Grand Prix-Rytme 2017 - DM 2017 - 1. runde


Mikro - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Vivanit)
Score: 7.25 / Tid: 03:02
2. Espergærde IF (Team Alvida)
Score: 5.80 / Tid: 02:34
3. Espergærde IF (Team Attila)
Score: 5.55 / Tid: 02:35
4. SOR IF (Team Vivo)
Score: 5.30 / Tid: 03:12
5. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Ivalu)
Score: 5.15 / Tid: 03:05
6. Tarup-Paarup IF (Team Klea)
Score: 3.40 / Tid: 02:55
7. SOR IF (Team Siva)
Score: 3.30 / Tid: 02:50
8. Randers GF (Team Rosea)
Score: 3.20 / Tid: 02:37
9. SOR IF (Team Dea)
Score: 3.05 / Tid: 03:00
10. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Nalo)
Score: 2.75 / Tid: 03:11
11. Grindsted GIF (Team Rubina)
Score: 2.75 / Tid: 03:34
Mini Mono - Serie 1
1. Spangsbjerg IF (Team Esaia)
Score: 8.85 / Tid: 02:42
2. Farum GF (Team Maliva)
Score: 8.85 / Tid: 03:51
3. Jelling FS (Team Vira)
Score: 7.65 / Tid: 02:41
4. Tarup-Paarup IF (Team Fenja)
Score: 7.05 / Tid: 03:01
5. Randers GF (Team Aya)
Score: 6.85 / Tid: 02:51
6. Espergærde IF (Team Olivia)
Score: 5.70 / Tid: 02:54
7. Randers GF (Team Zia)
Score: 5.05 / Tid: 02:47
8. Dalum-Hjallelse GF (Team Adea)
Score: 4.55 / Tid: 02:46
9. Lystrup IF (Team Starlight)
Score: 4.35 / Tid: 02:38
10. Grindsted GIF (Team Jasmin)
Score: 4.10 / Tid: 02:49
11. Ringsted IF (Team Kiwi)
Score: 3.85 / Tid: 02:53
12. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Verdi)
Score: 3.60 / Tid: 02:44
13. Dalum-Hjallelse GF (Team Evelin)
Score: 2.45 / Tid: 02:43
Mini 8-10 år - Serie 1
1. Farum GF (Team Enya)
Score: 11.75 / Tid: 02:54
2. Espergærde IF (Team Olympia)
Score: 10.60 / Tid: 02:35
3. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Azurit)
Score: 9.25 / Tid: 02:59
4. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Astra)
Score: 7.25 / Tid: 02:56
5. Tarup-Paarup IF (Team Emea)
Score: 7.15 / Tid: 02:55
6. DHG Gymnastik (Team Gaia)
Score: 6.70 / Tid: 02:49
7. TIK Gymnastik (Team Vici)
Score: 6.40 / Tid: 02:50
8. GF Øbro (Team Delicia)
Score: 5.65 / Tid: 02:51
9. SOR IF (Team Lysa)
Score: 5.45 / Tid: 02:40
10. Ballerup GF (Team BG)
Score: 4.50 / Tid: 02:55
11. Grindsted GIF (Team Anemone)
Score: 4.40 / Tid: 02:52

Mini 8-10 år - Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Azurit)
Score: 8.05 / Tid: 02:25
2. Espergærde IF (Team Olympia)
Score: 7.85 / Tid: 02:16
3. Tarup-Paarup IF (Team Emea)
Score: 7.30 / Tid: 02:57
4. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Astra)
Score: 7.05 / Tid: 02:34
5. DHG Gymnastik (Team Gaia)
Score: 6.90 / Tid: 02:12
6. SOR IF (Team Lysa)
Score: 6.20 / Tid: 02:13
7. TIK Gymnastik (Team Vici)
Score: 5.55 / Tid: 02:31
8. GF Øbro (Team Delicia)
Score: 5.45 / Tid: 02:26
9. Farum GF (Team Enya)
Score: 5.25 / Tid: 02:35
10. Ballerup GF (Team BG)
Score: 5.25 / Tid: 02:20
11. Grindsted GIF (Team Anemone)
Score: 4.05 / Tid: 02:22
Mini 10-12 år - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Petit)
Score: 12.80 / Tid: 03:02
2. Næsby IF (Team Yksi)
Score: 12.05 / Tid: 02:47
3. GF Køge Bugt (Team Mellis)
Score: 11.55 / Tid: 02:58
4. Spangbjerg IF (Team Elara)
Score: 11.00 / Tid: 03:13
5. GymHelsinge (Team Muni)
Score: 9.05 / Tid: 02:46
6. Tarup-Paarup IF (Team Bellis)
Score: 8.60 / Tid: 03:00
7. GF Øbro (Team Esperanza)
Score: 7.25 / Tid: 02:51
8. Munkebjerg GF (Team Elva)
Score: 6.65 / Tid: 02:50
9. GF Køge Bugt (Team Movanna)
Score: 6.10 / Tid: 03:19
10. Silkeborg GF (Team Stella)
Score: 4.20 / Tid: 02:26
11. Grindsted GIF (Team Lyra)
Score: 3.25 / Tid: 02:48
12. Lystrup IF (Team Shine)
Score: 3.15 / Tid: 02:34
13. SOR IF (Team Ayra)
Score: 3.15 / Tid: 03:04
14. Lystrup IF (Team Cassiopeia)
Score: 2.80 / Tid: 03:04
15. LSI Gymnastik (Team Cherry)
Score: 2.70 / Tid: 02:48
Mini 10-12 år - Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Petit)
Score: 11.55 / Tid: 02:39
2. Spangbjerg IF (Team Elara)
Score: 9.10 / Tid: 02:29
3. Næsby IF (Team Yksi)
Score: 8.95 / Tid: 02:21
4. GF Køge Bugt (Team Mellis)
Score: 8.00 / Tid: 02:18
5. Tarup-Paarup IF (Team Bellis)
Score: 7.75 / Tid: 02:22
6. GymHelsinge (Team Muni)
Score: 6.75 / Tid: 02:32
7. Munkebjerg GF (Team Elva)
Score: 5.50 / Tid: 02:23
8. GF Køge Bugt (Team Movanna)
Score: 4.90 / Tid: 02:26
9. SOR IF (Team Ayra)
Score: 4.70 / Tid: 02:34
10. Grindsted GIF (Team Lyra)
Score: 4.55 / Tid: 02:48
11. GF Øbro (Team Esperanza)
Score: 4.35 / Tid: 02:18
12. Lystrup IF (Team Shine)
Score: 4.15 / Tid: 02:05
13. Silkeborg GF (Team Stella)
Score: 3.70 / Tid: 02:28
14. LSI Gymnastik (Team Cherry)
Score: 2.95 / Tid: 02:14
15. Lystrup IF (Team Cassiopeia)
Score: 2.65 / Tid: 02:27

Pige - Serie 1
1. Næsby IF (Team Future)
Score: 13.50 / Tid: 02:54
2. DHG Gymnastik (Team Estella)
Score: 12.95 / Tid: 03:01
3. Espergærde IF (Team Aura)
Score: 12.85 / Tid: 03:11
4. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Melit)
Score: 12.10 / Tid: 02:57
5. Farum GF (Team Octavia)
Score: 10.95 / Tid: 03:10
6. Munkebjerg GF (Team Calida)
Score: 8.25 / Tid: 03:03
7. SOR IF (Team Polaris)
Score: 8.80 / Tid: 02:57
8. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 8.20 / Tid: 03:09
9. Hillerød GIF (Team Iris)
Score: 7.60 / Tid: 02:55
10. GF Køge Bugt (Team Magna)
Score: 7.35 / Tid: 03:10
11. SOR IF (Team Sisius)
Score: 7.30 / Tid: 02:49
12. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Liva)
Score: 7.00 / Tid: 03:06
13. Silkeborg GF (Team Avina)
Score: 6.85 / Tid: 02:56
14. Lystrup IF (Team Sky)
Score: 6.70 / Tid: 02:51
15. TIK Gymnastik (Team Ellie)
Score: 6.55 / Tid: 03:04
16. Ringsted IF (Team Mango)
Score: 6.35 / Tid: 03:04
17. Grindsted GIF (Team Safira)
Score: 6.15 / Tid: 03:04
18. LSI Gymnastik (Team Brave)
Score: 5.35 / Tid: 03:00
19. Grindsted GIF (Team Opalia)
Score: 5.30 / Tid: 02:52
Pige - Serie 2
1. Næsby IF (Team Future)
Score: 9.55 / Tid: 02:40
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Melit)
Score: 8.70 / Tid: 02:49
3. Espergærde IF (Team Aura)
Score: 8.55 / Tid: 02:20
4. Farum GF (Team Octavia)
Score: 7.95 / Tid: 02:48
5. SOR IF (Team Polaris)
Score: 7.35 / Tid: 02:37
6. Munkebjerg GF (Team Calida)
Score: 7.30 / Tid: 02:43
7. DHG Gymnastik (Team Estella)
Score: 6.45 / Tid: 03:02
8. Grindsted GIF (Team Safira)
Score: 5.50 / Tid: 02:51
9. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Liva)
Score: 5.45 / Tid: 02:34
10. SOR IF (Team Sisius)
Score: 5.25 / Tid: 02:25
11. Silkeborg GF (Team Avina)
Score: 5.10 / Tid: 02:36
12. Ringsted IF (Team Mango)
Score: 4.90 / Tid: 02:45
13. TIK Gymnastik (Team Ellie)
Score: 4.80 / Tid: 02:39
14. GF Køge Bugt (Team Magna)
Score: 4.70 / Tid: 02:42
15. Lystrup IF (Team Sky)
Score: 4.60 / Tid: 02:54
16. LSI Gymnastik (Team Brave)
Score: 4.55 / Tid: 02:45
17. Grindsted GIF (Team Opalia)
Score: 3.65 / Tid: 02:16
18. Hillerød GIF (Team Iris)
Score: 3.55 / Tid: 02:39
19. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 3.35 / Tid: 02:37
Tweens
1. Hillerød GF (Team Dicentra)
Score: 9.40 / Tid: 03:07
2. Tarup-Paarup IF (Team Tiljie)
Score: 5.85 / Tid: 03:08
3. Ringsted IF (Team Papaya)
Score: 5.60 / Tid: 02:57
4. Randers GF (Team Alvira)
Score: 5.20 / Tid: 03:09
5. Randers GF (Team Annali)
Score: 4.50 / Tid: 02:55

Junior - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Elina)
Score: 15.48 / Tid: 03:11
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Bella)
Score: 12.87 / Tid: 02:24
3. SOR IF (Team Helios)
Score: 10.18 / Tid: 03:17
4. Spangsbjerg IF (Team Sira)
Score: 9.45 / Tid: 02:54
5. GF Køge Bugt (Team Magenta)
Score: 9.08 / Tid: 02:49
6. GymHelsinge (Team Luno)
Score: 7.00 / Tid: 02:47
7. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 6.80 / Tid: 03:02
8. DHG Gymnastik (Team Tanith)
Score: 6.67 / Tid: 02:56
Junior - Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Elina)
Score: 10.88 / Tid: 02:57
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Bella)
Score: 9.43 / Tid: 03:23
3. Spangsbjerg IF (Team Sira)
Score: 6.17 / Tid: 02:42
4. GF Køge Bugt (Team Magenta)
Score: 4.28 / Tid: 02:41
5. SOR IF (Team Helios)
Score: 4.13 / Tid: 03:12
6. DHG Gymnastik (Team Tanith)
Score: 3.27 / Tid: 03:05
7. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 3.23 / Tid: 02:54
8. GymHelsinge (Team Luno)
Score: 2.00 / Tid: 03:08
Senior Fri
1. Espergærde IF (Team Navona)
Score: 14.00 / Tid: 03:07
2. DHG Gymnastik (Team Fricka)
Score: 12.90 / Tid: 02:56
3. Farum GF (Team Oxana)
Score: 12.47 / Tid: 03:05
4. Vejstrup Efterskole (Team Veni)
Score: 9.65 / Tid: 02:58
5. GF Øbro (Team Sofia)
Score: 8.67 / Tid: 02:50
6. GF Øbro (Team Snerle)
Score: 8.42 / Tid: 02:43
7. Aahus SG (Team ASG)
Score: 7.67 / Tid: 03:10
8. Silkeborg GF (Team Vena)
Score: 7.35 / Tid: 03:01

Senior - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Amelit)
Score: 16.65 / Tid: 03:15
2. Espergærde IF (Team Zelda)
Score: 15.35 / Tid: 03:14
3. Espergærde IF (Team Embla)
Score: 14.05 / Tid: 03:16
4. Silkeborg GF (Team Aviaja)
Score: 9.35 / Tid: 03:03
5. SOR IF (Team Nona)
Score: 8.70 / Tid: 03:12
6. Munkebjerg GF (Team Aves)
Score: 7.30 / Tid: 03:05
7. Grindsted GIF (Team Feline)
Score: 6.05 / Tid: 02:44
Senior - Serie 2
1. Espergærde IF (Team Embla)
Score: 9.75 / Tid: 02:59
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Amelit)
Score: 9.55 / Tid: 03:01
3. Espergærde IF (Team Zelda)
Score: 9.45 / Tid: 03:04
4. Munkebjerg GF (Team Aves)
Score: 6.90 / Tid: 02:39
5. Silkeborg GF (Team Aviaja)
Score: 4.70 / Tid: 02:51
6. SOR IF (Team Nona)
Score: 3.65 / Tid: 02:39
7. Grindsted GIF (Team Feline)
Score: 2.75 / Tid: 02:44
Diverse
1. Indmarch Lørdag
Tid: 09:59
2. Udmarch Lørdag
Tid: 05:55
3. Indmarch Søndag
Tid: 08:33
4. Udmarch Søndag
Tid: 09:38

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline