TeamGym 2011 - SM 2011 Yngling og Senior


Senior Damer - Rytme
1. USG 2
Score: 15.30 / Tid: 03:12
2. Slagelse GF 6
Score: 14.13 / Tid: 02:54
3. Taastrup GF 3
Score: 11.00 / Tid: 03:00
Senior Damer - Bane
1. Slagelse GF 6
Score: 13.66 / Tid: 02:35
2. USG 2
Score: 13.13 / Tid: 02:43
3. Taastrup GF 3
Score: 10.70 / Tid: 02:46
Senior Damer - Trampet
1. Slagelse GF 6
Score: 15.10 / Tid: 02:48
2. USG 2
Score: 14.56 / Tid: 00:00
3. Taastrup GF 3
Score: 11.60 / Tid: 00:00

Senior Herrer - Rytme
1. USG 1
Score: 16.36 / Tid: 02:58
2. Ringsted IF 5
Score: 16.06 / Tid: 03:10
3. Slagelse GF 7
Score: 15.73 / Tid: 02:48
4. Gadstrup Team Gym 2
Score: 13.63 / Tid: 02:49
5. Teamgym HG
Score: 12.70 / Tid: 02:51
Senior Herrer - Bane
1. Ringsted IF 5
Score: 19.03 / Tid: 02:51
2. Slagelse GF 7
Score: 18.70 / Tid: 02:32
3. USG 1
Score: 18.33 / Tid: 02:27
4. Teamgym HG
Score: 17.70 / Tid: 02:37
5. Gadstrup Team Gym 2
Score: 16.90 / Tid: 02:45
Senior Herrer - Trampet
1. Ringsted IF 5
Score: 20.20 / Tid: 02:42
2. Slagelse GF 7
Score: 19.73 / Tid: 02:42
3. USG 1
Score: 19.60 / Tid: 02:46
4. Teamgym HG
Score: 18.46 / Tid: 02:33
5. Gadstrup Team Gym 2
Score: 17.10 / Tid: 03:01

Senior Mix - Rytme
1. Eskildstrup G & IF 1
Score: 12.63 / Tid: 02:49
2. Hvidovre Gymnastik af 1937 1
Score: 11.16 / Tid: 03:01
3. Taastrup GF 4
Score: 10.23 / Tid: 02:52
Senior Mix - Bane
1. Eskildstrup G & IF 1
Score: 14.86 / Tid: 02:23
2. Taastrup GF 4
Score: 14.23 / Tid: 02:39
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 1
Score: 12.26 / Tid: 02:41
Senior Mix - Trampet
1. Eskildstrup G & IF 1
Score: 15.10 / Tid: 03:10
2. Taastrup GF 4
Score: 14.36 / Tid: 02:21
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 1
Score: 11.73 / Tid: 02:41

Ynglinge Piger - 1. Division - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 15.60 / Tid: 02:54
2. TeamGym Næstved 1
Score: 14.63 / Tid: 02:35
3. Gladsaxe IF 7
Score: 14.23 / Tid: 02:17
4. Haslev TT 6
Score: 13.76 / Tid: 02:27
5. Ølstykke GF 4
Score: 13.40 / Tid: 02.43
6. TeamGym Næstved 2
Score: 13.16 / Tid: 02:35
7. Nivå GF 1
Score: 12.83 / Tid: 02:24
8. Slagelse GF 5
Score: 12.60 / Tid: 02:32
Ynglinge Piger - 1. Division - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 14.60 / Tid: 02:28
2. TeamGym Næstved 1
Score: 13.83 / Tid: 02:32
3. Ølstykke GF 4
Score: 13.43 / Tid: 02:32
4. Gladsaxe IF 7
Score: 13.33 / Tid: 02:24
5. Nivå GF 1
Score: 12.80 / Tid: 02:14
6. TeamGym Næstved 2
Score: 12.63 / Tid: 02:29
7. Slagelse GF 5
Score: 12.16 / Tid: 02:04
8. Haslev TT 6
Score: 12.00 / Tid: 02:07
Ynglinge Piger - 1. Division - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 15.20 / Tid: 02:40
2. Nivå GF 1
Score: 12.33 / Tid: 02:15
3. Gladsaxe IF 7
Score: 11.50 / Tid: 02:28
4. Ølstykke GF 4 (Mangler desværre)
Score: 11.03 / Tid: 00:00
5. Slagelse GF 5
Score: 10.43 / Tid: 02:10
6. TeamGym Næstved 1
Score: 9.93 / Tid: 02:36
7. TeamGym Næstved 2
Score: 9.93 / Tid: 02:23
8. Haslev TT 6
Score: 9.70 / Tid: 02:03

