Sports Acrobatik 2015 - SM 2015


Junior Pige Par - 1. Division
1. Mai & Liv (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 14.65 / Tid: 02:54
2. Emilie & Sofie (Fuglebjerg IF)
Score: 11.90 / Tid: 02:37
3. Patricia & Natalie (Greve Gymnastik og Trampolin) (Mangler)
Score: 10.60 / Tid: 00:00
4. Emma & Andrea (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 10.15 / Tid: 03:02
5. Svea & Andrea (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 9.30 / Tid: 02:37
6. Laura & Freja (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.75 / Tid: 02:43
7. Auguste & Esther (Gymnastikforeningen ODK)
Score: 8.70 / Tid: 02:37
8. Signe & Sarah (Roskilde Gymnastikforening)
Score: 8.65 / Tid: 02:45
Junior Pige Par - 2. Division
1. Julie & Alberte (Roskilde Gymnastikforening)
Score: 8.60 / Tid: 02:33
2. Thea & Maja (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 8.55 / Tid: 02:56
3. Elina & Ida (Fuglebjerg IF)
Score: 8.55 / Tid: 02:45
4. Isabella & Mie (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 7.65 / Tid: 02:44
5. Simone & Amalie (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 7.45 / Tid: 02:51
6. Mathilde & Johanne (Roskilde Gymnastikforening)
Score: 6.90 / Tid: 02:38
7. Sasha & Emilie (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 6.85 / Tid: 02:35
8. Alberte & Nicoline (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 6.80 / Tid: 02:50
9. Thea & Mischa (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 6.65 / Tid: 02:41
10. Anna & Nanna (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 6.60 / Tid: 02:34
Junior Pige Gruppe - 1. Division
1. Luna & Caroline & Agnes (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 14.80 / Tid: 02:53
2. Anna & Dikte & Emilie (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 12.85 / Tid: 02:54
3. Frida & Katja & Laura (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 12.10 / Tid: 03:35
4. Sarah & Sara & Katja (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 10.95 / Tid: 02:50
5. Luna & Anna & Frederikke (Fuglebjerg IF)
Score: 10.30 / Tid: 02:42
6. Else & Maja & Freja (Fuglebjerg IF)
Score: 10.15 / Tid: 02:57
7. Sophie & Caroline & Mathilde (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 9.90 / Tid: 02:55
8. Camilla & Lærke & Emmelie (Fuglebjerg IF)
Score: 9.40 / Tid: 02:42

Junior Pige Gruppe - 2. Division
1. Liva & Julie & Jamila (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 8.75 / Tid: 02:56
2. Laura & Cecilie & Frederikke (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 8.60 / Tid: 02:47
3. Ina & Amalie & Klara (Gymnastikforeningen ODK)
Score: 7.60 / Tid: 02:44
4. Signe & Silje & Jazmin (Gymnastikforeningen ODK)
Score: 6.95 / Tid: 02:55
5. Laura & Iben & Freja (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 6.55 / Tid: 02:54
6. Julie & Emilie & Emilie (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 6.20 / Tid: 02:56
7. Sofie & Cathrine & Caroline (Roskilde Gymnastikforening)
Score: 6.20 / Tid: 02:46
8. Julie & Enola & Dagmar (Gymnastikforeningen ODK)
Score: 5.35 / Tid: 02:59
9. Malina & Laura & Marie (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 4.90 / Tid: 02:54
10. Rose & Alma & Laura (Gymnastikforeningen ODK)
Score: 4.60 / Tid: 02:26
Senior Dame Par - 1. Division
1. Mathilde & Kamine (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 14.40 / Tid: 02:50
2. Kristina & Sarah (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 14.00 / Tid: 02:52
3. Amanda & Mathilde (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 13.35 / Tid: 02:46
4. Julie & Ida (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 12.65 / Tid: 02:50
5. Simone & Masja (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 12.15 / Tid: 02:53
6. Kathrine & Mette (Roskilde Gymnastikforening)
Score: 12.15 / Tid: 02:34
7. Freja & Sille (Fuglebjerg IF)
Score: 11.55 / Tid: 02:52
8. Louise & Sasha (Roskilde Gymnastikforening)
Score: 10.75 / Tid: 02:52
Senior Dame Par - 2. Division
1. Natali & Emma (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 10.60 / Tid: 02:47
2. Sandra & Freja (Fuglebjerg IF)
Score: 10.55 / Tid: 02:42
3. Lulu & Vibeke (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 9.90 / Tid: 02:33
4. Nanna & Fie (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 9.80 / Tid: 02:56
5. Louise & Antonia (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 9.35 / Tid: 02:55
6. Nanna & Trisha (Greve Gymnastik og Trampolin)
Score: 8.80 / Tid: 02:40
7. Marie & Louise (Sakskøbing GF)
Score: 7.90 / Tid: 02:31
8. Mia & Laura (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 7.80 / Tid: 02:38
9. Amalie & Emilie (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 6.55 / Tid: 02:51
10. Nicoline & Emme (Sakskøbing GF)
Score: 6.05 / Tid: 03:18

Senior Mix Par - 1. Division
1. Lærke & Jonas (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 9.90 / Tid: 02:48
2. Emma & David (Sakskøbing GF)
Score: 8.50 / Tid: 02:53
3. Ida & Jeppe (Sakskøbing GF)
Score: 6.75 / Tid: 02:38
Senior Dame Gruppe - 1. Division
1. Natascha & Freja & Freja (Svinninge Gymnastik Forening)
Score: 14.05 / Tid: 02:47
2. Mille & Maria & Ellen (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 13.65 / Tid: 02:50
3. Signe & Maria & Rikke (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 11.25 / Tid: 02:50
4. Natasja & Clara & Ida (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 10.60 / Tid: 02:58
5. Laura & Anja & Emilia (Gymnastikforeningen ODK)
Score: 10.30 / Tid: 02:57
6. Camilla & Kristine & Nanna (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 10.25 / Tid: 02:53
7. Anita & Cecilie & Sofie (Slagelse Gymnastikforening)
Score: 9.00 / Tid: 02:51
8. Liv & Emma & Ida (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 8.70 / Tid: 02:51
9. Signe & Mille & Clara (Sakskøbing GF)
Score: 8.45 / Tid: 02:41
10. Sille & Stefanie & Kristine (Toreby Sundby Gymnastikforening)
Score: 8.25 / Tid: 02:22

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline