TeamGym 2011 - DM 2011 Mini Finale


Mini Drenge - Rytme - 1. Division
1. Gadstrup Team Gym 9
Score: 12.35 / Tid: 01:38
2. Ringsted IF 1
Score: 11.60 / Tid: 02:07
3. Randers Gymnastiske Forening 4
Score: 11.40 / Tid: 01:40
4. GF Køge Bugt 8
Score: 10.75 / Tid: 01:48
5. Odder I.G.F 5
Score: 9.55 / Tid: 01:28
6. Silkeborg P/D 3
Score: 9.45 / Tid: 01:10
7. Eskilstrup G & IF 5
Score: 9.40 / Tid: 01:58
8. Viborg GF 4
Score: 9.30 / Tid: 01:27
Mini Drenge - Bane - 1. Division
1. Ringsted IF 1
Score: 12.53 / Tid: 01:45
2. GF Køge Bugt 8
Score: 11.80 / Tid: 01:57
3. Silkeborg P/D 3
Score: 11.70 / Tid: 02:02
4. Gadstrup Team Gym 9
Score: 11.03 / Tid: 02:27
5. Viborg GF 4
Score: 10.93 / Tid: 02:12
6. Randers Gymnastiske Forening 4
Score: 10.56 / Tid: 02:43
7. Odder I.G.F 5
Score: 9.93 / Tid: 01:51
8. Eskilstrup G & IF 5
Score: 7.70 / Tid: 02:19
Mini Drenge - Trampet - 1. Division
1. Silkeborg P/D 3
Score: 11.05 / Tid: 01:59
2. Ringsted IF 1
Score: 10.55 / Tid: 01:53
3. Gadstrup Team Gym 9
Score: 10.20 / Tid: 02:18
4. Randers Gymnastiske Forening 4
Score: 10.00 / Tid: 02:38
5. Viborg GF 4
Score: 9.85 / Tid: 02:08
6. GF Køge Bugt 8
Score: 9.50 / Tid: 02:20
7. Eskilstrup G & IF 5
Score: 8.60 / Tid: 02:15
8. Odder I.G.F 5
Score: 8.40 / Tid: 01:59

Mini Drenge - Rytme - 2. Division
1. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 11.00 / Tid: 01:29
2. Gladsaxe IF 6
Score: 9.16 / Tid: 01:30
3. Silkeborg P/D 4
Score: 8.66 / Tid: 01:13
4. Taastrup GF 9
Score: 8.13 / Tid: 01:34
5. Gladsaxe IF 12
Score: 7.96 / Tid: 01:40
6. Høng GF 1
Score: 7.70 / Tid: 01:19
7. Svendborg GF 5
Score: 6.00 / Tid: 01:46
8. Svendborg GF 4
Score: 4.83 / Tid: 01:50
Mini Drenge - Bane - 2. Division
1. Høng GF 1
Score: 8.36 / Tid: 02:03
2. Silkeborg P/D 4
Score: 8.36 / Tid: 01:38
3. Svendborg GF 4
Score: 7.66 / Tid: 02:15
4. Svendborg GF 5
Score: 7.46 / Tid: 02:04
5. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 7.16 / Tid: 02:16
6. Gladsaxe IF 6
Score: 6.00 / Tid: 01:44
7. Taastrup GF 9
Score: 5.10 / Tid: 02:00
8. Gladsaxe IF 12
Score: 4.66 / Tid: 01:42
Mini Drenge - Trampet - 2. Division
1. Silkeborg P/D 4
Score: 9.53 / Tid: 01:50
2. Høng GF 1
Score: 8.60 / Tid: 02:04
3. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 8.23 / Tid: 02:23
4. Gladsaxe IF 6
Score: 7.96 / Tid: 01:49
5. Svendborg GF 4
Score: 7.56 / Tid: 02:05
6. Svendborg GF 5
Score: 7.46 / Tid: 02:01
7. Taastrup GF 9
Score: 6.53 / Tid: 02:01
8. Gladsaxe IF 12
Score: 6.50 / Tid: 02:00

Mini Mix - Rytme - 1. Division
1. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 9.70 / Tid: 01:21
Mini Mix - Bane - 1. Division
1. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 11.26 / Tid: 02:22
Mini Mix - Trampet - 1. Division
1. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 8.60 / Tid: 02:27

Mini Piger - Rytme - 1. Division
1. Bolbro Gymnasterne 1
Score: 15.10 / Tid: 02:20
2. Viborg GF 5
Score: 14.90 / Tid: 01:48
3. Greve Gymnastik og Trampolin 1
Score: 14.50 / Tid: 02:32
4. Silkeborg P/D 1
Score: 14.25 / Tid: 01:37
5. Bolbro Gymnasterne 2
Score: 14.15 / Tid: 01:46
6. GHG-Teamgym Herlev 3
Score: 13.95 / Tid: 01:46
7. Ølstykke GF 1
Score: 13.30 / Tid: 01:46
8. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 12.75 / Tid: 02:14
Mini Piger - Bane - 1. Division
1. Greve Gymnastik og Trampolin 1
Score: 16.86 / Tid: 02:45
2. Viborg GF 5
Score: 14.80 / Tid: 02:26
3. Bolbro Gymnasterne 1
Score: 14.66 / Tid: 02:36
4. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 14.03 / Tid: 02:36
5. Ølstykke GF 1
Score: 12.80 / Tid: 02:27
6. Silkeborg P/D 1
Score: 12.80 / Tid: 02:02
7. Bolbro Gymnasterne 2
Score: 12.63 / Tid: 02:20
8. GHG-Teamgym Herlev 3
Score: 12.40 / Tid: 02:20
Mini Piger - Trampet - 1. Division
1. Greve Gymnastik og Trampolin 1
Score: 13.95 / Tid: 02:44
2. Viborg GF 5
Score: 12.40 / Tid: 02:31
3. Silkeborg P/D 1
Score: 12.15 / Tid: 01:58
4. Bolbro Gymnasterne 1
Score: 12.00 / Tid: 02:36
5. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 11.85 / Tid: 02:25
6. Ølstykke GF 1
Score: 11.45 / Tid: 02:08
7. GHG-Teamgym Herlev 3
Score: 11.30 / Tid: 00:59
8. Bolbro Gymnasterne 2
Score: 10.30 / Tid: 02:23

Mini Piger - Rytme - 2. Division
1. Bellinge-Gymnasterne 8
Score: 14.33 / Tid: 01:34
2. Vejen GF 10
Score: 13.53 / Tid: 01:52
3. Helsinge SI 3
Score: 13.10 / Tid: 02:01
4. Herlufsholm GF 4
Score: 13.00 / Tid: 01.41
5. Silkeborg P/D 8
Score: 12.73 / Tid: 01:34
6. Slagelse GF 1
Score: 12.63 / Tid: 01:59
7. Nivå GF 4
Score: 12.43 / Tid: 01:31
8. Ringsted IF 6
Score: 12.20 / Tid: 01:45
Mini Piger - Bane - 2. Division
1. Herlufsholm GF 4
Score: 14.00 / Tid: 02:19
2. Helsinge SI 3
Score: 13.26 / Tid: 02:19
3. Bellinge-Gymnasterne 8
Score: 12.93 / Tid: 01:58
4. Ringsted IF 6
Score: 12.60 / Tid: 02:13
5. Vejen GF 10
Score: 12.46 / Tid: 02:03
6. Silkeborg P/D 8
Score: 11.83 / Tid: 02:18
7. Nivå GF 4
Score: 10.00 / Tid: 01:55
8. Slagelse GF 1
Score: 9.30 / Tid: 02:29
Mini Piger - Trampet - 2. Division
1. Herlufsholm GF 4
Score: 11.73 / Tid: 02:01
2. Silkeborg P/D 8
Score: 10.83 / Tid: 02:09
3. Vejen GF 10
Score: 10.63 / Tid: 01:45
4. Helsinge SI 3
Score: 10.63 / Tid: 02:26
5. Bellinge-Gymnasterne 8
Score: 10.53 / Tid: 02:00
6. Slagelse GF 1
Score: 10.16 / Tid: 02:21
7. Ringsted IF 6
Score: 10.10 / Tid: 02:08
8. Nivå GF 4
Score: 9.26 / Tid: 02:16

Mini Piger - Rytme - 3. Division
1. Randers Gymnastike Forening 2
Score: 12.55 / Tid: 01:35
2. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 12.50 / Tid: 01:38
3. Haslev TT 2
Score: 12.40 / Tid: 01:17
4. Silkeborg P/D 2
Score: 12.35 / Tid: 01:33
5. GHG-Teamgym Herlev 4
Score: 12.20 / Tid: 01:45
6. Helsinge SI 4
Score: 11.60 / Tid: 02:06
7. Vejby IK 1
Score: 11.45 / Tid: 01:55
8. Springteam Sæby 1
Score: 11.10 / Tid: 02:33
Mini Piger - Bane - 3. Division
1. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 11.76 / Tid: 02:08
2. Springteam Sæby 1
Score: 11.73 / Tid: 01:36
3. Vejby IK 1
Score: 11.70 / Tid: 02:34
4. Helsinge SI 4
Score: 11.60 / Tid: 02:06
5. Haslev TT 2
Score: 11.53 / Tid: 01:55
6. Silkeborg P/D 2
Score: 11.03 / Tid: 02:11
7. Randers Gymnastike Forening 2
Score: 10.46 / Tid: 02:22
8. GHG-Teamgym Herlev 4
Score: 10.36 / Tid: 02:09
Mini Piger - Trampet - 3. Division
1. Vejby IK 1
Score: 10.05 / Tid: 02:10
2. Haslev TT 2
Score: 10.05 / Tid: 02:05
3. Helsinge SI 4
Score: 10.00 / Tid: 02:12
4. Springteam Sæby 1
Score: 9.75 / Tid: 01:58
5. Randers Gymnastike Forening 2
Score: 9.55 / Tid: 02:16
6. Silkeborg P/D 2
Score: 9.50 / Tid: 01:56
7. GHG-Teamgym Herlev 4
Score: 9.15 / Tid: 02:21
8. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 8.60 / Tid: 02:07

Mini Piger - Rytme - 4. Division
1. Jerne IF 4
Score: 12.70 / Tid: 01:27
2. Nivå GF 5
Score: 11.80 / Tid: 01:32
3. Helsinge SI 5
Score: 11.80 / Tid: 01:29
4. Hvidovre Gymnastik af 1937 6
Score: 11.56 / Tid: 01:28
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 11.30 / Tid: 02:05
6. Viborg GF 6
Score: 11.23 / Tid: 01:26
7. Ølstykke GF 2
Score: 11.10 / Tid: 01:38
8. Odder I.G.F 6
Score: 10.96 / Tid: 01:28
Mini Piger - Bane - 4. Division
1. Jerne IF 4
Score: 12.46 / Tid: 02:03
2. Nivå GF 5
Score: 12.06 / Tid: 02:07
3. Viborg GF 6
Score: 11.53 / Tid: 01:39
4. Helsinge SI 5
Score: 11.30 / Tid: 02:26
5. Odder I.G.F 6
Score: 11.26 / Tid: 02:13
6. Ølstykke GF 2
Score: 11.20 / Tid: 02:00
7. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 10.66 / Tid: 02:08
8. Hvidovre Gymnastik af 1937 6
Score: 10.30 / Tid: 02:40
Mini Piger - Trampet - 4. Division
1. Nivå GF 5
Score: 10.56 / Tid: 01:59
2. Viborg GF 6
Score: 10.20 / Tid: 02:14
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 9.80 / Tid: 02:11
4. Jerne IF 4
Score: 9.43 / Tid: 02:14
5. Ølstykke GF 2
Score: 9.20 / Tid: 01:55
6. Hvidovre Gymnastik af 1937 6
Score: 9.13 / Tid: 02:39
7. Odder I.G.F 6
Score: 8.90 / Tid: 02:03
8. Helsinge SI 5
Score: 8.80 / Tid: 02:23

Mini Piger - Rytme - 5. Division
1. Lille Næstved IF 1
Score: 13.10 / Tid: 01:34
2. Bellinge-Gymnasterne 9
Score: 12.20 / Tid: 01:47
3. Slagelse GF
Score: 12.10 / Tid: 01:47
4. Herlufsholm GF 5
Score: 11.95 / Tid: 01:35
5. Silkeborg P/D 9
Score: 11.80 / Tid: 01:39
6. Gladsaxe IF 9
Score: 11.25 / Tid: 01:48
7. GF Køge Bugt 10
Score: 11.10 / Tid: 02:02
8. Silkeborg P/D 10
Score: 10.75 / Tid: 01:32
Mini Piger - Bane - 5. Division
1. Bellinge-Gymnasterne 9
Score: 11.60 / Tid: 01:49
2. Gladsaxe IF 9
Score: 11.40 / Tid: 01:39
3. Silkeborg P/D 9
Score: 10.63 / Tid: 02:08
4. GF Køge Bugt 10
Score: 10.56 / Tid: 02.18
5. Herlufsholm GF 5
Score: 10.50 / Tid: 02:31
6. Silkeborg P/D 10
Score: 10.43 / Tid: 01:41
7. Slagelse GF
Score: 9.96 / Tid: 01:48
8. Lille Næstved IF 1
Score: 9.73 / Tid: 02:05
Mini Piger - Trampet - 5. Division
1. Gladsaxe IF 9
Score: 9.85 / Tid: 02:00
2. GF Køge Bugt 10
Score: 9.85 / Tid: 02:04
3. Lille Næstved IF 1
Score: 9.40 / Tid: 02:14
4. Bellinge-Gymnasterne 9
Score: 9.35 / Tid: 02:01
5. Slagelse GF
Score: 9.00 / Tid: 01:49
6. Silkeborg P/D 10
Score: 8.75 / Tid: 01:41
7. Silkeborg P/D 9
Score: 8.15 / Tid: 01:56
8. Herlufsholm GF 5
Score: 7.55 / Tid: 02:04

Mini Piger - Rytme - 6. Division
1. Bolbro Gymnasterne 3
Score: 11.50 / Tid: 01:50
2. Stenløse GF 2
Score: 11.43 / Tid: 01:35
3. Ringsted IF 7
Score: 10.70 / Tid: 01:30
4. Svendborg GF 12
Score: 10.40 / Tid: 01:51
5. Odder I.G.F 4
Score: 9.86 / Tid: 01:30
6. FG 90 - Frederikshavn 3
Score: 9.70 / Tid: 01:19
7. Ølstykke GF 3
Score: 9.56 / Tid: 01:33
8. Vejby IK 2
Score: 9.20 / Tid: 01:46
Mini Piger - Bane - 6. Division
1. Vejby IK 2
Score: 10.83 / Tid: 01:41
2. Ølstykke GF 3
Score: 10.50 / Tid: 02:00
3. Ringsted IF 7
Score: 10.23 / Tid: 01:50
4. Svendborg GF 12
Score: 10.06 / Tid: 02:08
5. Odder I.G.F 4
Score: 9.76 / Tid: 02:11
6. Stenløse GF 2
Score: 9.20 / Tid: 01:51
7. Bolbro Gymnasterne 3
Score: 8.86 / Tid: 02:10
8. FG 90 - Frederikshavn 3
Score: 8.70 / Tid: 02:16
Mini Piger - Trampet - 6. Division
1. Vejby IK 2
Score: 9.30 / Tid: 01:49
2. Odder I.G.F 4
Score: 9.15 / Tid: 02:09
3. Ølstykke GF 3
Score: 8.90 / Tid: 02:00
4. Svendborg GF 12
Score: 8.75 / Tid: 02:05
5. Bolbro Gymnasterne 3
Score: 8.60 / Tid: 02:15
6. Stenløse GF 2
Score: 8.55 / Tid: 01:51
7. FG 90 - Frederikshavn 3
Score: 8.25 / Tid: 02:09
8. Ringsted IF 7
Score: 8.00 / Tid: 01:52

Mini Piger - Rytme - 7. Division
1. Nivå GF 6
Score: 11.85 / Tid: 01:38
2. Hvidovre Gymnastik af 1937 7
Score: 11.50 / Tid: 01:37
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 11.20 / Tid: 02:11
4. Jerne IF 5
Score: 11.15 / Tid: 01:33
5. Viborg GF 9
Score: 11.10 / Tid: 01:38
6. GT Bøgestrømmen 5
Score: 10.45 / Tid: 01:43
7. Spring-Team Nordjylland 1
Score: 10.40 / Tid: 01:20
8. Springteam Sæby 2
Score: 9.30 / Tid: 01:27
Mini Piger - Bane - 7. Division
1. Viborg GF 9
Score: 10.10 / Tid: 01:49
2. Hvidovre Gymnastik af 1937 7
Score: 9.96 / Tid: 02:15
3. Nivå GF 6
Score: 9.76 / Tid: 01:48
4. Springteam Sæby 2
Score: 9.50 / Tid: 01:56
5. Spring-Team Nordjylland 1
Score: 9.03 / Tid: 02:09
6. Jerne IF 5
Score: 8.93 / Tid: 01:40
7. GT Bøgestrømmen 5
Score: 8.63 / Tid: 02:12
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 8.33 / Tid: 01:51
Mini Piger - Trampet - 7. Division
1. Viborg GF 9
Score: 9.25 / Tid: 02:03
2. Spring-Team Nordjylland 1
Score: 8.60 / Tid: 02:16
3. GT Bøgestrømmen 5
Score: 8.55 / Tid: 01:58
4. Jerne IF 5
Score: 8.45 / Tid: 01:51
5. Hvidovre Gymnastik af 1937 7
Score: 8.40 / Tid: 02.41
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 8.05 / Tid: 02:47
7. Nivå GF 6
Score: 7.75 / Tid: 02:09
8. Springteam Sæby 2
Score: 7.60 / Tid: 02:02

Mini Piger - Rytme - 8. Division
1. Græse-Sigerslevvester GF 1
Score: 11.90 / Tid: 01:40
2. Taastrup GF 8
Score: 11.85 / Tid: 01:44
3. Lille Næstved IF 2
Score: 11.70 / Tid: 01:20
4. AIF - Gymnastik - Albertslund 3
Score: 11.25 / Tid: 02:00
5. Bolbro Gymnasterne 4
Score: 10.70 / Tid: 01:49
6. Vedbæk GF 5
Score: 10.55 / Tid: 01:38
7. Gladsaxe IF 10
Score: 10.15 / Tid: 01:56
8. Vintersbølle GF 1
Score: 10.05 / Tid: 02:03
Mini Piger - Bane - 8. Division
1. Græse-Sigerslevvester GF 1
Score: 10.30 / Tid: 01:43
2. Vedbæk GF 5
Score: 9.96 / Tid: 01:52
3. Bolbro Gymnasterne 4
Score: 8.93 / Tid: 01:57
4. AIF - Gymnastik - Albertslund 3
Score: 8.93 / Tid: 02:05
5. Gladsaxe IF 10
Score: 8.90 / Tid: 01:49
6. Lille Næstved IF 2
Score: 8.80 / Tid: 01:59
7. Taastrup GF 8
Score: 8.80 / Tid: 01:43
8. Vintersbølle GF 1
Score: 8.33 / Tid: 02:04
Mini Piger - Trampet - 8. Division
1. AIF - Gymnastik - Albertslund 3
Score: 8.95 / Tid: 01:45
2. Gladsaxe IF 10
Score: 8.80 / Tid: 02:19
3. Vedbæk GF 5
Score: 8.80 / Tid: 01:07
4. Græse-Sigerslevvester GF 1
Score: 8.70 / Tid: 02:15
5. Taastrup GF 8
Score: 8.15 / Tid: 02:15
6. Vintersbølle GF 1
Score: 8.10 / Tid: 02:25
7. Lille Næstved IF 2
Score: 8.05 / Tid: 02:13
8. Bolbro Gymnasterne 4 (Mangler desværre)
Score: 7.10 / Tid: 00:00

Mini Piger - Rytme - 9. Division
1. Bellinge-Gymnasterne 10
Score: 11.90 / Tid: 01:39
2. Randers Gymnastiske Forening 3
Score: 11.10 / Tid: 01:41
3. GF Køge Bugt 11
Score: 10.50 / Tid: 02:03
4. Høng GF 2
Score: 10.35 / Tid: 01:33
5. GHG Teamgym Herlev 5
Score: 10.35 / Tid: 01:31
6. GF Køge Bugt 12
Score: 9.75 / Tid: 02:03
7. Hvidovre Gymnastik af 1937 8
Score: 9.65 / Tid: 01:48
8. Svendborg GF 15
Score: 9.50 / Tid: 02:02
9. Gladsaxe IF 11
Score: 7.75 / Tid: 01:43
Mini Piger - Bane - 9. Division
1. GF Køge Bugt 11
Score: 9.33 / Tid: 02:05
2. GF Køge Bugt 12
Score: 9.03 / Tid: 02:27
3. Høng GF 2
Score: 8.93 / Tid: 02:03
4. Bellinge-Gymnasterne 10
Score: 8.70 / Tid: 01:46
5. Svendborg GF 15
Score: 8.70 / Tid: 02:15
6. Hvidovre Gymnastik af 1937 8
Score: 8.36 / Tid: 02:11
7. GHG Teamgym Herlev 5
Score: 7.86 / Tid: 02:21
8. Randers Gymnastiske Forening 3
Score: 7.43 / Tid: 02:42
9. Gladsaxe IF 11
Score: 6.23 / Tid: 01:59
Mini Piger - Trampet - 9. Division
1. GF Køge Bugt 11
Score: 9.00 / Tid: 02:14
2. GF Køge Bugt 12
Score: 8.90 / Tid: 01:52
3. Høng GF 2
Score: 8.50 / Tid: 02:09
4. GHG Teamgym Herlev 5
Score: 8.25 / Tid: 02:28
5. Svendborg GF 15
Score: 7.85 / Tid: 01:54
6. Randers Gymnastiske Forening 3
Score: 7.40 / Tid: 02:46
7. Hvidovre Gymnastik af 1937 8
Score: 7.30 / Tid: 02:37
8. Bellinge-Gymnasterne 10
Score: 6.45 / Tid: 02:10
9. Gladsaxe IF 11
Score: 5.95 / Tid: 02:01

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline