TeamGym 2014 - SM 2014


Micro Piger - 1. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev 7
Score: 15.933 / Tid: 01:47
2. GymHelsinge 6
Score: 14.766 / Tid: 02:05
3. Slagelse GF 6
Score: 14.066 / Tid: 01:54
4. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 14.000 / Tid: 01:46
5. IF32 Glostrup Gymnastikforening 1
Score: 13.166 / Tid: 02:13
6. Gladsaxe IF 8
Score: 12.000 / Tid: 01:38
7. Nivå GF 5
Score: 10.800 / Tid: 01:37
Micro Piger - 1. Division - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 13.266 / Tid: 02:17
2. GymHelsinge 6
Score: 13.100 / Tid: 02:12
3. GHG - Teamgym Herlev 7
Score: 12.166 / Tid: 02:20
4. Slagelse GF 6
Score: 11.533 / Tid: 02:19
5. Gladsaxe IF 8
Score: 10.500 / Tid: 01:58
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening 1
Score: 9.833 / Tid: 01:44
7. Nivå GF 5
Score: 8.433 / Tid: 02:05
Micro Piger - 1. Division - Trampet
1. GymHelsinge 6
Score: 10.700 / Tid: 02:20
2. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 10.400 / Tid: 02:11
3. GHG - Teamgym Herlev 7
Score: 9.750 / Tid: 02:25
4. Slagelse GF 6
Score: 8.950 / Tid: 02:26
5. Nivå GF 5
Score: 8.850 / Tid: 02:06
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening 1
Score: 8.800 / Tid: 01:49
7. Gladsaxe IF 8
Score: 8.300 / Tid: 02:19

Micro Piger - 2. Division - Rytme
1. Hvidovre Gymnastik 7
Score: 12.033 / Tid: 01:53
2. Gladsaxe IF 9
Score: 11.166 / Tid: 01:35
3. Slagelse GF 7
Score: 10.966 / Tid: 02:01
4. Høng GF 5
Score: 10.133 / Tid: 01:40
5. Gadstrup Team Gym 13
Score: 9.066 / Tid: 01:35
6. Nivå GF 6
Score: 9.000 / Tid: 01:36
7. GF Bøgestrømmen 2
Score: 8.733 / Tid: 01:38
8. Ølstykke GF 3
Score: 8.466 / Tid: 01:34
9. Haslev TT 4
Score: 8.300 / Tid: 01:40
Micro Piger - 2. Division - Bane
1. Gladsaxe IF 9
Score: 9.966 / Tid: 02:05
2. Haslev TT 4
Score: 9.133 / Tid: 02:04
3. Slagelse GF 7
Score: 8.833 / Tid: 02:18
4. Gadstrup Team Gym 13
Score: 8.683 / Tid: 02:06
5. GF Bøgestrømmen 2
Score: 8.366 / Tid: 02:00
6. Nivå GF 6
Score: 7.900 / Tid: 01:56
7. Høng GF 5
Score: 7.066 / Tid: 02:19
8. Ølstykke GF 3
Score: 6.533 / Tid: 01:44
9. Hvidovre Gymnastik 7
Score: 6.166 / Tid: 01:56
Micro Piger - 2. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF 9
Score: 8.400 / Tid: 01:56
2. Haslev TT 4
Score: 8.300 / Tid: 02:07
3. Slagelse GF 7
Score: 7.933 / Tid: 01:58
4. Gadstrup Team Gym 13
Score: 7.583 / Tid: 02:07
5. GF Bøgestrømmen 2
Score: 6.266 / Tid: 02:13
6. Høng GF 5
Score: 5.900 / Tid: 01:55
7. Hvidovre Gymnastik 7
Score: 5.816 / Tid: 01:59
8. Ølstykke GF 3
Score: 5.083 / Tid: 01:24
9. Nivå GF 6
Score: 4.433 / Tid: 01:59

Micro Piger - 3. Division - Rytme
1. GF Køge Bugt 12
Score: 12.266 / Tid: 01:40
2. Vedbæk GF 4
Score: 12.133 / Tid: 01:53
3. Lille Næstved IF 8
Score: 10.633 / Tid: 01:45
4. Helsingør GF 3
Score: 10.300 / Tid: 01:32
5. GF Køge Bugt 13
Score: 9.766 / Tid: 01:35
6. GymHelsinge 11
Score: 9.266 / Tid: 01:39
7. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 4
Score: 9.133 / Tid: 01:37
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 6
Score: 8.533 / Tid: 02:21
9. Farum Gymnastikforening 4
Score: 8.366 / Tid: 01:49
Micro Piger - 3. Division - Bane
1. GF Køge Bugt 12
Score: 10.200 / Tid: 02:12
2. GymHelsinge 11
Score: 9.233 / Tid: 01:53
3. Helsingør GF 3
Score: 9.033 / Tid: 01:43
4. GF Køge Bugt 13
Score: 8.466 / Tid: 02:04
5. Vedbæk GF 4
Score: 8.033 / Tid: 02:11
6. Lille Næstved IF 8
Score: 7.900 / Tid: 01:58
7. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 4
Score: 7.433 / Tid: 01:53
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 6
Score: 6.266 / Tid: 01:53
9. Farum Gymnastikforening 4
Score: 5.866 / Tid: 01:37
Micro Piger - 3. Division - Trampet
1. Helsingør GF 3
Score: 8.300 / Tid: 01:53
2. GF Køge Bugt 12
Score: 7.783 / Tid: 02:24
3. GymHelsinge 11
Score: 6.500 / Tid: 01:59
4. Vedbæk GF 4
Score: 6.366 / Tid: 02:17
5. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 4
Score: 6.200 / Tid: 02:07
6. GF Køge Bugt 13
Score: 6.033 / Tid: 02:17
7. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 6
Score: 5.366 / Tid: 02:15
8. Farum Gymnastikforening 4
Score: 5.166 / Tid: 01:58
9. Lille Næstved IF 8
Score: 4.400 / Tid: 02:09

Micro Mix - 1. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev 8
Score: 14.750 / Tid: 01:37
2. TeamGym Fensmark 3
Score: 4.250 / Tid: 02:09
Micro Mix - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 8
Score: 12.100 / Tid: 02:26
2. TeamGym Fensmark 3
Score: 5.266 / Tid: 02:02
Micro Mix - 1. Division - Trampet
1. GHG - Teamgym Herlev 8
Score: 10.650 / Tid: 02:30
2. TeamGym Fensmark 3
Score: 2.800 / Tid: 02:25

Micro Drenge - 1. Division - Rytme
1. GF Køge Bugt 7
Score: 10.900 / Tid: 01:41
2. Taastrup GF 9
Score: 5.300 / Tid: 01:42
Micro Drenge - 1. Division - Bane
1. GF Køge Bugt 7
Score: 10.566 / Tid: 02:28
2. Taastrup GF 9
Score: 7.333 / Tid: 02:01
Micro Drenge - 1. Division - Trampet
1. GF Køge Bugt 7
Score: 8.650 / Tid: 02:47
2. Taastrup GF 9
Score: 4.300 / Tid: 02:14

Mini Piger - 1. Division - Rytme
1. GymHelsinge 7
Score: 19.700 / Tid: 02:20
2. Greve Gymnastik og Trampolin 9
Score: 19.550 / Tid: 02:06
3. GHG - TeamGym Herlev 1
Score: 19.250 / Tid: 02:29
4. Nivå GF 3
Score: 17.116 / Tid: 02:08
5. GymHelsinge 8
Score: 16.950 / Tid: 02:06
6. Greve Gymnastik og Trampolin 10
Score: 16.250 / Tid: 02:02
7. Slagelse GF 4
Score: 16.233 / Tid: 02:10
8. Gladsaxe IF 4
Score: 15.283 / Tid: 02:03
Mini Piger - 1. Division - Bane
1. Nivå GF 3
Score: 16.433 / Tid: 02:20
2. GymHelsinge 7
Score: 15.950 / Tid: 02:39
3. Greve Gymnastik og Trampolin 9
Score: 15.800 / Tid: 02:32
4. GHG - TeamGym Herlev 1
Score: 14.900 / Tid: 02:45
5. GymHelsinge 8
Score: 14.800 / Tid: 02:19
6. Slagelse GF 4
Score: 14.400 / Tid: 02:28
7. Greve Gymnastik og Trampolin 10
Score: 13.933 / Tid: 02:33
8. Gladsaxe IF 4
Score: 13.833 / Tid: 02:34
Mini Piger - 1. Division - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trampolin 9
Score: 14.700 / Tid: 02:33
2. GHG - TeamGym Herlev 1
Score: 13.500 / Tid: 02:42
3. GymHelsinge 7
Score: 13.433 / Tid: 01:55
4. GymHelsinge 8
Score: 13.000 / Tid: 02:29
5. Nivå GF 3
Score: 12.383 / Tid: 02:16
6. Slagelse GF 4
Score: 12.000 / Tid: 02:21
7. Greve Gymnastik og Trampolin 10
Score: 11.600 / Tid: 02:13
8. Gladsaxe IF 4
Score: 11.600 / Tid: 02:16

Mini Piger - 2. Division - Rytme
1. Ringsted IF - Gymnastik 10
Score: 15.800 / Tid: 02:09
2. Vintersbølle GF 1
Score: 15.166 / Tid: 02:05
3. Slagelse GF 5
Score: 15.116 / Tid: 02:11
4. Ølstykke GF 1
Score: 14.916 / Tid: 02:06
5. Helsingør GF 1
Score: 14.800 / Tid: 02:14
6. Jyllinge-Gundsømagle IF 1
Score: 14.766 / Tid: 02:03
7. Hvidovre Gymnastik 3
Score: 14.016 / Tid: 01:47
8. Nivå GF 4
Score: 12.566 / Tid: 02:06
9. GHG - TeamGym Herlev 2
Score: 11.283 / Tid: 02:31
Mini Piger - 2. Division - Bane
1. Ringsted IF - Gymnastik 10
Score: 13.766 / Tid: 01:55
2. Hvidovre Gymnastik 3
Score: 13.566 / Tid: 02:22
3. Ølstykke GF 1
Score: 13.366 / Tid: 02:03
4. Nivå GF 4
Score: 13.100 / Tid: 02:40
5. Vintersbølle GF 1
Score: 12.933 / Tid: 02:17
6. GHG - TeamGym Herlev 2
Score: 12.900 / Tid: 02:20
7. Helsingør GF 1
Score: 12.866 / Tid: 02:09
8. Slagelse GF 5
Score: 11.800 / Tid: 02:04
9. Jyllinge-Gundsømagle IF 1
Score: 10.833 / Tid: 02:00
Mini Piger - 2. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik 10
Score: 11.766 / Tid: 01:58
2. Helsingør GF 1
Score: 11.666 / Tid: 01:48
3. Hvidovre Gymnastik 3
Score: 11.333 / Tid: 02:22
4. Vintersbølle GF 1
Score: 11.133 / Tid: 02:18
5. Ølstykke GF 1
Score: 10.900 / Tid: 02:08
6. Slagelse GF 5
Score: 10.866 / Tid: 02:20
7. Nivå GF 4
Score: 10.400 / Tid: 02:17
8. Jyllinge-Gundsømagle IF 1
Score: 9.850 / Tid: 02:04
9. GHG - TeamGym Herlev 2
Score: 9.400 / Tid: 02:23

Mini Piger - 3. Division - Rytme
1. Himmelev-Veddelev GF 1
Score: 15.333 / Tid: 02:06
2. GymHelsinge 9
Score: 14.233 / Tid: 02:02
3. Ringsted IF - Gymnastik 11
Score: 13.133 / Tid: 02:01
4. Greve Gymnastik og Trampolin 11
Score: 13.083 / Tid: 02:12
5. Gladsaxe IF 5
Score: 11.616 / Tid: 02:03
6. Taastrup GF 5
Score: 11.416 / Tid: 02:07
7. Haslev TT 1
Score: 11.266 / Tid: 01:59
8. GT Bøgestrømmen 1
Score: 11.083 / Tid: 02:04
Mini Piger - 3. Division - Bane
1. Himmelev-Veddelev GF 1
Score: 14.700 / Tid: 02:38
2. Greve Gymnastik og Trampolin 11
Score: 13.600 / Tid: 02:39
3. GymHelsinge 9
Score: 13.233 / Tid: 02:16
4. Ringsted IF - Gymnastik 11
Score: 11.000 / Tid: 01:47
5. GT Bøgestrømmen 1
Score: 10.866 / Tid: 02:19
6. Gladsaxe IF 5
Score: 10.700 / Tid: 02:10
7. Taastrup GF 5
Score: 10.400 / Tid: 02:16
8. Haslev TT 1
Score: 10.333 / Tid: 02:06
Mini Piger - 3. Division - Trampet
1. Himmelev-Veddelev GF 1
Score: 12.466 / Tid: 02:38
2. Greve Gymnastik og Trampolin 11
Score: 12.300 / Tid: 02:12
3. GymHelsinge 9
Score: 12.000 / Tid: 02:14
4. Gladsaxe IF 5
Score: 11.200 / Tid: 02:06
5. Ringsted IF - Gymnastik 11
Score: 10.700 / Tid: 01:41
6. Haslev TT 1
Score: 10.633 / Tid: 01:56
7. GT Bøgestrømmen 1
Score: 10.266 / Tid: 02:15
8. Taastrup GF 5
Score: 9.433 / Tid: 02:13

Mini Piger - 4. Division - Rytme
1. Vedbæk GF 1
Score: 13.766 / Tid: 02:17
2. GF Storebælt 1
Score: 13.116 / Tid: 02:20
3. Herlufsholm GF 5
Score: 12.966 / Tid: 02:01
4. Gadstrup Team Gym 7
Score: 12.033 / Tid: 02:05
5. GF Køge Bugt 1
Score: 11.383 / Tid: 02:01
6. Høng GF 1
Score: 11.283 / Tid: 01:58
7. Ølstykke GF 2
Score: 11.050 / Tid: 02:02
8. Haslev TT 2
Score: 8.416 / Tid: 02:01
Mini Piger - 4. Division - Bane
1. Herlufsholm GF 5
Score: 12.533 / Tid: 02:29
2. Vedbæk GF 1
Score: 11.966 / Tid: 02:39
3. GF Køge Bugt 1
Score: 11.700 / Tid: 02:26
4. Gadstrup Team Gym 7
Score: 11.700 / Tid: 02:29
5. GF Storebælt 1
Score: 10.700 / Tid: 01:48
6. Haslev TT 2
Score: 10.200 / Tid: 01:53
7. Ølstykke GF 2
Score: 10.133 / Tid: 01:58
8. Høng GF 1
Score: 9.666 / Tid: 02:14
Mini Piger - 4. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF 5
Score: 10.800 / Tid: 01:46
2. GF Køge Bugt 1
Score: 10.700 / Tid: 02:04
3. Høng GF 1
Score: 10.400 / Tid: 02:18
4. Ølstykke GF 2
Score: 9.933 / Tid: 02:22
5. GF Storebælt 1
Score: 9.933 / Tid: 01:50
6. Vedbæk GF 1
Score: 9.766 / Tid: 02:40
7. Gadstrup Team Gym 7
Score: 9.433 / Tid: 02:32
8. Haslev TT 2
Score: 8.500 / Tid: 01:57

Mini Piger - 5. Division - Rytme
1. IF32 Glostrup Gymnastikforening 2
Score: 12.900 / Tid: 02:18
2. Himmelev-Veddelev GF 2
Score: 12.816 / Tid: 02:09
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 12.683 / Tid: 02:21
4. Vintersbølle GF 2
Score: 12.566 / Tid: 02:01
5. Ringsted IF - Gymnastik 12
Score: 11.783 / Tid: 02:01
6. Gladsaxe IF 6
Score: 11.433 / Tid: 02:09
7. Gadstrup Team Gym 8
Score: 11.283 / Tid: 02:20
8. GHG - TeamGym Herlev 3
Score: 10.533 / Tid: 02:10
9. Herlufsholm GF 6
Score: 9.833 / Tid: 02:03
Mini Piger - 5. Division - Bane
1. Himmelev-Veddelev GF 2
Score: 11.666 / Tid: 02:38
2. IF32 Glostrup Gymnastikforening 2
Score: 11.133 / Tid: 01:59
3. Herlufsholm GF 6
Score: 10.966 / Tid: 02:01
4. Gladsaxe IF 6
Score: 10.633 / Tid: 01:47
5. Vintersbølle GF 2
Score: 10.533 / Tid: 02:21
6. Gadstrup Team Gym 8
Score: 10.133 / Tid: 01:52
7. Ringsted IF - Gymnastik 12
Score: 9.666 / Tid: 01:24
8. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 9.566 / Tid: 01:53
9. GHG - TeamGym Herlev 3
Score: 8.266 / Tid: 02:06
Mini Piger - 5. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF 6
Score: 11.133 / Tid: 02:12
2. Vintersbølle GF 2
Score: 11.066 / Tid: 02:20
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 10.333 / Tid: 02:04
4. Gladsaxe IF 6
Score: 10.333 / Tid: 01:57
5. Himmelev-Veddelev GF 2
Score: 10.000 / Tid: 02:32
6. Ringsted IF - Gymnastik 12
Score: 9.833 / Tid: 01:45
7. Gadstrup Team Gym 8
Score: 9.700 / Tid: 02:29
8. IF32 Glostrup Gymnastikforening 2
Score: 9.366 / Tid: 02:03
9. GHG - TeamGym Herlev 3
Score: 9.233 / Tid: 02:29

Mini Piger - 6. Division - Rytme
1. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 5
Score: 14.633 / Tid: 02:23
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 1
Score: 12.733 / Tid: 02:35
3. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 6
Score: 12.716 / Tid: 02:26
4. Eskilstrup G & IF 1
Score: 12.033 / Tid: 02:08
5. Lille Næstved IF 9
Score: 11.233 / Tid: 02:03
6. Herlufsholm GF 7
Score: 10.033 / Tid: 02:09
7. GF Køge Bugt 2
Score: 10.033 / Tid: 01:46
8. Gladsaxe IF 7
Score: 10.016 / Tid: 02:04
9. Lille Næstved IF 11
Score: 8.900 / Tid: 02:04
Mini Piger - 6. Division - Bane
1. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 5
Score: 12.566 / Tid: 02:34
2. Eskilstrup G & IF 1
Score: 10.700 / Tid: 01:49
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 1
Score: 10.233 / Tid: 02:34
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 6
Score: 10.066 / Tid: 02:28
5. Gladsaxe IF 7
Score: 9.466 / Tid: 01:58
6. Herlufsholm GF 7
Score: 9.133 / Tid: 01:56
7. GF Køge Bugt 2
Score: 9.033 / Tid: 02:01
8. Lille Næstved IF 11
Score: 8.533 / Tid: 01:38
9. Lille Næstved IF 9
Score: 8.016 / Tid: 01:56
Mini Piger - 6. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 1
Score: 10.200 / Tid: 02:25
2. Eskilstrup G & IF 1
Score: 10.166 / Tid: 02:18
3. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 5
Score: 9.933 / Tid: 02:37
4. GF Køge Bugt 2
Score: 9.533 / Tid: 02:07
5. Gladsaxe IF 7
Score: 9.016 / Tid: 02:13
6. Herlufsholm GF 7
Score: 8.833 / Tid: 02:11
7. Lille Næstved IF 9
Score: 8.766 / Tid: 01:55
8. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 6
Score: 8.599 / Tid: 02:39
9. Lille Næstved IF 11
Score: 4.933 / Tid: 02:07

Mini Piger - 7. Division - Rytme
1. GymHelsinge 10
Score: 13.483 / Tid: 02:00
2. Taastrup GF 6
Score: 11.050 / Tid: 02:05
3. Høng GF 2
Score: 10.933 / Tid: 02:11
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 2
Score: 9.933 / Tid: 02:27
5. TeamGym Fensmark 2
Score: 8.466 / Tid: 02:08
6. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 8.216 / Tid: 02:06
7. HI - Gymnastik Herlev 3
Score: 7.483 / Tid: 02:11
8. GF Præstø Fjord 5
Score: 6.816 / Tid: 02:15
Mini Piger - 7. Division - Bane
1. GymHelsinge 10
Score: 11.500 / Tid: 02:09
2. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 9.750 / Tid: 01:59
3. HI - Gymnastik Herlev 3
Score: 9.700 / Tid: 02:10
4. TeamGym Fensmark 2
Score: 9.700 / Tid: 01:46
5. Høng GF 2
Score: 9.150 / Tid: 01:58
6. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 2
Score: 8.950 / Tid: 02:13
7. Taastrup GF 6
Score: 8.900 / Tid: 02:29
8. GF Præstø Fjord 5
Score: 7.150 / Tid: 01:36
Mini Piger - 7. Division - Trampet
1. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 9.400 / Tid: 02:08
2. GymHelsinge 10 (Mangler)
Score: 9.200 / Tid: 00:00
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 2
Score: 8.233 / Tid: 02:31
4. TeamGym Fensmark 2
Score: 8.066 / Tid: 01:53
5. Taastrup GF 6
Score: 7.866 / Tid: 02:25
6. HI - Gymnastik Herlev 3
Score: 7.700 / Tid: 02:19
7. GF Præstø Fjord 5
Score: 7.133 / Tid: 02:04
8. Høng GF 2
Score: 6.766 / Tid: 02:18

Mini Piger - 8. Division - Rytme
1. Hvidovre Gymnastik 4
Score: 11.083 / Tid: 02:02
2. Helsingør GF 2
Score: 10.033 / Tid: 02:09
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 4
Score: 9.933 / Tid: 02:17
4. Vintersbølle GF 3
Score: 8.393 / Tid: 01:57
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 7.766 / Tid: 02:18
6. Vedbæk GF 2
Score: 7.416 / Tid: 02:15
7. Hedehusene Gymnastik Forening 1
Score: 6.166 / Tid: 01:41
8. HI - Gymnastik Herlev 4
Score: 3.816 / Tid: 01:42
Mini Piger - 8. Division - Bane
1. Hvidovre Gymnastik 4
Score: 10.600 / Tid: 02:21
2. Vintersbølle GF 3
Score: 10.400 / Tid: 02:20
3. Helsingør GF 2
Score: 9.700 / Tid: 01:59
4. Hedehusene Gymnastik Forening 1
Score: 9.350 / Tid: 02:14
5. Vedbæk GF 2
Score: 9.350 / Tid: 02:41
6. Toreby Sundby Gymnastikforening 4
Score: 8.700 / Tid: 01:59
7. HI - Gymnastik Herlev 4
Score: 8.650 / Tid: 01:31
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 7.400 / Tid: 01:56
Mini Piger - 8. Division - Trampet
1. Toreby Sundby Gymnastikforening 4
Score: 9.500 / Tid: 02:06
2. Helsingør GF 2
Score: 9.166 / Tid: 02:03
3. Hvidovre Gymnastik 4
Score: 9.033 / Tid: 02:27
4. Hedehusene Gymnastik Forening 1
Score: 7.866 / Tid: 02:02
5. Vedbæk GF 2
Score: 6.633 / Tid: 02:40
6. HI - Gymnastik Herlev 4
Score: 6.283 / Tid: 02:02
7. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 4.933 / Tid: 02:02
8. Vintersbølle GF 3
Score: 4.633 / Tid: 02:24

Mini Mix - 1. Division - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev 5
Score: 15.500 / Tid: 02:10
2. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 12.866 / Tid: 02:18
Mini Mix - 1. Division - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 5
Score: 15.433 / Tid: 02:36
2. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 12.733 / Tid: 02:25
Mini Mix - 1. Division - Trampet
1. GHG - Teamgym Herlev 5
Score: 12.000 / Tid: 02:39
2. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 10.050 / Tid: 02:33

Mini Drenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 5
Score: 17.333 / Tid: 02:04
2. GymHelsinge 4
Score: 15.600 / Tid: 02:32
3. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 15.333 / Tid: 02:02
4. GF Køge Bugt 6
Score: 14.800 / Tid: 02:13
5. Ringsted IF - Gymnastik 6
Score: 14.566 / Tid: 02:07
6. GymHelsinge 5
Score: 13.466 / Tid: 02:16
7. Taastrup GF 3
Score: 13.266 / Tid: 02:11
8. Ølstykke GF 7
Score: 13.100 / Tid: 02:02
9. Gladsaxe IF 14
Score: 11.900 / Tid: 02:05
10. Eskilstrup G & IF 3
Score: 10.566 / Tid: 02:08
Mini Drenge - 1. Division - Bane
1. GymHelsinge 4
Score: 14.233 / Tid: 02:24
2. Gadstrup Team Gym 5
Score: 13.900 / Tid: 02:14
3. Ringsted IF - Gymnastik 6
Score: 13.866 / Tid: 02:00
4. Gladsaxe IF 14
Score: 12.733 / Tid: 01:27
5. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 12.700 / Tid: 02:25
6. GymHelsinge 5
Score: 11.800 / Tid: 01:49
7. GF Køge Bugt 6
Score: 11.466 / Tid: 02:16
8. Eskilstrup G & IF 3
Score: 10.433 / Tid: 02:09
9. Taastrup GF 3
Score: 10.266 / Tid: 02:07
10. Ølstykke GF 7
Score: 9.466 / Tid: 02:09
Mini Drenge - 1. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik 6
Score: 12.366 / Tid: 02:04
2. GymHelsinge 4
Score: 12.300 / Tid: 02:23
3. Gadstrup Team Gym 5
Score: 12.133 / Tid: 01:08
4. GF Køge Bugt 6
Score: 11.800 / Tid: 02:35
5. Gladsaxe IF 14
Score: 11.366 / Tid: 01:59
6. Ølstykke GF 7
Score: 11.133 / Tid: 02:02
7. GymHelsinge 5
Score: 10.533 / Tid: 01:54
8. Taastrup GF 3
Score: 9.800 / Tid: 02:06
9. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 9.600 / Tid: 02:26
10. Eskilstrup G & IF 3
Score: 8.066 / Tid: 01:52

Mini Drenge - 2. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 6
Score: 13.466 / Tid: 02:05
2. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 13.033 / Tid: 02:20
3. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 10.300 / Tid: 02:04
4. Haslev TT 3
Score: 9.300 / Tid: 02:08
5. GF Præstø Fjord 6
Score: 9.266 / Tid: 02:04
6. Gladsaxe IF 15
Score: 8.833 / Tid: 02:03
7. Gladsaxe IF 16
Score: 8.266 / Tid: 02:03
8. Ringsted IF - Gymnastik 13
Score: 7.600 / Tid: 02:02
9. Hedehusene Gymnastik Forening 2
Score: 6.200 / Tid: 02:07
10. Hedehusene Gymnastik Forening 3
Score: 4.400 / Tid: 02:06
Mini Drenge - 2. Division - Bane
1. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 11.900 / Tid: 01:37
2. Gadstrup Team Gym 6
Score: 11.666 / Tid: 01:57
3. GF Præstø Fjord 6
Score: 11.233 / Tid: 02:33
4. Gladsaxe IF 16
Score: 11.100 / Tid: 01:51
5. Haslev TT 3
Score: 10.966 / Tid: 01:50
6. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 10.450 / Tid: 02:23
7. Ringsted IF - Gymnastik 13
Score: 10.433 / Tid: 01:43
8. Hedehusene Gymnastik Forening 2
Score: 7.833 / Tid: 01:47
9. Gladsaxe IF 15
Score: 7.000 / Tid: 01:39
10. Hedehusene Gymnastik Forening 3
Score: 6.500 / Tid: 01:42
Mini Drenge - 2. Division - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 11.450 / Tid: 02:22
2. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 10.450 / Tid: 01:49
3. GF Præstø Fjord 6
Score: 10.250 / Tid: 02:32
4. Gadstrup Team Gym 6
Score: 10.150 / Tid: 02:15
5. Gladsaxe IF 16
Score: 9.350 / Tid: 02:29
6. Ringsted IF - Gymnastik 13
Score: 9.000 / Tid: 02:02
7. Haslev TT 3
Score: 8.200 / Tid: 02:19
8. Hedehusene Gymnastik Forening 2
Score: 7.950 / Tid: 02:00
9. Gladsaxe IF 15
Score: 7.600 / Tid: 01:59
10. Hedehusene Gymnastik Forening 3
Score: 7.550 / Tid: 01:45

Junior Piger - 1. Division - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 12
Score: 20.632 / Tid: 02:57
2. Gladsaxe IF 1
Score: 18.933 / Tid: 02:27
3. Herlufsholm GF 1
Score: 17.566 / Tid: 02:53
4. GymHelsinge 2
Score: 17.166 / Tid: 02:44
5. Greve Gymnastik og Trampolin 13
Score: 17.132 / Tid: 02:51
6. Herlufsholm GF 2
Score: 15.332 / Tid: 02:52
7. GHG - TeamGym Herlev 9
Score: 14.899 / Tid: 02:31
Junior Piger - 1. Division - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 12
Score: 17.266 / Tid: 02:38
2. Herlufsholm GF 1
Score: 15.133 / Tid: 02:34
3. Gladsaxe IF 1
Score: 15.066 / Tid: 02:40
4. Greve Gymnastik og Trampolin 13
Score: 14.100 / Tid: 02:40
5. GHG - TeamGym Herlev 9
Score: 13.166 / Tid: 02:31
6. Herlufsholm GF 2
Score: 12.966 / Tid: 02:39
7. GymHelsinge 2
Score: 12.466 / Tid: 02:34
Junior Piger - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF 1
Score: 14.400 / Tid: 02:43
2. Greve Gymnastik og Trampolin 12
Score: 13.033 / Tid: 02:36
3. Herlufsholm GF 1
Score: 12.533 / Tid: 02:37
4. Greve Gymnastik og Trampolin 13
Score: 10.600 / Tid: 02:24
5. GymHelsinge 2
Score: 10.433 / Tid: 02:41
6. GHG - TeamGym Herlev 9
Score: 10.233 / Tid: 02:31
7. Herlufsholm GF 2
Score: 9.700 / Tid: 02:29

Junior Piger - 2. Division - Rytme
1. Herlufsholm GF 3
Score: 15.733 / Tid: 02:53
2. Gadstrup Team Gym 10
Score: 15.166 / Tid: 02:36
3. GymHelsinge 3
Score: 15.033 / Tid: 02:43
4. Ølstykke GF 5
Score: 14.766 / Tid: 02:44
5. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 14.399 / Tid: 02:51
6. Nivå GF 2
Score: 14.366 / Tid: 02:22
7. Ølstykke GF 6
Score: 14.333 / Tid: 02:48
8. GF Køge Bugt 3
Score: 12.500 / Tid: 02:28
Junior Piger - 2. Division - Bane
1. Gadstrup Team Gym 10
Score: 13.066 / Tid: 02:09
2. Herlufsholm GF 3
Score: 13.033 / Tid: 02:33
3. GF Køge Bugt 3
Score: 12.466 / Tid: 02:35
4. Ølstykke GF 6
Score: 12.266 / Tid: 02:38
5. Ølstykke GF 5
Score: 11.700 / Tid: 02:31
6. Nivå GF 2
Score: 11.466 / Tid: 02:38
7. GymHelsinge 3
Score: 10.866 / Tid: 02:35
8. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 10.200 / Tid: 02:33
Junior Piger - 2. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 10
Score: 10.733 / Tid: 02:08
2. GymHelsinge 3
Score: 9.800 / Tid: 02:38
3. Ølstykke GF 6
Score: 9.566 / Tid: 02:30
4. Herlufsholm GF 3
Score: 9.366 / Tid: 02:36
5. Ølstykke GF 5
Score: 9.166 / Tid: 02:28
6. GF Køge Bugt 3
Score: 8.500 / Tid: 02:34
7. Nivå GF 2
Score: 8.333 / Tid: 02:45
8. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 7.500 / Tid: 02:28

Junior Piger - 3. Division - Rytme
1. TG Haslev/Ringsted 1
Score: 15.833 / Tid: 02:45
2. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 14.966 / Tid: 02:37
3. Hvidovre Gymnastik 1
Score: 14.066 / Tid: 02:42
4. Gladsaxe IF 2
Score: 13.933 / Tid: 02:29
5. Taastrup GF 7
Score: 13.799 / Tid: 02:35
6. Lille Næstved IF 1
Score: 13.033 / Tid: 02:45
7. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 7
Score: 11.799 / Tid: 02:52
8. TeamGym Fensmark 1
Score: 8.333 / Tid: 02:39
Junior Piger - 3. Division - Bane
1. TG Haslev/Ringsted 1
Score: 12.500 / Tid: 02:30
2. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 12.133 / Tid: 02:20
3. Hvidovre Gymnastik 1
Score: 11.100 / Tid: 02:32
4. Lille Næstved IF 1
Score: 11.050 / Tid: 02:17
5. Taastrup GF 7
Score: 10.966 / Tid: 02:37
6. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 7
Score: 10.900 / Tid: 02:08
7. Gladsaxe IF 2
Score: 10.666 / Tid: 02:47
8. TeamGym Fensmark 1
Score: 9.200 / Tid: 02:06
Junior Piger - 3. Division - Trampet
1. Taastrup GF 7
Score: 9.866 / Tid: 02:16
2. TG Haslev/Ringsted 1
Score: 9.800 / Tid: 02:37
3. Gladsaxe IF 2
Score: 9.633 / Tid: 02:46
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 7
Score: 9.200 / Tid: 02:14
5. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 8.500 / Tid: 02:21
6. TeamGym Fensmark 1
Score: 8.200 / Tid: 01:59
7. Hvidovre Gymnastik 1
Score: 7.033 / Tid: 02:18
8. Lille Næstved IF 1
Score: 6.933 / Tid: 02:25

Junior Piger - 4. Division - Rytme
1. TG Haslev/Ringsted 2
Score: 14.200 / Tid: 02:38
2. Gladsaxe IF 3
Score: 13.766 / Tid: 02:29
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 12.966 / Tid: 02:49
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 12.899 / Tid: 02:40
5. Taastrup GF 8
Score: 11.733 / Tid: 02:37
6. IF32 Glostrup Gymnastikforening 3
Score: 11.300 / Tid: 02:39
7. Vedbæk GF 3
Score: 11.166 / Tid: 02:37
8. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 8
Score: 11.066 / Tid: 02:44
9. Farum Gymnastikforening 1
Score: 10.799 / Tid: 02:43
Junior Piger - 4. Division - Bane
1. TG Haslev/Ringsted 2
Score: 11.800 / Tid: 02:20
2. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 10.366 / Tid: 01:59
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 9.600 / Tid: 02:39
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 8
Score: 9.500 / Tid: 01:49
5. IF32 Glostrup Gymnastikforening 3
Score: 9.300 / Tid: 01:47
6. Gladsaxe IF 3
Score: 8.666 / Tid: 01:51
7. Taastrup GF 8
Score: 7.766 / Tid: 01:46
8. Farum Gymnastikforening 1
Score: 7.333 / Tid: 02:14
9. Vedbæk GF 3
Score: 6.766 / Tid: 02:31
Junior Piger - 4. Division - Trampet
1. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 10.566 / Tid: 02:33
2. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 9.366 / Tid: 02:10
3. IF32 Glostrup Gymnastikforening 3
Score: 8.500 / Tid: 02:17
4. TG Haslev/Ringsted 2
Score: 8.466 / Tid: 02:36
5. Vedbæk GF 3
Score: 7.700 / Tid: 02:34
6. Taastrup GF 8
Score: 7.033 / Tid: 01:40
7. Farum Gymnastikforening 1
Score: 6.800 / Tid: 02:03
8. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 8
Score: 6.733 / Tid: 02:16
9. Gladsaxe IF 3
Score: 6.500 / Tid: 01:35

Junior Piger - 5. Division - Rytme
1. Slagelse GF 3
Score: 14.900 / Tid: 02:45
2. Eskilstrup G & IF 2
Score: 11.966 / Tid: 02:34
3. TG Haslev/Ringsted 3
Score: 11.333 / Tid: 02:40
4. Farum Gymnastikforening 2
Score: 6.933 / Tid: 02:47
5. Sengeløse Gymnastik Forening 1
Score: 6.499 / Tid: 02:40
6. Gymnastikforening ODK 1
Score: 2.500 / Tid: 02:39
Junior Piger - 5. Division - Bane
1. Slagelse GF 3
Score: 12.050 / Tid: 02:31
2. Eskilstrup G & IF 2
Score: 9.433 / Tid: 02:28
3. TG Haslev/Ringsted 3
Score: 7.800 / Tid: 01:59
4. Sengeløse Gymnastik Forening 1
Score: 7.633 / Tid: 02:06
5. Gymnastikforening ODK 1
Score: 7.066 / Tid: 02:13
6. Farum Gymnastikforening 2
Score: 4.000 / Tid: 02:15
Junior Piger - 5. Division - Trampet
1. Slagelse GF 3
Score: 9.800 / Tid: 02:29
2. TG Haslev/Ringsted 3
Score: 8.366 / Tid: 02:01
3. Sengeløse Gymnastik Forening 1
Score: 7.800 / Tid: 02:06
4. Eskilstrup G & IF 2
Score: 7.233 / Tid: 02:30
5. Farum Gymnastikforening 2
Score: 5.333 / Tid: 02:26
6. Gymnastikforening ODK 1
Score: 2.133 / Tid: 02:08

Junior Mix - 1. Division - Rytme
1. Taastrup GF 2
Score: 15.900 / Tid: 02:44
2. GymHelsing 1
Score: 15.866 / Tid: 02:40
3. Ølstykke GF 4
Score: 14.166 / Tid: 02:30
4. GF Køge Bugt 5
Score: 12.333 / Tid: 02:32
5. Lille Næstved IF 4
Score: 10.533 / Tid: 02:29
6. Farum Gymnastikforening 3
Score: 6.233 / Tid: 02:37
Junior Mix - 1. Division - Bane
1. GymHelsing 1
Score: 13.200 / Tid: 02:28
2. Ølstykke GF 4
Score: 12.766 / Tid: 02:31
3. Lille Næstved IF 4
Score: 12.033 / Tid: 02:20
4. Taastrup GF 2
Score: 11.700 / Tid: 02:34
5. GF Køge Bugt 5
Score: 11.316 / Tid: 02:31
6. Farum Gymnastikforening 3
Score: 9.000 / Tid: 01:55
Junior Mix - 1. Division - Trampet
1. GymHelsing 1
Score: 12.233 / Tid: 02:38
2. Ølstykke GF 4
Score: 11.866 / Tid: 02:34
3. Taastrup GF 2
Score: 11.200 / Tid: 02:32
4. GF Køge Bugt 5
Score: 10.566 / Tid: 02:36
5. Farum Gymnastikforening 3
Score: 8.566 / Tid: 02:12
6. Lille Næstved IF 4
Score: 7.566 / Tid: 02:15

Junior Drenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 9
Score: 17.400 / Tid: 02:36
2. Gladsaxe IF 12
Score: 15.399 / Tid: 02:31
3. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 14.333 / Tid: 02:50
4. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 13.633 / Tid: 02:23
5. Ringsted IF - Gymnastik 9
Score: 12.899 / Tid: 02:44
6. GF Køge Bugt 14
Score: 12.899 / Tid: 02:35
7. Taastrup GF 1
Score: 11.433 / Tid: 02:37
8. GF Køge Bugt 15
Score: 10.866 / Tid: 02:38
Junior Drenge - 1. Division - Bane
1. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 14.566 / Tid: 02:09
2. Gadstrup Team Gym 9
Score: 12.400 / Tid: 03:01
3. GF Køge Bugt 14
Score: 11.433 / Tid: 02:37
4. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 11.400 / Tid: 02:37
5. Taastrup GF 1
Score: 11.400 / Tid: 02:15
6. Gladsaxe IF 12
Score: 11.033 / Tid: 02:15
7. Ringsted IF - Gymnastik 9 (Kort)
Score: 10.766 / Tid: 01:13
8. GF Køge Bugt 15
Score: 9.066 / Tid: 02:31
Junior Drenge - 1. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 9
Score: 12.866 / Tid: 02:20
2. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 11.633 / Tid: 02:18
3. GF Køge Bugt 14
Score: 11.300 / Tid: 02:35
4. Gladsaxe IF 12
Score: 10.633 / Tid: 02:23
5. Taastrup GF 1
Score: 10.166 / Tid: 02:31
6. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 9.833 / Tid: 02:31
7. Ringsted IF - Gymnastik 9
Score: 9.566 / Tid: 02:07
8. GF Køge Bugt 15
Score: 8.033 / Tid: 02:09

Junior Drenge - 2. Division - Rytme
1. Slagelse GF 2
Score: 11.866 / Tid: 02:29
2. Lille Næstved IF 3
Score: 10.532 / Tid: 02:35
3. IF32 Glostrup Gymnastikforening 5
Score: 10.166 / Tid: 02:19
4. GF Præstø Fjord 7
Score: 7.299 / Tid: 02:28
Junior Drenge - 2. Division - Bane
1. Slagelse GF 2
Score: 11.100 / Tid: 02:34
2. Lille Næstved IF 3
Score: 10.766 / Tid: 02:25
3. IF32 Glostrup Gymnastikforening 5
Score: 7.833 / Tid: 02:31
4. GF Præstø Fjord 7
Score: 6.800 / Tid: 02:27
Junior Drenge - 2. Division - Trampet
1. Slagelse GF 2
Score: 10.733 / Tid: 02:41
2. Lille Næstved IF 3
Score: 8.700 / Tid: 02:17
3. GF Præstø Fjord 7
Score: 8.000 / Tid: 02:33
4. IF32 Glostrup Gymnastikforening 5
Score: 4.700 / Tid: 02:56

Senior Dame - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF 21
Score: 19.100 / Tid: 03:01
2. Herlufsholm GF 4
Score: 18.683 / Tid: 02:55
3. Gadstrup Team Gym 12
Score: 17.966 / Tid: 02:56
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 10
Score: 16.133 / Tid: 02:58
5. Slagelse GF 1
Score: 15.266 / Tid: 03:10
Senior Dame - 1. Division - Bane
1. Gladsaxe IF 21
Score: 14.750 / Tid: 02:31
2. Herlufsholm GF 4
Score: 14.133 / Tid: 02:41
3. Slagelse GF 1
Score: 13.733 / Tid: 02.42
4. Gadstrup Team Gym 12
Score: 12.933 / Tid: 02:37
5. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 10
Score: 11.700 / Tid: 02:31
Senior Dame - 1. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF 4
Score: 13.366 / Tid: 02.42
2. Gadstrup Team Gym 12
Score: 12.066 / Tid: 02:41
3. Gladsaxe IF 21
Score: 12.000 / Tid: 02:31
4. Slagelse GF 1
Score: 11.133 / Tid: 02:41
5. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 10
Score: 7.266 / Tid: 02:22

Senior Herrer - 1. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF 19
Score: 20.466 / Tid: 03:10
2. Gadstrup Team Gym 11
Score: 19.300 / Tid: 02:51
3. Gladsaxe IF 20
Score: 18.166 / Tid: 03:12
Senior Herrer - 1. Division - Bane
1. Gadstrup Team Gym 11
Score: 17.300 / Tid: 02:35
2. Gladsaxe IF 19
Score: 15.900 / Tid: 02:32
3. Gladsaxe IF 20
Score: 13.933 / Tid: 02:40
Senior Herrer - 1. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF 19
Score: 17.133 / Tid: 02:35
2. Gadstrup Team Gym 11
Score: 16.166 / Tid: 02:39
3. Gladsaxe IF 20
Score: 15.800 / Tid: 02:27

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline