Rytmisk Sports Gymnastik 2015 - Princess Cup


Mini Princesser
1. Maren Paulsen (Taastrup IK)
Tid: 01:35
2. Maria Esbech (Ølstykke GF)
Tid: 01:34
3. Maja Bay (Taastrup IK)
Tid: 01:39
4. Laura Vig (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:29
5. Frederikke Elkjær (Taastrup IK)
Tid: 01:33
6. Rebecca Oder (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:39
7. Ida Kvist (Skjold Gymnastik Birkerød)
Score: / Tid: 01:26
8. Maria Grossner (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:35
9. Andrea Olsen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Score: / Tid: 01:19
10. Alma Pedersen (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:22
11. Lise Bacher (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:34
Mini Princesser - Tøndebånd
1. Lucca Schmidt (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:23
2. Vigga Kortzau (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: / Tid: 01:37
3. Maren Paulsen (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:35
4. Maria Esbech (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:36
5. Maja Bay (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:36
6. Laura Vig (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: / Tid: 01:31
7. Frederikke Elkjær (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:37
8. Rebecca Oder (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:35
Mini Princesser - Bold
1. Alma Pedersen (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:35
2. Marina Meinertz (Skjold Gymnastik Birkerød)
Score: / Tid: 01:28
3. Lise Bacher (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:32

Rekrut Princesser
1. Columbine M. Hale (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: / Tid: 01:29
2. Victoria Kirsmejer (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:34
3. Lisa Jensen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Score: / Tid: 01:38
4. Alberte Johnbech (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:31
5. Michelle Fronteau (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:34
6. Emilie Elgaard (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:27
7. Frida Eskildsen (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:32
8. Nanna Lund Larsen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Score: / Tid: 01:35
9. Trine Rydiander (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:32
10. Anne Gejl (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:35
11. Laura Hammerstad (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:35
12. Freya Thorn Ottzen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: / Tid: 01:31
13. Asta Jarni (Ølstykke GF)
Score: / Tid: 01:36
14. Josefie Elgaard (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:35
15. Jofine Steinhoff (Taastrup IK)
Score: / Tid: 01:31
16. Ida Bagge (Hjerting IF)
Score: / Tid: 01:28
17. Clara Ryberg (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: / Tid: 01:30
18. Isabella Schultz (Ballerup GF)
Score: / Tid: 01:34
19. Benedicte Gammelgaard (Skjold Gymnastik Birkerød)
Score: / Tid: 01:38
20. Agnes Tuxen (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: / Tid: 01:34
21. Maja Chrøis (Sorø GF)
Score: / Tid: 01:24
22. Salma Vittrup (Gymnastikforeningen Øbro)
Score: / Tid: 01:27
23. Anja Kondratovic (Sorø GF)
Score: / Tid: 01:27
Rekrut Princesser - Tov
1. Columbine M. Hale (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:31
2. Victoria Kirsmejer (Taastrup IK)
Tid: 01:39
Rekrut Princesser - Tøndebånd
1. Amalie Boysen (Ballerup GF)
Tid: 01:37
2. Laurine Thygesen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:34
3. Lisa Jensen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:38
4. Alberte Johnbech (Ølstykke GF)
Tid: 01:33
5. Michelle Fronteau (Hjerting IF)
Tid: 01:37

Rekrut Princesser - Bold
1. Emilie Elgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:29
2. Frida Eskildsen (Ølstykke GF)
Tid: 01:39
3. Nanna Lund Larsen (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:41
4. Trine Rydiander (Taastrup IK)
Tid: 01:36
5. Anne Gejl (Hjerting IF)
Tid: 01:38
Rekrut Princesser - Køller
1. Laura Hammerstad (Ølstykke GF)
Tid: 01:38
2. Freya Thorn Ottzen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:29
3. Asta Jarni (Ølstykke GF)
Tid: 01:34
4. Josefie Elgaard (Hjerting IF)
Tid: 01:32
5. Jofine Steinhoff (Taastrup IK)
Tid: 01:34
6. Ida Bagge (Hjerting IF)
Tid: 01:36
7. Clara Ryberg (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:33
8. Isabella Schultz (Ballerup GF)
Tid: 01:35
9. Benedicte Gammelgaard (Skjold Gymnastik Birkerød)
Tid: 01:40
Rekrut Princesser - Vimpel
1. Agnes Tuxen (Gymnastikforeningen Øbro)
Tid: 01:30

Opvisning
1. Gymnastikforeningen Øbro
Score: / Tid: 02:26

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline