Grand Prix-Rytme 2018 - SM 2018


Mikro - Serie 1
1. Team Violet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.90 / Tid: 02:45
2. Team Ivalu (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.25 / Tid: 03:09
3. Team Ixia (Hillerød G & IF)
Score: 5.80 / Tid: 02:54
4. Team Nalo (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 4.05 / Tid: 03:11
5. Team Litchi (Ringsted IF)
Score: 3.95 / Tid: 03:06
6. Team Ovia (Farum Gymnastikforening)
Score: 3.90 / Tid: 03:22
7. Team Estrela (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 3.75 / Tid: 02:47
8. Team Ariella (Sorø Gymnastikforening)
Score: 3.60 / Tid: 02:49
9. Team Alfea (SOR IF)
Score: 3.30 / Tid: 03:06
Mini Mono - 2. Division - Serie 1
1. Team Kiwi (Ringsted IF)
Score: 8.25 / Tid: 03:10
2. Team Viga (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 5.55 / Tid: 02:37
3. Team Lime (Ringsted IF)
Score: 5.10 / Tid: 03:13
4. Team Akiila (SOR IF)
Score: 2.80 / Tid: 02:55
5. Team Noelle (Espergærde IF)
Score: 2.15 / Tid: 02:47
Mini Mono - 1. Division - Serie 1
1. Team Alpinia (Hillerød G & IF)
Score: 9.50 / Tid: 03:06
2. Team Melina (Sorø Gymnastikforening)
Score: 9.10 / Tid: 02:56
3. Team Vitulla (Espergærde IF)
Score: 8.20 / Tid: 02:44
4. Team Muni (GymHelsinge)
Score: 8.00 / Tid: 03:17
5. Team Maliva (Farum Gymnastikforening)
Score: 7.95 / Tid: 03:12
6. Team Esmeralda (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 4.00 / Tid: 03:08

Mini 8-10 år - Serie 1
1. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 11.15 / Tid: 03:04
2. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 10.05 / Tid: 02:57
3. Team Svera (SOR IF)
Score: 9.40 / Tid: 02:46
4. Team Vilja (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.85 / Tid: 02:41
5. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.85 / Tid: 02:58
6. Team Vivo (SOR IF)
Score: 4.05 / Tid: 03:31
Mini 8-10 år - Serie 2
1. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 9.80 / Tid: 02:16
2. Team Vilja (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.85 / Tid: 02:22
3. Team Vivanit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.85 / Tid: 02:25
4. Team Delicia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 7.55 / Tid: 02:48
5. Team Vivo (SOR IF)
Score: 7.25 / Tid: 02:22
6. Team Svera (SOR IF)
Score: 6.05 / Tid: 02:27
Mini 10-12 år - 2. Division - Serie 1
1. Team BG (Ballerup GF)
Score: 7.80 / Tid: 02:48
2. Team Verdi (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 3.45 / Tid: 02:59
3. Team Cherry (LSI)
Score: 2.05 / Tid: 02:59

Mini 10-12 år - 2. Division - Serie 2
1. Team BG (Ballerup GF)
Score: 6.90 / Tid: 02:42
2. Team Verdi (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 3.25 / Tid: 02:42
3. Team Cherry (LSI)
Score: 2.85 / Tid: 02:19
Mini 10-12 år - 1. Division - Serie 1
1. Team Enya (Farum GF)
Score: 14.50 / Tid: 03:09
2. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.75 / Tid: 03:03
3. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 11.55 / Tid: 02:59
4. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 9.65 / Tid: 03:15
5. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 7.25 / Tid: 03:08
6. Team Esperanza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.70 / Tid: 03:03
Mini 10-12 år - 1. Division - Serie 2
1. Team Azurit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.15 / Tid: 02:47
2. Team Enya (Farum GF)
Score: 12.10 / Tid: 02:42
3. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 10.60 / Tid: 02:35
4. Team Astra (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.65 / Tid: 02:43
5. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 7.50 / Tid: 02:21
6. Team Esperanza (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.75 / Tid: 02:36

Pige - 2. Division - Serie 1
1. Team Lua (GymHelsinge)
Score: 7.10 / Tid: 03:08
2. Team Liva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.70 / Tid: 03:14
3. Team Lavida (SOR IF)
Score: 5.15 / Tid: 02:53
4. Team Mango (Ringsted IF)
Score: 3.45 / Tid: 03:03
5. Team Muna (GF Køge Bugt)
Score: 2.10 / Tid: 02:57
Pige - 2. Division - Serie 2
1. Team Lavida (SOR IF)
Score: 8.40 / Tid: 02:35
2. Team Mango (Ringsted IF)
Score: 7.85 / Tid: 02:43
3. Team Liva (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 7.75 / Tid: 02:50
4. Team Lua (GymHelsinge)
Score: 7.50 / Tid: 02:44
5. Team Muna (GF Køge Bugt)
Score: 3.25 / Tid: 02:45
Pige - 1. Division - Serie 1
1. Team Petit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.70 / Tid: 03:12
2. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 14.15 / Tid: 03:01
3. Team Mellis (GF Køge Bugt)
Score: 9.00 / Tid: 03:12
4. Team Dahlia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 8.50 / Tid: 03:17
5. Team Axia (SOR IF)
Score: 6.65 / Tid: 02:58

Pige - 1. Division - Serie 2
1. Team Petit (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.85 / Tid: 02:51
2. Team Aura (Espergærde IF)
Score: 11.75 / Tid: 02:54
3. Team Axia (SOR IF)
Score: 9.05 / Tid: 02:39
4. Team Mellis (GF Køge Bugt)
Score: 6.80 / Tid: 02:50
5. Team Dahlia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.25 / Tid: 02:47
Tweens - Serie 1
1. Team Milet (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.90 / Tid: 03:17
2. Team Liona (Sorø Gymnastik Forening)
Score: 10.75 / Tid: 03:20
3. Team Amaryllis (Hillerød G & IF)
Score: 8.95 / Tid: 03:24
4. Team Magna (GF Køge Bugt)
Score: 8.85 / Tid: 03:23
Junior - Serie 1
1. Team Bella (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 14.35 / Tid: 03:23
2. Team Zavia (SOR IF)
Score: 9.25 / Tid: 03:10
3. Team Magnolia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 7.15 / Tid: 03:26
4. Team Mirabel (Ringsted IF)
Score: 5.75 / Tid: 02:58
5. Team Papaya (Ringsted IF)
Score: 5.70 / Tid: 03:07
6. Team Spectra (LSI)
Score: 4.25 / Tid: 03:01

Junior - Serie 2
1. Team Bella (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 12.95 / Tid: 03:16
2. Team Magnolia (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: 6.95 / Tid: 02:52
3. Team Zavia (SOR IF)
Score: 6.65 / Tid: 03:05
4. Team Mirabel (Ringsted IF)
Score: 5.75 / Tid: 02:55
5. Team Papaya (Ringsted IF)
Score: 5.30 / Tid: 02:53
6. Team Spectra (LSI)
Score: 2.10 / Tid: 03:01
Senior Fri - Serie 1
1. Team Navona (Espergærde IF)
Score: 15.00 / Tid: 03:26
2. Team Nordik (IF Føroyar)
Score: 14.85 / Tid: 03:22
3. Team Octavia (Forum Gymnastikforening)
Score: 14.55 / Tid: 03:11
4. Team Dicentra (Hillerød G & IF)
Score: 11.65 / Tid: 03:24
Senior - Serie 1
1. Team Elite (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 16.55 / Tid: 03:17
2. Team Embla (Espergærde IF)
Score: 14.80 / Tid: 03:03
3. Team Luna (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.85 / Tid: 03:24

Senior - Serie 2
1. Team Elite (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 13.45 / Tid: 04:49
2. Team Embla (Espergærde IF)
Score: 11.80 / Tid: 03:01
3. Team Luna (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 11.80 / Tid: 03:00
Diverse
1. Indmarch
Tid: 10:36
2. Udmarch
Tid: 47:12

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 20.188
Antal fotos: 51.891
Live streaming: Offline