Rytmisk Sports Gymnastik 2016 - Princess Cup


Mini-Prinsesser - Fri
1. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Tid: 01:46
2. Victoria Willumsen (Næsby IF)
Tid: 01:38
3. Ida Kvist (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:40
4. Nicoline Dahl-Larsen (Næsby IF)
Tid: 01:45
5. Ida Tuxen Faber (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:37
6. Julie Terp (Hjerting IF)
Tid: 01:11
7. Malou Schmidt-Larsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:46
8. Anna-Bell Damgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:45
9. Rebecca Odér (Tåstrup IK)
Tid: 01:44
10. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:46
11. Cecilie Ertmann (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:46
12. Sarah Rosendahl (Ølstykke GF)
Tid: 01:49
Mini-Prinsesser - Tøndebånd
1. Julie Terp (Hjerting IF)
Tid: 01:50
2. Malou Schmidt-Larsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:46
3. Sif Stendevad (Næsby IF)
Tid: 01:42
4. Anna-Bell Damgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:54
5. Mikkeline Klemmensen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:47
6. Rebecca Odér (Tåstrup IK)
Tid: 00:00
Mini-Prinsesser - Bold
1. Yasmin Neumann (Ølstykke GF)
Tid: 01:54
2. Cecilie Ertmann (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:37
3. Sarah Rosendahl (Ølstykke GF)
Tid: 01:56

Mini-Prinsesser - Køller
1. Vigga Kortzau (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:44
Rekrut-Prinsesser - Fri
1. Maja Lemming (Næsby IF)
Tid: 01:46
2. Maria Esbech (Ølstykke GF)
Tid: 01:41
3. Anna Christiansen (Tåstrup IK)
Tid: 01:42
4. Kristina Gorry (Hjerting IF)
Tid: 01.50
5. Maja Køhler Bay (Tåstrup IK>)
Tid: 01:43
6. Nikoline Hedegaard (Næsby IF)
Tid: 01:46
7. Salma Wittrup (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:30
8. Amalie Bojsen (Ballerup GF)
Tid: 03:00
9. Asta Jarni (Ølstykke GF)
Tid: 01:44
10. Laura Vig (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:22
11. Julie Slot (Næsby IF)
Tid: 01:33
12. Freya Thorn Ottzen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:36
13. Alberte Johnbeck (Ølstykke GF)
Tid: 01:56
14. Freya Illum (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:42
15. Victoria N. Hansen (Næsby I)
Tid: 01:40
16. Marie Mejnholt-Jakobsen (Ballerup GF)
Tid: 01:47
17. Nanna Lund Schaadt (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:46
18. Vega Birkemose (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:44
19. Marie Holdflod Pallesen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:41
20. Agnes Tuxen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:42
21. Benedicte Gammelgaard (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:44
22. Astrid Marie Henriksen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:36
Rekrut-Prinsesser - Tov
1. Maja Lemming (Næsby IF)
Tid: 01:36

Rekrut-Prinsesser - Tøndebånd
1. Anna Christiansen (Tåstrup IK)
Tid: 01:37
2. Kristina Gorry (Hjerting IF)
Tid: 01:41
3. Maja Køhler Bay (Tåstrup IK)
Tid: 01:42
4. Nikoline Hedegaard (Næsby IF)
Tid: 01:42
Rekrut-Prinsesser - Bold
1. Bianca Rosenlund (Ballerup GF)
Tid: 01:42
2. Salma Wittrup (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:34
3. Amalie Bojsen (Ballerup GF)
Tid: 01:50
4. Asta Jarni (Ølstykke GF)
Tid: 01:54
5. Laura Vig (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:41
6. Julie Slot (Næsby IF)
Tid: 01:50
7. Freya Thorn Ottzen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:46
8. Alberte Johnbeck (Ølstykke GF)
Tid: 01:44
9. Freya Illum (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:42
10. Victoria N. Hansen (Næsby IF)
Tid: 01:51
11. Marie Mejnholt-Jakobsen (Ballerup GF)
Tid: 01:43
Rekrut-Prinsesser - Køller
1. Vega Birkemose (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:43
2. Marie Holdflod Pallesen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:50
3. Agnes Tuxen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:45

Rekrut-Prinsesser - Vimpel
1. Benedicte Gammelgaard (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:50
2. Astrid Marie Henriksen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:52
3. Nanna Lund Schaadt (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:46
Diverse
1. Indmarch
Score: / Tid: 07:05
2. Udmarch
Score: / Tid: 18:21
3. Opvisning
Tid: 02:52

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline