TeamGym 2016 - SM 2016


Micro Piger - 1. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve MiP 1
Score: 18.116 / Tid: 01:41
2. Vedbæk Gymnastikforening MiP 1
Score: 16.200 / Tid: 01:55
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1
Score: 14.883 / Tid: 01:47
4. Slagelse GF MiP 1
Score: 13.533 / Tid: 02:23
5. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening MiP 1
Score: 13.066 / Tid: 02:15
6. GHG - Teamgym Herlev MiP 1
Score: 12.600 / Tid: 02:39
7. Gladsaxe IF MiP 1
Score: 12.183 / Tid: 01:46
8. GymHelsinge MiP 1
Score: 10.350 / Tid: 01:37
Micro Piger - 1. Division - Bane
1. Vedbæk Gymnastikforening MiP 1
Score: 12.500 / Tid: 02:19
2. Teamgym-Greve MiP 1
Score: 12.433 / Tid: 02:37
3. GHG - Teamgym Herlev MiP 1
Score: 12.000 / Tid: 02:28
4. Slagelse GF MiP 1
Score: 11.600 / Tid: 02:34
5. GymHelsinge MiP 1
Score: 11.533 / Tid: 02:25
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1
Score: 11.500 / Tid: 02:15
7. Gladsaxe IF MiP 1
Score: 10.533 / Tid: 02:19
8. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening MiP 1
Score: 9.800 / Tid: 02:19
Micro Piger - 1. Division - Trampet
1. Vedbæk Gymnastikforening MiP 1
Score: 11.766 / Tid: 02:23
2. GymHelsinge MiP 1
Score: 11.300 / Tid: 02:40
3. Teamgym-Greve MiP 1
Score: 11.133 / Tid: 02:22
4. GHG - Teamgym Herlev MiP 1
Score: 10.933 / Tid: 02:39
5. Slagelse GF MiP 1
Score: 10.633 / Tid: 02:48
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1
Score: 10.500 / Tid: 02:38
7. Gladsaxe IF MiP 1
Score: 9.916 / Tid: 02:32
8. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening MiP 1
Score: 9.833 / Tid: 02:01

Micro Piger - 2. Division - Rytme
1. GF Køge Bugt MiP 1
Score: 14.416 / Tid: 01:38
2. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 1
Score: 14.033 / Tid: 02:02
3. TeamGym Albertslund Vallensbæk MiP 1
Score: 13.766 / Tid: 01:49
4. GF Køge Bugt MiP 2
Score: 13.166 / Tid: 01:38
5. Gladsaxe IF MiP 2
Score: 11.933 / Tid: 01:42
6. Nivå GF MiP 1
Score: 11.250 / Tid: 01:38
7. Slagelse GF MiP 2
Score: 10.983 / Tid: 02:18
8. GymHelsinge MiP 2
Score: 9.900 / Tid: 01:30
Micro Piger - 2. Division - Bane
1. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 1
Score: 11.766 / Tid: 02:26
2. GF Køge Bugt MiP 2
Score: 11.266 / Tid: 02:29
3. Nivå GF MiP 1
Score: 10.886 / Tid: 01:57
4. GF Køge Bugt MiP 1
Score: 10.600 / Tid: 02:34
5. TeamGym Albertslund Vallensbæk MiP 1
Score: 10.000 / Tid: 01:49
6. GymHelsinge MiP 2
Score: 10.000 / Tid: 02:17
7. Slagelse GF MiP 2
Score: 9.250 / Tid: 02:19
8. Gladsaxe IF MiP 2
Score: 9.233 / Tid: 01:55
Micro Piger - 2. Division - Trampet
1. GF Køge Bugt MiP 2
Score: 10.300 / Tid: 02:35
2. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 1
Score: 9.600 / Tid: 02:13
3. GF Køge Bugt MiP 1
Score: 9.266 / Tid: 02:32
4. GymHelsinge MiP 2
Score: 9.133 / Tid: 02:15
5. Nivå GF MiP 1
Score: 8.800 / Tid: 02:15
6. Slagelse GF MiP 2
Score: 8.166 / Tid: 01:56
7. Gladsaxe IF MiP 2
Score: 8.150 / Tid: 02:19
8. TeamGym Albertslund Vallensbæk MiP 1
Score: 7.700 / Tid: 02:10

Micro Piger - 3. Division - Rytme
1. GF Køge Bugt MiP 3
Score: 12.350 / Tid: 01:39
2. Herlufsholm GF MiP 1
Score: 12.033 / Tid: 01:45
3. Hvidovre Gymnastik MiP 1
Score: 11.283 / Tid: 01:45
4. Nivå GF MiP 2
Score: 10.350 / Tid: 01:48
5. TeamGym Albertslund Vallensbæk MiP 2
Score: 10.066 / Tid: 01:34
6. Ølstykke GF MiP 1
Score: 9.900 / Tid: 01:43
7. GHG - Teamgym Herlev MiP 2
Score: 9.450 / Tid: 02:40
8. Farum Gymnastikforening MiP 1
Score: 8.750 / Tid: 01:44
Micro Piger - 3. Division - Bane
1. Herlufsholm GF MiP 1
Score: 10.616 / Tid: 02:28
2. Ølstykke GF MiP 1
Score: 10.216 / Tid: 02:06
3. GF Køge Bugt MiP 3
Score: 9.766 / Tid: 02:26
4. GHG - Teamgym Herlev MiP 2
Score: 9.166 / Tid: 02:38
5. Farum Gymnastikforening MiP 1
Score: 8.433 / Tid: 02:07
6. Nivå GF MiP 2
Score: 8.066 / Tid: 01:52
7. Hvidovre Gymnastik MiP 1
Score: 7.883 / Tid: 02:13
8. TeamGym Albertslund Vallensbæk MiP 2
Score: 7.800 / Tid: 02:03
Micro Piger - 3. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF MiP 1
Score: 9.566 / Tid: 02:40
2. Ølstykke GF MiP 1
Score: 8.600 / Tid: 02:19
3. GHG - Teamgym Herlev MiP 2
Score: 8.366 / Tid: 02:41
4. Nivå GF MiP 2
Score: 8.133 / Tid: 02:12
5. Farum Gymnastikforening MiP 1
Score: 6.775 / Tid: 02:11
6. Hvidovre Gymnastik MiP 1
Score: 6.700 / Tid: 02:41
7. TeamGym Albertslund Vallensbæk MiP 2
Score: 6.291 / Tid: 02:12
8. GF Køge Bugt MiP 3
Score: 5.466 / Tid: 02:29

Micro Piger - 4. Division - Rytme
1. Vedbæk Gymnastikforening MiP 2
Score: 13.350 / Tid: 01:52
2. Teamgym-Greve MiP 2
Score: 11.566 / Tid: 01:36
3. Helsingør GF MiP 1
Score: 11.366 / Tid: 02:00
4. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 2
Score: 10.000 / Tid: 02:01
5. Herlufsholm GF MiP 2
Score: 9.583 / Tid: 01:47
6. Herlufsholm GF MiP 1
Score: 6.616 / Tid: 01:48
7. Høng GF MiP 1
Score: 5.433 / Tid: 01:51
8. Hedehusene Gymnastik Forening MiP 1
Score: 4.016 / Tid: 01:59
Micro Piger - 4. Division - Bane
1. Teamgym-Greve MiP 2
Score: 10.400 / Tid: 02:28
2. Herlufsholm GF MiP 1
Score: 9.833 / Tid: 02:08
3. Herlufsholm GF MiP 2
Score: 9.800 / Tid: 02:14
4. Vedbæk Gymnastikforening MiP 2
Score: 9.416 / Tid: 02:20
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 2
Score: 9.058 / Tid: 01:46
6. Helsingør GF MiP 1
Score: 9.000 / Tid: 02:26
7. Høng GF MiP 1
Score: 7.366 / Tid: 02:15
8. Hedehusene Gymnastik Forening MiP 1
Score: 7.066 / Tid: 02:11
Micro Piger - 4. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF MiP 2
Score: 9.733 / Tid: 02:32
2. Teamgym-Greve MiP 2
Score: 9.600 / Tid: 01:57
3. Vedbæk Gymnastikforening MiP 2
Score: 9.333 / Tid: 02:20
4. Høng GF MiP 1
Score: 8.366 / Tid: 01:57
5. Herlufsholm GF MiP 1
Score: 8.333 / Tid: 02:22
6. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MiP 2
Score: 7.966 / Tid: 01:58
7. Helsingør GF MiP 1
Score: 6.500 / Tid: 02:18
8. Hedehusene Gymnastik Forening MiP 1
Score: 2.500 / Tid: 02:06

Micro Piger - 5. Division - Rytme
1. Vintersbølle GF MiP 1
Score: 9.283 / Tid: 01:48
2. Slagelse GF MiP 3
Score: 8.883 / Tid: 02:22
3. Gadtrup Team Gym MiP 1
Score: 7.733 / Tid: 01:50
4. Sengeløse Idræt MiP 1
Score: 6.700 / Tid: 01:47
5. Nivå GF MiP 3
Score: 6.583 / Tid: 01:52
Micro Piger - 5. Division - Bane
1. Vintersbølle GF MiP 1
Score: 9.666 / Tid: 02:41
2. Gadtrup Team Gym MiP 1
Score: 8.000 / Tid: 02:29
3. Sengeløse Idræt MiP 1
Score: 7.333 / Tid: 01:49
4. Slagelse GF MiP 3
Score: 7.233 / Tid: 01:42
5. Nivå GF MiP 3
Score: 6.333 / Tid: 01:45
Micro Piger - 5. Division - Trampet
1. Vintersbølle GF MiP 1
Score: 8.166 / Tid: 20:40
2. Slagelse GF MiP 3
Score: 6.166 / Tid: 02:02
3. Gadtrup Team Gym MiP 1
Score: 5.466 / Tid: 02:23
4. Sengeløse Idræt MiP 1
Score: 3.766 / Tid: 01:47
5. Nivå GF MiP 3
Score: 3.100 / Tid: 02:18

Micro Mix - 1. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiM 1
Score: 13.000 / Tid: 01:47
2. GHG - Teamgym Herlev MiM 1
Score: 12.233 / Tid: 02:23
3. Gladsaxe IF MIM 1
Score: 10.750 / Tid: 01:42
Micro Mix - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev MiM 1
Score: 12.950 / Tid: 02:37
2. Gladsaxe IF MIM 1
Score: 12.500 / Tid: 02:11
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiM 1
Score: 11.666 / Tid: 02:06
Micro Mix - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF MIM 1
Score: 11.033 / Tid: 02:28
2. GHG - Teamgym Herlev MiM 1
Score: 11.033 / Tid: 02:39
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiM 1
Score: 9.866 / Tid: 02:31

Micro Drenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym MiD 1
Score: 11.600 / Tid: 01:51
2. Gladsaxe IF MiD 1
Score: 11.100 / Tid: 01:49
3. Teamgym-Greve MiD 1
Score: 11.000 / Tid: 01:40
4. GymHelsinge MiD 1
Score: 8.250 / Tid: 01:46
5. Gladsaxe IF MiD 2
Score: 7.216 / Tid: 01:51
6. Slagelse GF MiD 1
Score: 6.000 / Tid: 01:31
Micro Drenge - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF MiD 1
Score: 12.766 / Tid: 01:56
2. Teamgym-Greve MiD 1
Score: 11.400 / Tid: 02:28
3. Gadstrup Team Gym MiD 1
Score: 9.166 / Tid: 02:17
4. Slagelse GF MiD 1
Score: 9.150 / Tid: 01:47
5. Gladsaxe IF MiD 2
Score: 9.133 / Tid: 01:46
6. GymHelsinge MiD 1
Score: 8.733 / Tid: 01:52
Micro Drenge - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF MiD 1
Score: 12.700 / Tid: 02:03
2. Teamgym-Greve MiD 1
Score: 9.850 / Tid: 02:32
3. Gadstrup Team Gym MiD 1
Score: 9.633 / Tid: 02:23
4. Gladsaxe IF MiD 2
Score: 9.300 / Tid: 01:48
5. Slagelse GF MiD 1
Score: 9.166 / Tid: 01:58
6. GymHelsinge MiD 1
Score: 9.016 / Tid: 01:49

Mini Piger - 1. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve MP 1
Score: 20.300 / Tid: 02:01
2. Teamgym-Greve MP 2
Score: 20.033 / Tid: 02:17
3. GHG - Teamgym Herlev MP 1
Score: 19.633 / Tid: 02:58
4. GymHelsinge MP 1
Score: 18.450 / Tid: 02:07
5. Himmelev - Veddelev GF (HVG) MP 1
Score: 17.833 / Tid: 02:21
6. Gladsaxe IF MP 1
Score: 17.750 / Tid: 02:01
7. Nivå GF MP 1
Score: 17.516 / Tid: 02:33
8. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 1
Score: 17.400 / Tid: 02:55
Mini Piger - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev MP 1 (Kort)
Score: 15.950 / Tid: 01:24
2. Teamgym-Greve MP 2
Score: 15.550 / Tid: 02:43
3. Teamgym-Greve MP 1
Score: 15.500 / Tid: 02:13
4. GymHelsinge MP 1
Score: 14.750 / Tid: 02:41
5. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 1
Score: 13.750 / Tid: 02:37
6. Nivå GF MP 1
Score: 13.400 / Tid: 02:19
7. Himmelev - Veddelev GF (HVG) MP 1
Score: 13.100 / Tid: 02:45
8. Gladsaxe IF MP 1
Score: 12.950 / Tid: 02:23
Mini Piger - 1. Division - Trampet
1. Teamgym-Greve MP 1
Score: 15.275 / Tid: 02:41
2. GHG - Teamgym Herlev MP 1
Score: 14.700 / Tid: 02:44
3. Teamgym-Greve MP 2
Score: 13.250 / Tid: 02:25
4. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 1
Score: 12.800 / Tid: 02:35
5. Nivå GF MP 1
Score: 12.400 / Tid: 02:21
6. Himmelev - Veddelev GF (HVG) MP 1
Score: 12.150 / Tid: 02:38
7. Gladsaxe IF MP 1
Score: 11.950 / Tid: 02:17
8. GymHelsinge MP 1
Score: 11.850 / Tid: 02:37

Mini Piger - 2. Division - Rytme
1. Slagelse GF MP 1
Score: 19.033 / Tid: 02:23
2. Ølstykke GF MP 1
Score: 16.616 / Tid: 02:02
3. GymHelsinge MP 2
Score: 16.150 / Tid: 02:07
4. Ringsted IF - Gymnastik MP 1
Score: 16.000 / Tid: 02:16
5. Hvidovre Gymnastik MP 1
Score: 15.966 / Tid: 02:24
6. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening MP 1
Score: 15.966 / Tid: 02:39
7. Herlufsholm GF MP 1
Score: 15.266 / Tid: 02:10
Mini Piger - 2. Division - Bane
1. Herlufsholm GF MP 1
Score: 14.750 / Tid: 02:34
2. Slagelse GF MP 1
Score: 14.000 / Tid: 03:06
3. Hvidovre Gymnastik MP 1
Score: 12.850 / Tid: 02:34
4. GymHelsinge MP 2
Score: 12.700 / Tid: 02:21
5. Ølstykke GF MP 1
Score: 12.700 / Tid: 02:07
6. Ringsted IF - Gymnastik MP 1
Score: 12.250 / Tid: 02:05
7. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening MP 1
Score: 12.000 / Tid: 02:46
Mini Piger - 2. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF MP 1
Score: 13.800 / Tid: 02:22
2. Ringsted IF - Gymnastik MP 1
Score: 12.900 / Tid: 02:10
3. Ølstykke GF MP 1
Score: 12.850 / Tid: 02:11
4. Slagelse GF MP 1
Score: 12.750 / Tid: 02:46
5. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening MP 1
Score: 11.900 / Tid: 02:39
6. GymHelsinge MP 2
Score: 11.800 / Tid: 02:18
7. Hvidovre Gymnastik MP 1
Score: 11.350 / Tid: 02:31

Mini Piger - 3. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev MP 2
Score: 15.900 / Tid: 02:25
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1
Score: 15.600 / Tid: 02:38
3. Slagelse GF MP 2
Score: 15.183 / Tid: 02:01
4. Gadstrup Team Gym MP 1
Score: 14.666 / Tid: 02:10
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 2
Score: 14.266 / Tid: 02:34
6. Gladsaxe IF MP 2
Score: 14.166 / Tid: 02:01
7. Vintersbølle GF MP 1
Score: 13.583 / Tid: 02:19
8. Herlufsholm GF MP 2
Score: 11.250 / Tid: 02:11
Mini Piger - 3. Division - Bane
1. Gadstrup Team Gym MP 1
Score: 12.850 / Tid: 02:38
2. Slagelse GF MP 2
Score: 12.350 / Tid: 02:10
3. Gladsaxe IF MP 2
Score: 11.950 / Tid: 02:13
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1
Score: 11.700 / Tid: 02:54
5. Herlufsholm GF MP 2
Score: 11.700 / Tid: 02:28
6. GHG - Teamgym Herlev MP 2
Score: 11.650 / Tid: 02:30
7. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 2
Score: 11.600 / Tid: 02:38
8. Vintersbølle GF MP 1
Score: 11.250 / Tid: 02:43
Mini Piger - 3. Division - Trampet
1. Slagelse GF MP 2
Score: 11.950 / Tid: 02:12
2. Gladsaxe IF MP 2
Score: 11.850 / Tid: 02:35
3. Herlufsholm GF MP 2
Score: 11.250 / Tid: 02:36
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1
Score: 10.950 / Tid: 03:10
5. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 2
Score: 10.850 / Tid: 02:34
6. GHG - Teamgym Herlev MP 2
Score: 10.800 / Tid: 02:35
7. Vintersbølle GF MP 1
Score: 9.650 / Tid: 02:42
8. Gadstrup Team Gym MP 1
Score: 9.050 / Tid: 02:35

Mini Piger - 4. Division - Rytme
1. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 2
Score: 15.416 / Tid: 02:19
2. GF Køge Bugt MP 1
Score: 15.366 / Tid: 02:14
3. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 1
Score: 14.550 / Tid: 02:40
4. Ølstykke GF MP 2
Score: 14.183 / Tid: 02:08
5. Nivå GF MP 2
Score: 14.033 / Tid: 02:33
6. Helsingør GF MP 1
Score: 14.000 / Tid: 02:13
7. Høng GF MP 1
Score: 13.666 / Tid: 02:04
8. Haslev TT MP 1
Score: 13.600 / Tid: 02:20
Mini Piger - 4. Division - Bane
1. GF Køge Bugt MP 1
Score: 13.050 / Tid: 02:39
2. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 2
Score: 12.050 / Tid: 02:26
3. Nivå GF MP 2
Score: 11.850 / Tid: 01:56
4. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 1
Score: 11.800 / Tid: 02:29
5. Helsingør GF MP 1
Score: 11.100 / Tid: 02:13
6. Høng GF MP 1
Score: 10.950 / Tid: 02:33
7. Haslev TT MP 1
Score: 10.850 / Tid: 02:18
8. Ølstykke GF MP 2
Score: 10.550 / Tid: 02:13
Mini Piger - 4. Division - Trampet
1. Haslev TT MP 1
Score: 11.900 / Tid: 02:29
2. GF Køge Bugt MP 1
Score: 11.500 / Tid: 02:33
3. Nivå GF MP 2
Score: 11.250 / Tid: 02:17
4. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 2
Score: 11.200 / Tid: 02:25
5. Helsingør GF MP 1
Score: 11.200 / Tid: 02:23
6. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 1
Score: 11.100 / Tid: 02:41
7. Høng GF MP 1
Score: 10.500 / Tid: 02:27
8. Ølstykke GF MP 2
Score: 10.350 / Tid: 02:22

Mini Piger - 5. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF MP 3
Score: 13.950 / Tid: 02:03
2. Herlev Gymnastik, HI MP 1
Score: 13.750 / Tid: 02:02
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2
Score: 13.400 / Tid: 02:15
4. Ringsted IF - Gymnastik MP 2
Score: 12.700 / Tid: 02:11
5. Slagelse GF MP 3
Score: 11.316 / Tid: 02:36
6. Hvidovre Gymnastik MP 2
Score: 10.866 / Tid: 02:21
7. Herlufsholm GF MP 3
Score: 10.633 / Tid: 02:12
8. Taastrup GF MP 1
Score: 10.466 / Tid: 02:22
Mini Piger - 5. Division - Bane
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2
Score: 12.200 / Tid: 02:21
2. Slagelse GF MP 3
Score: 11.500 / Tid: 02:09
3. Gladsaxe IF MP 3
Score: 11.250 / Tid: 02:16
4. Ringsted IF - Gymnastik MP 2
Score: 11.150 / Tid: 02:01
5. Hvidovre Gymnastik MP 2
Score: 11.050 / Tid: 02:28
6. Herlufsholm GF MP 3
Score: 10.800 / Tid: 02:23
7. Herlev Gymnastik, HI MP 1
Score: 10.700 / Tid: 02:02
8. Taastrup GF MP 1
Score: 8.800 / Tid: 02:17
Mini Piger - 5. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF MP 3
Score: 11.150 / Tid: 02:34
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2
Score: 11.150 / Tid: 02:47
3. Ringsted IF - Gymnastik MP 2
Score: 10.800 / Tid: 02:17
4. Herlev Gymnastik, HI MP 1
Score: 10.300 / Tid: 02:21
5. Gladsaxe IF MP 3
Score: 10.250 / Tid: 02:20
6. Slagelse GF MP 3
Score: 10.200 / Tid: 02:15
7. Hvidovre Gymnastik MP 2
Score: 9.450 / Tid: 02:33
8. Taastrup GF MP 1
Score: 9.350 / Tid: 02:17

Mini Piger - 6. Division - Rytme
1. ODK København MP 1
Score: 15.866 / Tid: 02:20
2. Vedbæk Gymnastikforening MP 1
Score: 15.633 / Tid: 02:05
3. GF Køge Bugt MP 2
Score: 15.050 / Tid: 02:15
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3
Score: 14.500 / Tid: 02:16
5. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 2
Score: 13.300 / Tid: 02:40
6. Gladsaxe IF MP 4
Score: 12.366 / Tid: 01:59
7. Ringsted IF - Gymnastik MP 3
Score: 11.883 / Tid: 02:05
8. Haslev TT MP 2
Score: 11.300 / Tid: 02:16
Mini Piger - 6. Division - Bane
1. GF Køge Bugt MP 2
Score: 12.200 / Tid: 02:31
2. ODK København MP 1
Score: 11.700 / Tid: 02:14
3. Vedbæk Gymnastikforening MP 1
Score: 11.666 / Tid: 02:28
4. Haslev TT MP 2
Score: 10.600 / Tid: 02:17
5. Ringsted IF - Gymnastik MP 3
Score: 10.566 / Tid: 01:57
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3
Score: 10.533 / Tid: 02:06
7. Gladsaxe IF MP 4
Score: 10.500 / Tid: 01:49
8. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 2
Score: 10.216 / Tid: 02:14
Mini Piger - 6. Division - Trampet
1. GF Køge Bugt MP 2
Score: 11.800 / Tid: 02:34
2. ODK København MP 1
Score: 10.133 / Tid: 02:07
3. Toreby Sundby Gymnastikforening MP 2
Score: 10.033 / Tid: 02:37
4. Vedbæk Gymnastikforening MP 1
Score: 9.133 / Tid: 02:30
5. Haslev TT MP 2
Score: 9.000 / Tid: 02:28
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3
Score: 8.900 / Tid: 01:59
7. Gladsaxe IF MP 4
Score: 8.833 / Tid: 02:08
8. Ringsted IF - Gymnastik MP 3
Score: 8.700 / Tid: 02:26

Mini Piger - 7. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev MP 3
Score: 14.750 / Tid: 02:15
2. Lille Næstved IF MP 1
Score: 14.633 / Tid: 02:13
3. Lille Næstved IF MP 2
Score: 14.066 / Tid: 02:14
4. GF Køge Bugt MP 3
Score: 14.000 / Tid: 02:10
5. Høng GF MP 2
Score: 12.816 / Tid: 02:05
6. Hedehusene Gymnastik Forening MP 1
Score: 11.816 / Tid: 02:32
7. Vintersbølle GF MP 2
Score: 11.533 / Tid: 02:22
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 1
Score: 11.333 / Tid: 02:41
Mini Piger - 7. Division - Bane
1. GF Køge Bugt MP 3
Score: 11.100 / Tid: 02:31
2. Hedehusene Gymnastik Forening MP 1
Score: 10.816 / Tid: 02:24
3. Vintersbølle GF MP 2
Score: 10.800 / Tid: 02:41
4. GHG - Teamgym Herlev MP 3
Score: 10.666 / Tid: 02:34
5. Lille Næstved IF MP 1
Score: 10.516 / Tid: 02:02
6. Lille Næstved IF MP 2
Score: 9.800 / Tid: 01:29
7. Høng GF MP 2
Score: 9.533 / Tid: 02:27
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 1
Score: 7.900 / Tid: 02:30
Mini Piger - 7. Division - Trampet
1. Hedehusene Gymnastik Forening MP 1
Score: 10.633 / Tid: 02:33
2. GF Køge Bugt MP 3
Score: 10.216 / Tid: 02:27
3. Lille Næstved IF MP 1
Score: 9.966 / Tid: 01:52
4. GHG - Teamgym Herlev MP 3
Score: 9.766 / Tid: 02:32
5. Vintersbølle GF MP 2
Score: 9.616 / Tid: 02:45
6. Lille Næstved IF MP 2
Score: 9.400 / Tid: 01:54
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 1
Score: 9.333 / Tid: 02:27
8. Høng GF MP 2
Score: 7.566 / Tid: 02:37

Mini Piger - 8. Division - Rytme
1. Farum Gymnastikforening MP 1
Score: 14.983 / Tid: 02:16
2. ODK Kønbenhavn MP 2
Score: 14.725 / Tid: 02:24
3. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 4
Score: 14.250 / Tid: 02:12
4. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 3
Score: 13.066 / Tid: 02:23
5. Eskilstrup G & IF MP 1
Score: 10.700 / Tid: 02:26
6. Høng GF MP 3
Score: 10.300 / Tid: 02:08
7. Taastrup GF MP 3
Score: 9.350 / Tid: 02:21
8. Herlev Gymnastik, HI MP 2
Score: 9.216 / Tid: 02:05
Mini Piger - 8. Division - Bane
1. Farum Gymnastikforening MP 1
Score: 10.383 / Tid: 02:22
2. ODK Kønbenhavn MP 2
Score: 10.200 / Tid: 02:13
3. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 3
Score: 10.200 / Tid: 02:22
4. Herlev Gymnastik, HI MP 2
Score: 9.116 / Tid: 02:05
5. Høng GF MP 3
Score: 9.000 / Tid: 02:11
6. Eskilstrup G & IF MP 1
Score: 8.533 / Tid: 01:54
7. Taastrup GF MP 3
Score: 7.900 / Tid: 01:55
8. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 4
Score: 11.466 / Tid: 02:13
Mini Piger - 8. Division - Trampet
1. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 3
Score: 9.600 / Tid: 02:27
2. Eskilstrup G & IF MP 1
Score: 9.266 / Tid: 03:02
3. Farum Gymnastikforening MP 1
Score: 9.200 / Tid: 02:28
4. ODK Kønbenhavn MP 2
Score: 9.050 / Tid: 02:20
5. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 4
Score: 8.966 / Tid: 02:13
6. Herlev Gymnastik, HI MP 2
Score: 7.550 / Tid: 02:43
7. Høng GF MP 3
Score: 7.516 / Tid: 02:28
8. Taastrup GF MP 3
Score: 6.333 / Tid: 02:22

Mini Piger - 9. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym MP 2
Score: 11.866 / Tid: 02:19
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 4
Score: 11.733 / Tid: 02:01
3. Farum Gymnastikforening MP 2
Score: 11.683 / Tid: 02:20
4. GymHelsinge MP 3
Score: 10.716 / Tid: 01:54
5. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 5
Score: 8.950 / Tid: 02:17
6. Gadstrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 8.933 / Tid: 02:16
7. GF Køge Bugt MP 4
Score: 7.250 / Tid: 02:15
8. Nivå GF MP 3
Score: 6.366 / Tid: 02:17
Mini Piger - 9. Division - Bane
1. GymHelsinge MP 3
Score: 11.100 / Tid: 02:00
2. GF Køge Bugt MP 4
Score: 10.500 / Tid: 02:29
3. Gadstrup Team Gym MP 2
Score: 10.400 / Tid: 02:37
4. Gadstrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 10.300 / Tid: 02:14
5. Farum Gymnastikforening MP 2
Score: 10.133 / Tid: 02:22
6. Nivå GF MP 3
Score: 9.966 / Tid: 02:09
7. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 5
Score: 9.733 / Tid: 02:06
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 4
Score: 8.266 / Tid: 02:31
Mini Piger - 9. Division - Trampet
1. GymHelsinge MP 3
Score: 10.733 / Tid: 02:08
2. TeamGym Albertslund Vallensbæk MP 5
Score: 9.766 / Tid: 02:17
3. Gadstrup Gymnastik Forening MP 1
Score: 9.650 / Tid: 02:21
4. Nivå GF MP 3
Score: 9.566 / Tid: 02:44
5. Gadstrup Team Gym MP 2
Score: 9.366 / Tid: 02:33
6. Farum Gymnastikforening MP 2
Score: 9.116 / Tid: 02:07
7. GF Køge Bugt MP 4
Score: 8.500 / Tid: 02:13
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 4
Score: 7.033 / Tid: 02:42

Mini Piger - 10. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve MP 3
Score: 12.833 / Tid: 02:09
2. ODK København MP 3
Score: 10.733 / Tid: 02:21
3. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 3
Score: 10.582 / Tid: 02:04
4. Vedbæk Gymnastikforening MP 2
Score: 9.400 / Tid: 02:03
5. Hedehusene Gymnastik Forening MP 2
Score: 7.683 / Tid: 02:16
Mini Piger - 10. Division - Bane
1. Vedbæk Gymnastikforening MP 2
Score: 10.466 / Tid: 02:08
2. ODK København MP 3 (Kort)
Score: 9.833 / Tid: 01:41
3. Teamgym-Greve MP 3
Score: 9.800 / Tid: 02:31
4. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 3
Score: 9.333 / Tid: 02.02
5. Hedehusene Gymnastik Forening MP 2
Score: 8.200 / Tid: 02:13
Mini Piger - 10. Division - Trampet
1. Teamgym-Greve MP 3
Score: 10.000 / Tid: 02:18
2. Vedbæk Gymnastikforening MP 2
Score: 9.433 / Tid: 02:14
3. Himmelev-Veddelev GF (HVG) MP 3
Score: 8.966 / Tid: 02:02
4. ODK København MP 3
Score: 8.866 / Tid: 02:20
5. Hedehusene Gymnastik Forening MP 2
Score: 7.433 / Tid: 02:00

Mini Mix - 1. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev MM 1
Score: 16.316 / Tid: 02:51
2. GHG - Teamgym Herlev MM 2
Score: 13.833 / Tid: 02:20
3. Gladsaxe IF MM 2
Score: 12.583 / Tid: 02:14
4. Gladsaxe IF MM 1
Score: 12.450 / Tid: 02:18
5. Høng GF MM 1
Score: 8.216 / Tid: 02:03
Mini Mix - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev MM 1
Score: 15.200 / Tid: 02:35
2. Gladsaxe IF MM 1
Score: 13.800 / Tid: 02:21
3. Gladsaxe IF MM 2
Score: 12.000 / Tid: 02:26
4. GHG - Teamgym Herlev MM 2
Score: 11.650 / Tid: 02:35
5. Høng GF MM 1
Score: 11.200 / Tid: 02:34
Mini Mix - 1. Division - Trampet
1. GHG - Teamgym Herlev MM 1
Score: 13.500 / Tid: 02:35
2. Gladsaxe IF MM 1
Score: 12.750 / Tid: 02:19
3. Gladsaxe IF MM 2
Score: 12.050 / Tid: 02:20
4. GHG - Teamgym Herlev MM 2
Score: 11.650 / Tid: 02:46
5. Høng GF MM 1
Score: 9.950 / Tid: 02:36

Mini Drenge - 1. Division - Rytme
1. Teamgym-Greve MD 1
Score: 16.066 / Tid: 02:12
2. Gadstrup Team Gym MD 1
Score: 15.700 / Tid: 02:16
3. GF Køge Bugt MD 1
Score: 15.133 / Tid: 01:57
4. GHG - Teamgym Herlev MD 1
Score: 14.900 / Tid: 02:24
5. GymHelsinge MD 1
Score: 14.000 / Tid: 02:03
6. Gladsaxe IF MD 1
Score: 13.416 / Tid: 02:19
7. Ølstykke GF MD 1
Score: 13.400 / Tid: 02:15
8. Slagelse GF MD 1
Score: 8.350 / Tid: 02:15
Mini Drenge - 1. Division - Bane
1. Teamgym-Greve MD 1
Score: 14.500 / Tid: 02:39
2. GF Køge Bugt MD 1
Score: 14.000 / Tid: 02:24
3. Gladsaxe IF MD 1
Score: 13.550 / Tid: 02:00
4. GymHelsinge MD 1
Score: 13.150 / Tid: 02:23
5. Gadstrup Team Gym MD 1
Score: 12.900 / Tid: 02:28
6. GHG - Teamgym Herlev MD 1
Score: 12.450 / Tid: 02:36
7. Ølstykke GF MD 1
Score: 11.900 / Tid: 02:18
8. Slagelse GF MD 1
Score: 9.600 / Tid: 02:26
Mini Drenge - 1. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym MD 1
Score: 14.500 / Tid: 02:32
2. Teamgym-Greve MD 1
Score: 14.050 / Tid: 02:36
3. GymHelsinge MD 1
Score: 13.800 / Tid: 02:30
4. Gladsaxe IF MD 1
Score: 13.300 / Tid: 02:20
5. GF Køge Bugt MD 1
Score: 12.900 / Tid: 02:46
6. GHG - Teamgym Herlev MD 1
Score: 12.750 / Tid: 02:36
7. Slagelse GF MD 1
Score: 11.750 / Tid: 02:53
8. Ølstykke GF MD 1
Score: 10.050 / Tid: 02:39

Mini Drenge - 2. Division - Rytme
1. GF Præstø Fjord MD 1
Score: 12.100 / Tid: 02:04
2. GF Køge Bugt MD 2
Score: 11.266 / Tid: 01:59
3. Gladsaxe IF MD 2
Score: 11.100 / Tid: 02:19
4. Ølstykke GF MD 2 (Mangler)
Score: 10.833 / Tid: 00:00
5. Ringsted IF - Gymnastik MD 1
Score: 10.500 / Tid: 02:02
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening MD 1
Score: 9.900 / Tid: 02:09
7. Eskilstrup G & IF MD 1
Score: 9.216 / Tid: 02:22
8. Teamgym-Greve MD 2
Score: 8.266 / Tid: 02:08
9. Gladsaxe IF MD 3
Score: 7.333 / Tid: 02:17
10. Eskilstrup G & IF MD 2
Score: 5.616 / Tid: 02:25
Mini Drenge - 2. Division - Bane
1. Eskilstrup G & IF MD 2
Score: 12.550 / Tid: 02:36
2. Eskilstrup G & IF MD 1
Score: 12.550 / Tid: 02:16
3. GF Præstø Fjord MD 1 (Mangler)
Score: 12.050 / Tid: 00:00
4. Gladsaxe IF MD 3
Score: 11.200 / Tid: 01:59
5. GF Køge Bugt MD 2
Score: 10.650 / Tid: 02:03
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening MD 1
Score: 10.600 / Tid: 02:30
7. Ringsted IF - Gymnastik MD 1
Score: 10.050 / Tid: 02:01
8. Gladsaxe IF MD 2 (Kort)
Score: 9.950 / Tid: 01:37
9. Teamgym-Greve MD 2
Score: 9.800 / Tid: 02:29
10. Ølstykke GF MD 2
Score: 8.850 / Tid: 02:01
Mini Drenge - 2. Division - Trampet
1. GF Præstø Fjord MD 1
Score: 12.750 / Tid: 02:46
2. Gladsaxe IF MD 2
Score: 11.200 / Tid: 02:21
3. GF Køge Bugt MD 2
Score: 11.050 / Tid: 02:19
4. Eskilstrup G & IF MD 1
Score: 11.000 / Tid: 02:07
5. Teamgym-Greve MD 2
Score: 10.500 / Tid: 02:33
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening MD 1 (Mangler)
Score: 9.950 / Tid: 00:00
7. Gladsaxe IF MD 3
Score: 9.950 / Tid: 01:51
8. Ringsted IF - Gymnastik MD 1
Score: 9.750 / Tid: 02:12
9. Ølstykke GF MD 2
Score: 8.550 / Tid: 02:03
10. Eskilstrup G & IF MD 2
Score: 7.550 / Tid: 02:21

Junior Piger - 1. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev JP 1
Score: 19.650 / Tid: 02:49
2. Teamgym-Greve JP 1
Score: 19.583 / Tid: 02:35
3. Nivå GF JP 1
Score: 19.533 / Tid: 02:46
4. Herlufsholm GF JP 1
Score: 18.550 / Tid: 02:43
5. Gladsaxe IF JP 1
Score: 18.400 / Tid: 02:57
6. GymHelsinge JP 1
Score: 18.216 / Tid: 02:29
7. Teamgym-Greve JP 2
Score: 17.200 / Tid: 02:49
8. Herlufsholm GF JP 2
Score: 16.083 / Tid: 02:41
Junior Piger - 1. Division - Bane
1. Teamgym-Greve JP 1
Score: 15.916 / Tid: 02:40
2. Gladsaxe IF JP 1
Score: 14.800 / Tid: 02:49
3. Nivå GF JP 1
Score: 14.650 / Tid: 02:40
4. Herlufsholm GF JP 1
Score: 13.966 / Tid: 02:26
5. Herlufsholm GF JP 2
Score: 13.933 / Tid: 02:25
6. GymHelsinge JP 1
Score: 13.933 / Tid: 02:19
7. GHG - Teamgym Herlev JP 1
Score: 13.733 / Tid: 02:36
8. Teamgym-Greve JP 2
Score: 12.316 / Tid: 02:40
Junior Piger - 1. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF JP 1
Score: 14.533 / Tid: 02:26
2. Teamgym-Greve JP 1
Score: 14.433 / Tid: 02:43
3. Gladsaxe IF JP 1
Score: 13.783 / Tid: 02:41
4. Teamgym-Greve JP 2
Score: 12.233 / Tid: 02:39
5. Nivå GF JP 1
Score: 12.083 / Tid: 02:45
6. Herlufsholm GF JP 2
Score: 11.733 / Tid: 02:23
7. GHG - Teamgym Herlev JP 1
Score: 11.616 / Tid: 02:36
8. GymHelsinge JP 1
Score: 9.233 / Tid: 02:48

Junior Piger - 2. Division - Rytme
1. Nivå GF JP 2
Score: 18.100 / Tid: 02:44
2. Slagelse GF JP 1
Score: 18.100 / Tid: 02:46
3. Ølstykke GF JP 1
Score: 17.800 / Tid: 02:43
4. GymHelsinge JP 2
Score: 16.966 / Tid: 02:32
5. GHG - Teamgym Herlev JP 2
Score: 16.700 / Tid: 02:50
6. Gladsaxe IF JP 2
Score: 16.633 / Tid: 02:54
7. Himmelev - Veddelev GF (HVG) JP 1
Score: 16.383 / Tid: 02:50
8. Herlufsholm GF JP 3
Score: 14.750 / Tid: 02:38
Junior Piger - 2. Division - Bane
1. Himmelev - Veddelev GF (HVG) JP 1
Score: 13.800 / Tid: 02:46
2. Ølstykke GF JP 1
Score: 13.466 / Tid: 02:21
3. Nivå GF JP 2
Score: 13.016 / Tid: 02:42
4. GHG - Teamgym Herlev JP 2
Score: 12.150 / Tid: 02:36
5. Slagelse GF JP 1
Score: 12.083 / Tid: 02:41
6. GymHelsinge JP 2
Score: 11.700 / Tid: 02:41
7. Herlufsholm GF JP 3
Score: 11.150 / Tid: 02:22
8. Gladsaxe IF JP 2
Score: 10.733 / Tid: 02:37
Junior Piger - 2. Division - Trampet
1. Slagelse GF JP 1
Score: 12.466 / Tid: 02:39
2. Himmelev - Veddelev GF (HVG) JP 1
Score: 11.700 / Tid: 02:36
3. Gladsaxe IF JP 2
Score: 11.333 / Tid: 02:43
4. Ølstykke GF JP 1
Score: 11.266 / Tid: 02:24
5. Nivå GF JP 2
Score: 11.166 / Tid: 02:34
6. GymHelsinge JP 2
Score: 10.433 / Tid: 02:40
7. Herlufsholm GF JP 3
Score: 9.733 / Tid: 02:28
8. GHG - Teamgym Herlev JP 2
Score: 9.566 / Tid: 02:37

Junior Piger - 3. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 18.233 / Tid: 02:30
2. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 17.533 / Tid: 02:42
3. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 16.866 / Tid: 02:32
4. Rinjgsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 16.183 / Tid: 02:39
5. Taastrup GF JP 1
Score: 14.333 / Tid: 02:50
6. Ølstykke GF JP 2
Score: 14.183 / Tid: 02:41
7. GF Køge Bugt JP 1
Score: 13.750 / Tid: 02:30
8. Helsingør GF JP 1
Score: 9.500 / Tid: 02:35
Junior Piger - 3. Division - Bane
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 12.500 / Tid: 02:48
2. Vedbæk Gymnastikforening JP 1
Score: 12.000 / Tid: 02:14
3. Rinjgsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 11.550 / Tid: 02:50
4. Taastrup GF JP 1 (Mangler)
Score: 11.300 / Tid: 00:00
5. GF Køge Bugt JP 1
Score: 11.250 / Tid: 02:19
6. Ølstykke GF JP 2
Score: 10.750 / Tid: 02:22
7. Helsingør GF JP 1
Score: 10.300 / Tid: 02:36
8. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 9.700 / Tid: 02:19
Junior Piger - 3. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 11.533 / Tid: 02:47
2. Ølstykke GF JP 2
Score: 10.966 / Tid: 02:18
3. Rinjgsted IF - Gymnastik JP 1
Score: 10.583 / Tid: 02:33
4. Vedbæk Gymnastikforening JP 1 (Kort)
Score: 10.533 / Tid: 01:33
5. GF Køge Bugt JP 1
Score: 10.233 / Tid: 02:18
6. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 1
Score: 9.666 / Tid: 02:26
7. Taastrup GF JP 1
Score: 9.300 / Tid: 02:34
8. Helsingør GF JP 1
Score: 8.866 / Tid: 02:19

Junior Piger - 4. Division - Rytme
1. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 17.300 / Tid: 02:47
2. Vintersbølle GF JP 1
Score: 16.233 / Tid: 02:29
3. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 15.150 / Tid: 02:43
4. Slagelse GF JIP 2
Score: 15.066 / Tid: 02:46
5. Teamgym-Greve JP 3
Score: 13.500 / Tid: 02:36
6. Herlev Gymnastik, HI JP 1
Score: 13.100 / Tid: 02:36
7. Sengeløse Idræts JP 1
Score: 11.633 / Tid: 02:52
8. Høng GF JIP 1
Score: 9.816 / Tid: 02:37
Junior Piger - 4. Division - Bane
1. Slagelse GF JIP 2
Score: 11.950 / Tid: 02:33
2. Vintersbølle GF JP 1
Score: 11.250 / Tid: 02:33
3. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 10.450 / Tid: 02:32
4. Høng GF JIP 1
Score: 10.300 / Tid: 02:32
5. Herlev Gymnastik, HI JP 1
Score: 9.800 / Tid: 02:03
6. Sengeløse Idræts JP 1
Score: 8.850 / Tid: 02:13
7. Teamgym-Greve JP 3
Score: 8.700 / Tid: 02:19
8. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 8.650 / Tid: 02:14
Junior Piger - 4. Division - Trampet
1. Farum Gymnastikforening JP 1
Score: 10.000 / Tid: 02:27
2. Herlev Gymnastik, HI JP 1
Score: 9.533 / Tid: 02:15
3. Toreby Sundby Gymnastikforening JP 2
Score: 9.366 / Tid: 02:28
4. Vintersbølle GF JP 1
Score: 9.333 / Tid: 02:07
5. Høng GF JIP 1
Score: 9.266 / Tid: 02:26
6. Sengeløse Idræts JP 1
Score: 8.500 / Tid: 02:24
7. Teamgym-Greve JP 3
Score: 8.233 / Tid: 02:32
8. Slagelse GF JIP 2
Score: 7.483 / Tid: 02:31

Junior Piger - 5. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 16.300 / Tid: 02:36
2. GymHelsinge JP 3
Score: 16.216 / Tid: 02:31
3. Gladsaxe IF JP 3
Score: 15.850 / Tid: 02:53
4. Eskilstrup G & IF JP 1
Score: 15.433 / Tid: 02:40
5. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 14.333 / Tid: 02:48
6. Hvidovre Gymnjastik JP 1
Score: 13.950 / Tid: 02:37
7. GF Køge Bugt JP 2
Score: 13.850 / Tid: 02:49
8. Nivå GF JIP 3
Score: 10.683 / Tid: 02:48
Junior Piger - 5. Division - Bane
1. Hvidovre Gymnjastik JP 1
Score: 12.300 / Tid: 02:44
2. GymHelsinge JP 3
Score: 10.050 / Tid: 02:37
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 9.750 / Tid: 02:41
4. Gladsaxe IF JP 3
Score: 9.050 / Tid: 02:25
5. Nivå GF JIP 3
Score: 8.700 / Tid: 01:53
6. Eskilstrup G & IF JP 1
Score: 8.500 / Tid: 02:21
7. GF Køge Bugt JP 2
Score: 8.500 / Tid: 02:03
8. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 8.100 / Tid: 02:36
Junior Piger - 5. Division - Trampet
1. Hvidovre Gymnjastik JP 1
Score: 10.100 / Tid: 02:31
2. Gladsaxe IF JP 3
Score: 9.800 / Tid: 02:34
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) JP 2
Score: 9.700 / Tid: 02:41
4. GymHelsinge JP 3
Score: 9.600 / Tid: 02:35
5. GF Køge Bugt JP 2
Score: 8.900 / Tid: 02:18
6. Eskilstrup G & IF JP 1
Score: 8.550 / Tid: 02:13
7. Nivå GF JIP 3
Score: 8.100 / Tid: 02:21
8. Farum Gymnastikforening JP 2
Score: 7.850 / Tid: 02:32

Junior Piger - 6. Division - Rytme
1. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JIP 2
Score: 15.183 / Tid: 02:51
2. TeamGym Albertslund Vallensbæk JP 1
Score: 14.900 / Tid: 02:55
3. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening JP 1
Score: 14.783 / Tid: 02:40
4. Hvidovre Gymnjastik JP 2
Score: 11.433 / Tid: 02:36
5. Hedehusene Gymnastik Forening JP 1
Score: 11.233 / Tid: 02:31
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 10.566 / Tid: 02:34
7. Nivå GF JP 4
Score: 10.366 / Tid: 02:45
Junior Piger - 6. Division - Bane
1. TeamGym Albertslund Vallensbæk JP 1
Score: 11.600 / Tid: 02:33
2. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JIP 2
Score: 10.350 / Tid: 02:43
3. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening JP 1
Score: 10.150 / Tid: 02:47
4. Hedehusene Gymnastik Forening JP 1
Score: 9.250 / Tid: 02:32
5. Hvidovre Gymnjastik JP 2
Score: 7.550 / Tid: 02:39
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 7.150 / Tid: 02:32
7. Nivå GF JP 4
Score: 6.400 / Tid: 01:58
Junior Piger - 6. Division - Trampet
1. TeamGym Albertslund Vallensbæk JP 1
Score: 10.850 / Tid: 02:30
2. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening JP 1
Score: 10.350 / Tid: 02:37
3. Himmelev-Veddelev GF (HVG) JIP 2
Score: 9.400 / Tid: 02:38
4. Hvidovre Gymnjastik JP 2
Score: 8.900 / Tid: 02:46
5. Hedehusene Gymnastik Forening JP 1
Score: 8.900 / Tid: 02:42
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening JP 1
Score: 8.450 / Tid: 02:36
7. Nivå GF JP 4
Score: 6.850 / Tid: 01:48

Junior Mix - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF JM 1
Score: 17.983 / Tid: 02:50
2. GHG - Teamgym Herlev JM 1
Score: 17.316 / Tid: 02:53
3. Ølstykke GF JM 1
Score: 15.616 / Tid: 02:42
4. Taastrup GF JM 1
Score: 12.450 / Tid: 02:49
Junior Mix - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF JM 1
Score: 14.500 / Tid: 02:34
2. GHG - Teamgym Herlev JM 1
Score: 13.666 / Tid: 02:32
3. Ølstykke GF JM 1
Score: 13.333 / Tid: 02:24
4. Taastrup GF JM 1
Score: 9.750 / Tid: 02:23
Junior Mix - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF JM 1
Score: 14.000 / Tid: 02:32
2. GHG - Teamgym Herlev JM 1
Score: 11.933 / Tid: 02:31
3. Ølstykke GF JM 1
Score: 11.700 / Tid: 02.27
4. Taastrup GF JM 1
Score: 10.416 / Tid: 02:19

Junior Drenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym JD 1
Score: 19.300 / Tid: 02:45
2. Ringsted IF - Gymnastik JD 1
Score: 18.450 / Tid: 02:29
3. GF Køge Bugt JD 1
Score: 16.000 / Tid: 02:37
4. GymHelsinge JD 1
Score: 15.950 / Tid: 02:43
5. Teamgym-Greve JD 1
Score: 15.933 / Tid: 02:39
6. Gladsaxe IF JD 1
Score: 15.900 / Tid: 02:48
7. Ringsted IF - Gymnastik JD 2
Score: 15.366 / Tid: 02:30
8. Slagelse GF JD 1
Score: 13.766 / Tid: 02:36
Junior Drenge - 1. Division - Bane
1. GymHelsinge JD 1
Score: 14.516 / Tid: 02:26
2. Ringsted IF - Gymnastik JD 1
Score: 14.433 / Tid: 02:37
3. Gadstrup Team Gym JD 1
Score: 14.300 / Tid: 02:46
4. Ringsted IF - Gymnastik JD 2
Score: 13.566 / Tid: 02:34
5. Gladsaxe IF JD 1
Score: 13.300 / Tid: 02:04
6. Teamgym-Greve JD 1
Score: 12.600 / Tid: 02:29
7. Slagelse GF JD 1
Score: 12.333 / Tid: 02:39
8. GF Køge Bugt JD 1
Score: 12.150 / Tid: 02:33
Junior Drenge - 1. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik JD 1
Score: 15.100 / Tid: 02:37
2. GF Køge Bugt JD 1
Score: 13.766 / Tid: 02:33
3. Gadstrup Team Gym JD 1
Score: 13.766 / Tid: 02:47
4. Gladsaxe IF JD 1
Score: 13.533 / Tid: 02:22
5. GymHelsinge JD 1
Score: 13.216 / Tid: 02:35
6. Teamgym-Greve JD 1
Score: 12.750 / Tid: 02:33
7. Ringsted IF - Gymnastik JD 2
Score: 12.300 / Tid: 02:29
8. Slagelse GF JD 1
Score: 10.300 / Tid: 02:38

Junior Drenge - 2. Division - Rytme
1. Farum Gymnastikforening JD 1
Score: 13.300 / Tid: 02:52
2. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 11.833 / Tid: 02:15
3. Gladsaxe IF JD 2
Score: 11.366 / Tid: 02:39
4. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 8.600 / Tid: 02:29
Junior Drenge - 2. Division - Bane
1. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 9.583 / Tid: 02:38
2. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 9.500 / Tid: 01:48
3. Farum Gymnastikforening JD 1
Score: 9.066 / Tid: 02:29
4. Gladsaxe IF JD 2
Score: 8.600 / Tid: 01:37
Junior Drenge - 2. Division - Trampet
1. GF Præstø Fjord JD 1
Score: 10.400 / Tid: 02:41
2. Gladsaxe IF JD 2
Score: 9.500 / Tid: 01:53
3. Hedehusene Gymnastik Forening JD 1
Score: 9.333 / Tid: 02:12
4. Farum Gymnastikforening JD 1
Score: 8.733 / Tid: 02:27

Senior Damer - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF SD 1
Score: 21.266 / Tid: 02:45
2. Herlufsholm GF SD 1
Score: 19.466 / Tid: 02:44
3. Teamgym-Greve SD 1
Score: 19.300 / Tid: 02:38
4. Gadstrup Team Gym SD 1
Score: 19.066 / Tid: 02:56
5. Nivå GF SD 1
Score: 18.283 / Tid: 02:46
6. Gladsaxe IF SD 2
Score: 18.066 / Tid: 02:43
Senior Damer - 1. Division - Bane
1. Herlufsholm GF SD 1
Score: 15.800 / Tid: 02:22
2. Gladsaxe IF SD 1
Score: 15.350 / Tid: 02:35
3. Gadstrup Team Gym SD 1
Score: 15.350 / Tid: 02:46
4. Teamgym-Greve SD 1
Score: 15.350 / Tid: 02:38
5. Gladsaxe IF SD 2
Score: 12.300 / Tid: 02:37
6. Nivå GF SD 1
Score: 11.800 / Tid: 02:38
Senior Damer - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF SD 1
Score: 15.133 / Tid: 02:36
2. Gadstrup Team Gym SD 1
Score: 14.600 / Tid: 02:47
3. Herlufsholm GF SD 1
Score: 14.133 / Tid: 02:26
4. Teamgym-Greve SD 1
Score: 12.900 / Tid: 02:46
5. Gladsaxe IF SD 2
Score: 12.666 / Tid: 02:32
6. Nivå GF SD 1
Score: 10.600 / Tid: 02:36

Senior Mix - 1. Division - Rytme
1. Eskildstrup G & IF SM 1
Score: 16.500 / Tid: 02:35
2. Ølstykke GF SM 1
Score: 15.133 / Tid: 02:44
Senior Mix - 1. Division - Bane
1. Eskildstrup G & IF SM 1
Score: 12.500 / Tid: 02:50
2. Ølstykke GF SM 1
Score: 8.400 / Tid: 02:12
Senior Mix - 1. Division - Trampet
1. Eskildstrup G & IF SM 1
Score: 11.066 / Tid: 02:49
2. Ølstykke GF SM 1
Score: 9.033 / Tid: 02:22

Senior Herrer - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym SH 1
Score: 20.466 / Tid: 02:41
2. Gladsaxe IF SH 1
Score: 20.133 / Tid: 02:49
Senior Herrer - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF SH 1
Score: 18.350 / Tid: 02:42
2. Gadstrup Team Gym SH 1
Score: 15.200 / Tid: 02:35
Senior Herrer - 1. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym SH 1
Score: 19.466 / Tid: 02:36
2. Gladsaxe IF SH 1
Score: 19.466 / Tid: 02:43

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline