TeamGym 2017 - SM 2017


Micropiger - 1. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1
Score: 17.066 / Tid: 01:56
2. GHG -Teamgym Herlev MiP 1
Score: 15.616 / Tid: 01:52
3. Teamgym-Greve MiP 1
Score: 15.466 / Tid: 01:39
4. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 1
Score: 14.566 / Tid: 02:00
5. GF Køge Bugt MiP 2
Score: 14.250 / Tid: 01:33
6. Vedbæk Gymnastikforening MiP 1
Score: 14.066 / Tid: 01:32
7. GymHelsinge MiP 1
Score: 13.966 / Tid: 01:45
8. GF Køge Bugt MiP 1
Score: 13.383 / Tid: 01:32
Micropiger - 1. Division - Bane
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1
Score: 13.233 / Tid: 02:05
2. GHG -Teamgym Herlev MiP 1
Score: 12.733 / Tid: 02:27
3. Teamgym-Greve MiP 1
Score: 12.633 / Tid: 02:26
4. GymHelsinge MiP 1
Score: 11.933 / Tid: 02:29
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 1
Score: 11.800 / Tid: 02:30
6. Vedbæk Gymnastikforening MiP 1
Score: 11.200 / Tid: 02:12
7. GF Køge Bugt MiP 1
Score: 11.200 / Tid: 02:23
8. GF Køge Bugt MiP 2
Score: 11.166 / Tid: 02:20
Micropiger - 1. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1
Score: 10.766 / Tid: 01:59
2. GymHelsinge MiP 1
Score: 10.733 / Tid: 02:30
3. Teamgym-Greve MiP 1
Score: 10.366 / Tid: 02:27
4. GF Køge Bugt MiP 1
Score: 10.333 / Tid: 02:25
5. GHG -Teamgym Herlev MiP 1
Score: 10.000 / Tid: 02:28
6. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 1
Score: 9.633 / Tid: 02:32
7. GF Køge Bugt MiP 2
Score: 8.000 / Tid: 02:25
8. Vedbæk Gymnastikforening MiP 1
Score: 7.900 / Tid: 02:15

Micropiger - 2. Division - Rytme
1. Nivå GF MiP 1
Score: 15.500 / Tid: 01:38
2. Gladsaxe IF MiP 1
Score: 14.666 / Tid: 01:36
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 1
Score: 14.050 / Tid: 01:56
4. Gladsaxe IF MiP 2
Score: 14.033 / Tid: 01:28
5. Slagelse GF MiP 1
Score: 13.433 / Tid: 02:15
6. GF Køge Bugt MiP 3
Score: 11.800 / Tid: 01:33
7. Teamgym-Greve MiP 2
Score: 11.200 / Tid: 01:38
8. Helsingør GF MiP 1
Score: 11.100 / Tid: 01:48
Micropiger - 2. Division - Bane
1. Gladsaxe IF MiP 1
Score: 12.400 / Tid: 02:16
2. Slagelse GF MiP 1
Score: 11.766 / Tid: 01:58
3. Nivå GF MiP 1
Score: 11.500 / Tid: 01:49
4. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 1
Score: 11.133 / Tid: 01:52
5. GF Køge Bugt MiP 3
Score: 10.933 / Tid: 02:23
6. Teamgym-Greve MiP 2
Score: 10.833 / Tid: 02:31
7. Gladsaxe IF MiP 2
Score: 10.450 / Tid: 02:01
8. Helsingør GF MiP 1
Score: 10.200 / Tid: 02:25
Micropiger - 2. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF MiP 1
Score: 11.050 / Tid: 02:15
2. Nivå GF MiP 1
Score: 10.200 / Tid: 02:05
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 1
Score: 10.000 / Tid: 01:58
4. Teamgym-Greve MiP 2
Score: 9.533 / Tid: 02:31
5. Gladsaxe IF MiP 2
Score: 9.366 / Tid: 02:12
6. Helsingør GF MiP 1
Score: 9.266 / Tid: 02:33
7. GF Køge Bugt MiP 3
Score: 8.300 / Tid: 02:25
8. Slagelse GF MiP 1
Score: 7.166 / Tid: 01:54

Micropiger - 3. Division - Rytme
1. Ølstykke GF MiP 1
Score: 12.650 / Tid: 01:28
2. GymHelsinge MiP 2
Score: 12.583 / Tid: 01:57
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 2
Score: 12.366 / Tid: 01:56
4. Slagelse GF MiP 2
Score: 12.050 / Tid: 02:15
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 2
Score: 11.633 / Tid: 02:01
6. Hvidovre Gymnastik MiP 1
Score: 11.550 / Tid: 01:35
7. GHG -Teamgym Herlev MiP 2
Score: 11.550 / Tid: 02:04
8. Vintersbølle GF MiP 1
Score: 10.633 / Tid: 01:31
9. Roskilde TeamGym MiP 1
Score: 10.633 / Tid: 02:08
Micropiger - 3. Division - Bane
1. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 2
Score: 11.450 / Tid: 01:35
2. GymHelsinge MiP 2
Score: 10.466 / Tid: 02:10
3. Ølstykke GF MiP 1
Score: 10.250 / Tid: 01:56
4. Vintersbølle GF MiP 1
Score: 9.933 / Tid: 02:37
5. Roskilde TeamGym MiP 1
Score: 9.700 / Tid: 02:09
6. Hvidovre Gymnastik MiP 1
Score: 9.683 / Tid: 02:04
7. Slagelse GF MiP 2
Score: 9.166 / Tid: 02:02
8. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 2
Score: 9.100 / Tid: 02:26
9. GHG -Teamgym Herlev MiP 2
Score: 8.700 / Tid: 02:34
Micropiger - 3. Division - Trampet
1. Ølstykke GF MiP 1
Score: 9.466 / Tid: 01:55
2. GymHelsinge MiP 2
Score: 9.333 / Tid: 02:21
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 2
Score: 9.266 / Tid: 01:55
4. Roskilde TeamGym MiP 1
Score: 9.166 / Tid: 02:16
5. Vintersbølle GF MiP 1
Score: 9.066 / Tid: 02:36
6. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 2
Score: 9.033 / Tid: 02:23
7. Slagelse GF MiP 2
Score: 7.883 / Tid: 01:57
8. GHG -Teamgym Herlev MiP 2
Score: 7.733 / Tid: 02:34
9. Hvidovre Gymnastik MiP 1
Score: 4.900 / Tid: 02:11

Micropiger - 4. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 2
Score: 14.116 / Tid: 01:45
2. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 3
Score: 13.433 / Tid: 01:53
3. Ringsted IF - Gymnastik MiP 2
Score: 10.633 / Tid: 02:02
4. Farum Gymnastikforening MiP 1
Score: 9.800 / Tid: 02:11
5. Ølstykke GF MiP 2
Score: 9.250 / Tid: 01:32
6. Høng GF MiP 1
Score: 8.933 / Tid: 01:50
7. Taastrup Gymnastik Forening MiP 1
Score: 8.716 / Tid: 01:54
8. Hedehusene Gymnastik Forening MiP 1
Score: 4.933 / Tid: 02:06
Micropiger - 4. Division - Bane
1. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 3
Score: 10.900 / Tid: 01:55
2. Ringsted IF - Gymnastik MiP 2
Score: 10.633 / Tid: 01:42
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 2
Score: 10.633 / Tid: 02:05
4. Farum Gymnastikforening MiP 1
Score: 10.466 / Tid: 02:10
5. Ølstykke GF MiP 2
Score: 9.766 / Tid: 01:38
6. Høng GF MiP 1
Score: 9.100 / Tid: 02:56
7. Taastrup Gymnastik Forening MiP 1
Score: 9.100 / Tid: 01:59
8. Hedehusene Gymnastik Forening MiP 1
Score: 8.033 / Tid: 02:21
Micropiger - 4. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 2
Score: 9.500 / Tid: 02:03
2. Ringsted IF - Gymnastik MiP 2
Score: 8.966 / Tid: 01:55
3. Taastrup Gymnastik Forening MiP 1
Score: 8.666 / Tid: 02:17
4. Ølstykke GF MiP 2
Score: 8.533 / Tid: 01:55
5. Farum Gymnastikforening MiP 1
Score: 7.733 / Tid: 02:25
6. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MiP 3
Score: 6.466 / Tid: 02:00
7. Høng GF MiP 1
Score: 6.200 / Tid: 02:20
8. Hedehusene Gymnastik Forening MiP 1
Score: 6.100 / Tid: 02:10

Micromix - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF MiM 1
Score: 12.633 / Tid: 01:37
2. Ølstykke GF MiM 1
Score: 12.466 / Tid: 01:38
Micromix - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF MiM 1
Score: 11.633 / Tid: 01:59
2. Ølstykke GF MiM 1
Score: 11.166 / Tid: 01:58
Micromix - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF MiM 1
Score: 11.033 / Tid: 02:32
2. Ølstykke GF MiM 1
Score: 10.566 / Tid: 02:11

Microdrenge - 1. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve MiD 1
Score: 13.983 / Tid: 01:25
2. Roskilde TeamGym MiD 1
Score: 12.050 / Tid: 01:30
3. GymHelsinge MiD 1
Score: 11.083 / Tid: 01:31
4. GF Køge Bugt MiD 1
Score: 11.066 / Tid: 01:26
5. Gladsaxe IF MiD 1
Score: 10.366 / Tid: 01:45
6. Eskilstrup G & IF MiD 1
Score: 7.433 / Tid: 01:55
Microdrenge - 1. Division - Bane
1. Roskilde TeamGym MiD 1 (Ikke optaget)
Score: 11.133 / Tid: 00:00
2. Teamgym-Greve MiD 1
Score: 11.033 / Tid: 02:27
3. Gladsaxe IF MiD 1
Score: 10.866 / Tid: 02:02
4. Eskilstrup G & IF MiD 1
Score: 10.250 / Tid: 02:28
5. GF Køge Bugt MiD 1
Score: 10.200 / Tid: 02:14
6. GymHelsinge MiD 1
Score: 10.200 / Tid: 02:03
Microdrenge - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF MiD 1
Score: 10.966 / Tid: 02:16
2. Roskilde TeamGym MiD 1
Score: 10.433 / Tid: 02:27
3. Teamgym-Greve MiD 1
Score: 9.616 / Tid: 02:35
4. GymHelsinge MiD 1
Score: 9.466 / Tid: 01:55
5. Eskilstrup G & IF MiD 1
Score: 9.200 / Tid: 02:18
6. GF Køge Bugt MiD 1
Score: 8.866 / Tid: 02:31

Minipiger - 1. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve MP 1
Score: 22.266 / Tid: 02:26
2. Teamgym-Greve MP 2
Score: 21.000 / Tid: 02:25
3. Slagelse GF MP 1
Score: 19.616 / Tid: 02:52
4. Gladsaxe IF MP 1
Score: 18.716 / Tid: 02:13
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1
Score: 18.700 / Tid: 02:23
6. GHG -Teamgym Herlev MP 1
Score: 18.500 / Tid: 02:51
7. Nivå GF MP 1
Score: 18.316 / Tid: 02:14
8. GymHelsinge MP 1
Score: 18.166 / Tid: 02:04
Minipiger - 1. Division - Bane
1. GHG -Teamgym Herlev MP 1
Score: 16.583 / Tid: 02:30
2. Gladsaxe IF MP 1
Score: 15.966 / Tid: 02:27
3. Nivå GF MP 1
Score: 15.933 / Tid: 02:35
4. Teamgym-Greve MP 1
Score: 15.883 / Tid: 02:31
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1
Score: 15.866 / Tid: 02:30
6. Teamgym-Greve MP 2
Score: 15.533 / Tid: 02:34
7. Slagelse GF MP 1
Score: 14.633 / Tid: 02:42
8. GymHelsinge MP 1
Score: 14.366 / Tid: 02:27
Minipiger - 1. Division - Trampet
1. Teamgym-Greve MP 1
Score: 15.450 / Tid: 02:38
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1
Score: 14.750 / Tid: 02:29
3. GHG -Teamgym Herlev MP 1
Score: 14.200 / Tid: 01:50
4. Teamgym-Greve MP 2
Score: 13.450 / Tid: 02:37
5. Nivå GF MP 1
Score: 13.050 / Tid: 02:37
6. GymHelsinge MP 1
Score: 13.050 / Tid: 02:35
7. Slagelse GF MP 1
Score: 12.950 / Tid: 02:29
8. Gladsaxe IF MP 1
Score: 12.150 / Tid: 02:17

Minipiger - 2. Division - Rytme
1. Vedbæk Gymnastikforening MP 1
Score: 17.633 / Tid: 02:23
2. Herlufsholm GF MP 1
Score: 17.250 / Tid: 02:18
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 1
Score: 17.150 / Tid: 02:41
4. Ølstykke GF MP 1
Score: 16.750 / Tid: 02:09
5. Ringsted IF - Gymnastik MP 1
Score: 16.633 / Tid: 02:08
6. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 1
Score: 16.000 / Tid: 02:41
7. Roskilde TeamGym MP 1
Score: 15.700 / Tid: 02:09
8. Hvidovre Gymnastik MP 1
Score: 15.250 / Tid: 02:19
Minipiger - 2. Division - Bane
1. Ølstykke GF MP 1
Score: 15.133 / Tid: 02:14
2. Vedbæk Gymnastikforening MP 1
Score: 15.100 / Tid: 02:22
3. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 1
Score: 14.266 / Tid: 02:21
4. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 1
Score: 14.133 / Tid: 02:35
5. Ringsted IF - Gymnastik MP 1
Score: 14.133 / Tid: 02:33
6. Herlufsholm GF MP 1
Score: 13.200 / Tid: 02:21
7. Hvidovre Gymnastik MP 1
Score: 12.500 / Tid: 02:22
8. Roskilde TeamGym MP 1
Score: 12.266 / Tid: 02:13
Minipiger - 2. Division - Trampet
1. Vedbæk Gymnastikforening MP 1
Score: 13.250 / Tid: 02:16
2. Ølstykke GF MP 1
Score: 13.200 / Tid: 02:13
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 1
Score: 13.200 / Tid: 02:33
4. Ringsted IF - Gymnastik MP 1
Score: 12.600 / Tid: 02:35
5. Herlufsholm GF MP 1
Score: 12.550 / Tid: 02:17
6. Roskilde TeamGym MP 1
Score: 12.300 / Tid: 02:18
7. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 1
Score: 11.100 / Tid: 02:29
8. Hvidovre Gymnastik MP 1
Score: 10.250 / Tid: 02:20

Minipiger - 3. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF MP 2
Score: 16.233 / Tid: 02:14
2. GHG -Teamgym Herlev MP 2
Score: 16.033 / Tid: 02:31
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2
Score: 15.966 / Tid: 02:28
4. GymHelsinge MP 2
Score: 15.833 / Tid: 01:27
5. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 2
Score: 14.983 / Tid: 02:30
6. Slagelse GF MP 2
Score: 14.950 / Tid: 02:49
7. GF Køge Bugt MP 1
Score: 14.350 / Tid: 02:12
8. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 2
Score: 8.600 / Tid: 02:43
Minipiger - 3. Division - Bane
1. GF Køge Bugt MP 1
Score: 15.266 / Tid: 02:36
2. GHG -Teamgym Herlev MP 2
Score: 14.616 / Tid: 02:26
3. Slagelse GF MP 2
Score: 13.300 / Tid: 02:32
4. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 2
Score: 12.966 / Tid: 02:31
5. GymHelsinge MP 2
Score: 12.666 / Tid: 02:21
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2
Score: 12.366 / Tid: 02:27
7. Gladsaxe IF MP 2
Score: 11.966 / Tid: 02:17
8. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 2
Score: 11.000 / Tid: 02:26
Minipiger - 3. Division - Trampet
1. GHG -Teamgym Herlev MP 2
Score: 12.466 / Tid: 02:42
2. GF Køge Bugt MP 1
Score: 12.366 / Tid: 02:29
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 2
Score: 12.300 / Tid: 02:27
4. Slagelse GF MP 2
Score: 12.133 / Tid: 02:34
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2
Score: 12.100 / Tid: 02:26
6. GymHelsinge MP 2
Score: 11.800 / Tid: 02:24
7. Gladsaxe IF MP 2
Score: 11.466 / Tid: 02:17
8. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 2
Score: 11.033 / Tid: 02:32

Minipiger - 4. Division - Rytme
1. Ølstykke GF MP 2
Score: 15.233 / Tid: 02:13
2. Nivå GF MP 2
Score: 14.633 / Tid: 02:03
3. Helsingør GF MP 1
Score: 14.450 / Tid: 02:10
4. ODK København MP 1
Score: 14.283 / Tid: 02:12
5. Høng GF MP 1
Score: 13.583 / Tid: 02:13
6. Herlufsholm GF MP 2
Score: 13.566 / Tid: 02:03
7. Ringsted IF - Gymnastik MP 2
Score: 13.550 / Tid: 02:13
8. Gladsaxe IF MP 3
Score: 11.600 / Tid: 02:06
Minipiger - 4. Division - Bane
1. Nivå GF MP 2
Score: 12.400 / Tid: 02:41
2. Ølstykke GF MP 2
Score: 12.250 / Tid: 02:05
3. Herlufsholm GF MP 2
Score: 12.166 / Tid: 02:20
4. Helsingør GF MP 1
Score: 11.833 / Tid: 02:33
5. Ringsted IF - Gymnastik MP 2
Score: 11.366 / Tid: 02:31
6. ODK København MP 1
Score: 11.283 / Tid: 02:25
7. Høng GF MP 1
Score: 10.833 / Tid: 02:52
8. Gladsaxe IF MP 3
Score: 10.800 / Tid: 02:12
Minipiger - 4. Division - Trampet
1. Nivå GF MP 2
Score: 12.866 / Tid: 02:43
2. Herlufsholm GF MP 2
Score: 12.666 / Tid: 02:17
3. Høng GF MP 1
Score: 11.866 / Tid: 02:22
4. Helsingør GF MP 1
Score: 11.800 / Tid: 02:28
5. Ølstykke GF MP 2
Score: 11.666 / Tid: 02:03
6. ODK København MP 1
Score: 10.866 / Tid: 02:31
7. Ringsted IF - Gymnastik MP 2
Score: 10.800 / Tid: 02:32
8. Gladsaxe IF MP 3
Score: 10.600 / Tid: 02:17

Minipiger - 6. Division - Rytme
1. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 3
Score: 16.416 / Tid: 02:20
2. Farum Gymnastikforening MP 1
Score: 15.650 / Tid: 02:34
3. Lille Næstved IF MP 1
Score: 14.850 / Tid: 02:21
4. GHG -Teamgym Herlev MP 3
Score: 13.850 / Tid: 02:48
5. GymHelsinge MP 3
Score: 13.800 / Tid: 02:10
6. Lille Næstved IF MP 2
Score: 13.700 / Tid: 02:23
7. Teamgym-Greve MP 3
Score: 12.450 / Tid: 02:13
8. Slagelse GF MP 3
Score: 11.166 / Tid: 02:56
Minipiger - 6. Division - Bane
1. Farum Gymnastikforening MP 1
Score: 13.566 / Tid: 02:34
2. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 3
Score: 12.433 / Tid: 02:19
3. GymHelsinge MP 3
Score: 12.333 / Tid: 02:27
4. Slagelse GF MP 3
Score: 11.466 / Tid: 02:23
5. GHG -Teamgym Herlev MP 3
Score: 11.300 / Tid: 02:31
6. Lille Næstved IF MP 2
Score: 11.233 / Tid: 01:53
7. Teamgym-Greve MP 3
Score: 11.066 / Tid: 02:01
8. Lille Næstved IF MP 1
Score: 10.600 / Tid: 02:05
Minipiger - 6. Division - Trampet
1. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 3
Score: 11.233 / Tid: 02:16
2. Lille Næstved IF MP 1
Score: 10.800 / Tid: 01:57
3. Slagelse GF MP 3
Score: 9.900 / Tid: 02:33
4. Lille Næstved IF MP 2
Score: 9.866 / Tid: 01:53
5. GymHelsinge MP 3
Score: 9.700 / Tid: 02:25
6. GHG -Teamgym Herlev MP 3
Score: 9.566 / Tid: 02:32
7. Farum Gymnastikforening MP 1
Score: 9.066 / Tid: 02:29
8. Teamgym-Greve MP 3
Score: 8.800 / Tid: 02:25

Minipiger - 7. Division - Rytme
1. Vedbæk Gymnastikforening MP 2
Score: 17.250 / Tid: 02:25
2. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 4
Score: 15.583 / Tid: 02:12
3. Ringsted IF - Gymnastik MP 3
Score: 14.633 / Tid: 02:09
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3
Score: 14.583 / Tid: 02:06
5. Herlufsholm GF MP 3
Score: 14.466 / Tid: 02:07
6. GF Køge Bugt MP 3
Score: 13.516 / Tid: 02:08
7. GF Køge Bugt MP 4
Score: 13.383 / Tid: 02:12
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 1
Score: 11.166 / Tid: 02:40
Minipiger - 7. Division - Bane
1. Vedbæk Gymnastikforening MP 2
Score: 12.500 / Tid: 02:20
2. GF Køge Bugt MP 3
Score: 12.166 / Tid: 02:29
3. Herlufsholm GF MP 3
Score: 12.133 / Tid: 02:04
4. Ringsted IF - Gymnastik MP 3
Score: 12.133 / Tid: 02:38
5. GF Køge Bugt MP 4
Score: 12.066 / Tid: 02:32
6. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 4
Score: 11.400 / Tid: 02:11
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 1
Score: 10.666 / Tid: 02:14
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3
Score: 10.233 / Tid: 02:05
Minipiger - 7. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF MP 3
Score: 10.800 / Tid: 02:32
2. Vedbæk Gymnastikforening MP 2
Score: 10.358 / Tid: 02:17
3. GF Køge Bugt MP 4
Score: 10.300 / Tid: 02:29
4. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 4
Score: 10.166 / Tid: 02:15
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3
Score: 10.133 / Tid: 02:20
6. Ringsted IF - Gymnastik MP 3
Score: 10.025 / Tid: 02:40
7. GF Køge Bugt MP 3
Score: 9.800 / Tid: 02:36
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 1
Score: 8.033 / Tid: 02:03

Minipiger - 8. Division - Rytme
1. Gadstrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 14.233 / Tid: 02:10
2. Nivå GF MP 3
Score: 14.183 / Tid: 02:12
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 4
Score: 13.833 / Tid: 02:08
4. Farum Gymnastikforening MP 2
Score: 13.566 / Tid: 02:35
5. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 5
Score: 12.333 / Tid: 02:22
6. Eskilstrup G & IF MP 1
Score: 11.833 / Tid: 02:16
7. Høng GF MP 2
Score: 10.633 / Tid: 02:10
8. Taastrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 8.833 / Tid: 02:33
Minipiger - 8. Division - Bane
1. Eskilstrup G & IF MP 1
Score: 11.700 / Tid: 02:24
2. Gadstrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 11.700 / Tid: 02:41
3. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 5
Score: 11.400 / Tid: 02:15
4. Nivå GF MP 3
Score: 11.333 / Tid: 01:50
5. Høng GF MP 2
Score: 10.833 / Tid: 02:10
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 4
Score: 10.166 / Tid: 02:06
7. Farum Gymnastikforening MP 2
Score: 9.900 / Tid: 02:13
8. Taastrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 9.366 / Tid: 02:11
Minipiger - 8. Division - Trampet
1. TeamGym Albertslund-Vallensbæk MP 5
Score: 10.800 / Tid: 02:21
2. Nivå GF MP 3
Score: 10.100 / Tid: 02:11
3. Eskilstrup G & IF MP 1
Score: 9.700 / Tid: 02:37
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 4
Score: 9.383 / Tid: 02:19
5. Gadstrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 9.350 / Tid: 02:45
6. Høng GF MP 2
Score: 8.216 / Tid: 02:11
7. Taastrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 8.100 / Tid: 02:08
8. Farum Gymnastikforening MP 2
Score: 8.050 / Tid: 02:27

Minipiger - 9. Division - Rytme
1. Helsingør GF MP 2
Score: 13.433 / Tid: 02:03
2. Herlufsholm GF MP 4
Score: 12.500 / Tid: 01:52
3. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 1
Score: 11.933 / Tid: 02:17
4. Hedehusene Gymnastik Forening MP 2
Score: 10.333 / Tid: 02:37
5. Høng GF MP 3
Score: 9.866 / Tid: 02:05
6. Taastrup Gymnastik Forening MP 2
Score: 9.600 / Tid: 02:25
7. Teamgym-Greve MP 4
Score: 9.400 / Tid: 02:15
8. Fredensborg GF MP 1
Score: 7.583 / Tid: 02:14
Minipiger - 9. Division - Bane
1. Herlufsholm GF MP 4
Score: 11.700 / Tid: 02:13
2. Teamgym-Greve MP 4
Score: 10.800 / Tid: 01:58
3. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 1
Score: 10.533 / Tid: 01:53
4. Helsingør GF MP 2
Score: 10.066 / Tid: 02:31
5. Høng GF MP 3
Score: 9.666 / Tid: 02:11
6. Hedehusene Gymnastik Forening MP 2
Score: 9.633 / Tid: 02:15
7. Fredensborg GF MP 1
Score: 9.600 / Tid: 02:18
8. Taastrup Gymnastik Forening MP 2
Score: 9.600 / Tid: 01:38
Minipiger - 9. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF MP 4
Score: 10.166 / Tid: 02:10
2. Fredensborg GF MP 1
Score: 9.000 / Tid: 02:23
3. Helsingør GF MP 2
Score: 8.933 / Tid: 02:31
4. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 1
Score: 8.733 / Tid: 02:04
5. Teamgym-Greve MP 4
Score: 8.400 / Tid: 02:21
6. Taastrup Gymnastik Forening MP 2 (Ikke optaget)
Score: 7.433 / Tid: 00:00
7. Høng GF MP 3
Score: 7.400 / Tid: 02:26
8. Hedehusene Gymnastik Forening MP 2
Score: 6.800 / Tid: 02:23

Minipiger - 10. Division - Rytme
1. Ringsted IF - Gymnastik MP 4
Score: 14.783 / Tid: 01:57
2. Herlufsholm GF MP 5
Score: 13.483 / Tid: 02:04
3. Helsingør GF MP 3
Score: 12.750 / Tid: 02:13
4. GHG -Teamgym Herlev MP 4
Score: 12.466 / Tid: 02:33
5. Ølstykke GF MP 3
Score: 11.883 / Tid: 02:12
6. Eskilstrup G & IF MP 2
Score: 11.583 / Tid: 02:05
7. Sengeløse Idræt MP 1
Score: 11.166 / Tid: 02:02
8. Farum Gymnastikforening MP 3
Score: 10.316 / Tid: 02:29
9. Fredensborg GF MP 2
Score: 6.500 / Tid: 02:13
Minipiger - 10. Division - Bane
1. Ringsted IF - Gymnastik MP 4
Score: 10.866 / Tid: 02:28
2. Helsingør GF MP 3
Score: 10.666 / Tid: 02:33
3. GHG -Teamgym Herlev MP 4
Score: 10.666 / Tid: 02:32
4. Sengeløse Idræt MP 1
Score: 10.666 / Tid: 01:59
5. Ølstykke GF MP 3
Score: 10.650 / Tid: 02:12
6. Herlufsholm GF MP 5
Score: 10.633 / Tid: 01:55
7. Eskilstrup G & IF MP 2
Score: 10.533 / Tid: 01:58
8. Farum Gymnastikforening MP 3
Score: 7.866 / Tid: 02:34
9. Fredensborg GF MP 2
Score: 7.100 / Tid: 02:25
Minipiger - 10. Division - Trampet
1. Ølstykke GF MP 3
Score: 9.500 / Tid: 02:12
2. Eskilstrup G & IF MP 2
Score: 9.500 / Tid: 02:26
3. Herlufsholm GF MP 5
Score: 9.466 / Tid: 02:35
4. Sengeløse Idræt MP 1
Score: 9.400 / Tid: 02:03
5. GHG -Teamgym Herlev MP 4
Score: 9.266 / Tid: 02:33
6. Ringsted IF - Gymnastik MP 4
Score: 9.266 / Tid: 02:34
7. Fredensborg GF MP 2
Score: 8.166 / Tid: 02:24
8. Helsingør GF MP 3
Score: 8.066 / Tid: 02:34
9. Farum Gymnastikforening MP 3
Score: 7.433 / Tid: 02:44

Minimix - 1. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MM 1
Score: 17.083 / Tid: 02:03
2. GymHelsinge MM 1
Score: 16.883 / Tid: 02:05
3. GHG -Teamgym Herlev MM 1
Score: 16.816 / Tid: 02:22
4. Gladsaxe IF MM 1
Score: 15.200 / Tid: 02:08
Minimix - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF MM 1
Score: 16.033 / Tid: 02:16
2. GymHelsinge MM 1
Score: 15.333 / Tid: 02:40
3. GHG -Teamgym Herlev MM 1
Score: 14.666 / Tid: 02:22
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MM 1
Score: 14.033 / Tid: 02:29
Minimix - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF MM 1
Score: 13.850 / Tid: 02:10
2. GHG -Teamgym Herlev MM 1
Score: 13.700 / Tid: 02:32
3. GymHelsinge MM 1
Score: 13.300 / Tid: 02:37
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MM 1
Score: 13.200 / Tid: 02:30

Minidrenge - 1. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve MD 1
Score: 15.666 / Tid: 02:11
2. Gladsaxe IF MD 1
Score: 15.500 / Tid: 02:15
3. GF Køge Bugt MD 1
Score: 15.366 / Tid: 02:04
4. GF Præstø Fjord MD 1
Score: 13.416 / Tid: 01:54
5. GymHelsinge MD 1
Score: 11.900 / Tid: 02:09
6. Gladsaxe IF MD 2
Score: 10.500 / Tid: 02:20
7. Slagelse GF MD 1
Score: 9.950 / Tid: 02:08
8. Eskilstrup G & IF MD 1
Score: 9.400 / Tid: 02:04
Minidrenge - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF MD 1
Score: 15.766 / Tid: 02:13
2. GF Køge Bugt MD 1
Score: 15.400 / Tid: 02:25
3. Teamgym-Greve MD 1
Score: 13.633 / Tid: 02:33
4. GymHelsinge MD 1
Score: 13.266 / Tid: 02:09
5. GF Præstø Fjord MD 1
Score: 11.633 / Tid: 02:16
6. Eskilstrup G & IF MD 1
Score: 11.366 / Tid: 02:16
7. Gladsaxe IF MD 2
Score: 11.233 / Tid: 01:52
8. Slagelse GF MD 1
Score: 10.066 / Tid: 01:30
Minidrenge - 1. Division - Trampet
1. GF Køge Bugt MD 1
Score: 15.200 / Tid: 01:59
2. Gladsaxe IF MD 1
Score: 14.600 / Tid: 02:25
3. Teamgym-Greve MD 1
Score: 12.800 / Tid: 02:31
4. GymHelsinge MD 1
Score: 12.650 / Tid: 02:23
5. Eskilstrup G & IF MD 1
Score: 12.200 / Tid: 02:18
6. Gladsaxe IF MD 2
Score: 11.550 / Tid: 01:57
7. GF Præstø Fjord MD 1
Score: 11.450 / Tid: 02:19
8. Slagelse GF MD 1
Score: 10.750 / Tid: 01:55

Minidrenge - 2. Division - Rytme
1. Ringsted IF - Gymnastik MD 1
Score: 13.966 / Tid: 02:10
2. GF Køge Bugt MD 2
Score: 13.600 / Tid: 02:04
3. Ølstykke GF MD 1 (kke optaget)
Score: 13.183 / Tid: 00:00
4. Farum Gymnastikforening MD 1 (Ikke optaget)
Score: 11.200 / Tid: 00:00
5. Ringsted IF - Gymnastik MD 2
Score: 10.650 / Tid: 02:06
6. Taastrup Gymnastik Forening MD 1
Score: 5.466 / Tid: 02:07
7. Ølstykke GF MD 2
Score: 7.783 / Tid: 02:04
8. Gladsaxe IF MD 3
Score: 7.200 / Tid: 01:55
9. Eskilstrup G & IF MD 2
Score: 6.516 / Tid: 02:13
Minidrenge - 2. Division - Bane
1. Ølstykke GF MD 1
Score: 13.500 / Tid: 02:19
2. GF Køge Bugt MD 2
Score: 12.200 / Tid: 02:15
3. Farum Gymnastikforening MD 1
Score: 11.033 / Tid: 02:01
4. Ølstykke GF MD 2
Score: 10.666 / Tid: 01:57
5. Taastrup Gymnastik Forening MD 1 (Kort)
Score: 10.400 / Tid: 00:38
6. Gladsaxe IF MD 3
Score: 9.900 / Tid: 02:03
7. Ringsted IF - Gymnastik MD 1
Score: 9.900 / Tid: 02:31
8. Ringsted IF - Gymnastik MD 2
Score: 9.300 / Tid: 02:29
9. Eskilstrup G & IF MD 2 (Ikke optaget)
Score: 8.833 / Tid: 00:00
Minidrenge - 2. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik MD 1
Score: 12.150 / Tid: 02:27
2. GF Køge Bugt MD 2
Score: 12.050 / Tid: 02:19
3. Ølstykke GF MD 1
Score: 10.900 / Tid: 02:24
4. Farum Gymnastikforening MD 1
Score: 10.300 / Tid: 02:17
5. Ølstykke GF MD 2
Score: 10.200 / Tid: 02:01
6. Ringsted IF - Gymnastik MD 2
Score: 9.550 / Tid: 02:08
7. Gladsaxe IF MD 3
Score: 9.300 / Tid: 02:32
8. Eskilstrup G & IF MD 2
Score: 8.900 / Tid: 02:14
9. Taastrup Gymnastik Forening MD 1
Score: 8.625 / Tid: 01:59

Juniorpiger - 1. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve JP 1
Score: 21.033 / Tid: 02:39
2. GHG -Teamgym Herlev JP 1
Score: 20.883 / Tid: 02:58
3. Nivå GF JP 1
Score: 20.400 / Tid: 02:44
4. GymHelsinge JP 1
Score: 19.833 / Tid: 02:37
5. Gladsaxe IF JP 1
Score: 19.233 / Tid: 02:55
6. Herlufsholm GF JP 1
Score: 18.916 / Tid: 02:29
7. Teamgym-Greve JP 2
Score: 18.816 / Tid: 02:36
8. Slagelse GF JP 1
Score: 17.833 / Tid: 02:48
Juniorpiger - 1. Division - Bane
1. Nivå GF JP 1
Score: 16.966 / Tid: 02:34
2. Slagelse GF JP 1
Score: 14.600 / Tid: 02:32
3. Gladsaxe IF JP 1
Score: 14.033 / Tid: 02:25
4. GHG -Teamgym Herlev JP 1
Score: 13.466 / Tid: 02:33
5. Teamgym-Greve JP 1
Score: 13.033 / Tid: 02:42
6. Teamgym-Greve JP 2
Score: 12.833 / Tid: 02:42
7. GymHelsinge JP 1
Score: 12.733 / Tid: 02:37
8. Herlufsholm GF JP 1
Score: 11.833 / Tid: 02:37
Juniorpiger - 1. Division - Trampet
1. Nivå GF JP 1
Score: 15.833 / Tid: 02:33
2. Teamgym-Greve JP 1
Score: 15.766 / Tid: 02:36
3. Herlufsholm GF JP 1
Score: 13.866 / Tid: 02:29
4. Gladsaxe IF JP 1
Score: 13.166 / Tid: 02:35
5. GHG -Teamgym Herlev JP 1
Score: 12.650 / Tid: 02:28
6. Slagelse GF JP 1
Score: 12.100 / Tid: 02:33
7. GymHelsinge JP 1
Score: 10.300 / Tid: 02:37
8. Teamgym-Greve JP 2
Score: 9.900 / Tid: 02:43

Juniorpiger - 2. Division - Rytme
1. Hvidovre Gymnastik JP 1
Score: 18.333 / Tid: 02:39
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 1
Score: 18.000 / Tid: 02:32
3. GHG -Teamgym Herlev JP 2
Score: 17.416 / Tid: 02:59
4. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JP 1
Score: 17.333 / Tid: 02:45
5. GymHelsinge JP 2
Score: 17.200 / Tid: 02:31
6. Herlufsholm GF JP 2
Score: 16.883 / Tid: 02:30
7. Nivå GF JP 2
Score: 16.883 / Tid: 02:42
8. Ølstykke GF JP 1
Score: 16.250 / Tid: 02:37
Juniorpiger - 2. Division - Bane
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 1
Score: 15.200 / Tid: 02:31
2. Nivå GF JP 2
Score: 13.933 / Tid: 02:36
3. Ølstykke GF JP 1
Score: 13.500 / Tid: 02:32
4. Herlufsholm GF JP 2
Score: 13.333 / Tid: 02:35
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JP 1
Score: 13.166 / Tid: 02:36
6. GymHelsinge JP 2
Score: 12.900 / Tid: 02:11
7. Hvidovre Gymnastik JP 1
Score: 11.600 / Tid: 02:46
8. GHG -Teamgym Herlev JP 2
Score: 10.666 / Tid: 02:25
Juniorpiger - 2. Division - Trampet
1. Ølstykke GF JP 1
Score: 13.100 / Tid: 02:26
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 1
Score: 12.933 / Tid: 02:33
3. Herlufsholm GF JP 2
Score: 10.766 / Tid: 02:33
4. GHG -Teamgym Herlev JP 2
Score: 10.033 / Tid: 02:32
5. GymHelsinge JP 2
Score: 9.900 / Tid: 02:37
6. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JP 1
Score: 9.466 / Tid: 02:40
7. Nivå GF JP 2
Score: 8.900 / Tid: 02:34
8. Hvidovre Gymnastik JP 1
Score: 8.666 / Tid: 02:43

Juniorpiger - 3. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF JP 2
Score: 17.800 / Tid: 02:56
2. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 17.150 / Tid: 02:32
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 17.000 / Tid: 02:28
4. Slagelse GF JP 2
Score: 16.100 / Tid: 02:46
5. Ølstykke GF JP 2
Score: 15.950 / Tid: 02:32
6. Ringsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 15.600 / Tid: 02:32
7. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 15.500 / Tid: 02:53
8. GF Køge Bugt JP 1
Score: 15.050 / Tid: 02:35
Juniorpiger - 3. Division - Bane
1. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 11.900 / Tid: 02:18
2. GF Køge Bugt JP 1
Score: 11.750 / Tid: 02:29
3. Ringsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 11.650 / Tid: 02:26
4. Gladsaxe IF JP 2
Score: 11.450 / Tid: 02:20
5. Ølstykke GF JP 2
Score: 11.400 / Tid: 02:27
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 10.800 / Tid: 02:32
7. Slagelse GF JP 2
Score: 10.750 / Tid: 02:30
8. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 9.650 / Tid: 02:19
Juniorpiger - 3. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 11.250 / Tid: 02:29
2. Ringsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 11.200 / Tid: 02:19
3. Slagelse GF JP 2
Score: 10.500 / Tid: 02:32
4. Ølstykke GF JP 2
Score: 10.450 / Tid: 02:26
5. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 10.100 / Tid: 02:27
6. GF Køge Bugt JP 1
Score: 9.600 / Tid: 02:30
7. Gladsaxe IF JP 2
Score: 9.550 / Tid: 02:23
8. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 9.400 / Tid: 02:38

Juniorpiger - 4. Division - Rytme
1. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 16.450 / Tid: 02:46
2. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 13.800 / Tid: 02:45
3. Høng GF JP 1
Score: 13.150 / Tid: 02:24
4. Gladsaxe IF JP 3
Score: 12.850 / Tid: 02:54
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JP 2
Score: 12.550 / Tid: 02:37
6. Teamgym-Greve JP 3
Score: 12.350 / Tid: 02:33
7. Taastrup Gymnastik Forening JP 1
Score: 11.000 / Tid: 02:42
8. Herlev Gymnastik, HI JP 1
Score: 10.750 / Tid: 02:51
Juniorpiger - 4. Division - Bane
1. Høng GF JP 1
Score: 12.650 / Tid: 02:36
2. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 11.850 / Tid: 02:14
3. Herlev Gymnastik, HI JP 1
Score: 10.500 / Tid: 02:27
4. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 10.500 / Tid: 02:09
5. Taastrup Gymnastik Forening JP 1
Score: 9.950 / Tid: 02:30
6. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JP 2
Score: 9.950 / Tid: 02:29
7. Gladsaxe IF JP 3
Score: 9.850 / Tid: 02:03
8. Teamgym-Greve JP 3
Score: 8.600 / Tid: 01:55
Juniorpiger - 4. Division - Trampet
1. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 10.850 / Tid: 02:21
2. Høng GF JP 1
Score: 9.900 / Tid: 02:32
3. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 9.850 / Tid: 02:15
4. Taastrup Gymnastik Forening JP 1
Score: 9.150 / Tid: 02:30
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JP 2
Score: 8.950 / Tid: 02:30
6. Teamgym-Greve JP 3
Score: 8.050 / Tid: 02:20
7. Gladsaxe IF JP 3
Score: 7.850 / Tid: 02:18
8. Herlev Gymnastik, HI JP 1
Score: 6.250 / Tid: 02:48

Juniorpiger - 5. Division - Rytme
1. GF Køge Bugt JP 2
Score: 14.400 / Tid: 02:30
2. Hvidovre Gymnastik JP 2
Score: 13.700 / Tid: 02:34
3. Nivå GF JP 3
Score: 12.200 / Tid: 02:58
4. Helsingør GF JP 1
Score: 11.600 / Tid: 02:33
5. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 11.450 / Tid: 02:57
6. Herlev Gymnastik, HI JP 2
Score: 10.050 / Tid: 02:43
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 9.250 / Tid: 02:30
Juniorpiger - 5. Division - Bane
1. Helsingør GF JP 1
Score: 10.200 / Tid: 02:38
2. Nivå GF JP 3
Score: 10.050 / Tid: 02:31
3. GF Køge Bugt JP 2
Score: 9.100 / Tid: 02:26
4. Hvidovre Gymnastik JP 2
Score: 8.850 / Tid: 02:37
5. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 8.750 / Tid: 02:26
6. Herlev Gymnastik, HI JP 2
Score: 8.500 / Tid: 02:09
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 8.000 / Tid: 02:07
Juniorpiger - 5. Division - Trampet
1. Nivå GF JP 3
Score: 10.200 / Tid: 02:30
2. Helsingør GF JP 1
Score: 9.550 / Tid: 02:37
3. GF Køge Bugt JP 2
Score: 9.050 / Tid: 02:25
4. Hvidovre Gymnastik JP 2
Score: 9.000 / Tid: 02:35
5. Herlev Gymnastik, HI JP 2
Score: 8.850 / Tid: 02:29
6. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 8.450 / Tid: 02:19
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 7.800 / Tid: 02:03

Juniorpiger - 6. Division - Rytme
1. Roskilde TeamGym JP 1
Score: 17.100 / Tid: 02:35
2. TeamGym Albertslund-Vallensbæk JP 1
Score: 16.450 / Tid: 02:38
3. Vedbæk Gymnastikforening JP 2
Score: 15.400 / Tid: 02:30
4. ODK København JP 1
Score: 14.400 / Tid: 02:32
5. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 3
Score: 13.900 / Tid: 02:48
6. Hedehusene Gymnastik Forening JP 1
Score: 13.700 / Tid: 02:42
7. Haslev TT JP 1
Score: 13.550 / Tid: 02:34
8. Gadstrup Gymnastik Forening JP 1
Score: 10.050 / Tid: 02:38
9. Høng GF JP 2
Score: 9.250 / Tid: 02:32
Juniorpiger - 6. Division - Bane
1. Roskilde TeamGym JP 1
Score: 11.150 / Tid: 02:45
2. TeamGym Albertslund-Vallensbæk JP 1
Score: 10.950 / Tid: 02:29
3. Haslev TT JP 1
Score: 10.650 / Tid: 02:25
4. Hedehusene Gymnastik Forening JP 1
Score: 10.000 / Tid: 02:29
5. Vedbæk Gymnastikforening JP 2
Score: 9.350 / Tid: 02:01
6. ODK København JP 1
Score: 9.100 / Tid: 02:29
7. Høng GF JP 2
Score: 8.050 / Tid: 02:04
8. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 3
Score: 7.500 / Tid: 02:13
9. Gadstrup Gymnastik Forening JP 1
Score: 6.100 / Tid: 02:24
Juniorpiger - 6. Division - Trampet
1. TeamGym Albertslund-Vallensbæk JP 1
Score: 11.800 / Tid: 02:30
2. Vedbæk Gymnastikforening JP 2
Score: 9.800 / Tid: 02:21
3. Haslev TT JP 1
Score: 9.800 / Tid: 02:28
4. Hedehusene Gymnastik Forening JP 1
Score: 9.100 / Tid: 02:41
5. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 3
Score: 8.400 / Tid: 02:16
6. ODK København JP 1
Score: 8.350 / Tid: 02:33
7. Høng GF JP 2
Score: 7.600 / Tid: 02:31
8. Gadstrup Gymnastik Forening JP 1
Score: 7.550 / Tid: 02:20
9. Roskilde TeamGym JP 1
Score: 7.150 / Tid: 02:35

Juniormix - 1. Division - Rytme
1. GHG -Teamgym Herlev JM 1
Score: 18.416 / Tid: 02:50
2. Gladsaxe IF JM 1
Score: 16.300 / Tid: 02:49
3. Farum Gymnastikforening JM 1
Score: 15.833 / Tid: 02:39
4. Herlev Gymnastik, HI JM 1
Score: 12.816 / Tid: 02:57
5. Taastrup Gymnastik Forening JM 1
Score: 12.266 / Tid: 02:37
6. Eskilstrup G & IF JM 1
Score: 12.133 / Tid: 02:37
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening JM 1
Score: 10.550 / Tid: 02:38
Juniormix - 1. Division - Bane
1. GHG -Teamgym Herlev JM 1
Score: 14.600 / Tid: 02:27
2. Gladsaxe IF JM 1
Score: 14.233 / Tid: 02:42
3. Taastrup Gymnastik Forening JM 1
Score: 11.166 / Tid: 02:38
4. Eskilstrup G & IF JM 1
Score: 11.000 / Tid: 02:13
5. Farum Gymnastikforening JM 1
Score: 10.500 / Tid: 02:36
6. Herlev Gymnastik, HI JM 1
Score: 9.100 / Tid: 02:03
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening JM 1
Score: 8.366 / Tid: 02:19
Juniormix - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF JM 1
Score: 13.183 / Tid: 02:50
2. GHG -Teamgym Herlev JM 1
Score: 12.500 / Tid: 02:31
3. Eskilstrup G & IF JM 1
Score: 11.200 / Tid: 02:15
4. Taastrup Gymnastik Forening JM 1
Score: 10.383 / Tid: 02:33
5. Farum Gymnastikforening JM 1
Score: 9.733 / Tid: 02:40
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening JM 1
Score: 8.041 / Tid: 02:28
7. Herlev Gymnastik, HI JM 1
Score: 7.933 / Tid: 02:25

Juniordrenge - 1. Division - Rytme
1. Roskilde TeamGym JD 1
Score: 20.233 / Tid: 02:58
2. Teamgym-Greve JD 1
Score: 17.733 / Tid: 02:34
3. GF Køge Bugt JD 1
Score: 17.566 / Tid: 02:37
4. Gladsaxe IF JD 1
Score: 16.133 / Tid: 02:34
5. Slagelse GF JD 1
Score: 15.966 / Tid: 02:46
6. GymHelsinge JD 1
Score: 15.250 / Tid: 02:41
7. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 13.966 / Tid: 02:33
Juniordrenge - 1. Division - Bane
1. GF Køge Bugt JD 1
Score: 14.466 / Tid: 02:29
2. Gladsaxe IF JD 1
Score: 14.000 / Tid: 02:23
3. Roskilde TeamGym JD 1
Score: 13.166 / Tid: 02:40
4. Teamgym-Greve JD 1
Score: 12.866 / Tid: 02:43
5. GymHelsinge JD 1
Score: 12.733 / Tid: 02:23
6. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 12.533 / Tid: 02:32
7. Slagelse GF JD 1
Score: 11.000 / Tid: 02:25
Juniordrenge - 1. Division - Trampet
1. Roskilde TeamGym JD 1
Score: 16.566 / Tid: 02:43
2. GF Køge Bugt JD 1
Score: 14.700 / Tid: 02:23
3. Slagelse GF JD 1
Score: 13.966 / Tid: 02:25
4. GymHelsinge JD 1
Score: 13.250 / Tid: 02:34
5. Gladsaxe IF JD 1
Score: 12.800 / Tid: 02:41
6. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 12.366 / Tid: 02:31
7. Teamgym-Greve JD 1
Score: 11.950 / Tid: 02:38

Juniordrenge - 2. Division - Rytme
1. Roskilde TeamGym JD 2
Score: 16.033 / Tid: 02:55
2. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 13.033 / Tid: 02:44
3. Gladsaxe IF JD 2
Score: 12.316 / Tid: 02:37
4. TeamGym Albertslund-Vallensbæk JD 1
Score: 7.791 / Tid: 02:38
5. Høng GF JD 1
Score: 7.700 / Tid: 02:31
Juniordrenge - 2. Division - Bane
1. Roskilde TeamGym JD 2
Score: 11.300 / Tid: 02:37
2. Gladsaxe IF JD 2
Score: 9.700 / Tid: 02:22
3. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 9.433 / Tid: 01:54
4. Høng GF JD 1
Score: 8.200 / Tid: 02:47
5. TeamGym Albertslund-Vallensbæk JD 1
Score: 7.066 / Tid: 01:53
Juniordrenge - 2. Division - Trampet
1. Roskilde TeamGym JD 2
Score: 10.566 / Tid: 02:35
2. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 9.900 / Tid: 02:22
3. Gladsaxe IF JD 2
Score: 9.583 / Tid: 02:22
4. Høng GF JD 1
Score: 6.866 / Tid: 02:37
5. TeamGym Albertslund-Vallensbæk JD 1
Score: 6.300 / Tid: 02:20

Seniordamer - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF SD 1
Score: 21.800 / Tid: 02:41
2. Nivå GF SD 1
Score: 21.500 / Tid: 02:40
3. Roskilde TeamGym SD 1
Score: 21.500 / Tid: 02:51
4. Teamgym-Greve SD 1
Score: 19.500 / Tid: 02:35
5. Gladsaxe IF SD 2
Score: 18.900 / Tid: 02:35
Seniordamer - 1. Division - Bane
1. Nivå GF SD 1
Score: 16.700 / Tid: 02:32
2. Roskilde TeamGym SD 1
Score: 15.450 / Tid: 02:35
3. Teamgym-Greve SD 1
Score: 14.550 / Tid: 02:35
4. Gladsaxe IF SD 2
Score: 12.800 / Tid: 02:40
5. Gladsaxe IF SD 1
Score: 9.800 / Tid: 02:52
Seniordamer - 1. Division - Trampet
1. Roskilde TeamGym SD 1
Score: 16.350 / Tid: 02:47
2. Gladsaxe IF SD 1
Score: 15.900 / Tid: 02:43
3. Teamgym-Greve SD 1
Score: 15.000 / Tid: 02:36
4. Nivå GF SD 1
Score: 14.850 / Tid: 02:33
5. Gladsaxe IF SD 2
Score: 11.500 / Tid: 02:42

Seniormix - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF SM 1
Score: 18.200 / Tid: 02:51
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) SM 1
Score: 16.950 / Tid: 02:33
3. Eskilstrup G & IF SM 1
Score: 16.600 / Tid: 02:35
Seniormix - 1. Division - Bane
1. Eskilstrup G & IF SM 1
Score: 13.150 / Tid: 02:34
2. Gladsaxe IF SM 1
Score: 12.900 / Tid: 02:34
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) SM 1
Score: 10.850 / Tid: 02:27
Seniormix - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF SM 1
Score: 16.350 / Tid: 02:27
2. Eskilstrup G & IF SM 1
Score: 13.350 / Tid: 02:38
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) SM 1
Score: 12.350 / Tid: 02:28

Seniorherrer - 1. Division - Rytme
1. Roskilde TeamGym SH 1
Score: 22.950 / Tid: 02:55
2. Gladsaxe IF SH 1
Score: 21.500 / Tid: 02:33
3. Ringsted IF - Gymnastik SH 1
Score: 17.600 / Tid: 02:25
4. Roskilde TeamGym SH 2
Score: 17.300 / Tid: 02:57
Seniorherrer - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF SH 1
Score: 17.550 / Tid: 02:39
2. Roskilde TeamGym SH 1
Score: 14.650 / Tid: 02:33
3. Ringsted IF - Gymnastik SH 1
Score: 14.100 / Tid: 02:34
4. Roskilde TeamGym SH 2
Score: 12.950 / Tid: 02:34
Seniorherrer - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF SH 1
Score: 20.150 / Tid: 02:39
2. Roskilde TeamGym SH 1
Score: 17.800 / Tid: 02:28
3. Ringsted IF - Gymnastik SH 1
Score: 14.755 / Tid: 02:33
4. Roskilde TeamGym SH 2
Score: 14.550 / Tid: 02:32

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline