Grand Prix-Rytme 2022 - SM 2022


Mikro - Serie 1
1. Team Nori (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 03:22
2. Team Mirabella (GF Køge Bugt)
Tid: 03:07
3. Team Galia (Ringsted IF - Gymnastik)
Tid: 03:43
4. Team Posie (HGI Gymnastik og Trampolin)
Tid: 03:18
5. Team Enora Hvid (Espergærde IF)
Tid: 03:16
6. Team Apollo (Farum Gymnastikforening)
Tid: 03:13
7. Team Avalia (Sorø Gymnastik Forening)
Tid: 03:10
8. Team Akiko (SOR IF)
Tid: 02:57
Mini Mono - Serie 1
1. Team Ixia (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.67 / Tid: 03:09
2. Team Avera (Espergærde IF)
Score: 7.05 / Tid: 03:11
3. Team Anora (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 6.25 / Tid: 03:09
4. Team Daisy (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.13 / Tid: 03:11
Mini 8-10 - Serie 1
1. Team Mynthei (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.58 / Tid: 03:06
2. Team Litchi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.52 / Tid: 03:31
3. Team Mevio (GF Køge Bugt)
Score: 7.35 / Tid: 03:02
4. Team Lucia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 5.00 / Tid: 02:55
5. Team Aviolai (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 3.97 / Tid: 02:58

Mini 8-10 - Serie 2
1. Team Mynthe (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.77 / Tid: 02:58
2. Team Mevio (GF Køge Bugt)
Score: 7.78 / Tid: 02:26
3. Team Lucia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.87 / Tid: 02:41
4. Team Litchi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 6.22 / Tid: 03:04
5. Team Aviola (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 3.03 / Tid: 02:36
Mini 10-12 - Serie 1
1. Team Melia (GF Køge Bugt)
Score: 13.85 / Tid: 03:11
2. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.35 / Tid: 03:11
3. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.02 / Tid: 03:12
4. Team Ovia (Farum Gymnastikforening)
Score: 11.53 / Tid: 03:20
5. Team Estrela (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.92 / Tid: 03:11
6. Team Merina (GF Køge Bugt)
Score: 8.85 / Tid: 02:52
7. Team Alfea (SOR IF)
Score: 8.23 / Tid: 02:50
8. Team Viva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.95 / Tid: 03:14
9. Team Thaliope (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.55 / Tid: 03:07
Mini 10-12 - Serie 2
1. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.18 / Tid: 03:05
2. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.17 / Tid: 02:58
3. Team Melia (GF Køge Bugt)
Score: 11.93 / Tid: 02:41
4. Team Estrela (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 10.65 / Tid: 02:51
5. Team Ovia (Farum Gymnastikforening)
Score: 10.48 / Tid: 02:52
6. Team Alfea (SOR IF)
Score: 8.03 / Tid: 02:47
7. Team Viva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.02 / Tid: 02:36
8. Team Merina (GF Køge Bugt)
Score: 6.83 / Tid: 02:45
9. Team Thaliope (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 5.23 / Tid: 02:21

Mini 12-14 - Serie 1
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.52 / Tid: 03:32
2. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 16.02 / Tid: 03:20
3. Team Naranja (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 8.80 / Tid: 03:26
4. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 7.82 / Tid: 03:15
Mini 12-14 - Serie 2
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.77 / Tid: 03:16
2. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 14.00 / Tid: 02:51
3. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.20 / Tid: 02:53
4. Team Naranja (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 6.58 / Tid: 02:58
Tweens - Serie 1
1. Team Ura (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 10.70 / Tid: 03:24
2. Team Vivo (SOR IF)
Score: 8.52 / Tid: 03:22
3. Team Orkidea (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.45 / Tid: 03:11

Junior - Serie 1
1. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 17.45 / Tid: 03:35
2. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 15.45 / Tid: 03:24
3. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 14.60 / Tid: 03:05
4. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.55 / Tid: 03:17
5. Team Enya-Liva (Farum Gymnastikforening)
Score: 11.00 / Tid: 03:26
6. Team Esperanza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 10.20 / Tid: 03:24
7. Team Mathena (GF Køge Bugt)
Score: 8.25 / Tid: 03:09
8. Team Svera (SOR IF)
Score: 7.10 / Tid: 03:02
Junior - Serie 2
1. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.10 / Tid: 03:30
2. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 11.00 / Tid: 03:04
3. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 10.55 / Tid: 03:13
4. Team Esperanza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.25 / Tid: 03:15
5. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 9.22 / Tid: 03:08
6. Team Enya-Liva (Farum Gymnastikforening)
Score: 6.68 / Tid: 03:10
7. Team Mathena (GF Køge Bugt)
Score: 6.07 / Tid: 03:11
8. Team Svera (SOR IF)
Score: 4.87 / Tid: 03:01
Senior Fri - Serie 1
1. Team Hera (Færøerne)
Score: 17.22 / Tid: 03:25
2. Team Nordik (IF Færoyar)
Score: 15.25 / Tid: 03:42
3. Team Octavia (Farum Gymnastikforening)
Score: 15.13 / Tid: 03:11
4. Team Bella (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.42 / Tid: 03:09
5. Team Melina (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 10.78 / Tid: 03:19
6. Team Amaryllis (HGI Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.50 / Tid: 03:32
7. Team Papaya (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 9.32 / Tid: 03:34
8. Team Valkyria (Sorø Gymnastikefterskole)
Score: 6.83 / Tid: 03:34

Senior - Serie 1
1. Team Greve (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 17.50 / Tid: 03:33
2. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 16.35 / Tid: 03:15
3. Team Køge Senior (GF Køge Bugt)
Score: 12.35 / Tid: 03:26
Senior - Serie 2
1. Team Greve (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 15.03 / Tid: 03:24
2. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 13.53 / Tid: 03:01
3. Team Køge Senior (GF Køge Bugt)
Score: 9.53 / Tid: 03:11

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 22.272
Antal fotos: 58.853
Livestream: Offline