Grand Prix-Rytme 2014 - DM 2014 Tweens, Junior og Senior 3


Tweens - 2. Division - Serie 1
1. Sorø Gymnastik Forening (Team Lutka)
Score: 8.33 / Tid: 03:23
2. Grindsted G & IF (Team Narnia)
Score: 6.50 / Tid: 04:03
3. GymHelsinge (Team Isis)
Score: 5.53 / Tid: 03:45
4. Ebberup IF (Team Daisy)
Score: 4.50 / Tid: 03:45
5. Randers GF (Team Aura)
Score: 3.57 / Tid: 03:47
6. Randers GF (Team Liva)
Score: 2.15 / Tid: 03:31
Tweens - 1. Division - Serie 1
1. Espergærde IF (Team Zelda)
Score: 13.33 / Tid: 03:30
2. Farum Gymnastikforening (Team Rosa)
Score: 9.52 / Tid: 03:25
3. Hillerød G & IF (Team Atria)
Score: 8.30 / Tid: 03:32
4. Idrætsforeningen SOR (SOR Pinea)
Score: 7.30 / Tid: 03:09
5. Hjerting IF (Team Ticko)
Score: 7.12 / Tid: 03:19
6. DHG Gymnastik (Team Kora)
Score: 5.88 / Tid: 03:37
7. Idrætsforeningen SOR (SOR Sirius)
Score: 5.40 / Tid: 03:14
Junior - 1. Division - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Luna)
Score: 13.15 / Tid: 03:27
2. Spangsbjerg IF (Team Melica)
Score: 10.40 / Tid: 03:16
3. GF Køge Bugt (Team Young)
Score: 9.75 / Tid: 04:11
4. DHG Gymnastik (Team Thia)
Score: 9.30 / Tid: 03:37
5. GF Køge Bugt (Team Aspira)
Score: 7.20 / Tid: 03:11
6. Silkeborg GF (SG Junior)
Score: 7.10 / Tid: 03:28

Junior - 1. Division - Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Luna)
Score: 11.10 / Tid: 03:15
2. GF Køge Bugt (Team Young)
Score: 8.85 / Tid: 03:10
3. DHG Gymnastik (Team Thia)
Score: 7.70 / Tid: 03:20
4. Spangsbjerg IF (Team Melica)
Score: 7.40 / Tid: 03:02
5. GF Køge Bugt (Team Aspira)
Score: 6.75 / Tid: 02:54
6. Silkeborg GF (SG Junior)
Score: 4.65 / Tid: 03.03
Senior 3 - 2. Division - Serie 1
1. Ollerup GF (Ollerup 1)
Score: 7.25 / Tid: 04:40
2. Silkeborg GF (SG Senior)
Score: 6.70 / Tid: 03:13
3. Ollerup GF (Ollerup 2)
Score: 6.00 / Tid: 03:22
4. Sorø GF (Almandia Zeia)
Score: 5.85 / Tid: 03:21
5. Alderslyst (Alderslyst Senior)
Score: 5.50 / Tid: 03:25
6. GF Øbro (Team Lume)
Score: 4.85 / Tid: 03:21
7. Ebberup IF (Team Elvira)
Score: 3.80 / Tid: 03:41
8. Randers GF (Rgf Grand Prix)
Score: 3.50 / Tid: 03:05
Senior 3 - 1. Division - Serie 1
1. IF Føroyar (Team Nordik)
Score: 13.80 / Tid: 03:46
2. Espergærde IF (Team Lyra)
Score: 13.10 / Tid: 03:11
3. GF Øbro (Team Auga)
Score: 10.75 / Tid: 03:26
4. Sorø GF (Team Lumina)
Score: 10.65 / Tid: 03:35
5. IF SOR (Team Euforia)
Score: 10.60 / Tid: 03:54
6. Hjerting IF (Team Smilla)
Score: 8.80 / Tid: 03:12
7. IF SOR (Team Lutera)
Score: 7.95 / Tid: 03:16
8. Hillerød G & IF (Team Lyra)
Score: 7.95 / Tid: 03:18

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline