23.516 / Tid: 01:48
2. Sarah Holck Rosendal (Ølstykke GF)
Score: 19.483 / Tid: 01:47
3. Lucca Leth Schmidt (TIK Gymnastik)
Score: 17.966 / Tid: 01:50
4. Helena Chen (Ølstykke GF)
Score: 17.866 / Tid: 01:51
5. Maja Køhler Bay (TIK Gymnastik)
Score: 16.566 / Tid: 01:44
6. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Score: 16.000 / Tid: 01:55
7. Malene Skødstrup (Greve)
Score: 15.416 / Tid: 01:53
Senior - 1. Division - Bold
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen (TIK Gymnastik)
Score: 27.550 / Tid: 01:46

Duo/trio Mini - Runde 1
1. Ølstykke mini duo (Ølstykke GF)
Score: 12.300 / Tid: 01:49
2. TIK Silvia & Maria (TIK Gymnastik)
Score: 9.650 / Tid: 01:49
Senior - 1. Division - Bold
1. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Score: 21.100 / Tid: 01:39
2. Helena Chen (Ølstykke GF)
Score: 20.400 / Tid: 01:51
3. Malene Skødstrup (Greve)
Score: 19.600 / Tid: 01:42
4. Sarah Holck Rosendal (Ølstykke GF)
Score: 19.150 / Tid: 01:45
5. Maja Køhler Bay (TIK Gymnastik)
Score: 19.100 / Tid: 01:40
6. Lucca Leth Schmidt (TIK Gymnastik)
Score: 17.650 / Tid: 01:48
Duo/trio Mini - Runde 2
1. Ølstykke mini duo (Ølstykke GF)
Score: 11.450 / Tid: 01:48
2. TIK Silvia & Maria (TIK Gymnastik)
Score: 10.250 / Tid: 01:46

Duo/trio Rekrut - Runde 1
1. ROG Duo (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 14.650 / Tid: 01:48
2. TIK Vega & Isabelle (TIK Gymnastik)
Score: 11.800 / Tid: 01:54
3. Team Anuuk (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.350 / Tid: 01:46
4. Ølstykke rekrut duo (Ølstykke GF)
Score: 10.400 / Tid: 01:51
5. TIK Sofie & Sibel (TIK Gymnastik)
Score: 9.950 / Tid: 01:48
Duo/trio Rekrut - Runde 2
1. ROG Duo (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 13.950 / Tid: 01:49
2. Ølstykke rekrut duo (Ølstykke GF)
Score: 12.800 / Tid: 01:53
3. Team Anuuk (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.550 / Tid: 01:46
4. TIK Sofie & Sibel (TIK Gymnastik)
Score: 10.250 / Tid: 01:48
5. TIK Vega & Isabelle (TIK Gymnastik)
Score: 9.900 / Tid: 01:53
Duo/trio Junior - Runde 1
1. Team ROG (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 12.550 / Tid: 01:54
2. Team Aviaja (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.850 / Tid: 01:58

Duo/trio Junior - Runde 2
1. Team ROG (Rødovre & Omegns Gymnastikforening(ROG))
Score: 12.550 / Tid: 01:53
2. Team Aviaja (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.250 / Tid: 01:53
Mini Gruppe - Runde 1
1. TIK Mini (TIK Gymnastik)
Score: 8.400 / Tid: 01:57
Mini Gruppe - Runde 2
1. TIK Mini (TIK Gymnastik)
Score: 9.000 / Tid: 01:56

Rekrut Gruppe - Runde 1
1. TIK rekrut (TIK Gymnastik)
Score: 9.600 / Tid: 02:35
Rekrut Gruppe - Runde 2
1. TIK rekrut (TIK Gymnastik)
Score: 9.550 / Tid: 02:29
Junior Gruppe - Runde 1
1. TIK Junior (TIK Gymnastik)
Score: 7.500 / Tid: 03:08

Junior Gruppe - Runde 2
1. TIK Junior (TIK Gymnastik)
Score: 6.550 / Tid: 01:59
Senior Gruppe - Runde 1
1. Team Comezo (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.150 / Tid: 03:03

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 23.946
Antal fotos: 59.130
Livestream: Offline