Grand Prix-Rytme 2019 - SM 2019


Mikro - 1. Division - Serie 1
1. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.00 / Tid: 02:59
2. Team Ovia-Lia (Farum Gymnastikforening)
Score: 8.65 / Tid: 02:58
3. Team Melia (GF Køge Bugt)
Score: 7.05 / Tid: 02:57
4. Team Alfea (SOR IF)
Score: 7.00 / Tid: 02:44
5. Team Ixia (Hillerød G & IF)
Score: 6.50 / Tid: 03:02
Mikro - 2. Division - Serie 1
1. Team Avera (Espergærde IF)
Score: 5.40 / Tid: 02:30
2. Team Ovia-Rosa (Farum Gymnastikforening)
Score: 4.35 / Tid: 03:12
3. Team Nalo (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 4.35 / Tid: 02:56
4. Team Calliope (Gymnastik-foreningen Øbro)
Score: 3.85 / Tid: 02:31
5. Team Litchi (Ringsted IF - Gymnastik)
Score: 3.65 / Tid: 03:28
Mini Mono - Serie 1
1. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 11.35 / Tid: 02:43
2. Team Orkidea (Hillerød G & IF)
Score: 10.55 / Tid: 02:53
3. Noelle (Espergærde IF)
Score: 8.65 / Tid: 02:36
4. Sorø Minipiger (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 4.85 / Tid: 02:59

Mini 8-10 år - Serie 1
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampoline)
Score: 13.25 / Tid: 03:02
2. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampoline)
Score: 11.25 / Tid: 02:49
3. Team Vivo (SOR IF)
Score: 8.20 / Tid: 02:59
4. Team Flower (Greve Gymnastik og Trampoline)
Score: 6.90 / Tid: 02:51
5. Team Estrela (Gymnastik-foreningen Øbro)
Score: 6.20 / Tid: 03:04
Mini 8-10 år - Serie 2
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampoline)
Score: 7.80 / Tid: 02:14
2. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampoline)
Score: 6.10 / Tid: 02:15
3. Team Vivo (SOR IF)
Score: 5.55 / Tid: 02:28
4. Team Estrela (Gymnastik-foreningen Øbro)
Score: 5.05 / Tid: 02:23
5. Team Flower (Greve Gymnastik og Trampoline)
Score: 2.35 / Tid: 02:10
Mini 10-12 år - 1. Division - Serie 1
1. Team Enya (Farum Gymnastikforening)
Score: 15.50 / Tid: 02:58
2. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.80 / Tid: 03:01
3. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.75 / Tid: 02:58
4. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 11.80 / Tid: 02:49

Mini 10-12 år - 1. Division - Serie 2
1. Team Enya (Farum Gymnastikforening)
Score: 10.30 / Tid: 03:12
2. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.75 / Tid: 02:36
3. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.60 / Tid: 02:33
4. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 8.95 / Tid: 02:42
Mini 10-12 år - 2. Division - Serie 1
1. Team Svera (SOR IF)
Score: 7.85 / Tid: 02:40
2. Team Lime (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 7.65 / Tid: 02:55
3. Team Delicia (Gymnastik foreningen Øbro)
Score: 6.75 / Tid: 02:59
4. Team Aviva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 5.45 / Tid: 02:56
5. Team BG (Ballerup GF)
Score: 5.25 / Tid: 02.48
6. Team Kiwi (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 4.90 / Tid: 02:54
7. LSI Mini (LSI- Gymnastik)
Score: 3.15 / Tid: 02:40
Mini 10-12 år - 2. Division - Serie 2
1. Team Delicia (Gymnastik foreningen Øbro)
Score: 6.60 / Tid: 02:21
2. Team BG (Ballerup GF)
Score: 5.75 / Tid: 02:19
3. Team Aviva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 4.25 / Tid: 02:53
4. Team Lime (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 3.60 / Tid: 02:30
5. Team Kiwi (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 3.05 / Tid: 02:37
6. LSI Mini (LSI- Gymnastik)
Score: 3.00 / Tid: 02:08
7. Team Svera (SOR IF)
Score: 2.95 / Tid: 02:18

Pige - 1. Division - Serie 1
1. Team Petit (Greve Gymnastik of Trampolin)
Score: 16.40 / Tid: 03:01
2. Team Mellis (GF Køge Bugt)
Score: 11.60 / Tid: 02:48
3. Team Liva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.05 / Tid: 02:45
4. Team Lavida (SOR IF)
Score: 8.90 / Tid: 02:46
5. Team Esperenza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 7.00 / Tid: 03:22
Pige - 1. Division - Serie 2
1. Team Petit (Greve Gymnastik of Trampolin)
Score: 13.15 / Tid: 02:49
2. Team Liva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.35 / Tid: 02:08
3. Team Mellis (GF Køge Bugt)
Score: 8.20 / Tid: 02:49
4. Team Lavida (SOR IF)
Score: 7.00 / Tid: 02:37
5. Team Esperenza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 5.75 / Tid: 02:29
Pige - 2. Division - Serie 1
1. Team Mango (Ringsted IF)
Score: 7.90 / Tid: 02:50
2. Team Maliva (Farum Gymnastikforening)
Score: 6.00 / Tid: 02:52
3. Team Muna (GF Køge Bugt)
Score: 4.45 / Tid: 02:53

Pige - 2. Division - Serie 2
1. Team Mango (Ringsted IF)
Score: 6.85 / Tid: 02:33
2. Team Maliva (Farum Gymnastikforening)
Score: 4.80 / Tid: 02:41
3. Team Muna (GF Køge Bugt)
Score: 3.60 / Tid: 02:33
Tweens - Serie 1
1. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 14.45 / Tid: 03:00
2. Team Amaryllis (Hillerød G & IF)
Score: 13.30 / Tid: 03:04
3. Team Lua (GymHelsinge)
Score: 8.35 / Tid: 03:03
Junior - Serie 1
1. Team Octavia (Farum Gymnastikforening)
Score: 16.50 / Tid: 03:10
2. Team Greve junior (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.15 / Tid: 03:12
3. Team Dahlia (Gymnastik-foreningen Øbro)
Score: 9.55 / Tid: 03:06
4. Team Navia (SOR IF)
Score: 8.25 / Tid: 03:15
5. Team Mirabell (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 8.15 / Tid: 03:01

Junior - Serie 2
1. Team Greve junior (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.35 / Tid: 03:03
2. Team Octavia (Farum Gymnastikforening)
Score: 13.80 / Tid: 03:01
3. Team Dahlia (Gymnastik-foreningen Øbro)
Score: 11.30 / Tid: 02:57
4. Team Navia (SOR IF)
Score: 9.25 / Tid: 03:03
5. Team Mirabell (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 6.45 / Tid: 02:50
Senior Fri - Serie 1
1. Navona (Espergærde IF)
Score: 16.55 / Tid: 03:02
2. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 14.10 / Tid: 03:05
3. LSI Senior (LSI Gymnastik)
Score: 5.50 / Tid: 03:08
Senior - Serie 1
1. Elina Elite (Greve Gymnastik of Trampolin)
Score: 17.90 / Tid: 03:24
2. Team Embla (Espergærde IF)
Score: 15.05 / Tid: 03:07
3. Team Oxana (Farum Gymnastikforening)
Score: 12.00 / Tid: 03:03
4. Team Miliana (GF Køge Bugt)
Score: 10.70 / Tid: 03:11
5. Team Magnolia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 9.00 / Tid: 03:10
6. Team Papaya (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 8.05 / Tid: 03:10

Senior - Serie 2
1. Elina Elite (Greve Gymnastik of Trampolin)
Score: 14.60 / Tid: 03:07
2. Team Embla (Espergærde IF)
Score: 14.10 / Tid: 03:00
3. Team Oxana (Farum Gymnastikforening)
Score: 8.55 / Tid: 02:56
4. Team Papaya (Ringsted IF- Gymnastik)
Score: 7.45 / Tid: 02:47
5. Team Miliana (GF Køge Bugt)
Score: 6.75 / Tid: 02:47
6. Team Magnolia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.60 / Tid: 02:46
Diverse
1. Indmarch
Tid: 16:07
2. Udmarch
Tid: 42:59

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 21.519
Antal fotos: 56.772
Livestream: Offline