Rytmisk Sports Gymnastik 2018 - Princess Cup


Rekrut - Fri
1. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:44
2. Freja Marie Jensen (Greve)
Tid: 01:57
3. Frida Poulsen (Ølstykke GF)
Tid: 02:01
4. Sine Jensen (Greve)
Tid: 02:02
5. Isabel Alcon (Ølstykke GF)
Tid: 02:01
6. Liva Wren (Greve)
Tid: 02:02
7. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Tid: 01:59
8. Ella Holdum (GF Øbro)
Tid: 01:49
9. Ida Klockmann (Hjerting IF)
Tid: 01:56
10. Sara Skjoldborg (Ballerup GF)
Tid: 02:09
11. Agnes Schou (GF Øbro)
Tid: 01:52
12. Naja Bisgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:49
13. Sarah Rosendahl (Ølstykke GF)
Tid: 01:53
14. Ida Tuxen (GF Øbro)
Tid: 01:50
Rekrut - Tov
1. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:45
2. Freja Marie Jensen (Greve)
Tid: 01:52
Rekrut - Tøndebånd
1. Frida Poulsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:52
2. Sine Jensen (Greve)
Tid: 01:42
3. Isabel Alcon (Ølstykke GF)
Tid: 01:46
4. Liva Wren (Greve)
Tid: 01:51

Rekrut - Bold
1. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Tid: 01:48
2. Ella Holdum (GF Øbro)
Tid: 01:54
3. Ida Klockmann (Hjerting IF)
Tid: 01:43
4. Sara Skjoldborg (Ballerup GF)
Tid: 01:42
5. Agnes Schou (GF Øbro)
Tid: 01:43
6. Naja Bisgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:54
Rekrut - Køller
1. Sarah Rosendahl (Ølstykke GF)
Tid: 01:42
2. Ida Tuxen (GF Øbro)
Tid: 01:51
Mini - Fri
1. Milana Timofyeyeva (ROG)
Tid: 01:47
2. Rossy Chiroaica (TIK)
Tid: 01:55
3. Ida Kvist (GF Øbro)
Tid: 01:43
4. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Tid: 01:47
5. Anna Golubtsova (ROG)
Tid: 01:39
6. Naja Jørgensen (Greve)
Tid: 01:51
7. Vasilisa Ricalovska (ROG)
Tid: 01:39
8. Anelija Shaginjan (TIK)
Tid: 01:47
9. Isabella Riess (GF Øbro)
Tid: 01:43
10. Sofia Gomes Ryom (GF Øbro)
Tid: 01:42

Mini - Tov
1. Ida Kvist (GF Øbro)
Tid: 01:44
2. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Tid: 01:47
Mini - Tøndebånd
1. Anna Golubtsova (ROG)
Tid: 01:51
2. Naja Jørgensen (Greve)
Tid: 01:47
3. Vasilisa Ricalovska (ROG)
Tid: 01:44
Mini - Bold
1. Nanna Silberbrandt (GF Øbro)
Tid: 01:49
2. Anelija Shaginjan (TIK)
Tid: 01:35
3. Isabella Riess (GF Øbro)
Tid: 01:41

Mini - Køller
1. Sofia Gomes Ryom (GF Øbro)
Tid: 01:52
Pre-junior - Fri
1. Vega Birkemose (GF Øbro)
Tid: 02.01
Pre-junior - Tov
1. Vega Birkemose (GF Øbro)
Tid: 01.58

Pre-junior - Fri
1. Maja Køhler Bay (TIK)
Tid: 01:52
2. Signe Bagge (Hjerting IF)
Tid: 02:02
3. Ida Kaysen Moell (Silkeborg GF)
Tid: 01:51
4. Anna Christiansen (TIK)
Tid: 02:04
5. Astrid Marie Nergaard Henriksen (GF Øbro)
Tid: 01:34
6. Lise Bacher (Ølstykke)
Tid: 01:56
7. Laura Leonharder Vig (GF Øbro)
Tid: 01:51
Pre-junior - Tøndebånd
1. Maja Køhler Bay (TIK)
Tid: 01:55
2. Signe Bagge (Hjerting IF)
Tid: 02:04
Pre-junior - Bold
1. Anna Christiansen (TIK)
Tid: 02:14

Pre-junior - Vimpel
1. Astrid Marie Nergaard Henriksen (GF Øbro)
Tid: 02:16
2. Lise Bacher (Ølstykke GF)
Tid: 02:08
3. Laura Leonharder Vig (GF Øbro)
Tid: 01:58
Diverse
1. Indmarch
Tid: 02:05
Mini - Opvisning
1. Team Delicia (GF Øbro)
Tid: 03:06

Diverse
1. Udmarch
Tid: 16:04

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 19.038
Antal fotos: 49.881
Live streaming: Offline