Grand Prix-Rytme 2019 - JM 2019 / FM 2019


Mikro - Serie 1
1. Team Pippi (DHG Gymnastik)
Score: 6.40 / Tid: 02:45
2. Team Flora (Grindsted G & IF)
Score: 6.30 / Tid: 02:40
3. Team Norit (Munkebjerg GF)
Score: 4.10 / Tid: 02:59
Mini Mono - Serie 1
1. Team Aya (Randers GF)
Score: 10.55 / Tid: 02:49
2. Team Rubina (Grindsted G & IF)
Score: 8.10 / Tid: 02:54
3. Team Fauna (FG 90)
Score: 7.10 / Tid: 02:50
4. Team Adea (DHG Gymnastik)
Score: 7.00 / Tid: 02:48
5. Team Flora (Randers GF)
Score: 5.40 / Tid: 02:59
6. Team Aloni (Vejen GF)
Score: 4.50 / Tid: 03:11
7. Team Belva (Hjerting IF)
Score: 3.55 / Tid: 03:23
8. Team Azur (Alderslyst GF)
Score: 3.20 / Tid: 02:52
9. Team Frigg (Fårup-Sønderbæk IF)
Score: 2.75 / Tid: 02:38
Mini 8-10 år - Serie 1
1. Team Aspiranta (Næsby IF)
Score: 10.80 / Tid: 02:48
2. Team Eya (Spangsbjerg IF)
Score: 5.80 / Tid: 02:50
3. Team Vilenta (Tarup-Paarup IF)
Score: 5.50 / Tid: 03:02
4. Team Baila (Silkeborg GF)
Score: 4.00 / Tid: 02:46
5. Team Saturn (Lystrup IF)
Score: 3.45 / Tid: 02:36

Mini 8-10 år - Serie 2
1. Team Aspiranta (Næsby IF)
Score: 9.60 / Tid: 02:27
2. Team Baila (Silkeborg GF)
Score: 5.85 / Tid: 02:22
3. Team Vilenta (Tarup-Paarup IF)
Score: 5.55 / Tid: 02:13
4. Team Eya (Spangsbjerg IF)
Score: 4.65 / Tid: 02:16
5. Team Saturn (Lystrup IF)
Score: 3.65 / Tid: 02:12
Mini 10-12 år - Serie 1
1. Team Unika (Næsby IF)
Score: 13.00 / Tid: 02:55
2. Team Valiite (DHG Gymnastik)
Score: 12.05 / Tid: 03:05
3. Team Esaia (Spangsbjerg IF)
Score: 10.75 / Tid: 02:37
4. Team Malit (Tarup-Paarup IF)
Score: 9.85 / Tid: 03:06
5. Team Anemone (Grindsted GIF)
Score: 8.50 / Tid: 02:41
6. Team Sif (Fårup-Sønderbæk IF)
Score: 7.75 / Tid: 02:49
7. Team Swarowski (Hjerting IF)
Score: 7.70 / Tid: 03:08
8. Team Ara (Silkeborg GF)
Score: 5.95 / Tid: 02:51
9. Team Alva (Munkebjerg GF)
Score: 5.80 / Tid: 02:37
10. Team Starlight (Lustrup IF)
Score: 4.35 / Tid: 02:39
Mini 10-12 år - Serie 2
1. Team Unika (Næsby IF)
Score: 10.10 / Tid: 02:23
2. Team Malit (Tarup-Paarup IF)
Score: 9.10 / Tid: 02:35
3. Team Valiite (DHG Gymnastik)
Score: 8.50 / Tid: 02:11
4. Team Anemone (Grindsted GIF)
Score: 7.90 / Tid: 02:29
5. Team Alva (Munkebjerg GF)
Score: 7.40 / Tid: 02:25
6. Team Esaia (Spangsbjerg IF)
Score: 6.65 / Tid: 02:31
7. Team Ara (Silkeborg GF)
Score: 6.60 / Tid: 02:22
8. Team Swarowski (Hjerting IF)
Score: 5.50 / Tid: 02:41
9. Team Sif (Fårup-Sønderbæk IF)
Score: 4.90 / Tid: 02:22
10. Team Starlight (Lustrup IF)
Score: 1.65 / Tid: 02:24

Pigerækken - Serie 1
1. Team Elara (Spangsbjerg IF)
Score: 11.75 / Tid: 03:00
2. Team Bellis (Tarup-Paarup IF)
Score: 10.10 / Tid: 02:59
3. Team Shine (Lystrup IF)
Score: 8.50 / Tid: 03:10
4. Team Lyra (Grindsted G & IF)
Score: 7.70 / Tid: 02:55
5. Team Avana (Silkeborg GF)
Score: 6.95 / Tid: 03:04
6. Team Elva (Munkebjerg GF)
Score: 6.10 / Tid: 03:00
Pigerækken - Serie 2
1. Team Elara (Spangsbjerg IF)
Score: 9.65 / Tid: 02:28
2. Team Bellis (Tarup-Paarup IF)
Score: 9.60 / Tid: 02:18
3. Team Shine (Lystrup IF)
Score: 7.80 / Tid: 02:53
4. Team Lyra (Grindsted G & IF)
Score: 7.70 / Tid: 03:05
5. Team Avana (Silkeborg GF)
Score: 6.70 / Tid: 02:24
6. Team Elva (Munkebjerg GF)
Score: 6.00 / Tid: 02:21
Tweens - Serie 1
1. Team Vira (Jelling FS)
Score: 9.45 / Tid: 02:49
2. Team Athena (Randers GF)
Score: 6.50 / Tid: 03:00
3. Team Lux (Lystrup IF)
Score: 6.40 / Tid: 03:14

Junior - Serie 1
1. Team Estella (DHG Gymnastik)
Score: 15.00 / Tid: 03.27
2. Team Calida (Munkebjerg GF)
Score: 10.30 / Tid: 03:15
3. Team Diamant (Hjerting IF)
Score: 9.95 / Tid: 03:26
4. Team Opalia (Grindsted G & F)
Score: 9.60 / Tid: 03:05
5. Team Sky (Lystrup IF)
Score: 7.95 / Tid: 03:10
Junior - Serie 2
1. Team Estella (DHG Gymnastik)
Score: 11.45 / Tid: 02:59
2. Team Opalia (Grindsted G & F)
Score: 11.35 / Tid: 02:40
3. Team Diamant (Hjerting IF)
Score: 11.30 / Tid: 03:03
4. Team Calida (Munkebjerg GF)
Score: 9.50 / Tid: 02:53
5. Team Sky (Lystrup IF)
Score: 6.30 / Tid: 02:51
Senior Fri - Serie 1
1. Team Ofea (Flemming Efterskole)
Score: 8.30 / Tid: 03:22
2. Team Avina (Silkeborg GF)
Score: 8.10 / Tid: 03:05
3. Team Minora (Munkebjerg GF)
Score: 7.35 / Tid: 03:02
4. Team Feanna (Flemming Efterskole)
Score: 7.20 / Tid: 03:22
5. Team Alvira (Randers GF)
Score: 5.95 / Tid: 02:58

Diverse
1. Indmarch
Tid: 14:19
2. Udmarch
Tid: 40:39

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 21.519
Antal fotos: 56.772
Livestream: Offline