Ynglinge Piger - 2. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 8
Score: 13.00 / Tid: 02:38
2. Eskilstrup G & IF 9
Score: 12.86 / Tid: 02:24
3. Ringsted IF 12
Score: 12.76 / Tid: 02:25
4. Vedbæk GF 1
Score: 12.46 / Tid: 02:24
5. Gladsaxe IF 8
Score: 11.76 / Tid: 02:46
6. GHG -Teamgym Herlev 10
Score: 11.56 / Tid: 02:33
7. Taastrup GF 1
Score: 10.90 / Tid: 02:59
8. AIF-Gymnastik - Albertslund 1
Score: 9.80 / Tid: 02:23
Ynglinge Piger - 2. Division - Bane
1. Gadstrup Team Gym 8
Score: 13.16 / Tid: 02:46
2. Taastrup GF 1
Score: 12.73 / Tid: 02:25
3. Ringsted IF 12
Score: 12.23 / Tid: 01:57
4. Eskilstrup G & IF 9
Score: 12.03 / Tid: 02:25
5. Vedbæk GF 1
Score: 11.56 / Tid: 02:22
6. AIF-Gymnastik - Albertslund 1
Score: 10.66 / Tid: 01:59
7. Gladsaxe IF 8
Score: 10.00 / Tid: 02:30
8. GHG -Teamgym Herlev 10
Score: 9.80 / Tid: 02:30
Ynglinge Piger - 2. Division - Trampet
1. Taastrup GF 1
Score: 11.73 / Tid: 02:29
2. Gadstrup Team Gym 8
Score: 11.60 / Tid: 02:46
3. Vedbæk GF 1
Score: 10.36 / Tid: 02:40
4. Eskilstrup G & IF 9
Score: 10.00 / Tid: 02:28
5. Gladsaxe IF 8
Score: 9.43 / Tid: 02:41
6. Ringsted IF 12
Score: 9.20 / Tid: 02:13
7. GHG -Teamgym Herlev 10
Score: 8.53 / Tid: 02:24
8. AIF-Gymnastik - Albertslund 1
Score: 7.73 / Tid: 02:33

Ynglinge Piger - 3. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 6
Score: 13.16 / Tid: 02:27
2. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 10.50 / Tid: 02:19
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 11.86 / Tid: 02:52
4. AIF-Gymnastik - Albertslund 2
Score: 9.86 / Tid: 02:43
5. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 9.53 / Tid: 02:36
6. IF 32 - Glostrup 4
Score: 8.80 / Tid: 02:54
Ynglinge Piger - 3. Division - Bane
1. Gadstrup Team Gym 6
Score: 13.00 / Tid: 02:41
2. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 10.76 / Tid: 02:52
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 9.66 / Tid: 02:25
4. AIF-Gymnastik - Albertslund 2
Score: 9.63 / Tid: 02:09
5. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 8.83 / Tid: 02:06
6. IF 32 - Glostrup 4
Score: 6.83 / Tid: 01:56
Ynglinge Piger - 3. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 6
Score: 12.70 / Tid: 03:06
2. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 8.46 / Tid: 02:33
3. AIF-Gymnastik - Albertslund 2
Score: 8.36 / Tid: 02:35
4. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 8.26 / Tid: 02:52
5. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 7.70 / Tid: 02:17
6. IF 32 - Glostrup 4
Score: 6.73 / Tid: 02:27

Ynglinge Drenge - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 1
Score: 14.76 / Tid: 02:27
2. Team HG
Score: 13.20 / Tid: 02:26
3. Taastrup GF 5
Score: 12.96 / Tid: 02:39
4. Ringsted IF 3
Score: 9.60 / Tid: 02:50
Ynglinge Drenge - Bane
1. Gadstrup Team Gym 1
Score: 17.30 / Tid: 02:46
2. Team HG
Score: 16.06 / Tid: 02:24
3. Ringsted IF 3
Score: 14.46 / Tid: 02:25
4. Taastrup GF 5
Score: 12.90 / Tid: 02:12
Ynglinge Drenge - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 1
Score: 17.60 / Tid: 02:52
2. Team HG
Score: 16.30 / Tid: 02:43
3. Ringsted IF 3
Score: 14.23 / Tid: 02:36
4. Taastrup GF 5
Score: 12.46 / Tid: 02:31

Ynglinge Mix - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 3
Score: 13.66 / Tid: 02:38
2. GF Køge Bugt 6
Score: 10.33 / Tid: 02:31
3. Bøgestrømmen 7
Score: 8.56 / Tid: 03:08
Ynglinge Mix - Bane
1. Gadstrup Team Gym 3
Score: 15.43 / Tid: 02:45
2. GF Køge Bugt 6
Score: 11.66 / Tid: 02:13
3. Bøgestrømmen 7
Score: 9.16 / Tid: 02:26
Ynglinge Mix - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 3
Score: 15.06 / Tid: 00:00
2. GF Køge Bugt 6
Score: 11.16 / Tid: 02:20
3. Bøgestrømmen 7
Score: 8.30 / Tid: 02:14

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline