Opvisning/Event 2015 - GymDanmark i Tivoli


Opvisning
1. Grand Prix - (Team Vena - Espergærde)
Tid: 02:49
2. Rope Skipping (Lillerød)
Tid: 09:04
3. Grand Prix (Team Fricka)
Tid: 02:51
4. Rytmisk Sports Gymnastik (Ølstykke)
Tid: 01:46
5. Gymnastik For Alle (Team Triple Hillerød)
Tid: 07:24
6. Sports Acro (Roskilde)
Tid: 10:38
7. Trampolin (København)
Tid: 09:37
8. Idrætsgymnastik (Gefion Drenge)
Tid: 05:21
9. TeamGym (Jerne Junior Piger)
Tid: 11:20
10. Grand Prix (Team Emea TPI)
Tid: 02:28
11. Rytmisk Sports Gymnastik (Øbro)
Tid: 01:43
12. Rope Skipping (DK v skippers Værløse)
Tid: 10:18
13. Grand Prix (Team Petit Greve)
Tid: 03:09
14. Rytmisk Sports Gymnastik (Ølstykke)
Tid: 01:52
15. Gymnastik For Alle (Bellinge Gymnasterne)
Tid: 13:40
16. Idrætsgymnastik (KG66 Piger)
Tid: 08:47
17. Sports Acro (Acroteam Hammel)
Tid: 09:47
18. Tivolidyst (Rope vs. Trampolin)
Tid: 02:14
19. Tivolidyst (Håndstand)
Tid: 01:42
20. TeamGym (Gadstrup Mini/Juniordrenge)
Tid: 12:18
21. Rytmisk Sports Gymnastik (Øbro)
Tid: 01:33
22. Rytmisk Sports Gymnastik (Øbro)
Tid: 02.03
23. Rytmisk Sports Gymnastik (Øbro)
Tid: 01:41
24. Trampolin (København)
Tid: 08:18
25. Idrætsgymnastik (KG66 Piger)
Tid: 09:00
26. Rope Skipping (Lillerød)
Tid: 04:20
27. Grand Prix (Team Augusta Greve)
Tid: 02:56
28. Rytmisk Sports Gymnastik (Øbro)
Tid: 01:34
29. Rytmisk Sports Gymnastik (Øbro)
Tid: 04:16
30. Gymnastik For Alle (Gadstrup Opvisning)
Tid: 08:44
31. Sports Acro (Slagelse)
Tid: 13:57
32. Tivolidyst (Dobbelt hop)
Tid: 01:59
33. Tivolidyst (Y-balance)
Tid: 04:01
34. Grand Prix (Team Future Næsby)
Tid: 02:46
35. Rytmisk Sports Gymnastik (Skjold)
Tid: 02:10
36. Gymnastik For Alle (Grevinderne Karlslund)
Tid: 13:35
37. TeamGym (Jerne Mini Piger)
Tid: 13:54
38. Sports Acro (Toreby)
Tid: 10:30
39. Grand Prix (Team Bellis TPI)
Tid: 02:46
40. Rytmisk Sports Gymnastik (TIK)
Tid: 01:41
41. Idrætsgymnastik (KG66 Piger)
Tid: 09:13
42. Rope Skipping (Lillerød)
Tid: 08:13
43. TeamGym (Gadstrup Microdrenge)
Tid: 08:21
44. Grand Prix (Team Parva Sorø)
Tid: 02:38
45. Rytmisk Sports Gymnastik (TIK)
Tid: 01:41
46. Gymnastik For Alle (Bernstorffsminde Efterskole)
Tid: 14:55
47. Sports Acro (DHG Odense)
Tid: 13:43
48. Grand Prix (Team Helios SOR)
Tid: 02:40
49. Grand Prix (Team Aura EIF)
Tid: 02:40
50. Rytmisk Sports Gymnastik (Ballerup)
Tid: 01:41
51. TeamGym (Gadstrup Senior)
Tid: 10:24

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline