Rytmisk Sports Gymnastik 2020 - Princess Cup


Mikro - Fri
1. Vigga Glindvad Porsborg (ROG)
Score: / Tid: 01:41
Mini - Fri
1. Martha Lund Pedersen (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:48
2. Ella Bøllingtoft Asmussen   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:57
3. Freja Boesgaard Nordahl  (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:52
4. Anna Bøllingtoft Asmussen   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:49
5. Alina Petersen (ROG)
Score: / Tid: 01:45
6. Olivia Birk Nymand (TIK)
Score: / Tid: 01:51
7. Elizabeth Niclasen (ROG)
Score: / Tid: 01:38
8. Emilija Kozevnikova (ROG)
Score: / Tid: 01:54
9. Liva Graarup (Hjerting IF)
Score: / Tid: 02:35
10. Nikol Minkova (ROG)
Score: / Tid: 01:45
11. Mathilde Erfurt Hald (TIK)
Score: / Tid: 01:58
12. Anna Golubtsova (ROG)
Score: / Tid: 01:51
13. Duru Im (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:57
14. Vasilisa Ricalovska (ROG)
Score: / Tid: 01:58
15. Isabella Lindhard-Tordrup (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:53
16. Anna Juhl Hansen (Vejen GF)
Score: / Tid: 02:00
17. Anna Munch (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:59
Mini - Tøndebånd
1. Marie Jørgensen (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:59
2. Martha Lund Pedersen (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:59
3. Ella Bøllingtoft Asmussen   (Greve G&T)
Score: / Tid: 02:03
4. Freja Boesgaard Nordahl  (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:56
5. Anna Bøllingtoft Asmussen   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:50

Mini - Bold
1. Alina Petersen (ROG)
Score: / Tid: 01:44
2. Olivia Birk Nymand (TIK)
Score: / Tid: 01:38
3. Elizabeth Niclasen (ROG)
Score: / Tid: 01:51
4. Emilija Kozevnikova (ROG)
Score: / Tid: 01:52
5. Liva Graarup (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:57
6. Nikol Minkova (ROG)
Score: / Tid: 01:56
7. Mathilde Erfurt Hald (TIK)
Score: / Tid: 01:34
8. Anna Golubtsova (ROG)
Score: / Tid: 02:02
9. Duru Im (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:59
10. Vasilisa Ricalovska (ROG)
Score: / Tid: 02:02
Rekrut - Fri
1. Anais Bernier (ROG)
Score: / Tid: 01:51
2. Sofie Højer Paaske   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:44
3. Maria Grosser (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:52
4. Emilie Holze Jensen (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:44
5. Ida Matilde Ring Kvist (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:43
6. Alma Glindvad Porsborg (ROG)
Score: / Tid: 01:53
7. Nuriye Sona Ilhan   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:56
8. Nanna Silberbrandt (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:47
9. Isabella Warborg (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:58
10. Naja Sanggaard Jørgensen  (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:49
11. Sarah Brinck-Jensen (Hjerting IF)
Score: / Tid: 02:08
12. Isabella Riess (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:52
13. Silja Vinzentsen (TIK)
Score: / Tid: 01:45
14. Eline Graarup (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:55
15. Sofia Luisa Gomes Ryom (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:51
16. Sofia Brinck-Jensen (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:52
17. Julie Krogh (TIK)
Score: / Tid: 01:51
18. Iben Pagsberg Jessen (TIK)
Score: / Tid: 01:57
19. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:48
20. Isabella Koch Hansen (TIK)
Score: / Tid: 01:54
21. Emilie Marie Breinholt (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:50
22. Elinga Stanuleviciute (Vejen GF)
Score: / Tid: 02:00
Rekrut - Tov
1. Anais Bernier (ROG)
Score: / Tid: 01:58
2. Sofie Højer Paaske   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:54
3. Maria Grosser (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:51

Rekrut - Tøndebånd
1. Emilie Holze Jensen (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:45
2. Ida Matilde Ring Kvist (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:51
3. Alma Glindvad Porsborg (ROG)
Score: / Tid: 01:48
4. Nuriye Sona Ilhan   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:57
5. Nanna Silberbrandt (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:52
6. Isabella Warborg (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:56
Rekrut - Bold
1. Naja Sanggaard Jørgensen  (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:49
2. Sarah Brinck-Jensen (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:57
3. Isabella Riess (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:55
4. Silja Vinzentsen (TIK)
Score: / Tid: 01:49
5. Eline Graarup (Hjerting IF)
Score: / Tid: 02:07
6. Sofia Luisa Gomes Ryom (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:47
7. Sofia Brinck-Jensen (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:53
Rekrut - Køller
1. Julie Krogh (TIK)
Score: / Tid: 01:47
2. Iben Pagsberg Jessen (TIK)
Score: / Tid: 02:04

Rekrut - Vimpel
1. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:58
2. Isabella Koch Hansen (TIK)
Score: / Tid: 01:55
Pre-Junior - Fri
1. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:51
2. Naja Bisgaard (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:57
3. Ajla Tairi (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:55
4. Helena Bjerregaard Rusbjerg (FG90)
Score: / Tid: 01:52
5. Sine Jensen   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:54
6. Agnes Schou Jacobsen (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:54
7. Liva Alexia Maschvitsz Wrem   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:49
8. Ida Tuxen Faber (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:43
9. Fabee Aquino (TIK)
Score: / Tid: 01:51
Pre-Junior - Tøndebånd
1. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:49

Pre-Junior - Bold
1. Naja Bisgaard (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:59
2. Ajla Tairi (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:59
3. Helena Bjerregaard Rusbjerg (FG90)
Score: / Tid: 01:52
Pre-Junior - Køller
1. Sine Jensen   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:46
2. Agnes Schou Jacobsen (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:51
3. Liva Alexia Maschvitsz Wrem   (Greve G&T)
Score: / Tid: 01:59
Pre-Junior - Vimpel
1. Ida Tuxen Faber (GF Øbro)
Score: / Tid: 01:49
2. Fabee Aquino (TIK)
Score: / Tid: 01:58

Diverse
1. Indmarch
Tid: 07:02
2. Udmarch
Score: / Tid: 23:23

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 21.774
Antal fotos: 58.007
Livestream: Offline