Rytmisk Sports Gymnastik 2011 - TIK Pokalen i Taastrup


Senior 1. Division - Tøndebånd
1. Mia Rud Rindel (Øbro)
Tid: 01:39
2. Elisabeth Grube (TIK)
Tid: 01:47
3. Camilla Olsen (TIK)
Tid: 01:45
4. Karen Nielsen (Øbro)
Tid: 01:34
5. Christina Rasmussen (TIK)
Tid: 01:31
6. Louise Jørgensen (TIK)
Tid: 01:36
7. Benedikte Kloth (Øbro)
Tid: 01:33
8. Sofie Jørgensen (TIK)
Tid: 01:42
9. Elizabeth Jørgensen (TIK)
Tid: 01:40
Senior 1. Division - Bold
1. Mia Rud Rindel (Øbro)
Tid: 01:37
2. Elisabeth Grube (TIK)
Tid: 01:36
3. Louise Jørgensen (TIK)
Tid: 01:41
4. Benedikte Kloth (Øbro)
Tid: 01:34
5. Sofie Jørgensen (TIK)
Tid: 01:41
Senior 1. Division - Køller
1. Camilla Olsen (TIK)
Tid: 01:49
2. Christina Rasmussen (TIK)
Tid: 01:42
3. Elizabeth Jørgensen (TIK)
Tid: 01:39

Senior 1. Division - Vimpel
1. Karen Nielsen (Øbro)
Tid: 01:30
Senior 2. Division - Tov
1. Nanna Olander (TIK)
Tid: 01:32
Senior 2. Division - Tøndebånd
1. Emma La Fevre Ryom (Øbro)
Tid: 01:32
2. Cille W. Jensen (TIK)
Tid: 01:49
3. Camilla Søjdis (Øbro)
Tid: 01:34
4. Asta Wiingaard (Øbro)
Tid: 01:57

Senior 2. Division - Køller
1. Nanna Olander (TIK)
Tid: 01:43
2. Cille W. Jensen (TIK)
Tid: 01:39
Senior 2. Division - Vimpel
1. Emma La Fevre Ryom (Øbro)
Tid: 01:38
2. Camilla Søjdis (Øbro)
Tid: 01:50
3. Asta Wiingaard (Øbro)
Tid: 01:42
Junior - Tøndebånd
1. Laura Bang (Øbro)
Tid: 01:35
2. Carin M. Petersen (TIK)
Tid: 01:18
3. Stephanie Paulsen (Øbro)
Tid: 01:40
4. Naja Bau Nielsen (TIK)
Tid: 01:46
5. Martha Ryom (Øbro)
Tid: 01:46
6. Mie Hedelin (TIK)
Tid: 01:47
7. Laura Gottinger (Øbro)
Tid: 01:42
8. Nicoline Sachmann (Øbro)
Tid: 01:39
9. Victoria E. Sørensen (TIK)
Tid: 01:39
10. Caroline Frøstrup (Øbro)
Tid: 01:35
11. Viktoria V. Thune (TIK)
Tid: 01:44

Junior - Bold
1. Stephanie Paulsen (Øbro)
Tid: 01:40
2. Martha Ryom (Øbro)
Tid: 01:47
3. Viktoria V. Thune (TIK)
Tid: 01:38
Junior - Køller
1. Carin M. Petersen (TIK)
Tid: 01:34
2. Naja Bau Nielsen (TIK)
Tid: 01:30
3. Mie Hedelin (TIK)
Tid: 01:42
4. Nicoline Sachmann (Øbro)
Tid: 01:39
5. Caroline Frøstrup (Øbro)
Tid: 01:43
Junior - Vimpel
1. Laura Bang (Øbro)
Tid: 01:34
2. Laura Gottinger (Øbro)
Tid: 01:42
3. Victoria E. Sørensen (TIK)
Tid: 01:45

Rekrut - Fri
1. Emma Erangey (TIK)
Tid: 01:25
2. Laura Smedegaard (Ballerup GF)
Tid: 01:40
3. Elisabeth Lomholt (TIK)
Tid: 01:41
4. Eva R. Halkier (Øbro)
Tid: 01:33
5. Jessica Olsen (TIK)
Tid: 01:44
Rekrut - Tøndebånd
1. Nathalie A. Kloth (Ballerup GF)
Tid: 01:44
2. Sofie J. Michelsen (Ballerup GF)
Tid: 01:31
3. Emilie N. Madsen (Ballerup GF)
Tid: 01:38
Rekrut - Bold
1. Emma Erangey (TIK)
Tid: 01:41
2. Laura Smedegaard (Ballerup GF)
Tid: 01:42
3. Nathalie A. Kloth (Ballerup GF)
Tid: 01:43
4. Elisabeth Lomholt (TIK)
Tid: 01:44
5. Sofie J. Michelsen (Ballerup GF)
Tid: 01:47
6. Emilie N. Madsen (Ballerup GF)
Tid: 01:49
7. Jessica Olsen (TIK)
Tid: 01:45

Mini - Fri
1. Maja S. Kimchi (Ballerup GF)
Tid: 01:36
2. Isabella V. Schultz (Ballerup GF)
Tid: 01:23
3. Luna W. Jensen (TIK)
Tid: 01:48
Mini - Redskab
1. Luna W. Jensen (TIK)
Tid: 01:43
2. Laura Ringtved (Øbro)
Tid: 01:37
3. Marie N. Madsen (Ballerup GF)
Tid: 01:39
4. Natasja B. Nielsen (Ballerup GF)
Tid: 01:42
Mini Gruppe - Fri
1. Ballerup
Tid: 02:07
2. TIK
Score: / Tid: 02:15
3. Ølstykke GF Rød
Score: / Tid: 02:21

Mini Gruppe - Bold
1. Ballerup
Score: / Tid: 02:05
2. TIK
Score: / Tid: 02:05
3. Ølstykke GF Rød
Score: / Tid: 01:50
Demi Mini Gruppe
1. Ølstykke GF Lilla
Score: / Tid: 02:01
2. Rødovre
Score: / Tid: 02:17
Junior Gruppe
1. TIK
Score: / Tid: 02:34
2. Ølstykke GF Turkis
Score: / Tid: 02:46
3. TIK
Score: / Tid: 02:40
4. Ølstykke GF Turkis
Score: / Tid: 02:31

Demi Junior Gruppe
1. Munkebjerg Gym og Hop - Hold 1
Score: / Tid: 02:19
2. Ølstykke GF Pink
Score: / Tid: 02:24
3. TIK
Score: / Tid: 02:01
4. Munkebjerg Gym og Hop - Hold 2
Score: / Tid: 02:09
Demi Senior Gruppe
1. TIK
Score: / Tid: 02:16

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline