Grand Prix-Rytme 2020 - FM og JM 2020


Mikro - Serie 1
1. Team Capella (Lystrup IF)
Tid: 03:00
2. Team AriaLya (Tarup-Paarup IF)
Tid: 03:04
3. Team Saga (Randers Gymnastikforening)
Tid: 03:19
4. Team Afilje (Alderslyst GF)
Tid: 03:23
5. Team AriaAva (Tarup-Paarup IF)
Tid: 03:45
6. Team Elvira (Spangsbjerg IF)
Tid: 03:09
7. Team Norit (Munkebjerg GF)
Tid: 03:07
8. Team Jasmin (DHG Gymnastik)
Tid: 03:06
Mini Mono - Serie 1
1. Team Flora (Grindsted G & IF)
Score: 6.65 / Tid: 03:14
2. Team Frigg (Fårup-Sønderbæk idrætsforening)
Score: 5.65 / Tid: 02:48
3. Team Jasmin (Grindsted G & IF)
Score: 5.45 / Tid: 03:18
4. Team Flavia (Aabybro Gymnastikforening)
Score: 5.40 / Tid: 03:10
5. Team Aditi (DHG Gymnastik)
Score: 5.10 / Tid: 03:10
6. Team Flora (Munkebjerg GF)
Score: 3.65 / Tid: 02:55
7. Team Lilje (FG90-Frederikshavn)
Score: 3.30 / Tid: 03:38
Mini 8-10 - Serie 1
1. Team Elia (Randers gymnastiske forening)
Score: 9.20 / Tid: 03:21
2. Team Rubina (Grindsted G & IF)
Score: 7.70 / Tid: 03:06
3. Team Saturn (Lystrup IF)
Score: 6.95 / Tid: 02:51
4. Team Eya (Spangsbjerg IF)
Score: 5.75 / Tid: 02:52

Mini 8-10 - Serie 2
1. Team Rubina (Grindsted G & IF)
Score: 8.85 / Tid: 02:30
2. Team Elia (Randers gymnastiske forening)
Score: 7.20 / Tid: 02:34
3. Team Saturn (Lystrup IF)
Score: 5.85 / Tid: 02:17
4. Team Eya (Spangsbjerg IF)
Score: 5.60 / Tid: 02:42
Mini 10-12 - Serie 1
1. Team Unika (Næsby if)
Score: 13.40 / Tid: 02:59
2. Team Cheri (DHG Gymnastik)
Score: 13.10 / Tid: 03:10
3. Team Anemone (Grindsted G&IG)
Score: 11.00 / Tid: 03:06
4. Team Swarowski (Hjerting IF)
Score: 8.25 / Tid: 03:07
5. Team SIF (Fårup-Sønderbæk IF)
Score: 7.90 / Tid: 02:56
6. Team Vilenta (Tarup-Paarup IF)
Score: 6.70 / Tid: 03:04
7. Team Starlight (Lystrup IF) (Mangler)
Score: 5.55 / Tid: 00:00
8. Team Ara (Silkeborg Gymnastikforening)
Score: 4.70 / Tid: 02:52
9. Team Baila (Silkeborg Gymnastikforening)
Score: 4.35 / Tid: 02:49
10. Team Azur (Alderslyst GF)
Score: 4.10 / Tid: 03:03
Mini 10-12 - Serie 2
1. Team Cheri (DHG Gymnastik)
Score: 13.60 / Tid: 02:32
2. Team Unika (Næsby if)
Score: 12.70 / Tid: 02:34
3. Team Anemone (Grindsted G&IG)
Score: 11.05 / Tid: 02:44
4. Team Swarowski (Hjerting IF)
Score: 9.30 / Tid: 02:35
5. Team SIF (Fårup-Sønderbæk IF)
Score: 8.65 / Tid: 02:31
6. Team Starlight (Lystrup IF)
Score: 6.40 / Tid: 02:35
7. Team Vilenta (Tarup-Paarup IF)
Score: 5.30 / Tid: 04:30
8. Team Azur (Alderslyst GF)
Score: 5.10 / Tid: 02:47
9. Team Ara (Silkeborg Gymnastikforening)
Score: 4.45 / Tid: 02:34
10. Team Baila (Silkeborg Gymnastikforening) (Mangler)
Score: 3.85 / Tid: 00:00

Piger - Serie 1
1. Team Esaia (Spangsbjerg)
Score: 12.27 / Tid: 02:57
2. Team Valilte (DHG gymnastik)
Score: 12.27 / Tid: 03:11
3. Team Lyra (Grindsted G&IF)
Score: 4.50 / Tid: 03:10
4. Team Aloni (Vejen GF)
Score: 3.32 / Tid: 03:03
Piger - Serie 2
1. Team Valilte (DHG gymnastik)
Score: 10.60 / Tid: 02:54
2. Team Esaia (Spangsbjerg)
Score: 10.40 / Tid: 02:52
3. Team Lyra (Grindsted G&IF)
Score: 6.25 / Tid: 03:13
4. Team Aloni (Vejen GF)
Score: 4.70 / Tid: 03:07
Tweens - Serie 1
1. Team Opalia (Grindsted G&IF)
Score: 11.77 / Tid: 03:19
2. Team Vira (Jelling FS)
Score: 11.58 / Tid: 03:21
3. Team Malit (Tarup-Paarup if)
Score: 10.65 / Tid: 03:15
4. Team Athena (Randers Gymnastiske forening)
Score: 10.35 / Tid: 03:41
5. Team Caliva (Randers Gymnastiske forening)
Score: 8.85 / Tid: 02:59
6. Team Zetari (Munkebjerg GF)
Score: 8.83 / Tid: 03:13
7. Team Lux (Lystrup IF-Gymnastik)
Score: 7.38 / Tid: 03:04
8. Team Amira (Aabybro Gymnastikforening)
Score: 5.23 / Tid: 03:17
9. Team Baila (Aabybro Gymnastikforening)
Score: 4.38 / Tid: 03:09
10. Team Krystal (Hjerting IF)
Score: 3.82 / Tid: 03:13

Junior - Serie 1
1. Team Estella (DHG Gymnastik)
Score: 14.95 / Tid: 03:25
2. Team Bellis (Tarup-Paarup IF)
Score: 11.88 / Tid: 03:20
3. Tean Shine (Lystrup IF-Gymnastik)
Score: 10.73 / Tid: 03:10
4. Team Elpida (Silkeborg Gymnastikforening)
Score: 5.43 / Tid: 03:23
Junior - Serie 2
1. Team Estella (DHG Gymnastik)
Score: 12.30 / Tid: 03:01
2. Tean Shine (Lystrup IF-Gymnastik)
Score: 8.80 / Tid: 03:02
3. Team Bellis (Tarup-Paarup IF)
Score: 8.45 / Tid: 02:53
4. Team Elpida (Silkeborg Gymnastikforening)
Score: 7.95 / Tid: 02:50
Senior Fri - Serie 1
1. Future United + (Næsby IF)
Score: 15.45 / Tid: 03:14
2. Team Elara (Spangsbjerg IF)
Score: 14.20 / Tid: 03:03
3. Team Iris (Flemming Efterskole)
Score: 12.15 / Tid: 03:36
4. Team Meraki (Silkeborg GF)
Score: 10.15 / Tid: 03:17
5. Team Krokus (Flemming Efterskole)
Score: 9.95 / Tid: 03:17
6. Team Arantis (Flemming Efterskole)
Score: 6.50 / Tid: 03:32

Senior - Serie 1
1. Team Minora (Munkebjerg GF)
Score: 10.50 / Tid: 03:18
2. Team Diamant (Hjerting IF-Gymnastik)
Score: 9.98 / Tid: 03:23
3. Team Sky (Lystrup IF-Gymnastik)
Score: 8.78 / Tid: 03:00
Senior - Serie 2
1. Team Diamant (Hjerting IF-Gymnastik)
Score: 13.70 / Tid: 03:03
2. Team Sky (Lystrup IF-Gymnastik)
Score: 9.80 / Tid: 02:47
3. Team Minora (Munkebjerg GF)
Score: 9.50 / Tid: 02:54
Diverse
1. Indmarch
Tid: 13:50
2. Udmarch
Tid: 40:06

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 21.950
Antal fotos: 58.853
Livestream: Offline