Grand Prix-Rytme 2018 - DM 2018 - 1. runde


Mikro - Serie 1
1. Team Violet (Greve)
Score: 8.02 / Tid: 02:37
2. Team Ivalu (Greve)
Score: 5.62 / Tid: 03:07
3. Team Ixia ( Hillerød G & IF)
Score: 3.58 / Tid: 02:54
4. Team Thea (DHG)
Score: 3.22 / Tid: 03:11
5. Team Rosea (Randers GF)
Score: 3.03 / Tid: 02:53
6. Team Nalo (Greve)
Score: 2.68 / Tid: 02:58
7. Team Ovia (Farum GF)
Score: 2.57 / Tid: 03:27
8. Team Estrela (GF Øbro)
Score: 2.52 / Tid: 02:46
9. Team Litchi (Ringsted IF)
Score: 2.45 / Tid: 03:06
10. Team Eya (Spangsbjerg)
Score: 2.40 / Tid: 03:03
11. Team Rubina (Grindsted G & IF)
Score: 2.32 / Tid: 03:20
12. Team Alfea (SOR IF)
Score: 2.13 / Tid: 03:05
Mini Mono - Serie 1
1. Team Maliva (Farum GF)
Score: 8.90 / Tid: 03:04
2. Team Emea (TPI)
Score: 8.80 / Tid: 03:10
3. Team Muni (GymHelsinge)
Score: 7.50 / Tid: 03:03
4. Team Alpinia (Hillerød G & IF)
Score: 7.50 / Tid: 02:57
5. Team Alva (Munkebjerg GF)
Score: 6.95 / Tid: 02:55
6. Team Vitulla (Espergærde IF)
Score: 6.70 / Tid: 02:54
7. Team Vira (Jellinge)
Score: 5.80 / Tid: 03:06
8. Team Aya (Randers GF)
Score: 5.55 / Tid: 02:55
9. Team Lime (Ringsted IF)
Score: 5.30 / Tid: 03:01
10. Team Kiwi (Ringsted IF)
Score: 4.85 / Tid: 03:02
11. Team Zia (Randers GF)
Score: 4.55 / Tid: 02:44
12. Team Aliila (SOR IF)
Score: 4.50 / Tid: 02:56
13. Team Viga (Greve)
Score: 4.15 / Tid: 02:29
14. Team Noelle (Espergærde IF)
Score: 2.40 / Tid: 02:48
Mini 8-10 år - Serie 1
1. Team Vivanit (Greve)
Score: 12.55 / Tid: 02:55
2. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 11.90 / Tid: 03:05
3. Team Adea (DHG)
Score: 9.60 / Tid: 03:07
4. Team Anemone (Grindsted)
Score: 9.45 / Tid: 03:04
5. Team Svera (SOR IF)
Score: 9.20 / Tid: 02:41
6. Team Delicia (GF Øbro)
Score: 8.65 / Tid: 02:57
7. Taam Vivo (SOR IF)
Score: 8.55 / Tid: 03:14
8. Team Vilja (Greve)
Score: 7.20 / Tid: 02:23
9. Team Klea (TPI)
Score: 4.15 / Tid: 02:51
10. Team Starlight (Lystrup IF)
Score: 3.60 / Tid: 02:58

Mini 8-10 år - Serie 2
1. Team Merida (Espergærde IF)
Score: 9.70 / Tid: 02:13
2. Team Vivanit (Greve)
Score: 8.45 / Tid: 02:20
3. Team Svera (SOR IF)
Score: 6.80 / Tid: 02:15
4. Team Delicia (GF Øbro)
Score: 6.55 / Tid: 02:31
5. Team Anemone (Grindsted)
Score: 6.45 / Tid: 02:36
6. Team Vilja (Greve)
Score: 6.40 / Tid: 02:21
7. Taam Vivo (SOR IF)
Score: 6.35 / Tid: 02:25
8. Team Adea (DHG)
Score: 6.25 / Tid: 02:05
9. Team Klea (TPI)
Score: 4.05 / Tid: 02:20
10. Team Starlight (Lystrup IF)
Score: 3.95 / Tid: 02:31
Mini 10-12 år - Serie 1
1. Team Enya (Farum GF)
Score: 14.80 / Tid: 03.01
2. Team Azurit (Greve)
Score: 13.70 / Tid: 02:38
3. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 13.30 / Tid: 03:06
4. Team Fenja (TPI)
Score: 11.60 / Tid: 02:35
5. Team Astra (Greve)
Score: 11.25 / Tid: 03:13
6. Team Esaia (Spangsbjerg)
Score: 10.80 / Tid: 02:44
7. Team Gaia (DHG)
Score: 10.55 / Tid: 02:28
8. Team Movanna (GF Køge)
Score: 9.75 / Tid: 03:00
9. Team Esperanza (GF Øbro)
Score: 8.50 / Tid: 03:03
10. Team Elva (Munkebjerg)
Score: 7.90 / Tid: 02:45
11. Team Lyra (Grindsted)
Score: 6.80 / Tid: 03:02
12. Team BG (Ballerup)
Score: 6.40 / Tid: 02:32
13. Team Cassiopeia (Lystrup IF)
Score: 6.20 / Tid: 02:59
14. Team Verdi (Greve)
Score: 4.80 / Tid: 02:51
15. Team Titanium (Silkeborg)
Score: 4.40 / Tid: 02:43
16. Team Cherry (LSI)
Score: 2.35 / Tid: 02:16
17. Team Belarus
Score: 0.00 / Tid: 03:11
Mini 10-12 år - Serie 2
1. Team Enya (Farum GF)
Score: 11.60 / Tid: 02:33
2. Team Azurit (Greve)
Score: 10.65 / Tid: 02:59
3. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 9.55 / Tid: 02:43
4. Team Movanna (GF Køge)
Score: 8.30 / Tid: 02:18
5. Team Astra (Greve)
Score: 8.30 / Tid: 02:35
6. Team Fenja (TPI)
Score: 8.00 / Tid: 03:15
7. Team Elva (Munkebjerg)
Score: 7.30 / Tid: 02:27
8. Team Esperanza (GF Øbro)
Score: 7.10 / Tid: 02:35
9. Team Gaia (DHG)
Score: 7.05 / Tid: 02:46
10. Team BG (Ballerup)
Score: 6.30 / Tid: 02:55
11. Team Lyra (Grindsted)
Score: 5.50 / Tid: 02:31
12. Team Belarus
Score: 5.05 / Tid: 03:13
13. Team Esaia (Spangsbjerg)
Score: 5.00 / Tid: 02:39
14. Team Cassiopeia (Lystrup IF)
Score: 4.25 / Tid: 02:16
15. Team Titanium (Silkeborg)
Score: 3.70 / Tid: 02:17
16. Team Verdi (Greve)
Score: 3.60 / Tid: 02:34
17. Team Cherry (LSI)
Score: 2.60 / Tid: 02:56

Pige - Serie 1
1. Team Petit (Greve)
Score: 14.00 / Tid: 02:43
2. Team Estella (DHG)
Score: 14.00 / Tid: 02:44
3. Team Future United (Næsby IF)
Score: 13.95 / Tid: 02:42
4. Team Elara (Spansbjerg)
Score: 9.45 / Tid: 02:56
5. Team Mellis (Køge Bugt)
Score: 8.60 / Tid: 03:08
6. Team Dahlia (GF Øbro)
Score: 8.45 / Tid: 02:40
7. Team Liva (Greve)
Score: 8.30 / Tid: 03:07
8. Team Bellis (TPI)
Score: 8.05 / Tid: 03:08
9. Team Shine (Lystrup IF)
Score: 7.50 / Tid: 03:05
10. Team Sirina (Silkeborg)
Score: 7.50 / Tid: 02:42
11. Team Axia (SOR IF)
Score: 7.05 / Tid: 02:35
12. Team Lua (GymHelsinge)
Score: 6.65 / Tid: 02:52
13. Team Lavida (SOR IF)
Score: 6.40 / Tid: 02:29
14. Team Opalia (Grindsted)
Score: 6.25 / Tid: 02:52
15. Team Mango (Ringsted IF)
Score: 4.85 / Tid: 02:52
16. Team Muna (Køge Bugt)
Score: 4.30 / Tid: 02:29
Pige - Serie 2
1. Team Future United (Næsby IF)
Score: 10.75 / Tid: 02:59
2. Team Estella (DHG)
Score: 9.35 / Tid: 03:07
3. Team Petit (Greve)
Score: 9.35 / Tid: 03:05
4. Team Bellis (TPI)
Score: 9.35 / Tid: 02:33
5. Team Elara (Spansbjerg)
Score: 8.45 / Tid: 02.33
6. Team Axia (SOR IF)
Score: 7.50 / Tid: 02:52
7. Team Mellis (Køge Bugt)
Score: 7.30 / Tid: 02:42
8. Team Lua (GymHelsinge)
Score: 7.00 / Tid: 02:44
9. Team Lavida (SOR IF)
Score: 6.70 / Tid: 02:47
10. Team Dahlia (GF Øbro)
Score: 6.60 / Tid: 03:06
11. Team Opalia (Grindsted)
Score: 6.15 / Tid: 02:35
12. Team Mango (Ringsted IF)
Score: 6.00 / Tid: 02:25
13. Team Liva (Greve)
Score: 5.05 / Tid: 02:46
14. Team Shine (Lystrup IF)
Score: 4.75 / Tid: 02:25
15. Team Sirina (Silkeborg)
Score: 4.75 / Tid: 02:54
16. Team Muna (Køge Bugt)
Score: 3.20 / Tid: 02:59
Tweens - Serie 1
1. Team Liona (Sorø GF)
Score: 11.35 / Tid: 03:06
2. Team Milet (Greve)
Score: 11.20 / Tid: 03:12
3. Team Magna (Køge Bugt)
Score: 10.20 / Tid: 03:23
4. Team Amaryllis (Hillerød)
Score: 9.95 / Tid: 03:07
5. Team Calida (Munkebjerg)
Score: 8.70 / Tid: 02:54
6. Team Sky (Lystrup)
Score: 5.15 / Tid: 03:02
7. Team Alvira (Randers GF)
Score: 5.15 / Tid: 02:59
8. Team Annali (Randers GF)
Score: 4.90 / Tid: 03.05

Junior - Serie 1
1. Team Bella (Greve)
Score: 13.32 / Tid: 03:12
2. Team Zavia (SOR IF)
Score: 8.28 / Tid: 03:06
3. Team Sira (Spangsbjerg)
Score: 7.78 / Tid: 02:58
4. Team Magnolia (GF Øbro)
Score: 5.75 / Tid: 03:15
5. Team Papaya (Ringsted IF)
Score: 5.47 / Tid: 03:06
6. Team Mirabel (Ringsted IF)
Score: 4.45 / Tid: 02:48
7. Team Spectra (LSI)
Score: 1.30 / Tid: 02:48
Junior - Serie 2
1. Team Bella (Greve)
Score: 10.73 / Tid: 03:07
2. Team Sira (Spangsbjerg)
Score: 6.22 / Tid: 02:41
3. Team Magnolia (GF Øbro)
Score: 5.85 / Tid: 02:49
4. Team Zavia (SOR IF)
Score: 5.33 / Tid: 03:08
5. Team Papaya (Ringsted IF)
Score: 4.80 / Tid: 02:36
6. Team Mirabel (Ringsted IF)
Score: 4.78 / Tid: 02:36
7. Team Spectra (LSI)
Score: 0.92 / Tid: 02:51
Senior Fri - Serie 1
1. Team Navona (Espergærde)
Score: 14.38 / Tid: 03:17
2. Team Octavia (Farum GF)
Score: 14.00 / Tid: 03:00
3. Team Bohemia (Stevns)
Score: 13.55 / Tid: 03:15
4. Team Aicka (DHG)
Score: 13.53 / Tid: 03:03
5. Team Dicentra (Hillerød)
Score: 11.55 / Tid: 03:12
6. Team LG RytmiskGymStarts (Lyngby & Gentofte)
Score: 9.40 / Tid: 03:23
7. Team Iowa (Aarhus)
Score: 6.10 / Tid: 03:06
8. Team Avina (Silkeborg GF)
Score: 4.63 / Tid: 02:49

Senior - Serie 1
1. Team Elina Elite (Greve)
Score: 15.38 / Tid: 03:14
2. Team Embla (Espergærde)
Score: 14.65 / Tid: 03:04
3. Team Luna (Greve)
Score: 13.10 / Tid: 03:21
4. Team Aviaja (Silkeborg)
Score: 8.08 / Tid: 03:11
5. Team Feline (Grindsted)
Score: 7.25 / Tid: 02:56
Senior - Serie 2
1. Team Elina Elite (Greve)
Score: 12.30 / Tid: 03:06
2. Team Embla (Espergærde)
Score: 11.23 / Tid: 02:59
3. Team Luna (Greve)
Score: 9.83 / Tid: 02:57
4. Team Feline (Grindsted)
Score: 5.33 / Tid: 02:49
5. Team Aviaja (Silkeborg)
Score: 4.68 / Tid: 02:58
Diverse
1. Indmarch - Lørdag
Tid: 12:30
2. Indmarch - Søndag
Score: / Tid: 10:20
3. Udmarch - Søndag
Score: / Tid: 02:23

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 20.188
Antal fotos: 51.891
Live streaming: Offline