TeamGym 2015 - SM 2015


Micropiger - 1. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev 1
Score: 15.300 / Tid: 01:39
2. Vedbæk GF 1
Score: 13.900 / Tid: 01:48
3. Slagelse GF 3
Score: 12.700 / Tid: 01:51
4. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 12.500 / Tid: 01:41
5. GymHelsinge 12
Score: 12.300 / Tid: 02:06
6. Gladsaxe IF 5
Score: 12.100 / Tid: 01:45
7. Nivå GF 6
Score: 11.900 / Tid: 01:22
8. Gladsaxe IF 6
Score: 9.900 / Tid: 01:45
Micropiger - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 1
Score: 14.100 / Tid: 02:26
2. GymHelsinge 12
Score: 13.100 / Tid: 02:25
3. Slagelse GF 3
Score: 13.000 / Tid: 02:26
4. Vedbæk GF 1
Score: 12.950 / Tid: 03:05
5. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 12.850 / Tid: 02:40
6. Nivå GF 6
Score: 11.450 / Tid: 01:55
7. Gladsaxe IF 5
Score: 10.750 / Tid: 02.05
8. Gladsaxe IF 6
Score: 9.450 / Tid: 02:00
Micropiger - 1. Division - Trampet
1. GHG - Teamgym Herlev 1
Score: 11.733 / Tid: 02:31
2. GymHelsinge 12
Score: 11.333 / Tid: 02:30
3. Nivå GF 6
Score: 11.233 / Tid: 02:17
4. Slagelse GF 3
Score: 11.100 / Tid: 02:34
5. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 10.900 / Tid: 02:24
6. Vedbæk GF 1
Score: 10.633 / Tid: 02:26
7. Gladsaxe IF 5
Score: 10.550 / Tid: 02:42
8. Gladsaxe IF 6
Score: 7.833 / Tid: 02:25

Micropiger - 2. Division - Rytme
1. Slagelse GF 4
Score: 9.850 / Tid: 02:01
2. Gadstrup Team Gym 3
Score: 9.600 / Tid: 01:34
3. GF Køge Bugt 6
Score: 9.350 / Tid: 01:38
4. Hvidovre Gymnastik 4
Score: 9.300 / Tid: 01:43
5. Nivå GF 7
Score: 9.050 / Tid: 01:32
6. GymHelsinge 13
Score: 6.350 / Tid: 02:03
7. Haslev TT 4
Score: 5.650 / Tid: 01:41
8. Høng GF 2
Score: 5.300 / Tid: 01:47
Micropiger - 2. Division - Bane
1. GF Køge Bugt 6
Score: 11.900 / Tid: 02:42
2. GymHelsinge 13
Score: 10.750 / Tid: 02:03
3. Hvidovre Gymnastik 4
Score: 10.250 / Tid: 02:00
4. Gadstrup Team Gym 3
Score: 9.500 / Tid: 02:23
5. Slagelse GF 4
Score: 8.100 / Tid: 02:25
6. Haslev TT 4
Score: 8.000 / Tid: 01:50
7. Nivå GF 7
Score: 7.750 / Tid: 01:50
8. Høng GF 2
Score: 7.650 / Tid: 02:03
Micropiger - 2. Division - Trampet
1. GF Køge Bugt 6
Score: 10.450 / Tid: 02:40
2. Slagelse GF 4
Score: 10.333 / Tid: 02:24
3. GymHelsinge 13
Score: 9.933 / Tid: 02:04
4. Hvidovre Gymnastik 4
Score: 9.133 / Tid: 01:44
5. Haslev TT 4
Score: 9.133 / Tid: 01:48
6. Høng GF 2
Score: 8.466 / Tid: 01:50
7. Gadstrup Team Gym 3
Score: 6.966 / Tid: 01:59
8. Nivå GF 7
Score: 6.066 / Tid: 02:14

Micropiger - 3. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 14.200 / Tid: 02:02
2. Jyllinge Gundsømangle Idrætsforening 2
Score: 11.050 / Tid: 01:46
3. Albertslund Idrætsforening Gymnatik 3
Score: 9.750 / Tid: 01:59
4. GF Køge Bugt 7
Score: 9.000 / Tid: 01:43
5. Vintersbølle GF 3
Score: 8.450 / Tid: 01:25
6. GHG - Teamgym Herlev 2
Score: 8.400 / Tid: 01:45
7. Farum Gymnastikforening 1
Score: 7.800 / Tid: 01:53
8. Herlufsholm GF 7
Score: 5.950 / Tid: 01:29
9. Ølstykke GF 7
Score: 5.350 / Tid: 01:36
Micropiger - 3. Division - Bane
1. Jyllinge Gundsømangle Idrætsforening 2
Score: 10.750 / Tid: 01:56
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 9.850 / Tid: 02:31
3. Herlufsholm GF 7
Score: 9.550 / Tid: 02:08
4. GF Køge Bugt 7
Score: 9.450 / Tid: 02:39
5. Albertslund Idrætsforening Gymnatik 3
Score: 8.750 / Tid: 01:49
6. Ølstykke GF 7
Score: 8.550 / Tid: 02:11
7. Vintersbølle GF 3
Score: 7.050 / Tid: 02:32
8. Farum Gymnastikforening 1
Score: 7.000 / Tid: 01:56
9. GHG - Teamgym Herlev 2
Score: 5.300 / Tid: 02:24
Micropiger - 3. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 10.233 / Tid: 02:58
2. GF Køge Bugt 7
Score: 10.233 / Tid: 02:38
3. Ølstykke GF 7
Score: 9.400 / Tid: 02:20
4. Herlufsholm GF 7
Score: 9.266 / Tid: 02:03
5. Farum Gymnastikforening 1
Score: 9.200 / Tid: 02:11
6. Jyllinge Gundsømangle Idrætsforening 2
Score: 8.833 / Tid: 01:57
7. Albertslund Idrætsforening Gymnatik 3
Score: 8.033 / Tid: 01:55
8. Vintersbølle GF 3
Score: 7.450 / Tid: 02:31
9. GHG - Teamgym Herlev 2
Score: 6.366 / Tid: 02:21

Micropiger - 4. Division - Rytme
1. GF Køge Bugt 8
Score: 9.900 / Tid: 01:43
2. Himmelev-Veddelev GF 5
Score: 9.750 / Tid: 01:48
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 5
Score: 9.600 / Tid: 01:58
4. TeamGym Fennsmark 1
Score: 8.450 / Tid: 02:20
5. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 4
Score: 7.800 / Tid: 02:07
6. Herlufsholm GF 8
Score: 4.850 / Tid: 01:39
7. Farum Gymnastikforening 2
Score: 4.750 / Tid: 01:40
8. Haslev TT 5
Score: 3.600 / Tid: 01:42
Micropiger - 4. Division - Bane
1. Haslev TT 5
Score: 10.300 / Tid: 01:28
2. GF Køge Bugt 8
Score: 9.900 / Tid: 02:38
3. Himmelev-Veddelev GF 5
Score: 9.750 / Tid: 01:58
4. TeamGym Fennsmark 1
Score: 8.450 / Tid: 02:08
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 5
Score: 8.025 / Tid: 02:01
6. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 4
Score: 7.800 / Tid: 01:30
7. Herlufsholm GF 8
Score: 6.550 / Tid: 01:27
8. Farum Gymnastikforening 2
Score: 5.650 / Tid: 01:46
Micropiger - 4. Division - Trampet
1. TeamGym Fennsmark 1
Score: 10.200 / Tid: 02:11
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 5
Score: 9.300 / Tid: 02:31
3. Himmelev-Veddelev GF 5
Score: 9.133 / Tid: 02:12
4. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 4
Score: 8.233 / Tid: 02:12
5. GF Køge Bugt 8
Score: 8.133 / Tid: 02:41
6. Herlufsholm GF 8
Score: 5.316 / Tid: 02:01
7. Haslev TT 5
Score: 3.766 / Tid: 01:47
8. Farum Gymnastikforening 2
Score: ? / Tid: 02:18

Micromix - 1. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 7
Score: 12.166 / Tid: 01:45
2. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 11.816 / Tid: 01:42
Micromix - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 11.433 / Tid: 02:33
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 7 (Mangler desværre)
Score: 9.366 / Tid: 00.00
Micromix - 1. Division - Trampet
1. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 11.366 / Tid: 02:51
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 7
Score: 8.666 / Tid: 03:32

Microdrenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 13
Score: 11.183 / Tid: 01:46
2. Gladsaxe IF 16
Score: 9.816 / Tid: 01:52
3. GymHelsinge 15
Score: 6.200 / Tid: 01:45
4. Gadstrup Team Gym 14
Score: 5.066 / Tid: 02:13
Microdrenge - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF 16
Score: 12.233 / Tid: 02:03
2. Gadstrup Team Gym 14
Score: 7.266 / Tid: 01:59
3. Gadstrup Team Gym 13
Score: 6.966 / Tid: 02:16
4. GymHelsinge 15
Score: 6.900 / Tid: 02:14
Microdrenge - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF 16
Score: 11.633 / Tid: 01:48
2. Gadstrup Team Gym 13
Score: 9.866 / Tid: 02:19
3. GymHelsinge 15
Score: 7.166 / Tid: 02:48
4. Gadstrup Team Gym 14
Score: 3.900 / Tid: 02:01

Minipiger - 1. Division - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 2
Score: 19.100 / Tid: 02:38
2. Nivå GF 4
Score: 18.700 / Tid: 02:29
3. GymHelsinge 8
Score: 18.200 / Tid: 02:14
4. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 17.600 / Tid: 02:34
5. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 17.450 / Tid: 01:59
6. GymHelsinge 9
Score: 16.450 / Tid: 02:10
7. Gladsaxe IF 1
Score: 14.800 / Tid: 02:02
8. Ringsted IF - Gymnastik 1
Score: 13.750 / Tid: 02:27
Minipiger - 1. Division - Bane
1. Nivå GF 4
Score: 17.000 / Tid: 02:18
2. Greve Gymnastik og Trampolin 2
Score: 16.633 / Tid: 02:39
3. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 16.266 / Tid: 02:32
4. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 15.900 / Tid: 02:36
5. GymHelsinge 8
Score: 15.066 / Tid: 02:35
6. Gladsaxe IF 1
Score: 14.566 / Tid: 02:13
7. GymHelsinge 9
Score: 14.333 / Tid: 02:29
8. Ringsted IF - Gymnastik 1
Score: 12.966 / Tid: 02:23
Minipiger - 1. Division - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trampolin 2
Score: 15.133 / Tid: 02:29
2. Nivå GF 4
Score: 14.333 / Tid: 02:24
3. GymHelsinge 8
Score: 12.883 / Tid: 02:29
4. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 12.533 / Tid: 02:32
5. Ringsted IF - Gymnastik 1
Score: 12.166 / Tid: 02:33
6. Gladsaxe IF 1
Score: 12.033 / Tid: 02:09
7. GymHelsinge 9
Score: 11.333 / Tid: 02:38
8. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 10.766 / Tid: 02:35

Minipiger - 2. Division - Rytme
1. Himmelev-Veddelev GF 2
Score: 15.850 / Tid: 02.02
2. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 5
Score: 15.700 / Tid: 02:41
3. Slagelse GF 5
Score: 15.500 / Tid: 02:37
4. Ølstykke GF 1
Score: 15.225 / Tid: 02:04
5. Gadstrup Team Gym 1
Score: 14.650 / Tid: 02:07
6. Helsingør GF 1
Score: 14.000 / Tid: 02:12
7. GymHelsinge 10
Score: 13.200 / Tid: 02:04
8. Vintersbølle GF 1
Score: 13.000 / Tid: 02:17
Minipiger - 2. Division - Bane
1. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 5
Score: 14.433 / Tid: 02:38
2. Slagelse GF 5
Score: 13.900 / Tid: 02:33
3. Himmelev-Veddelev GF 2
Score: 13.566 / Tid: 02:42
4. Vintersbølle GF 1
Score: 13.133 / Tid: 02:34
5. GymHelsinge 10
Score: 12.766 / Tid: 02:25
6. Ølstykke GF 1
Score: 12.733 / Tid: 02:06
7. Gadstrup Team Gym 1
Score: 12.533 / Tid: 02:26
8. Helsingør GF 1
Score: 10.433 / Tid: 02:24
Minipiger - 2. Division - Trampet
1. Vintersbølle GF 1
Score: 12.233 / Tid: 02:04
2. Ølstykke GF 1
Score: 12.033 / Tid: 01:54
3. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 5
Score: 12.000 / Tid: 02:38
4. Slagelse GF 5
Score: 11.733 / Tid: 02:32
5. Gadstrup Team Gym 1
Score: 11.600 / Tid: 02:23
6. Himmelev-Veddelev GF 2
Score: 11.500 / Tid: 02:35
7. GymHelsinge 10
Score: 11.358 / Tid: 02:31
8. Helsingør GF 1
Score: 11.333 / Tid: 02:16

Minipiger - 3. Division - Rytme
1. Hvidovre Gymnastik 1
Score: 15.750 / Tid: 02:39
2. GHG - Teamgym Harlev 5
Score: 15.000 / Tid: 02:29
3. Slagelse GF 6
Score: 14.300 / Tid: 02:34
4. Ringsted IF - Gymnastik 2
Score: 13.900 / Tid: 02:26
5. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 13.750 / Tid: 02:38
6. Nivå GF 5
Score: 12.750 / Tid: 02:08
7. Rødovre og Omegns Gymastikforening 1
Score: 12.700 / Tid: 02:36
8. Vintersbølle GF 2
Score: 10.900 / Tid: 02:23
Minipiger - 3. Division - Bane
1. Nivå GF 5
Score: 13.766 / Tid: 02:46
2. Hvidovre Gymnastik 1
Score: 13.600 / Tid: 02:34
3. GHG - Teamgym Harlev 5
Score: 12.866 / Tid: 02:26
4. Rødovre og Omegns Gymastikforening 1
Score: 12.300 / Tid: 02:27
5. Slagelse GF 6
Score: 12.266 / Tid: 02:28
6. Vintersbølle GF 2
Score: 12.000 / Tid: 02:30
7. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 11.966 / Tid: 02:18
8. Ringsted IF - Gymnastik 2
Score: 10.866 / Tid: 01:39
Minipiger - 3. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymastikforening 1
Score: 12.566 / Tid: 02:45
2. Nivå GF 5
Score: 12.366 / Tid: 02:45
3. Hvidovre Gymnastik 1
Score: 12.333 / Tid: 02:47
4. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 11.433 / Tid: 02:22
5. Slagelse GF 6
Score: 11.000 / Tid: 02:31
6. GHG - Teamgym Harlev 5
Score: 10.800 / Tid: 02:28
7. Ringsted IF - Gymnastik 2
Score: 10.433 / Tid: 02:13
8. Vintersbølle GF 2
Score: 8.716 / Tid: 02:35

Minipiger - 4. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF 2
Score: 15.700 / Tid: 02:08
2. Herlufsholm GF 4
Score: 14.750 / Tid: 01:52
3. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 6
Score: 14.050 / Tid: 02:42
4. Taastrup GF 7
Score: 13.900 / Tid: 02:12
5. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening 1
Score: 13.750 / Tid: 02:03
6. Ølstykke GF 2
Score: 13.650 / Tid: 02:05
7. Haslev TT 1
Score: 12.450 / Tid: 02:25
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening 2
Score: 10.200 / Tid: 02:34
Minipiger - 4. Division - Bane
1. Herlufsholm GF 4
Score: 13.400 / Tid: 02:56
2. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening 1
Score: 12.333 / Tid: 02:14
3. Ølstykke GF 2
Score: 11.600 / Tid: 01:54
4. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 6
Score: 11.266 / Tid: 01:57
5. Taastrup GF 7
Score: 10.433 / Tid: 02:14
6. Gladsaxe IF 2
Score: 9.633 / Tid: 02:30
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening 2
Score: 9.500 / Tid: 02:33
8. Haslev TT 1
Score: 9.133 / Tid: 02:02
Minipiger - 4. Division - Trampet
1. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening 1
Score: 11.633 / Tid: 02:11
2. Herlufsholm GF 4
Score: 11.066 / Tid: 02:36
3. Gladsaxe IF 2
Score: 10.200 / Tid: 02:37
4. Ølstykke GF 2
Score: 10.000 / Tid: 02:25
5. Haslev TT 1
Score: 9.066 / Tid: 02:14
6. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 6
Score: 8.666 / Tid: 02:02
7. Taastrup GF 7
Score: 8.333 / Tid: 02:20
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening 2
Score: 7.233 / Tid: 02:30

Minipiger - 5. Division - Rytme
1. Himmelev-Veddelev GF 3
Score: 15.250 / Tid: 02:10
2. Herlufsholm GF 5 (Mangler)
Score: 14.500 / Tid: 00:00
3. GF Køge Bugt 9
Score: 14.250 / Tid: 02:09
4. Lille Næstved IF 1
Score: 13.000 / Tid: 02:10
5. Hvidovre Gymnastik 2
Score: 12.950 / Tid: 02:00
6. Eskilstrup G & IF 5
Score: 12.300 / Tid: 02:05
7. Gladsaxe IF 3
Score: 12.300 / Tid: 02:06
8. Helsingør GF 2
Score: 11.800 / Tid: 02:13
Minipiger - 5. Division - Bane
1. GF Køge Bugt 9
Score: 12.916 / Tid: 02:38
2. Himmelev-Veddelev GF 3
Score: 12.400 / Tid: 02:44
3. Herlufsholm GF 5
Score: 12.066 / Tid: 02:38
4. Gladsaxe IF 3
Score: 11.800 / Tid: 02:03
5. Helsingør GF 2
Score: 11.383 / Tid: 02:10
6. Lille Næstved IF 1
Score: 10.016 / Tid: 01:50
7. Hvidovre Gymnastik 2
Score: 8.733 / Tid: 02:29
8. Eskilstrup G & IF 5
Score: 8.633 / Tid: 02:20
Minipiger - 5. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF 5
Score: 10.800 / Tid: 02:35
2. GF Køge Bugt 9
Score: 10.366 / Tid: 02:39
3. Himmelev-Veddelev GF 3
Score: 10.266 / Tid: 02:35
4. Helsingør GF 2
Score: 9.200 / Tid: 02:23
5. Gladsaxe IF 3
Score: 8.933 / Tid: 02:29
6. Eskilstrup G & IF 5
Score: 8.266 / Tid: 02:07
7. Hvidovre Gymnastik 2
Score: 7.400 / Tid: 02:34
8. Lille Næstved IF 1
Score: 7.133 / Tid: 01:53

Minipiger - 6. Division - Rytme
1. Høng GF 5
Score: 14.600 / Tid: 02:05
2. Herlufholm GF 6
Score: 12.933 / Tid: 01:50
3. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 2
Score: 12.866 / Tid: 02:36
4. Toreby Sundby Gymnastikforening 4
Score: 12.766 / Tid: 02:40
5. Ringsted IF - Gymnastik 3
Score: 12.600 / Tid: 01:59
6. GF Køge Bugt 10
Score: 11.200 / Tid: 02:17
7. Taastrup GF 8
Score: 10.800 / Tid: 02:09
8. Gadstrup Team Gym 2
Score: 10.733 / Tid: 02:02
9. Herlev Gymnastik 1
Score: 9.666 / Tid: 02:47
Minipiger - 6. Division - Bane
1. Herlufholm GF 6
Score: 11.183 / Tid: 02:37
2. Herlev Gymnastik 1
Score: 11.033 / Tid: 02:04
3. GF Køge Bugt 10
Score: 10.683 / Tid: 02:41
4. Gadstrup Team Gym 2
Score: 10.650 / Tid: 02:23
5. Høng GF 5
Score: 10.308 / Tid: 02:58
6. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 2
Score: 10.116 / Tid: 02:21
7. Ringsted IF - Gymnastik 3
Score: 9.516 / Tid: 02:01
8. Toreby Sundby Gymnastikforening 4
Score: 9.433 / Tid: 01:55
9. Taastrup GF 8
Score: 9.300 / Tid: 01:56
Minipiger - 6. Division - Trampet
1. Høng GF 5
Score: 10.633 / Tid: 02:50
2. GF Køge Bugt 10
Score: 9.933 / Tid: 02:38
3. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 2
Score: 9.533 / Tid: 02:44
4. Gadstrup Team Gym 2
Score: 9.533 / Tid: 02:25
5. Herlufholm GF 6
Score: 9.500 / Tid: 02:36
6. Toreby Sundby Gymnastikforening 4
Score: 8.566 / Tid: 02:23
7. Herlev Gymnastik 1
Score: 8.400 / Tid: 02:16
8. Taastrup GF 8
Score: 7.700 / Tid: 02:11
9. Ringsted IF - Gymnastik 3
Score: 7.666 / Tid: 02:10

Minipiger - 7. Division - Rytme
1. Vedbæk GF 2
Score: 13.433 / Tid: 02:00
2. Lille Næstved IF 2
Score: 12.100 / Tid: 02:08
3. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 3
Score: 11.800 / Tid: 02:18
4. Gladsaxe IF 4
Score: 11.083 / Tid: 02:02
5. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 10.500 / Tid: 02:26
6. Høng GF 6
Score: 8.633 / Tid: 02:11
7. Hedehusene Gymnastik Forening 1
Score: 8.633 / Tid: 02:11
8. Haslev TT 2
Score: 6.600 / Tid: 02:20
9. Herlev Gymnastik 2
Score: 6.500 / Tid: 02:07
Minipiger - 7. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 10.200 / Tid: 02:31
2. Vedbæk GF 2
Score: 9.233 / Tid: 02:08
3. Haslev TT 2
Score: 9.216 / Tid: 02:02
4. Gladsaxe IF 4
Score: 9.016 / Tid: 02:10
5. Hedehusene Gymnastik Forening 1
Score: 8.933 / Tid: 02:01
6. Høng GF 6
Score: 8.916 / Tid: 02:55
7. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 3
Score: 8.300 / Tid: 02:04
8. Herlev Gymnastik 2
Score: 7.933 / Tid: 02:04
9. Lille Næstved IF 2
Score: 7.316 / Tid: 01:49
Minipiger - 7. Division - Trampet
1. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 9.366 / Tid: 02:40
2. Haslev TT 2
Score: 9.333 / Tid: 02:10
3. Vedbæk GF 2
Score: 9.300 / Tid: 02:22
4. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 3
Score: 8.800 / Tid: 02:33
5. Hedehusene Gymnastik Forening 1
Score: 8.400 / Tid: 02:38
6. Herlev Gymnastik 2
Score: 7.766 / Tid: 02:21
7. Høng GF 6
Score: 7.433 / Tid: 02:52
8. Lille Næstved IF 2
Score: 7.433 / Tid: 02:12
9. Gladsaxe IF 4
Score: 6.466 / Tid: 02:33

Minipiger - 8. Division - Rytme
1. Gymnastikforeningen ODK 1
Score: 12.366 / Tid: 02:16
2. Gymnastikforeningen ODK 2
Score: 10.833 / Tid: 02:14
3. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 7
Score: 10.600 / Tid: 02:42
4. Slagelse GF 7
Score: 10.433 / Tid: 02:08
5. Farum Gymnastikforening 3
Score: 9.766 / Tid: 02:07
6. GF Køge Bugt 11
Score: 8.766 / Tid: 02:14
7. Herlev Gymnastik HI 3
Score: 6.433 / Tid: 02:01
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening 3
Score: 5.466 / Tid: 02:37
Minipiger - 8. Division - Bane
1. GF Køge Bugt 11
Score: 10.183 / Tid: 02:30
2. Slagelse GF 7
Score: 9.733 / Tid: 02:26
3. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 7
Score: 8.666 / Tid: 02:14
4. Gymnastikforeningen ODK 1
Score: 8.233 / Tid: 02:09
5. Farum Gymnastikforening 3
Score: 7.500 / Tid: 01:50
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening 3
Score: 7.200 / Tid: 02:23
7. Herlev Gymnastik HI 3
Score: 5.850 / Tid: 01:49
8. Gymnastikforeningen ODK 2
Score: 5.816 / Tid: 02:07
Minipiger - 8. Division - Trampet
1. Slagelse GF 7
Score: 9.633 / Tid: 02:30
2. Farum Gymnastikforening 3
Score: 8.566 / Tid: 02:17
3. GF Køge Bugt 11
Score: 8.300 / Tid: 02:40
4. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 7
Score: 7.633 / Tid: 02:12
5. Herlev Gymnastik HI 3
Score: 7.533 / Tid: 02:09
6. Gymnastikforeningen ODK 1
Score: 7.266 / Tid: 02:11
7. Gymnastikforeningen ODK 2
Score: 5.133 / Tid: 02:05
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening 3
Score: 4.166 / Tid: 02:24

Minimix - 1. Division - Rytme
1. GHG Teamgym Herlev 8
Score: 15.850 / Tid: 02:09
2. GHG Teamgym Herlev 9
Score: 15.816 / Tid: 02:07
3. Herlev Gymnatik HI 4
Score: 7.200 / Tid: 01:57
Minimix - 1. Division - Bane
1. GHG Teamgym Herlev 8
Score: 16.533 / Tid: 02:34
2. GHG Teamgym Herlev 9
Score: 14.100 / Tid: 02:27
3. Herlev Gymnatik HI 4
Score: 7.475 / Tid: 02:11
Minimix - 1. Division - Trampet
1. GHG Teamgym Herlev 8
Score: 13.166 / Tid: 02:29
2. GHG Teamgym Herlev 9
Score: 13.166 / Tid: 02:44
3. Herlev Gymnatik HI 4
Score: 7.916 / Tid: 02:39

Minidrenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 6
Score: 16.483 / Tid: 02:04
2. GHG - Teamgym Herlev 7
Score: 15.533 / Tid: 01:59
3. GF Køge Bugt 16
Score: 14.900 / Tid: 02:01
4. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 14.316 / Tid: 02:38
5. Gladsaxe IF 17
Score: 13.500 / Tid: 02:05
6. GymHelsinge 6
Score: 13.450 / Tid: 02:05
7. Ringsted IF - Gymnatik 13
Score: 8.533 / Tid: 02:03
Minidrenge - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 7
Score: 14.966 / Tid: 02:19
2. Gadstrup Team Gym 6
Score: 14.316 / Tid: 02:37
3. GF Køge Bugt 16
Score: 14.233 / Tid: 02:38
4. GymHelsinge 6
Score: 13.133 / Tid: 02:07
5. Gladsaxe IF 17
Score: 12.116 / Tid: 02:03
6. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 11.466 / Tid: 02:28
7. Ringsted IF - Gymnatik 13
Score: 10.700 / Tid: 01:55
Minidrenge - 1. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 6
Score: 14.300 / Tid: 02:26
2. GHG - Teamgym Herlev 7
Score: 14.100 / Tid: 02:38
3. GF Køge Bugt 16
Score: 13.400 / Tid: 02:39
4. Gladsaxe IF 17
Score: 13.300 / Tid: 02:12
5. GymHelsinge 6
Score: 13.200 / Tid: 02:20
6. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 12.166 / Tid: 02:28
7. Ringsted IF - Gymnatik 13
Score: 9.266 / Tid: 02:17

Minidrenge - 2. Division - Rytme
1. Ølstykke GF 3
Score: 14.050 / Tid: 02:00
2. Gladsaxe 19
Score: 12.100 / Tid: 02:01
3. Gladsaxe 18
Score: 10.500 / Tid: 02:05
4. Eskilstrup G & IF 3
Score: 8.716 / Tid: 02:07
5. Hedehusene Gymnastik Forening 2
Score: 6.866 / Tid: 02:21
6. Ringsted IF - Gymnastik 14
Score: 4.733 / Tid: 02:02
Minidrenge - 2. Division - Bane
1. Ølstykke GF 3
Score: 14.183 / Tid: 02:03
2. Eskilstrup G & IF 3
Score: 12.133 / Tid: 02:10
3. Hedehusene Gymnastik Forening 2
Score: 11.033 / Tid: 01:57
4. Gladsaxe 18
Score: 10.333 / Tid: 01:46
5. Ringsted IF - Gymnastik 14
Score: 9.116 / Tid: 01:48
6. Gladsaxe 19
Score: 8.000 / Tid: 01:31
Minidrenge - 2. Division - Trampet
1. Ølstykke GF 3
Score: 12.100 / Tid: 02:17
2. Gladsaxe 18
Score: 11.400 / Tid: 02:10
3. Eskilstrup G & IF 3
Score: 11.250 / Tid: 02:23
4. Hedehusene Gymnastik Forening 2
Score: 11.083 / Tid: 02:14
5. Gladsaxe 19
Score: 10.066 / Tid: 02:08
6. Ringsted IF - Gymnastik 14
Score: 9.566 / Tid: 02:04

Minidrenge - 3. Division - Rytme
1. Slagelse GF 10
Score: 10.333 / Tid: 02:27
2. IF32 Glostrup Gymnastikforening 4
Score: 9.850 / Tid: 02:09
3. GF Køge Bugt 20
Score: 9.316 / Tid: 02:07
4. Taastrup GF 3
Score: 7.950 / Tid: 02:05
5. GF Præstø Fjord 1
Score: 7.650 / Tid: 02:02
6. Høng GF 1
Score: 5.266 / Tid: 02:00
7. Ølstykke GF 4
Score: 4.933 / Tid: 02:23
Minidrenge - 3. Division - Bane
1. GF Præstø Fjord 1
Score: 11.666 / Tid: 02:40
2. GF Køge Bugt 20
Score: 11.100 / Tid: 02:36
3. Slagelse GF 10
Score: 11.000 / Tid: 02:31
4. Ølstykke GF 4
Score: 9.416 / Tid: 01:47
5. Taastrup GF 3
Score: 9.066 / Tid: 02:13
6. Høng GF 1
Score: 8.200 / Tid: 02:03
7. IF32 Glostrup Gymnastikforening 4
Score: 7.700 / Tid: 02:34
Minidrenge - 3. Division - Trampet
1. GF Præstø Fjord 1
Score: 12.300 / Tid: 02:41
2. GF Køge Bugt 20
Score: 11.133 / Tid: 02:43
3. IF32 Glostrup Gymnastikforening 4
Score: 10.600 / Tid: 02:24
4. Slagelse GF 10
Score: 10.066 / Tid: 02:38
5. Taastrup GF 3
Score: 9.333 / Tid: 02:05
6. Høng GF 1
Score: 8.700 / Tid: 02:27
7. Ølstykke GF 4
Score: 8.100 / Tid: 02:09

Juniorpiger - 1. Division - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trmpolin 1
Score: 22.050 / Tid: 03:13
2. Herlufsholm GF 1
Score: 20.800 / Tid: 02:41
3. Nivå GF 1
Score: 20.350 / Tid: 02:31
4. Herlufsholm GF 2
Score: 18.650 / Tid: 02:40
5. Greve Gymnastik og Trmpolin 6
Score: 18.500 / Tid: 02:40
6. GymHelsinge 4
Score: 18.350 / Tid: 02:31
7. Gladsaxe IF 10
Score: 18.250 / Tid: 02:52
8. Ølstykke GF 5
Score: 16.375 / Tid: 02:42
Juniorpiger - 1. Division - Bane
1. Nivå GF 1
Score: 14.833 / Tid: 02:36
2. Greve Gymnastik og Trmpolin 1
Score: 13.766 / Tid: 02:43
3. Ølstykke GF 5
Score: 13.191 / Tid: 02:35
4. Herlufsholm GF 1
Score: 12.933 / Tid: 02:28
5. Greve Gymnastik og Trmpolin 6
Score: 12.866 / Tid: 02:37
6. GymHelsinge 4
Score: 12.800 / Tid: 02:30
7. Gladsaxe IF 10
Score: 12.233 / Tid: 02:39
8. Herlufsholm GF 2
Score: 12.000 / Tid: 02:31
Juniorpiger - 1. Division - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trmpolin 1
Score: 14.666 / Tid: 02:39
2. Herlufsholm GF 1
Score: 13.766 / Tid: 02:24
3. Gladsaxe IF 10
Score: 12.866 / Tid: 02:47
4. Nivå GF 1
Score: 12.033 / Tid: 02:38
5. Greve Gymnastik og Trmpolin 6
Score: 11.233 / Tid: 02:35
6. Herlufsholm GF 2
Score: 11.033 / Tid: 02:24
7. Ølstykke GF 5
Score: 10.166 / Tid: 02:45
8. GymHelsinge 4
Score: 9.166 / Tid: 02:29

Juniorpiger - 2. Division - Rytme
1. Slagelse GF 8
Score: 18.633 / Tid: 02:55
2. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 18.100 / Tid: 02:50
3. Herlufsholm GF 3
Score: 16.333 / Tid: 02:41
4. Gladsaxe IF 11
Score: 16.300 / Tid: 02:51
5. Hvidovre Gymnastik 3
Score: 15.866 / Tid: 02:39
6. Ringsted IF - Gymnastik 11
Score: 15.833 / Tid: 02:37
7. GF Køge Bugt 19
Score: 15.100 / Tid: 02:34
8. GHG - Teamgym Herlev 10
Score: 13.550 / Tid: 02:38
Juniorpiger - 2. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 10
Score: 13.550 / Tid: 02:30
2. Ringsted IF - Gymnastik 11
Score: 13.200 / Tid: 02:32
3. Herlufsholm GF 3
Score: 11.950 / Tid: 02:13
4. Gladsaxe IF 11
Score: 10.850 / Tid: 02:22
5. Hvidovre Gymnastik 3
Score: 10.300 / Tid: 02:46
6. GF Køge Bugt 19
Score: 8.800 / Tid: 02:32
7. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 7.650 / Tid: 02:53
8. Slagelse GF 8
Score: 7.600 / Tid: 02:40
Juniorpiger - 2. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik 11
Score: 10.400 / Tid: 02:32
2. GHG - Teamgym Herlev 10
Score: 10.066 / Tid: 02:31
3. Hvidovre Gymnastik 3
Score: 9.500 / Tid: 02:36
4. Slagelse GF 8
Score: 9.466 / Tid: 02:29
5. Gladsaxe IF 11
Score: 9.100 / Tid: 02:37
6. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 8.966 / Tid: 02:31
7. GF Køge Bugt 19
Score: 8.533 / Tid: 02:36
8. Herlufsholm GF 3
Score: ? / Tid: 02:33

Juniorpiger - 3. Division - Rytme
1. Taastrup GF 12
Score: 16.566 / Tid: 02:47
2. GymHelsinge 5
Score: 15.666 / Tid: 02:38
3. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 6
Score: 15.533 / Tid: 02:38
4. Ølstykke GF 6
Score: 15.520 / Tid: 02:40
5. Ringsted IF - Gymnastik 12
Score: 13.600 / Tid: 02:36
6. TeamGym Vintersbølle-Eskilstrup 2
Score: 13.233 / Tid: 02:44
7. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 13.233 / Tid: 02:51
8. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 13.000 / Tid: 02:16
Juniorpiger - 3. Division - Bane
1. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 12.300 / Tid: 02:21
2. Ølstykke GF 6
Score: 11.400 / Tid: 02:33
3. GymHelsinge 5
Score: 11.100 / Tid: 02:26
4. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 6
Score: 10.950 / Tid: 02:32
5. Taastrup GF 12
Score: 10.450 / Tid: 02:33
6. Ringsted IF - Gymnastik 12
Score: 10.300 / Tid: 02:31
7. TeamGym Vintersbølle-Eskilstrup 2
Score: 9.000 / Tid: 02:28
8. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 7.950 / Tid: 02:34
Juniorpiger - 3. Division - Trampet
1. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 10.833 / Tid: 02:23
2. Ølstykke GF 6
Score: 10.366 / Tid: 02:31
3. Taastrup GF 12
Score: 10.033 / Tid: 02:02
4. Ringsted IF - Gymnastik 12
Score: 9.333 / Tid: 02:20
5. Rødovre og Omegs Gymnastikforening 6
Score: 9.066 / Tid: 02:45
6. GymHelsinge 5
Score: 8.800 / Tid: 02:16
7. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 8.733 / Tid: 02:24
8. TeamGym Vintersbølle-Eskilstrup 2
Score: 7.900 / Tid: 02:25

Juniorpiger - 4. Division - Rytme
1. Nivå GF 2
Score: 17.600 / Tid: 02:31
2. Himmelev-Veddelev GF 1 (Mangler)
Score: 17.200 / Tid: 00:00
3. Vedbæk GF 3
Score: 15.500 / Tid: 02:36
4. Farum Gymnastikforening 5
Score: 14.350 / Tid: 02:45
5. Slagelse GF 9
Score: 13.800 / Tid: 02:56
6. Sengeløse Gymnastik Forening 1
Score: 13.800 / Tid: 02:43
7. Taastrup GF 14
Score: 13.150 / Tid: 02:41
8. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 12.210 / Tid: 02:45
Juniorpiger - 4. Division - Bane
1. Himmelev-Veddelev GF 1
Score: 12.733 / Tid: 02:38
2. Nivå GF 2 (Kort)
Score: 12.433 / Tid: 00:52
3. Slagelse GF 9
Score: 10.000 / Tid: 02:31
4. Vedbæk GF 3
Score: 9.666 / Tid: 02:30
5. Sengeløse Gymnastik Forening 1
Score: 8.600 / Tid: 02:08
6. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 8.333 / Tid: 02:41
7. Taastrup GF 14
Score: 8.033 / Tid: 02:05
8. Farum Gymnastikforening 5
Score: 7.000 / Tid: 02:32
Juniorpiger - 4. Division - Trampet
1. Himmelev-Veddelev GF 1
Score: 10.600 / Tid: 02:26
2. Nivå GF 2
Score: 9.566 / Tid: 02:34
3. Farum Gymnastikforening 5
Score: 9.000 / Tid: 02:29
4. Slagelse GF 9
Score: 8.733 / Tid: 02:31
5. Vedbæk GF 3
Score: 8.466 / Tid: 02:25
6. Sengeløse Gymnastik Forening 1
Score: 8.400 / Tid: 02:27
7. Taastrup GF 14
Score: 7.033 / Tid: 01:59
8. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 6.266 / Tid: 02:40

Juniorpiger - 5. Division - Rytme
1. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 8
Score: 16.100 / Tid: 02:39
2. Helsingør GF 5
Score: 14.750 / Tid: 02:34
3. GHG - Teamgym Herlev 11 (Mangler)
Score: 13.700 / Tid: 00:00
4. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening 3
Score: 12.650 / Tid: 02:35
5. Nivå GF 3
Score: 12.400 / Tid: 02:37
6. Høng GF 4
Score: 12.200 / Tid: 02:41
7. Teamgym Vintersbølle-Eskilstrup 4
Score: 11.800 / Tid: 02:50
8. Herlev Gymnastik HI 5
Score: 11.650 / Tid: 02:44
9. GF Præstø Fjord 3
Score: 10.600 / Tid: 02:29
Juniorpiger - 5. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 11
Score: 11.900 / Tid: 02:34
2. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 8
Score: 11.733 / Tid: 02:35
3. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening 3
Score: 11.566 / Tid: 02:15
4. Helsingør GF 5
Score: 10.400 / Tid: 02:22
5. Høng GF 4
Score: 9.966 / Tid: 02:29
6. GF Præstø Fjord 3
Score: 8.733 / Tid: 02:07
7. Nivå GF 3
Score: 7.800 / Tid: 01:50
8. Herlev Gymnastik HI 5
Score: 7.733 / Tid: 02:05
9. Teamgym Vintersbølle-Eskilstrup 4
Score: 7.300 / Tid: 02:37
Juniorpiger - 5. Division - Trampet
1. Jyllinge Gundsømagle Idrætsforening 3
Score: 9.766 / Tid: 02:08
2. Albertslund Idrætsforening Gymnastik 8
Score: 9.133 / Tid: 02:37
3. Helsingør GF 5
Score: 8.466 / Tid: 02:26
4. GHG - Teamgym Herlev 11
Score: 8.466 / Tid: 02:30
5. Nivå GF 3
Score: 8.100 / Tid: 02:18
6. Høng GF 4
Score: 8.000 / Tid: 02:18
7. Teamgym Vintersbølle-Eskilstrup 4
Score: 7.433 / Tid: 02:26
8. GF Præstø Fjord 3
Score: 7.433 / Tid: 02:06
9. Herlev Gymnastik HI 5
Score: 5.100 / Tid: 02:31

Juniormix - 1. Division - Rytme
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 8
Score: 15.850 / Tid: 02:31
2. Taastrup GF 2
Score: 13.250 / Tid: 03:05
3. Hedehusene Gymnastik Forening 4
Score: 12.350 / Tid: 02:46
4. Hedehusene Gymnastik Forening 5
Score: 10.950 / Tid: 02:47
Juniormix - 1. Division - Bane
1. Taastrup GF 2
Score: 12.333 / Tid: 02:23
2. Hedehusene Gymnastik Forening 4
Score: 10.200 / Tid: 02:05
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 8
Score: 8.750 / Tid: 02:27
4. Hedehusene Gymnastik Forening 5
Score: 7.600 / Tid: 01:49
Juniormix - 1. Division - Trampet
1. Hedehusene Gymnastik Forening 4
Score: 10.533 / Tid: 02:01
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 8
Score: 9.900 / Tid: 02:47
3. Hedehusene Gymnastik Forening 5
Score: 9.000 / Tid: 02:15
4. Taastrup GF 2
Score: 8.133 / Tid: 02:27

Juniordrenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 8
Score: 19.800 / Tid: 02:57
2. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 17.800 / Tid: 02:38
3. GF Køge Bugt 17
Score: 16.650 / Tid: 02:36
4. Gladsaxe IF 20
Score: 16.400 / Tid: 02:37
5. Taastrup GF 1
Score: 16.050 / Tid: 02:26
6. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 15.450 / Tid: 02:38
7. Greve Gymnastik og Trampolin 3
Score: 15.300 / Tid: 02:33
8. Slagelse GF 11
Score: 13.150 / Tid: 02:29
Juniordrenge - 1. Division - Bane
1. Gadstrup Team Gym 8
Score: 12.800 / Tid: 02:33
2. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 12.733 / Tid: 02:35
3. Slagelse GF 11
Score: 12.450 / Tid: 02:25
4. Greve Gymnastik og Trampolin 3 (Mangler)
Score: 12.333 / Tid: 00:00
5. Gladsaxe IF 20
Score: 12.083 / Tid: 02:13
6. GF Køge Bugt 17
Score: 12.066 / Tid: 02:34
7. Ringsted IF - Gymnastik 8 (Mangler)
Score: 10.833 / Tid: 00:00
8. Taastrup GF 1
Score: 8.233 / Tid: 02:37
Juniordrenge - 1. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 8
Score: 15.300 / Tid: 02:36
2. GF Køge Bugt 17
Score: 14.633 / Tid: 02:32
3. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 12.500 / Tid: 02:32
4. Gladsaxe IF 20
Score: 11.100 / Tid: 02:30
5. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 9.600 / Tid: 02:18
6. Taastrup GF 1
Score: 9.200 / Tid: 02:21
7. Greve Gymnastik og Trampolin 3
Score: 8.700 / Tid: 02:27
8. Slagelse GF 11
Score: 8.366 / Tid: 02:33

Juniordrenge - 2. Division - Rytme
1. GymHelsinge 3
Score: 14.666 / Tid: 02:32
2. Gadstrup Team Gym 10
Score: 13.633 / Tid: 02:56
3. Farum Gymnastikforening 4
Score: 11.216 / Tid: 02:52
4. GF Præstø Fjord 2
Score: 10.766 / Tid: 02:32
5. IF32 Glostrup Gymnastikforening 1
Score: 10.466 / Tid: 02:30
6. GF Køge Bugt 18
Score: 9.916 / Tid: 02:33
Juniordrenge - 2. Division - Bane
1. GF Køge Bugt 18
Score: 11.000 / Tid: 02:44
2. GF Præstø Fjord 2
Score: 10.450 / Tid: 02:38
3. Gadstrup Team Gym 10
Score: 8.650 / Tid: 02:21
4. Farum Gymnastikforening 4
Score: 8.550 / Tid: 02:22
5. GymHelsinge 3
Score: 8.050 / Tid: 02:13
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening 1
Score: 7.600 / Tid: 02:35
Juniordrenge - 2. Division - Trampet
1. GymHelsinge 3
Score: 12.933 / Tid: 02:28
2. GF Præstø Fjord 2
Score: 11.666 / Tid: 02:40
3. GF Køge Bugt 18
Score: 9.200 / Tid: 02:30
4. Gadstrup Team Gym 10
Score: 9.166 / Tid: 02:37
5. Farum Gymnastikforening 4
Score: 8.666 / Tid: 02:14
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening 1
Score: 8.200 / Tid: 02:45

Seniordamer - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 11
Score: 21.000 / Tid: 02:56
2. Greve Gymnastik og Trampolin 13
Score: 20.000 / Tid: 03:10
3. Gladsaxe IF 8
Score: 19.700 / Tid: 03:01
4. GymHelsinge 2
Score: 17.350 / Tid: 02:55
5. Gadstrup Team Gym 12
Score: 16.300 / Tid: 02:55
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 9
Score: 14.100 / Tid: 02:57
Seniordamer - 1. Division - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 13
Score: 16.700 / Tid: 02:36
2. Gladsaxe IF 8
Score: 15.866 / Tid: 02:34
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 9
Score: 13.533 / Tid: 02:45
4. Gadstrup Team Gym 11
Score: 12.933 / Tid: 02:35
5. GymHelsinge 2
Score: 12.466 / Tid: 02:13
6. Gadstrup Team Gym 12
Score: 11.616 / Tid: 02:37
Seniordamer - 1. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 11
Score: 16.933 / Tid: 02:39
2. Gladsaxe IF 8
Score: 16.066 / Tid: 02:41
3. Greve Gymnastik og Trampolin 13
Score: 15.700 / Tid: 02:42
4. GymHelsinge 2
Score: 11.416 / Tid: 02:25
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 9
Score: 11.366 / Tid: 02:36
6. Gadstrup Team Gym 12
Score: 11.133 / Tid: 02:37

Seniormix - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 5
Score: 17.050 / Tid: 02:56
2. GymHelsinge 1
Score: 16.650 / Tid: 02:56
3. Taastrup GF 11
Score: 14.050 / Tid: 03:08
4. Eskilstrup G & IF 4
Score: 13.800 / Tid: 02:49
Seniormix - 1. Division - Bane
1. Gadstrup Team Gym 5
Score: 15.500 / Tid: 02:42
2. Eskilstrup G & IF 4
Score: 15.100 / Tid: 02:31
3. GymHelsinge 1
Score: 13.066 / Tid: 02:30
4. Taastrup GF 11
Score: 12.700 / Tid: 02:02
Seniormix - 1. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 5
Score: 16.166 / Tid: 02:36
2. Eskilstrup G & IF 4
Score: 13.933 / Tid: 02:43
3. GymHelsinge 1
Score: 12.866 / Tid: 02:35
4. Taastrup GF 11
Score: 12.266 / Tid: 02:11

Seniorherrer - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 9
Score: 20.600 / Tid: 02:59
2. Gladsaxe IF 12
Score: 20.100 / Tid: 03:07
3. Gladsaxe IF 13
Score: 15.550 / Tid: 02:55
Seniorherrer - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF 12
Score: 19.400 / Tid: 02:47
2. Gladsaxe IF 13
Score: 15.683 / Tid: 02:45
3. Gadstrup Team Gym 9
Score: 14.900 / Tid: 02:45
Seniorherrer - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF 12
Score: 21.000 / Tid: 02:40
2. Gadstrup Team Gym 9
Score: 17.366 / Tid: 02:33
3. Gladsaxe IF 13
Score: 16.000 / Tid: 02:22

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline