Grand Prix-Rytme 2020 - SM 2020


Mikro - 1. Division - Serie 1
1. Team Mevio (GF Køge Bugt)
Tid: 02:42
2. Team Adela (Espergærde IF)
Tid: 02:57
3. Team Solveig (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 02:57
4. Team Aviola (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 03:03
5. Team Daisy (Hillerød G & IF) (Kort)
Tid: 00:44
6. Team Galia (Ringsted IF - Gymnastik)
Tid: 02:49
7. Team Centopia (SOR IF)
Tid: 02:52
8. Team Thalia (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 03:21
Mini Mono - 1. Division - Serie 1
1. Team Melia (GF Køge Bugt)
Score: 11.80 / Tid: 02:57
2. Team Ixia (Hillerød G & IF)
Score: 7.85 / Tid: 02:50
3. Team Avera (Espergærde IF)
Score: 7.15 / Tid: 02:54
4. Sorø Minipiger (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 6.25 / Tid: 02:50
5. Team Noelle (Espergærde IF)
Score: 6.10 / Tid: 02:40
Mini Mono - 2. Division - Serie 1
1. Team Merina (GF Køge Bugt)
Score: 5.00 / Tid: 02:46
2. Team Castanja (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 4.70 / Tid: 03:08
3. Team Amira (Farum Gymnastikforening)
Score: 4.05 / Tid: 03:01
4. Team Caliope (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 3.25 / Tid: 02:56

Mini 8-10 - 1. Division - Serie 1
1. Team Ovia (Farum Gymnastikforening)
Score: 9.95 / Tid: 03:07
2. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.85 / Tid: 03.03
3. Team Alfea (SOR IF)
Score: 8.70 / Tid: 02:48
4. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.40 / Tid: 02:53
5. Team Litchi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.35 / Tid: 03:10
6. Team Lucca (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.75 / Tid: 02:52
Mini 8-10 - 1. Division - Serie 2
1. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.57 / Tid: 02:36
2. Team Lucca (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.67 / Tid: 02:40
3. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.12 / Tid: 02:28
4. Team Litchi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 5.97 / Tid: 02:43
5. Team Alfea (SOR IF)
Score: 5.00 / Tid: 02:40
6. Team Ovia (Farum Gymnastikforening)
Score: 4.47 / Tid: 02:21
Mini 10-12 - 1. Division - Serie 1
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.35 / Tid: 03:11
2. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 15.65 / Tid: 02:58

Mini 10-12 - 1. Division - Serie 2
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.00 / Tid: 02:35
2. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 11.80 / Tid: 02:11
Mini 10-12 - 2. Division - Serie 1
1. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.70 / Tid: 02:51
2. Team Estrela (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.35 / Tid: 03:04
3. Team Vivo (SOR IF)
Score: 8.00 / Tid: 03:02
4. Team Kiwi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.75 / Tid: 03:19
5. Team Nora (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 5.65 / Tid: 02:53
Mini 10-12 - 2. Division - Serie 2
1. Team Nora (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.55 / Tid: 02:02
2. Team Estrela (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.20 / Tid: 02:16
3. Team Vivo (SOR IF)
Score: 8.10 / Tid: 02:34
4. Team Kiwi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.10 / Tid: 02:46
5. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.45 / Tid: 02:29

Piger - 1. Division - Serie 1
1. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.55 / Tid: 03:04
2. Team Enya (Farum Gymnastikforening)
Score: 16.05 / Tid: 03:07
3. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 13.35 / Tid: 03:09
4. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.65 / Tid: 02:57
Piger - 1. Division - Serie 2
1. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.85 / Tid: 02:57
2. Team Enya (Farum Gymnastikforening)
Score: 11.82 / Tid: 02:55
3. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 10.28 / Tid: 02:50
4. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 9.23 / Tid: 02:53
Piger - 2. Division - Serie 1
1. Team Mathea (GF Køge Bugt)
Score: 8.10 / Tid: 02:57
2. Team Mango (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.80 / Tid: 03:07
3. Team Esperanza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.90 / Tid: 03:15
4. Team Svera (SOR IF)
Score: 6.50 / Tid: 02:54

Piger - 2. Division - Serie 2
1. Team Esperanza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.77 / Tid: 02:45
2. Team Mathea (GF Køge Bugt)
Score: 6.42 / Tid: 02:51
3. Team Mango (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 5.95 / Tid: 02:44
4. Team Svera (SOR IF)
Score: 5.62 / Tid: 02:42
Tweens - 1. Division - Serie 1
1. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 16.15 / Tid: 03:27
2. Team Mellis (GF Køge Bugt)
Score: 12.65 / Tid: 03:03
3. Team Melina (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 11.90 / Tid: 02:56
4. Team Maliva (Farum Gymnastikforening)
Score: 10.90 / Tid: 03:20
5. Team Orkidea (Hillerød G & IF)
Score: 8.65 / Tid: 02:58
6. Team Muna (GF Køge Bugt)
Score: 7.70 / Tid: 03:00
Junior - 1. Division - Serie 1
1. Team Petit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.55 / Tid: 03:26
2. Team Dahlia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.20 / Tid: 03:18
3. Team Mirabell (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 8.45 / Tid: 02:55
4. Team Lavida (SOR IF)
Score: 8.05 / Tid: 03:20

Junior - 1. Division - Serie 2
1. Team Petit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.80 / Tid: 03:15
2. Team Dahlia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.65 / Tid: 03:07
3. Team Mirabell (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 8.15 / Tid: 02:47
4. Team Lavida (SOR IF)
Score: 6.70 / Tid: 02:44
Senior Fri - 1. Division - Serie 1
1. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 17.70 / Tid: 03:13
2. SG Elite (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 16.65 / Tid: 03:13
3. Team Bella (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.35 / Tid: 03:13
4. Team Nordik (IF Føroyar)
Score: 12.35 / Tid: 03:33
5. Team Amaryllis (Hillerød G & IF)
Score: 11.40 / Tid: 03:18
6. Team Liva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 10.40 / Tid: 03:00
Senior - 1. Division - Serie 1
1. Team Greve (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 17.60 / Tid: 03:23
2. Team Octavia (Farum Gymnastikforening)
Score: 16.70 / Tid: 03:24
3. Team Embla (Espergærde IF)
Score: 15.45 / Tid: 03:03
4. Team Ambria (SOR IF)
Score: 13.70 / Tid: 03:15
5. Team Magenta (GF Køge Bugt)
Score: 10.95 / Tid: 03:16
6. Team Papaya (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 7.55 / Tid: 03:00

Senior - 1. Division - Serie 2
1. Team Greve (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.93 / Tid: 03:12
2. Team Embla (Espergærde IF)
Score: 12.73 / Tid: 03:00
3. Team Octavia (Farum Gymnastikforening)
Score: 11.77 / Tid: 03:02
4. Team Ambria (SOR IF)
Score: 9.63 / Tid: 02:59
5. Team Magenta (GF Køge Bugt)
Score: 9.55 / Tid: 02:53
6. Team Papaya (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 8.13 / Tid: 02:35
Diverse
1. Indmarch
Tid: 14:17
2. Udmarch
Tid: 42:48

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 21.950
Antal fotos: 58.853
Livestream: Offline