Rytmisk Sports Gymnastik 2017 - Princess Cup


Mini - Fri
1. Sille Solevad (Næsby IF)
Tid: 01:18
2. Ida Tuxen Faber (GF Øbro)
Tid: 02:26
3. Anelilja Shahanian (TIK)
Tid: 01:49
4. Signe König (Næsby IF)
Tid: 01:48
5. Naja Jørgensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:43
6. Sofia Ryom (GF Øbro) (Blev ikke filmet)
Tid: 00:00
7. Fione Festersen (Ballerup GF) (Blev ikke filmet)
Tid: 00:00
8. Malou Schmidt Larsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:43
9. Ida Kvist (GF Øbro)
Tid: 01:47
10. Sine Jensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 02:02
11. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Tid: 01:53
12. Victoria Andersen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:49
13. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Tid: 01:51
14. Isabella Andersen (Ballerup GF)
Tid: 02:00
Mini - Tov
1. Anna Golubtsova (ROG)
Tid: 01:59
2. Milana Tymofyeyeva (ROG)
Tid: 01:56
Mini - Tåndebånd
1. Sille Solevad (Næsby IF)
Tid: 01:47
2. Ida Tuxen Faber (GF Øbro)
Tid: 01:40
3. Anelilja Shahanian (TIK)
Tid: 01:55
4. Signe König (Næsby IF)
Tid: 01:45
5. Sofia Ryom (GF Øbro)
Tid: 01:42

Mini - Bold
1. Naja Jørgensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 02:02
2. Malou Schmidt Larsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:53
3. Ida Kvist (GF Øbro)
Tid: 01:46
4. Sine Jensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:54
5. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Tid: 01:57
6. Victoria Andersen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:41
7. Mikkeline Klemmensen (GF Øbro)
Tid: 01:44
Pre-Junior - Fri
1. Rikke Brommeland (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:48
2. Ida Tian (Ballerup GF)
Tid: 01:58
3. Freya Thorn Ottzen (GF Øbro)
Tid: 01:52
4. Helena Vibe (Hjerting IF)
Tid: 01:57
5. Josephine Biltoft (Hjerting IF)
Tid: 01:42
6. Freya Illum (GF Øbro)
Tid: 01:40
7. Marie Mejnholt-Jakobsen (Ballerup GF)
Tid: 01:46
Pre-Junior - Tøndebånd
1. Rikke Brommeland (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:47
2. Ida Tian (Ballerup GF)
Tid: 01:37
3. Freya Thorn Ottzen (GF Øbro)
Tid: 01:45

Pre-Junior - Bold
1. Helena Vibe (Hjerting IF)
Tid: 01:45
2. Josephine Biltoft (Hjerting IF)
Tid: 01:43
Pre-Junior - Vimpel
1. Freya Illum (GF Øbro)
Tid: 01:23
2. Marie Mejnholt-Jakobsen (Ballerup GF)
Tid: 02:07
Rekrut - Fri
1. Sif Stendevad (Næsby IF)
Tid: 01:49
2. Lise Bacher (Ølstykke GF)
Tid: 01:47
3. Freja Marie Jensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 02:00
4. Maja Køhler Bay (TIK)
Tid: 01:42
5. Nicolie Dahl-Larsen (Næsby IF)
Tid: 01:44
6. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 02:01
7. Vega Birkemose (GF Øbro)
Tid: 02:07
8. Victoria Willumsen (Næsby IF)
Tid: 01:47
9. Maren Paulsen (TIK)
Tid: 01:57
10. Sofie Brodersen (Næsby IF)
Tid: 01:50
11. Ella Bangsbo Holdum (GF Øbro)
Tid: 01:36
12. Naja Sorell (Hjerting IF)
Tid: 02:05
13. Astrid Marie Henriksen (GF Øbro)
Tid: 01:33
14. Signe Bagge (Hjerting IF)
Tid: 01:51
15. Anna Pedersen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:51
16. Aleksandra Kozar (Hjerting IF)
Tid: 01:52
17. Ida Klockmann (Hjerting IF)
Tid: 01:53
18. Sara Skjoldborg (Ballerup GF)
Tid: 01:58
19. Anna Christiansen (TIK)
Tid: 01:50
20. Alma Sofie Pedersen (Ballerup GF)
Tid: 01:49
21. Rebecca Odér (TIK)
Tid: 01:47
22. Laura Vig (GF Øbro)
Tid: 01:34

Rekrut - Tøndebånd
1. Sif Stenevad (Næsby IF)
Tid: 01:41
2. Lise Bacher (Ølstykke GF)
Tid: 01:55
3. Freja Marie Jensen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:55
4. Maja Køhler Bay (TIK)
Tid: 01:48
5. Nicolie Dahl-Larsen (Næsby IF)
Tid: 02:45
6. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:51
7. Vega Birkemose (GF Øbro)
Tid: 01:41
8. Victoria Willumsen (Næsby IF)
Tid: 01:48
9. Maren Paulsen (TIK)
Tid: 01:44
10. Sofie Brodersen (Næsby IF)
Tid: 01:43
Rekrut - Bold
1. Naja Sorell (Hjerting IF)
Tid: 01:48
2. Astrid Marie Henriksen (GF Øbro)
Tid: 01:55
3. Signe Bagge (Hjerting IF)
Tid: 01:53
4. Anna Pedersen (Greve Gymnastik og Trampolin)
Tid: 01:50
5. Aleksandra Kozar (Hjerting IF)
Tid: 01:50
6. Ida Klockmann (Hjerting IF)
Tid: 01:51
Rekrut - Køller
1. Anna Christiansen (TIK)
Tid: 01:51
2. Alma Sofie Pedersen (Ballerup GF)
Tid: 01:51
3. Rebecca Odér (TIK)
Tid: 01:50

Rekrut - Vimpel
1. Laura Vig (GF Øbro)
Tid: 01:49
Diverse
1. Indmarh
Tid: 02:42
Opvisning
1. Columbine Hale (Bold)
Tid: 01:47
2. Agnes Tuxen (Fri) (Blev ikke filmet)
Tid: 00:00

Diverse
1. Udmarch
Tid: 20:54
Opvisning
1. Columbine Hale (Vimpel)
Tid: 01:58

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline