TeamGym 2016 - DM 2016 - Forbundsmesterskaber Junior - 2. runde


Juniorpige - 1. Division - Rytme
1. Viborg GF JP 1
Score: 22.433 / Tid: 02:50
2. Teamgym-Greve JP 1
Score: 20.483 / Tid: 02:34
3. TeamGym Aarhus JP 1
Score: 20.150 / Tid: 02:50
4. Nivå GF JP 1
Score: 19.883 / Tid: 02:42
5. Bolbro Gymnasterne JP 1
Score: 19.883 / Tid: 02:49
6. Springteam Sæby JP 1
Score: 19.166 / Tid: 02:30
7. Herlufsholm GF JP 1
Score: 18.900 / Tid: 02:38
8. GHG Teamgym Herlev JP 1
Score: 17.850 / Tid: 02:50
Juniorpige - 1. Division - Bane
1. Bolbro Gymnasterne JP 1
Score: 15.550 / Tid: 02:24
2. Teamgym-Greve JP 1
Score: 15.450 / Tid: 02:45
3. Viborg GF JP 1
Score: 15.400 / Tid: 02:36
4. Nivå GF JP 1
Score: 15.250 / Tid: 02:42
5. Springteam Sæby JP 1
Score: 15.100 / Tid: 02:48
6. Herlufsholm GF JP 1
Score: 14.700 / Tid: 02:20
7. TeamGym Aarhus JP 1
Score: 14.050 / Tid: 02:42
8. GHG Teamgym Herlev JP 1
Score: 13.950 / Tid: 02:33
Juniorpige - 1. Division - Trampet
1. Teamgym-Greve JP 1
Score: 16.200 / Tid: 02:40
2. Bolbro Gymnasterne JP 1
Score: 14.900 / Tid: 02:28
3. TeamGym Aarhus JP 1
Score: 14.900 / Tid: 02:43
4. Nivå GF JP 1
Score: 14.850 / Tid: 02:37
5. Herlufsholm GF JP 1
Score: 14.750 / Tid: 02:22
6. Viborg GF JP 1
Score: 14.700 / Tid: 02:30
7. Springteam Sæby JP 1
Score: 12.900 / Tid: 02:46
8. GHG Teamgym Herlev JP 1
Score: 11.300 / Tid: 02:36

Juniorpige - 2. Division - Rytme
1. GymHelsinge JP 1
Score: 20.266 / Tid: 02:32
2. Gladsaxe IF JP 1
Score: 19.833 / Tid: 02:47
3. Silkeborg P / D JP 1
Score: 18.466 / Tid: 02:36
4. Jerne Idrætsforening JP 1
Score: 18.466 / Tid: 02:39
5. Ølstykke GF JP 1
Score: 17.216 / Tid: 02:40
6. Nivå GF JP 2
Score: 17.050 / Tid: 02:45
7. Herlufholm GF JP 2
Score: 16.916 / Tid: 02:37
8. TeamGym-Greve JP 2
Score: 16.800 / Tid: 02:44
Juniorpige - 2. Division - Bane
1. Silkeborg P / D JP 1
Score: 14.333 / Tid: 02:30
2. Ølstykke GF JP 1
Score: 13.966 / Tid: 02:28
3. GymHelsinge JP 1
Score: 13.783 / Tid: 02:32
4. Gladsaxe IF JP 1
Score: 13.633 / Tid: 02:33
5. Nivå GF JP 2
Score: 13.616 / Tid: 02:46
6. TeamGym-Greve JP 2
Score: 12.700 / Tid: 02:38
7. Herlufholm GF JP 2
Score: 12.266 / Tid: 02:24
8. Jerne Idrætsforening JP 1
Score: 12.250 / Tid: 02:42
Juniorpige - 2. Division - Trampet
1. Ølstykke GF JP 1
Score: 13.966 / Tid: 02:30
2. GymHelsinge JP 1
Score: 13.050 / Tid: 02:34
3. Gladsaxe IF JP 1
Score: 12.750 / Tid: 02:36
4. TeamGym-Greve JP 2
Score: 12.700 / Tid: 02:34
5. Silkeborg P / D JP 1
Score: 11.650 / Tid: 02:36
6. Jerne Idrætsforening JP 1
Score: 11.400 / Tid: 02:40
7. Nivå GF JP 2
Score: 10.850 / Tid: 02:32
8. Herlufholm GF JP 2
Score: 10.450 / Tid: 02:23

Juniorpige - 3. Division - Rytme
1. Svendborg GF JP 1
Score: 18.400 / Tid: 02:31
2. Bellinge-Gymnasterne JP 1
Score: 18.250 / Tid: 02:50
3. Hvidovre Gymnastik JP 1
Score: 17.900 / Tid: 02:34
4. Slagelse GF JP 1
Score: 17.700 / Tid: 02:39
5. Gladsaxe IF JP 2
Score: 17.350 / Tid: 02:58
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening JP 1
Score: 17.100 / Tid: 02:36
7. Randers Gymnastiske Forening JP 1
Score: 16.450 / Tid: 02:51
8. Ølstykke GF JP 2
Score: 14.650 / Tid: 02:42
Juniorpige - 3. Division - Bane
1. Slagelse GF JP 1
Score: 14.400 / Tid: 02:38
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening JP 1
Score: 13.250 / Tid: 02:35
3. Svendborg GF JP 1
Score: 12.500 / Tid: 02:24
4. Ølstykke GF JP 2
Score: 11.700 / Tid: 02:24
5. Hvidovre Gymnastik JP 1
Score: 11.550 / Tid: 02:41
6. Gladsaxe IF JP 2
Score: 11.350 / Tid: 02:33
7. Bellinge-Gymnasterne JP 1
Score: 10.750 / Tid: 02:45
8. Randers Gymnastiske Forening JP 1
Score: 10.450 / Tid: 02:38
Juniorpige - 3. Division - Trampet
1. Slagelse GF JP 1
Score: 12.583 / Tid: 02:39
2. Randers Gymnastiske Forening JP 1
Score: 11.166 / Tid: 02:38
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening JP 1
Score: 11.000 / Tid: 02:26
4. Hvidovre Gymnastik JP 1
Score: 10.766 / Tid: 02:51
5. Bellinge-Gymnasterne JP 1
Score: 10.533 / Tid: 02:43
6. Svendborg GF JP 1
Score: 10.333 / Tid: 02:25
7. Ølstykke GF JP 2
Score: 10.200 / Tid: 02:24
8. Gladsaxe IF JP 2
Score: 9.066 / Tid: 02:33

Juniorpige - 4. Division - Rytme
1. Gymnastik Odder JP 1
Score: 17.366 / Tid: 02:39
2. TeamGym Aarhus JP 2
Score: 17.133 / Tid: 02:55
3. GymHelsinge JP 2
Score: 16.900 / Tid: 02:38
4. Herlufholm GF JP 3
Score: 16.033 / Tid: 02:35
5. GHG - TeamGym Herlev JP 2
Score: 15.916 / Tid: 02:43
6. Himmelev-Veddelev GF JP 1
Score: 15.766 / Tid: 02:49
7. Slagelse GF JP 2
Score: 15.400 / Tid: 02:47
8. Jyllinge-Gundsømangle IF JP 1
Score: 14.500 / Tid: 02:34
Juniorpige - 4. Division - Bane
1. Gymnastik Odder JP 1
Score: 13.000 / Tid: 02:30
2. TeamGym Aarhus JP 2
Score: 12.850 / Tid: 02:24
3. Slagelse GF JP 2
Score: 12.750 / Tid: 02:33
4. GymHelsinge JP 2
Score: 12.500 / Tid: 02:36
5. GHG - TeamGym Herlev JP 2
Score: 12.500 / Tid: 02:32
6. Himmelev-Veddelev GF JP 1
Score: 11.900 / Tid: 02:35
7. Jyllinge-Gundsømangle IF JP 1
Score: 11.500 / Tid: 02:24
8. Herlufholm GF JP 3
Score: 11.300 / Tid: 02:22
Juniorpige - 4. Division - Trampet
1. Himmelev-Veddelev GF JP 1
Score: 11.750 / Tid: 02:34
2. TeamGym Aarhus JP 2
Score: 11.150 / Tid: 02:41
3. Gymnastik Odder JP 1
Score: 10.950 / Tid: 02:36
4. GymHelsinge JP 2
Score: 10.700 / Tid: 02:38
5. Jyllinge-Gundsømangle IF JP 1
Score: 10.500 / Tid: 02:07
6. GHG - TeamGym Herlev JP 2
Score: 10.300 / Tid: 02:36
7. Slagelse GF JP 2
Score: 10.300 / Tid: 02:34
8. Herlufholm GF JP 3
Score: 10.100 / Tid: 02:17

Juniorpige - 5. Division - Rytme
1. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 16.900 / Tid: 02:49
2. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 16.650 / Tid: 02:34
3. Vintersbølle GF JP 1
Score: 15.750 / Tid: 02:31
4. GymHelsinge JP 3
Score: 15.600 / Tid: 02:26
5. GF Køge Bugt JP 1
Score: 15.400 / Tid: 02:47
6. Randers Gymnastiske Forening JP 2
Score: 15.150 / Tid: 02:38
7. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 14.700 / Tid: 02:38
8. Ringsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 14.050 / Tid: 02:35
Juniorpige - 5. Division - Bane
1. Ringsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 12.300 / Tid: 02:42
2. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 11.850 / Tid: 02:07
3. Vintersbølle GF JP 1
Score: 11.550 / Tid: 02:34
4. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 10.900 / Tid: 02:24
5. Randers Gymnastiske Forening JP 2
Score: 10.800 / Tid: 02:12
6. GF Køge Bugt JP 1
Score: 10.650 / Tid: 02:23
7. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 10.500 / Tid: 02:48
8. GymHelsinge JP 3
Score: 9.950 / Tid: 02:15
Juniorpige - 5. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 11.000 / Tid: 02:35
2. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 10.133 / Tid: 02:03
3. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 9.900 / Tid: 02:31
4. Vintersbølle GF JP 1
Score: 9.733 / Tid: 02:16
5. GymHelsinge JP 3
Score: 9.433 / Tid: 02:17
6. GF Køge Bugt JP 1
Score: 8.600 / Tid: 02:18
7. Randers Gymnastiske Forening JP 2
Score: 7.933 / Tid: 02:25
8. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 7.866 / Tid: 02:42

Juniorpige - 6. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening JP 2
Score: 16.883 / Tid: 02:32
2. Silkeborg P / D JP 2
Score: 16.150 / Tid: 02:39
3. TeamGym Aarhus JP 3
Score: 15.550 / Tid: 02:45
4. Vejle Gymnastik-Forening JP 1
Score: 14.216 / Tid: 03:04
5. Himmelev-Veddelev GF JP 2
Score: 13.816 / Tid: 02:42
6. Svendborg GF JP 2
Score: 13.750 / Tid: 02:44
7. FG90 - Frederikshavn JP 1
Score: 13.483 / Tid: 02:39
8. Vejen GF JP 1
Score: 12.683 / Tid: 02:40
Juniorpige - 6. Division - Bane
1. Vejen GF JP 1
Score: 12.450 / Tid: 02:27
2. Vejle Gymnastik-Forening JP 1
Score: 12.250 / Tid: 02:21
3. FG90 - Frederikshavn JP 1
Score: 11.800 / Tid: 02:30
4. Silkeborg P / D JP 2
Score: 11.300 / Tid: 02:28
5. TeamGym Aarhus JP 3
Score: 10.850 / Tid: 02:23
6. Himmelev-Veddelev GF JP 2
Score: 10.825 / Tid: 02:34
7. Rødovre og Omegns Gymnastikforening JP 2
Score: 10.800 / Tid: 02:27
8. Svendborg GF JP 2
Score: 9.700 / Tid: 02:26
Juniorpige - 6. Division - Trampet
1. Vejle Gymnastik-Forening JP 1
Score: 11.400 / Tid: 02:31
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening JP 2
Score: 10.300 / Tid: 02:17
3. Himmelev-Veddelev GF JP 2
Score: 9.900 / Tid: 02:31
4. Silkeborg P / D JP 2
Score: 9.800 / Tid: 02:31
5. Svendborg GF JP 2
Score: 9.550 / Tid: 02:24
6. TeamGym Aarhus JP 3
Score: 9.300 / Tid: 02:30
7. Vejen GF JP 1
Score: 8.650 / Tid: 02:33
8. FG90 - Frederikshavn JP 1
Score: 8.100 / Tid: 02:30

Juniorpige - 7. Division - Rytme
1. Eskilstrup G & IF JP 1
Score: 14.449 / Tid: 02:39
2. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 14.249 / Tid: 02:39
3. Teamgym-Greve JP 3
Score: 13.666 / Tid: 02:34
4. Høng GF JP 1
Score: 13.616 / Tid: 02:36
5. Taastrup GF JP 1
Score: 12.632 / Tid: 02:50
6. Gladsaxe IF JP 3
Score: 12.383 / Tid: 02:49
7. Sengeløse Idræt JP 1
Score: 11.916 / Tid: 02:51
8. Nivå GF JP 3
Score: 10.382 / Tid: 02:50
Juniorpige - 7. Division - Bane
1. Høng GF JP 1
Score: 11.250 / Tid: 02:25
2. Taastrup GF JP 1
Score: 10.500 / Tid: 02:36
3. Gladsaxe IF JP 3
Score: 10.000 / Tid: 02:34
4. Eskilstrup G & IF JP 1
Score: 9.650 / Tid: 02:35
5. Sengeløse Idræt JP 1
Score: 9.200 / Tid: 02:17
6. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 9.150 / Tid: 02:26
7. Teamgym-Greve JP 3
Score: 8.900 / Tid: 02:21
8. Nivå GF JP 3
Score: 8.200 / Tid: 02:32
Juniorpige - 7. Division - Trampet
1. Høng GF JP 1
Score: 9.700 / Tid: 02:15
2. Eskilstrup G & IF JP 1
Score: 9.600 / Tid: 02:20
3. Gladsaxe IF JP 3
Score: 9.100 / Tid: 02:40
4. Nivå GF JP 3
Score: 8.950 / Tid: 02:38
5. Taastrup GF JP 1
Score: 8.950 / Tid: 02:05
6. Sengeløse Idræt JP 1
Score: 8.850 / Tid: 02:20
7. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 8.700 / Tid: 02:31
8. Teamgym-Greve JP 3
Score: 8.700 / Tid: 01:38

Juniorpige - 8. Division - Rytme
1. Herlev Gymnastik HI JP 1
Score: 14.683 / Tid: 02:35
2. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 14.333 / Tid: 02:49
3. Hvidovre Gymnastik JP 2
Score: 14.150 / Tid: 02:32
4. Helsingør GF JP 1
Score: 13.500 / Tid: 02:17
5. GF Køge Bugt JP 2
Score: 12.250 / Tid: 02:45
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 10.800 / Tid: 02:31
7. GF Fjelsted-Harndrup JP 1
Score: 10.750 / Tid: 02:31
8. Herlev Gymnastik HI JP 2
Score: 9.800 / Tid: 02:32
Juniorpige - 8. Division - Bane
1. Herlev Gymnastik HI JP 1
Score: 10.550 / Tid: 02:12
2. Helsingør GF JP 1
Score: 9.750 / Tid: 02:41
3. GF Køge Bugt JP 2
Score: 9.600 / Tid: 02:14
4. Hvidovre Gymnastik JP 2
Score: 9.300 / Tid: 02:38
5. GF Fjelsted-Harndrup JP 1
Score: 8.850 / Tid: 02:23
6. Herlev Gymnastik HI JP 2
Score: 8.650 / Tid: 02:14
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 8.600 / Tid: 02:23
8. Farum Gymnastikforening JP 2 (Mangler desværre)
Score: 5.200 / Tid: 00:00
Juniorpige - 8. Division - Trampet
1. Herlev Gymnastik HI JP 1
Score: 9.150 / Tid: 02:32
2. Herlev Gymnastik HI JP 2
Score: 9.150 / Tid: 02:13
3. Helsingør GF JP 1
Score: 8.700 / Tid: 02:31
4. Hvidovre Gymnastik JP 2
Score: 8.550 / Tid: 02:33
5. GF Køge Bugt JP 2
Score: 8.500 / Tid: 02:16
6. GF Fjelsted-Harndrup JP 1
Score: 8.350 / Tid: 02:27
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 7.500 / Tid: 02:24
8. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 5.600 / Tid: 02:26

Juniorpige - 9. Division - Rytme
1. Nivå GF JP 4
Score: 12.166 / Tid: 02:44
2. Brejninggaard JP 1
Score: 9.800 / Tid: 02:49
3. Vidar - Sønderborg JP 1
Score: 9.233 / Tid: 02:58
4. FG90 - Frederikshavn JP 2
Score: 8.983 / Tid: 02:44
Juniorpige - 9. Division - Bane
1. Brejninggaard JP 1
Score: 9.250 / Tid: 02:41
2. FG90 - Frederikshavn JP 2
Score: 8.700 / Tid: 01:47
3. Vidar - Sønderborg JP 1
Score: 8.550 / Tid: 02:02
4. Nivå GF JP 4
Score: 8.300 / Tid: 01:49
Juniorpige - 9. Division - Trampet
1. Brejninggaard JP 1
Score: 7.850 / Tid: 02:39
2. Nivå GF JP 4
Score: 7.800 / Tid: 02:10
3. FG90 - Frederikshavn JP 2
Score: 7.100 / Tid: 02:05
4. Vidar - Sønderborg JP 1
Score: 6.550 / Tid: 02:06

Juniormix - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF JM 1
Score: 18.100 / Tid: 02:49
2. Jerne Idrætsforening JM 1
Score: 18.032 / Tid: 02:29
3. Randers Gymnastiske Forening JM 1
Score: 17.932 / Tid: 02:45
4. GHG Teamgym Herlev JM 1
Score: 16.666 / Tid: 02:51
5. Ølstykke GF JM 1
Score: 15.699 / Tid: 02:41
6. Gymnastik Odder JM 1
Score: 15.666 / Tid: 02:15
7. Taastrup GF JM 1
Score: 14.150 / Tid: 02:50
8. Ry Gymnastikoforening JM 1
Score: 12.766 / Tid: 02:45
9. Vidar - Sønderborg JM 1
Score: 9.200 / Tid: 02:55
10. Kibæk IF JM 1
Score: 4.733 / Tid: 02:36
Juniormix - 1. Division - Bane
1. Ølstykke GF JM 1
Score: 14.000 / Tid: 02:20
2. Gladsaxe IF JM 1
Score: 13.850 / Tid: 02:33
3. GHG Teamgym Herlev JM 1
Score: 12.900 / Tid: 02:34
4. Gymnastik Odder JM 1
Score: 12.900 / Tid: 02:46
5. Jerne Idrætsforening JM 1
Score: 12.650 / Tid: 02:41
6. Randers Gymnastiske Forening JM 1
Score: 12.300 / Tid: 02:22
7. Ry Gymnastikoforening JM 1
Score: 10.950 / Tid: 02:23
8. Vidar - Sønderborg JM 1
Score: 10.900 / Tid: 02:07
9. Taastrup GF JM 1
Score: 10.600 / Tid: 02:15
10. Kibæk IF JM 1
Score: 7.250 / Tid: 01:54
Juniormix - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF JM 1
Score: 14.400 / Tid: 02:30
2. GHG Teamgym Herlev JM 1
Score: 13.450 / Tid: 02:32
3. Ølstykke GF JM 1
Score: 13.050 / Tid: 02:30
4. Randers Gymnastiske Forening JM 1
Score: 12.500 / Tid: 02:27
5. Gymnastik Odder JM 1
Score: 12.450 / Tid: 02:46
6. Jerne Idrætsforening JM 1
Score: 11.350 / Tid: 02:36
7. Ry Gymnastikoforening JM 1
Score: 10.300 / Tid: 02:28
8. Taastrup GF JM 1
Score: 9.750 / Tid: 02:25
9. Kibæk IF JM 1
Score: 8.800 / Tid: 02:15
10. Vidar - Sønderborg JM 1
Score: 8.600 / Tid: 02:06

Juniordrenge - 1. Division - Rytme
1. TeamGym Aarhus JD 1
Score: 21.133 / Tid: 02:53
2. Gadstrup TeamGym JD 1
Score: 19.483 / Tid: 02:40
3. Ringsted IF - Gymnastik JD 1
Score: 19.241 / Tid: 02:33
4. Odense Gymnastik Forening JD 1
Score: 18.558 / Tid: 02:33
5. Svendborg GF JD 1
Score: 17.916 / Tid: 02:34
6. Silkeborg P / D JD 1
Score: 17.433 / Tid: 02:51
7. GF Køge Bugt JD 1
Score: 17.083 / Tid: 02:34
8. Gladsaxe IF JD 1
Score: 16.383 / Tid: 02:44
Juniordrenge - 1. Division - Bane
1. TeamGym Aarhus JD 1
Score: 15.950 / Tid: 02:37
2. Ringsted IF - Gymnastik JD 1
Score: 15.850 / Tid: 02:34
3. Silkeborg P / D JD 1
Score: 15.300 / Tid: 02:12
4. Svendborg GF JD 1
Score: 14.800 / Tid: 02:28
5. Gadstrup TeamGym JD 1
Score: 14.150 / Tid: 02:43
6. GF Køge Bugt JD 1
Score: 13.550 / Tid: 02:31
7. Gladsaxe IF JD 1
Score: 13.000 / Tid: 02:21
8. Odense Gymnastik Forening JD 1
Score: 12.950 / Tid: 02:20
Juniordrenge - 1. Division - Trampet
1. TeamGym Aarhus JD 1
Score: 17.300 / Tid: 02:41
2. Ringsted IF - Gymnastik JD 1
Score: 16.450 / Tid: 02:34
3. Silkeborg P / D JD 1
Score: 15.950 / Tid: 02:38
4. Svendborg GF JD 1
Score: 14.950 / Tid: 02:34
5. Gladsaxe IF JD 1
Score: 14.300 / Tid: 02:24
6. GF Køge Bugt JD 1
Score: 14.150 / Tid: 02:29
7. Gadstrup TeamGym JD 1
Score: 13.350 / Tid: 02:43
8. Odense Gymnastik Forening JD 1
Score: 12.950 / Tid: 02:32

Juniordrenge - 2. Division - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin JD 1
Score: 17.008 / Tid: 02:38
2. Ringsted IF - Gymnastik JD 2
Score: 16.950 / Tid: 02:23
3. TeamGym Aarhus JD 2
Score: 16.800 / Tid: 02:50
4. Gymnastik Odder JD 1
Score: 16.725 / Tid: 02:19
5. GymHelsinge JD 1
Score: 16.616 / Tid: 02:44
6. Munkebjerg GF JD 1
Score: 16.333 / Tid: 02:34
7. Svendborg GF JD 2
Score: 14.600 / Tid: 02:36
8. Slagelse GF JD 1
Score: 13.633 / Tid: 02:33
Juniordrenge - 2. Division - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin JD 1
Score: 13.016 / Tid: 02:34
2. Slagelse GF JD 1
Score: 12.850 / Tid: 02:30
3. Ringsted IF - Gymnastik JD 2
Score: 12.800 / Tid: 02:28
4. GymHelsinge JD 1
Score: 12.683 / Tid: 02:23
5. Svendborg GF JD 2
Score: 11.833 / Tid: 02:26
6. Munkebjerg GF JD 1
Score: 11.566 / Tid: 02:57
7. TeamGym Aarhus JD 2
Score: 11.216 / Tid: 02:30
8. Gymnastik Odder JD 1
Score: 11.066 / Tid: 02:49
Juniordrenge - 2. Division - Trampet
1. GymHelsinge JD 1
Score: 14.300 / Tid: 02:28
2. Ringsted IF - Gymnastik JD 2
Score: 12.900 / Tid: 02:31
3. Greve Gymnastik og Trampolin JD 1
Score: 12.350 / Tid: 02:31
4. Gymnastik Odder JD 1
Score: 11.850 / Tid: 02:46
5. TeamGym Aarhus JD 2
Score: 11.700 / Tid: 02:30
6. Slagelse GF JD 1
Score: 11.550 / Tid: 02:39
7. Munkebjerg GF JD 1
Score: 10.950 / Tid: 02:25
8. Svendborg GF JD 2
Score: 10.900 / Tid: 02:38

Juniordrenge - 3. Division - Rytme
1. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 12.799 / Tid: 02:24
2. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 12.233 / Tid: 02:29
3. Farum Gymnastikforening JD 1
Score: 11.200 / Tid: 02:45
4. Gladsaxe IF JD 2
Score: 10.200 / Tid: 02:40
Juniordrenge - 3. Division - Bane
1. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 10.750 / Tid: 02:34
2. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 10.450 / Tid: 01:58
3. Farum Gymnastikforening JD 1
Score: 10.050 / Tid: 02:29
4. Gladsaxe IF JD 2
Score: 8.650 / Tid: 02:21
Juniordrenge - 3. Division - Trampet
1. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 11.200 / Tid: 02:40
2. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 10.000 / Tid: 02:19
3. Farum Gymnastikforening JD 1
Score: 9.800 / Tid: 02:40
4. Gladsaxe IF JD 2
Score: 8.850 / Tid: 02:29

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline