Grand Prix-Rytme 2023 - SM 2023


Mikro
1. Team Vesta (Farum Gymnastikforening)
Tid: 02:12
2. Team Estreja (Ringsted IF - Gymnastik)
Tid: 03:21
3. Team Avalia (Sorø Gymnastik Forening)
Tid: 03:00
4. Team Zinnia (HGI Gymnastik og Trampolin)
Tid: 02:50
5. Team Emla (Espergærde IF)
Tid: 02:44
6. Team Flora (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 03:10
7. Team Mirabella (GF Køge Bugt)
Tid: 03:36
8. Team Kimia (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 03:11
9. Team Ceresia (Ringsted IF - Gymnastik)
Tid: 03:26
10. Team Enora (Espergærde IF)
Tid: 03:35
11. Team Nori (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 03:25
Mini Mono
1. Team Avera (Espergærde IF)
Score: 11.67 / Tid: 03:13
2. Team Daisy (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.93 / Tid: 02:54
3. Team Mevio (GF Køge Bugt)
Score: 6.73 / Tid: 03:09
4. Team Posie (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.67 / Tid: 02:49
5. Team Pythia (Farum Gymnastikforening)
Score: 6.53 / Tid: 02:56
6. Team Aviola (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.37 / Tid: 03:06
7. Team Limone (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 5.07 / Tid: 03:09
Mini 8-10 - Serie 1
1. Team Mynthe (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.63 / Tid: 03:15
2. Team Lucia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.95 / Tid: 03:21
3. Team Akiko (SOR IF)
Score: 5.53 / Tid: 03:16

Mini 8-10 - Serie 2
1. Team Mynthe (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.85 / Tid: 03:22
2. Team Lucia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 4.65 / Tid: 04:14
3. Team Akiko (SOR IF)
Score: 3.40 / Tid: 03:15
Mini 10-12 - Serie 1
1. Team Melia (GF Køge Bugt)
Score: 13.68 / Tid: 03:47
2. Team Ovia (Farum Gymnastikforening)
Score: 13.27 / Tid: 03:13
3. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.47 / Tid: 03:42
4. Team Ixia (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.80 / Tid: 02:53
5. Team Thaliope (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.62 / Tid: 03:09
6. Team Litchi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 6.03 / Tid: 03:35
Mini 10-12 - Serie 2
1. Team Ovia (Farum Gymnastikforening)
Score: 12.60 / Tid: 02:55
2. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.10 / Tid: 02:35
3. Team Melia (GF Køge Bugt)
Score: 10.90 / Tid: 03:00
4. Team Ixia (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 10.60 / Tid: 02:43
5. Team Thaliope (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.55 / Tid: 02:41
6. Team Litchi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 4.60 / Tid: 03:07

Pige - Serie 1
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 15.13 / Tid: 03:31
2. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.28 / Tid: 03:25
3. Team Estrela (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 11.72 / Tid: 03:34
4. Team Merina (GF Køge Bugt)
Score: 9.33 / Tid: 03:25
Pige - Serie 2
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.00 / Tid: 03:07
2. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.50 / Tid: 03:15
3. Team Estrela (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.10 / Tid: 03:08
4. Team Merina (GF Køge Bugt)
Score: 5.60 / Tid: 02:51
Tweens
1. Team Orkidea (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.00 / Tid: 03:17
2. Team Akira (SOR IF)
Score: 8.98 / Tid: 03:12
3. Team Una (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.82 / Tid: 03:18
4. Team Viva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.30 / Tid: 03:16

Senior Fri
1. Team Bella (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.35 / Tid: 03:22
2. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 15.20 / Tid: 03:27
3. Team Nordik (IF Føroyar)
Score: 15.00 / Tid: 03:30
4. Team Melina (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 11.05 / Tid: 03:12
5. Team Stevns (Gymnastikefterskolen Stevns)
Score: 9.25 / Tid: 03:05
6. Team Papaya (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 8.30 / Tid: 03:26
Junior - Serie 1
1. Team Azunit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.08 / Tid: 03:48
2. Team Farum Junior (Farum Gymnastikforening)
Score: 13.75 / Tid: 03:36
3. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 13.33 / Tid: 03:29
4. Team Vivo (SOR IF)
Score: 9.80 / Tid: 03:21
5. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.65 / Tid: 03:30
6. Team Mathena (GF Køge Bugt)
Score: 8.73 / Tid: 03:01
7. Team Naranja (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.28 / Tid: 02:58
Junior - Serie 2
1. Team Azunit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.30 / Tid: 03:11
2. Team Farum Junior (Farum Gymnastikforening)
Score: 10.15 / Tid: 03:24
3. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 9.20 / Tid: 03:12
4. Team Vivo (SOR IF)
Score: 7.80 / Tid: 03:04
5. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 7.40 / Tid: 03:12
6. Team Mathena (GF Køge Bugt)
Score: 6.75 / Tid: 03:10
7. Team Naranja (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 5.10 / Tid: 03:13

Senior - Serie 1
1. Team Greve (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 17.28 / Tid: 03:43
2. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 16.48 / Tid: 03:08
3. Team Makana (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.88 / Tid: 03:19
Senior - Serie 2
1. Team Greve (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.95 / Tid: 03:14
2. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 12.55 / Tid: 03:13
3. Team Makana (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.00 / Tid: 03:17
Diverse
1. Indmarch
Tid: 11:50
2. Medaljeoverrækkelse 1
Tid: 17:13
3. Medaljeoverrækkelse 2
Tid: 33:43

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 23.946
Antal fotos: 59.130
Livestream: Offline