Grand Prix-Rytme 2017 - DM 2017 - Micro, Mini og Pige


Mikro - Serie 1
1. Team Vivanit (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 9.48 / Tid: 03:00
2. Team Aspiranta (Næsby IF)
Score: 8.02 / Tid: 02:53
3. Team Alvida (Espergærde IF)
Score: 8.00 / Tid: 02:41
4. Team Attila (Espergærde IF)
Score: 6.78 / Tid: 02:48
5. Team Ivalu (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 5.85 / Tid: 03:14
6. Team Vivo (SOR IF)
Score: 5.82 / Tid: 03:35
7. Team Klea (Tarup-Paarup IF)
Score: 3.63 / Tid: 02:57
8. Team Nalo (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 3.08 / Tid: 03:19
9. Team Siva (SOR IF)
Score: 3.05 / Tid: 03:25
10. Team Mica (Sorø GF)
Score: 2.88 / Tid: 03:27
11. Team Dea (SOR IF)
Score: 2.78 / Tid: 03:00
12. Team Rosea (Randers GF)
Score: 2.72 / Tid: 02:49
Mini Mono - 1. Division - Serie 1
1. Team Esaia (Spangsbjerg IF)
Score: 11.53 / Tid: 02:56
2. Team Fenja (Tarup-Paarup IF)
Score: 10.50 / Tid: 03:00
3. Team Unika (Næsby IF)
Score: 10.38 / Tid: 02:52
4. Team Maliva (Farum GF)
Score: 8.40 / Tid: 03:09
5. Team Melina (Sorø GF)
Score: 7.83 / Tid: 03:01
6. Team Vira (Jelling FS)
Score: 7.50 / Tid: 02:48
7. Team Aya (Randers GF)
Score: 7.25 / Tid: 03:07
8. Team Minion (GF Øbro)
Score: 4.00 / Tid: 03:02
9. Team Moana (Sorø GF)
Score: 3.00 / Tid: 03:02
Mini Mono - 2. Division - Serie 1
1. Team Olivia (Espergærde IF)
Score: 9.65 / Tid: 03:12
2. Team Adea (DHG)
Score: 7.83 / Tid: 03:07
3. Team Starlight (Lystrup IF)
Score: 7.15 / Tid: 02:55
4. Team Jasmin (Grindsted GF)
Score: 6.60 / Tid: 03:02
5. Team Zia (Randers GF)
Score: 6.02 / Tid: 02:58
6. Team Kiwi (Ringsted IF)
Score: 5.12 / Tid: 03:02
7. Team Verdi (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 4.97 / Tid: 03:31
8. Team Evelin (DHG)
Score: 4.07 / Tid: 02:58

Mini 8-10 - Serie 1
1. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 14.03 / Tid: 02:47
2. Team Enya (Farum GF)
Score: 13.17 / Tid: 02:50
3. Team Azurit (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 12.68 / Tid: 02:51
4. Team Gaia (DHG)
Score: 10.12 / Tid: 02:55
5. Team Emea (TPI)
Score: 9.20 / Tid: 03:00
6. Team Astra (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 8.90 / Tid: 02:54
7. Team Delicia (GF Øbro)
Score: 6.63 / Tid: 02:55
8. Team Lysa (SOR IF)
Score: 6.50 / Tid: 02:42
9. Team Anemone (Grindsted GF)
Score: 6.27 / Tid: 02:56
10. Team Vici (TIK)
Score: 6.12 / Tid: 02:41
11. Team BG (Ballerup GF)
Score: 5.25 / Tid: 03:03
Mini 8-10 - Serie 2
1. Team Azurit (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 10.55 / Tid: 02:28
2. Team Olympia (Espergærde IF)
Score: 10.35 / Tid: 02:21
3. Team Enya (Farum GF)
Score: 9.65 / Tid: 02:28
4. Team Emea (TPI)
Score: 9.15 / Tid: 02:36
5. Team Astra (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 8.90 / Tid: 02:39
6. Team Gaia (DHG)
Score: 8.00 / Tid: 02:12
7. Team Delicia (GF Øbro)
Score: 7.05 / Tid: 02:18
8. Team Lysa (SOR IF)
Score: 6.80 / Tid: 02:18
9. Team BG (Ballerup GF)
Score: 6.10 / Tid: 02:18
10. Team Anemone (Grindsted GF)
Score: 4.90 / Tid: 02:25
11. Team Vici (TIK)
Score: 3.80 / Tid: 02:37
Mini 10-12 - 1. Division - Serie 1
1. Team Petit (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 15.45 / Tid: 03:17
2. Team Yksi (Næsby IF)
Score: 13.15 / Tid: 02:58
3. Team Elara (Spangsbjerg IF)
Score: 12.45 / Tid: 03:07
4. Team Mellis (GF Køge Bugt)
Score: 11.85 / Tid: 02:59
5. Team Bellis (Tarup-Paarup IF)
Score: 11.25 / Tid: 03:05
6. Team Elva (Munkebjerg GF)
Score: 9.25 / Tid: 02:53
7. Team Muni (GymHelsinge)
Score: 8.65 / Tid: 03:05
8. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 8.30 / Tid: 02:58
9. Team Esperanza (GF Øbro)
Score: 7.60 / Tid: 02:55

Mini 10-12 - 1. Division - Serie 2
1. Team Petit (Greve Gymnastik & Trampolin)
Score: 13.40 / Tid: 02:42
2. Team Bellis (Tarup-Paarup IF)
Score: 10.80 / Tid: 02:26
3. Team Yksi (Næsby IF)
Score: 10.60 / Tid: 02:21
4. Team Elara (Spangsbjerg IF)
Score: 10.35 / Tid: 02:33
5. Team Mellis (GF Køge Bugt)
Score: 9.05 / Tid: 02:13
6. Team Muni (GymHelsinge)
Score: 8.90 / Tid: 02:31
7. Team Elva (Munkebjerg GF)
Score: 8.25 / Tid: 02:24
8. Team Movanna (GF Køge Bugt)
Score: 7.30 / Tid: 02:13
9. Team Esperanza (GF Øbro)
Score: 7.15 / Tid: 02:22
Mini 10-12 - 2. Division - Serie 1
1. Team Shine (Lystrup IF)
Score: 7.55 / Tid: 02:49
2. Team Lyra (Grindsted GF)
Score: 7.20 / Tid: 03:00
3. Team Ayra (SOR IF)
Score: 6.05 / Tid: 03:12
4. Team Cassiopeia (Lystrup IF)
Score: 5.95 / Tid: 03:13
5. Team Cherry (LSI)
Score: 5.50 / Tid: 02:54
6. Team Stella (Silkeborg GF)
Score: 5.35 / Tid: 02:49
Mini 10-12 - 2. Division - Serie 2
1. Team Lyra (Grindsted GF)
Score: 6.60 / Tid: 02:45
2. Team Ayra (SOR IF)
Score: 6.45 / Tid: 02:45
3. Team Shine (Lystrup IF)
Score: 6.20 / Tid: 02:21
4. Team Cherry (LSI)
Score: 5.75 / Tid: 02:27
5. Team Stella (Silkeborg GF)
Score: 5.00 / Tid: 02:34
6. Team Cassiopeia (Lystrup IF)
Score: 4.95 / Tid: 02:37

Diverse
1. Indmarch - Lørdag
Score: / Tid: 11:52
2. Udmarch - Lørdag
Score: / Tid: 25:19
3. Indmarch - Søndag
Score: / Tid: 05:59
4. Udmarch - Søndag
Score: / Tid: 21:33

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline