Rytmisk Sports Gymnastik 2019 - Princess Cup


Rekrut - Fri
1. Anelia Shaginjan (Taastrup IK)
Tid: 01:53
2. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Tid: 01:48
3. Isabella Koch Hansen (Taastrup IK)
Tid: 01:49
4. Sofia Brinck Jensen (Hjerting IF)
Tid: 01:58
5. Anastasia Gnetneva (Taastrup IK)
Tid: 01:52
6. Naja Bisgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:47
7. Julie Krogh (Taastrup IK)
Tid: 01:46
8. Sarah Brinck Jensen (Hjerting IF)
Tid: 02:05
9. Sofia Luisa Gomes Ryom (GF Øbro)
Tid: 01:46
10. Augusta Huus Nicmann (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:46
11. Fabee Aquino (Taastrup IK)
Tid: 01:55
12. Liva Alexia Wrem (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:51
13. Frida Poulsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:51
14. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Tid: 01:51
15. Ida Tuxen Faber (GF Øbro)
Tid: 01:53
16. Maria Grosser (Ballerup GF)
Tid: 01:47
17. Ida Kvist (GF Øbro)
Tid: 01:43
18. Sarah Rosendal (Ølstykke GF)
Tid: 01:49
19. Agnes Schou Jacobsen (GF Øbro)
Tid: 01:50
Rekrut - Tov
1. Anelia Shaginjan (Taastrup IK)
Tid: 01:49
2. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Tid: 02:03
Rekrut - Tøndebånd
1. Isabella Koch Hansen (Taastrup IK)
Tid: 01:48
2. Sofia Brinck Jensen (Hjerting IF)
Tid: 01:48
3. Anastasia Gnetneva (Taastrup IK)
Tid: 01:40
4. Naja Bisgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:56
5. Julie Krogh (Taastrup IK)
Tid: 01:55
6. Sarah Brinck Jensen (Hjerting IF)
Tid: 01:48

Rekrut - Bold
1. Sofia Luisa Gomes Ryom (GF Øbro)
Tid: 01:47
2. Augusta Huus Nicmann (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:46
3. Fabee Aquino (Taastrup IK)
Tid: 01:58
4. Liva Alexia Wrem (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:53
Rekrut - Køller
1. Frida Poulsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:52
2. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Tid: 01:50
3. Ida Tuxen Faber (GF Øbro)
Tid: 01:51
4. Maria Grosser (Ballerup GF)
Tid: 01:56
5. Ida Kvist (GF Øbro)
Tid: 01:53
Rekrut - Vimpel
1. Sarah Rosendal (Ølstykke GF)
Tid: 01:48
2. Agnes Schou Jacobsen (GF Øbro)
Tid: 01:57

Mini - Fri
1. Mathilde Erfurt Hald (Taastrup IK)
Tid: 01:48
2. Vasilisa Ricalovska (ROG)
Tid: 01:53
3. Anna Golubtsova (ROG)
Tid: 01:47
4. Olivia Birk Nymand (Taastrup IK)
Tid: 01:49
5. Naja Sanggaard Jørgesen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:52
6. Emilie Holze (Ølstykke GF)
Tid: 01:50
7. Alina Petersen (ROG)
Tid: 01:41
8. Sofie Højer Paaske (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:52
9. Emilija Kozevnikova (ROG)
Tid: 01:38
10. Elizabeth Niclasen (ROG)
Tid: 01:47
11. Nanna Silberbrandt (GF Øbro)
Tid: 01:52
12. Isabella Riess (GF Øbro)
Tid: 01:50
13. Nuriye Sona Ilhan (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:56
Mini - Tov
1. Vasilisa Ricalovska (ROG)
Tid: 01:53
2. Anna Golubtsova (ROG)
Tid: 01:53
Mini - Tøndebånd
1. Naja Sanggaard Jørgesen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 02:00
2. Emilie Holze (Ølstykke GF)
Tid: 01:45

Mini - Bold
1. Alina Petersen (ROG)
Tid: 01:50
2. Sofie Højer Paaske (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:54
3. Emilija Kozevnikova (ROG)
Tid: 01:53
4. Elizabeth Niclasen (ROG)
Tid: 01:53
Mini - Køller
1. Nanna Silberbrandt (GF Øbro)
Tid: 01:50
2. Isabella Riess (GF Øbro)
Tid: 01:45
Mini - Vimpel
1. Nuriye Sona Ilhan (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:55

Pre-Junior - Fri
1. Isabel Alcon (Ølstykke GF)
Tid: 01:55
2. Rebecca Oder (Taastrup IK)
Tid: 01:45
3. Caya Klint (Taastrup IK)
Tid: 01:45
4. Freja Marie Jensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:50
5. Ella Bangsbo Holdum (GF Øbro)
Tid: 01:50
6. Sara Skjoldborg (Ballerup GF)
Tid: 01:50
7. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:51
Pre-Junior - Tov
1. Isabel Alcon (Ølstykke GF)
Tid: 01:57
Pre-Junior - Tøndebånd
1. Rebecca Oder (Taastrup IK)
Tid: 01:51
2. Caya Klint (Taastrup IK)
Tid: 01:52

Pre-Junior - Bold
1. Freja Marie Jensen (Greve Gymnastik og Trampolin) (Mangler)
Tid: 00:00
Pre-Junior - Køller
1. Ella Bangsbo Holdum (GF Øbro)
Tid: 01:50
2. Sara Skjoldborg (Ballerup GF)
Tid: 01:48
Pre-Junior - Vimpel
1. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:59

Diverse
1. Indmarch
Tid: 05:00
2. Udmarch
Tid: 16:37

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 20.779
Antal fotos: 51.891
Live streaming: Offline