Grand Prix-Rytme 2017 - SM 2017


Micro
1. Espergærde IF (Team Alvida)
Score: 7.25 / Tid: 02:36
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Vivanit)
Score: 7.00 / Tid: 02:59
3. SOR IF (Team Vivo)
Score: 5.70 / Tid: 03:35
4. Espergærde IF (Team Attila)
Score: 5.10 / Tid: 02:37
5. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Ivalu)
Score: 4.05 / Tid: 03:11
6. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Nalo)
Score: 3.30 / Tid: 03:15
7. SOR IF (Team Siva)
Score: 2.85 / Tid: 03:00
8. Sorø Gymnastik Forening (Team Mica)
Score: 2.35 / Tid: 03:15
9. SOR IF (Team Dea)
Score: 2.30 / Tid: 03:06
Mini Mono
1. Espergærde IF (Team Olivia)
Score: 9.43 / Tid: 02:58
2. Sorø Gymnastik Forening (Team Melina)
Score: 8.68 / Tid: 02:53
3. Farum GF (Team Maliva)
Score: 8.35 / Tid: 03:02
4. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Verdi)
Score: 5.68 / Tid: 02:54
5. Ringsted IF (Team Kiwi)
Score: 5.35 / Tid: 02:54
6. GF Øbro (Team Mininon)
Score: 3.45 / Tid: 02:51
Mini 8-10 år - Serie 1
1. Farum GF (Team Enya)
Score: 13.35 / Tid: 02:56
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Azurit)
Score: 11.80 / Tid: 02:58
3. Espergærde IF (Team Olympia)
Score: 11.25 / Tid: 02:46
4. GF Øbro (Team Delicia)
Score: 8.45 / Tid: 02:52
5. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Astra)
Score: 7.60 / Tid: 02:57
6. TIK Gymnastik (Tream Vici)
Score: 6.20 / Tid: 02:42
7. Ballerup GF (Team BG)
Score: 6.15 / Tid: 02:57
8. SOR IF (Team Lysa)
Score: 5.00 / Tid: 02:41

Mini 8-10 år - Serie 2
1. Espergærde IF (Team Olympia)
Score: 9.15 / Tid: 02:33
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Azurit)
Score: 8.90 / Tid: 02:38
3. Farum GF (Team Enya)
Score: 8.25 / Tid: 02:35
4. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Astra)
Score: 6.60 / Tid: 02:33
5. GF Øbro (Team Delicia)
Score: 6.45 / Tid: 02:26
6. SOR IF (Team Lysa)
Score: 5.85 / Tid: 01:44
7. Ballerup GF (Team BG)
Score: 5.40 / Tid: 02:22
8. TIK Gymnastik (Tream Vici)
Score: 3.90 / Tid: 02:33
Mini 10-12 år -Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Petit)
Score: 15.05 / Tid: 03:10
2. Køge Bugt (Team Mellis)
Score: 12.80 / Tid: 02:54
3. GymHelsinge (Team Muni)
Score: 9.70 / Tid: 02:56
4. GF Øbro (Team Esperanza)
Score: 7.00 / Tid: 02:53
5. Køge Bugt (Team Movanna)
Score: 6.75 / Tid: 02:46
6. LSI Gymnastik (Team Cherry)
Score: 4.60 / Tid: 02:47
7. SOR IF (Team Ayra)
Score: 4.15 / Tid: 03:05
Mini 10-12 år -Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Petit)
Score: 11.45 / Tid: 02:38
2. Køge Bugt (Team Mellis)
Score: 8.30 / Tid: 02:03
3. GymHelsinge (Team Muni)
Score: 6.40 / Tid: 02:25
4. GF Øbro (Team Esperanza)
Score: 5.60 / Tid: 02:18
5. Køge Bugt (Team Movanna)
Score: 5.30 / Tid: 02:18
6. SOR IF (Team Ayra)
Score: 4.40 / Tid: 02:41
7. LSI Gymnastik (Team Cherry)
Score: 4.10 / Tid: 02:20

Pige - 1. Division - Serie 1
1. Espergærde IF (Team Aura)
Score: 13.30 / Tid: 03:07
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Milet)
Score: 12.65 / Tid: 02:53
3. Farum GF (Team Octavia)
Score: 11.65 / Tid: 03:04
4. SOR IF (Team Polaris)
Score: 9.20 / Tid: 02:55
Pige - 1. Division - Serie 2
1. Farum GF (Team Octavia)
Score: 9.10 / Tid: 02:48
2. Espergærde IF (Team Aura)
Score: 9.00 / Tid: 02:30
3. SOR IF (Team Polaris)
Score: 9.20 / Tid: 02:24
4. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Milet)
Score: 8.55 / Tid: 02:49
Pige - 2. Division - Serie 1
1. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 8.65 / Tid: 03:10
2. Hillerød G & IF (Team Iris)
Score: 8.40 / Tid: 02:53
3. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Liva)
Score: 8.25 / Tid: 02:51
4. Køge Bugt (Team Magna)
Score: 8.00 / Tid: 03:07
5. SOR IF (Team Sirius)
Score: 7.95 / Tid: 02:45
6. Ringsted IF (Team Mango)
Score: 7.30 / Tid: 03:04
7. LSI Gymnastik (Team Brave)
Score: 6.90 / Tid: 03:01
8. TIK Gymnastik (Tream Ellie)
Score: 6.75 / Tid: 02:58

Pige - 2. Division - Serie 2
1. Køge Bugt (Team Magna)
Score: 7.95 / Tid: 02:39
2. SOR IF (Team Sirius)
Score: 6.25 / Tid: 02:24
3. TIK Gymnastik (Team Ellie)
Score: 5.95 / Tid: 02:27
4. Hillerød G & IF (Team Iris)
Score: 5.80 / Tid: 02:38
5. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Liva)
Score: 5.50 / Tid: 02:26
6. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 5.05 / Tid: 02:37
7. Ringsted IF (Team Mango)
Score: 4.50 / Tid: 02:43
8. LSI Gymnastik (Team Brave)
Score: 4.15 / Tid: 02:37
Tweens
1. Sorø Gymnastik Forening (Team Liona)
Score: 10.40 / Tid: 02:58
2. Hillerød G & IF (Team Dicentra)
Score: 9.90 / Tid: 03:05
3. Ringsted IF (Team Papaya)
Score: 6.25 / Tid: 02:57
Junior - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Elina)
Score: 16.23 / Tid: 03:12
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Bella)
Score: 13.63 / Tid: 03:04
3. SOR IF (Team Helios)
Score: 10.78 / Tid: 03:16
4. Køge Bugt (Team Magenta)
Score: 10.10 / Tid: 02:41
5. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 8.03 / Tid: 03:06
6. GymHelsinge (Team Luno)
Score: 7.25 / Tid: 02:46

Junior - Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Elina)
Score: 12.45 / Tid: 03:02
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Bella)
Score: 8.70 / Tid: 03:24
3. SOR IF (Team Helios)
Score: 6.60 / Tid: 03:08
4. Køge Bugt (Team Magenta)
Score: 5.65 / Tid: 02:46
5. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 4.40 / Tid: 03:01
6. GymHelsinge (Team Luno)
Score: 3.05 / Tid: 02:57
Senior Fri
1. Espergærde IF (Team Navona)
Score: 15.07 / Tid: 03:02
2. Farum GF (Team Oxana)
Score: 12.58 / Tid: 02:59
3. IF Føroyar (Team Nordik)
Score: 12.48 / Tid: 03:15
4. GF Øbro (Team Sofia)
Score: 10.22 / Tid: 02:59
5. GF Øbro (Team Snerle)
Score: 9.17 / Tid: 02:54
Senior - Serie 1
1. Espergærde IF (Team Zelda)
Score: 17.25 / Tid: 03:05
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Amelit)
Score: 17.20 / Tid: 03:13
3. Espergærde IF (Team Embla)
Score: 15.90 / Tid: 03:12
4. SOR IF (Team Nona)
Score: 10.40 / Tid: 03:18

Senior - Serie 2
1. Espergærde IF (Team Embla)
Score: 10.35 / Tid: 02:54
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Amelit)
Score: 10.05 / Tid: 03:02
3. Espergærde IF (Team Zelda)
Score: 9.20 / Tid: 02:57
4. SOR IF (Team Nona)
Score: 5.60 / Tid: 02:40
Diverse
1. Indmarch
Tid: 14:54
2. Udmarch
Tid: 42:13

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline