TeamGym 2013 - SM 2013 - Junior


Junior Piger - 1. Division - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 2
Score: 20.133 / Tid: 02:51
2. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 17.700 / Tid: 02:50
3. Gladsaxe IF 11
Score: 16.966 / Tid: 02:29
4. GHG - TeamGym Herlev 8
Score: 16.866 / Tid: 02:09
5. Herlufsholm GF 2
Score: 16.233 / Tid: 02:21
6. Herlufsholm GF 1
Score: 16.166 / Tid: 02:18
7. GymHelsinge 9
Score: 15.433 / Tid: 02:27
8. Eskilstrup G & IF 2
Score: 14.933 / Tid: 02:33
Junior Piger - 1. Division - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 2
Score: 16.950 / Tid: 02:37
2. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 15.950 / Tid: 02:37
3. Gladsaxe IF 11
Score: 15.400 / Tid: 02:36
4. Eskilstrup G & IF 2
Score: 15.050 / Tid: 02:40
5. Herlufsholm GF 1
Score: 15.000 / Tid: 02:36
6. Herlufsholm GF 2
Score: 14.800 / Tid: 02:16
7. GymHelsinge 9
Score: 13.300 / Tid: 02:12
8. GHG - TeamGym Herlev 8
Score: 12.250 / Tid: 02:34
Junior Piger - 1. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF 1
Score: 15.350 / Tid: 02:58
2. Gladsaxe IF 11
Score: 14.266 / Tid: 02.46
3. Greve Gymnastik og Trampolin 2
Score: 14.100 / Tid: 02:41
4. Herlufsholm GF 2
Score: 12.200 / Tid: 02:26
5. Eskilstrup G & IF 2
Score: 11.900 / Tid: 02:44
6. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 11.466 / Tid: 02:47
7. GymHelsinge 9
Score: 11.266 / Tid: 02:38
8. GHG - TeamGym Herlev 8
Score: 11.166 / Tid: 02:29

Junior Piger - 2. Division - Rytme
1. Gadstrup TeamGym 13
Score: 16.033 / Tid: 02:25
2. Ølstykke GF 9
Score: 15.733 / Tid: 02:21
3. Nivå GF 2
Score: 15.600 / Tid: 02:06
4. Herlufsholm GF 3
Score: 15.000 / Tid: 02:20
5. Ølstykke GF 8
Score: 14.933 / Tid: 02:22
6. Ølstykke GF 10
Score: 14.100 / Tid: 02:20
7. GF Køge Bugt 2
Score: 14.033 / Tid: 02:04
8. GymHelsinge 10
Score: 12.000 / Tid: 02:22
Junior Piger - 2. Division - Bane
1. Ølstykke GF 8
Score: 14.833 / Tid: 02:28
2. Nivå GF 2
Score: 14.400 / Tid: 02:32
3. Gadstrup TeamGym 13
Score: 14.000 / Tid: 02:34
4. GF Køge Bugt 2
Score: 13.866 / Tid: 02:17
5. Herlufsholm GF 3
Score: 13.866 / Tid: 02:07
6. Ølstykke GF 9
Score: 13.700 / Tid: 02:25
7. Ølstykke GF 10
Score: 12.433 / Tid: 02:21
8. GymHelsinge 10
Score: 11.533 / Tid: 02:17
Junior Piger - 2. Division - Trampet
1. Ølstykke GF 9
Score: 12.100 / Tid: 02:34
2. Herlufsholm GF 3
Score: 11.866 / Tid: 02:25
3. Nivå GF 2
Score: 11.800 / Tid: 02:32
4. Ølstykke GF 8
Score: 11.233 / Tid: 02:37
5. GymHelsinge 10
Score: 10.966 / Tid: 02:13
6. Gadstrup TeamGym 13
Score: 10.666 / Tid: 02:38
7. GF Køge Bugt 2
Score: 10.166 / Tid: 02:10
8. Ølstykke GF 10
Score: 10.033 / Tid: 02:36

Junior Piger - 3. Division - Rytme
1. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 14.350 / Tid: 02:16
2. Taastrup GF 10
Score: 13.850 / Tid: 02:21
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 13.700 / Tid: 02:38
4. Ringsted IF - Gymnastik 4
Score: 13.550 / Tid: 02:10
5. Lille Næstved IF 3
Score: 13.050 / Tid: 02:22
6. GHG -TeamGym Herlev 9
Score: 13.050 / Tid: 02:07
7. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 12.700 / Tid: 02:20
8. Nivå GF 3
Score: 12.400 / Tid: 02:07
Junior Piger - 3. Division - Bane
1. Ringsted IF - Gymnastik 4
Score: 13.300 / Tid: 02:14
2. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 13.250 / Tid: 02:30
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 13.050 / Tid: 02:34
4. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 11.750 / Tid: 02:04
5. Lille Næstved IF 3
Score: 11.500 / Tid: 02:16
6. Taastrup GF 10
Score: 11.300 / Tid: 02:33
7. GHG -TeamGym Herlev 9
Score: 10.700 / Tid: 02:29
8. Nivå GF 3
Score: 10.150 / Tid: 02:34
Junior Piger - 3. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik 4
Score: 12.133 / Tid: 02:24
2. Nivå GF 3
Score: 11.400 / Tid: 02:36
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 11.166 / Tid: 02:29
4. Toreby Sundby Gymnastikforening 1
Score: 10.866 / Tid: 01:54
5. Lille Næstved IF 3
Score: 10.766 / Tid: 02:20
6. GHG -TeamGym Herlev 9
Score: 10.666 / Tid: 02:33
7. Taastrup GF 10
Score: 10.566 / Tid: 02:22
8. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 10.500 / Tid: 02:32

Junior Piger - 4. Division - Rytme
1. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 1
Score: 14.333 / Tid: 02:17
2. Gladsaxe IF 12
Score: 14.166 / Tid: 02:28
3. TeamGym Fensmark 1
Score: 13.666 / Tid: 02:07
4. Haslev TT 11
Score: 13.500 / Tid: 02:04
5. Høng GF 1
Score: 13.100 / Tid: 02:07
6. IF 32 - Glostrup 2
Score: 12.733 / Tid: 02:08
7. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 12.400 / Tid: 02:07
8. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 12.083 / Tid: 02:36
Junior Piger - 4. Division - Bane
1. Gladsaxe IF 12
Score: 13.666 / Tid: 02:24
2. Haslev TT 11
Score: 13.566 / Tid: 02:14
3. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 1
Score: 12.500 / Tid: 02:28
4. TeamGym Fensmark 1
Score: 12.150 / Tid: 02:31
5. Høng GF 1
Score: 11.866 / Tid: 01:54
6. IF 32 - Glostrup 2
Score: 11.733 / Tid: 02:04
7. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 10.500 / Tid: 01:48
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 9.566 / Tid: 01:50
Junior Piger - 4. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF 12
Score: 12.166 / Tid: 02:36
2. Haslev TT 11
Score: 10.966 / Tid: 02:37
3. Høng GF 1
Score: 10.966 / Tid: 02:06
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 1
Score: 10.566 / Tid: 02:12
5. IF 32 - Glostrup 2
Score: 10.500 / Tid: 01:38
6. Toreby Sundby Gymnastikforening 2
Score: 9.933 / Tid: 02:02
7. TeamGym Fensmark 1
Score: 9.733 / Tid: 02:20
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 3
Score: 9.566 / Tid: 02:17

Junior Piger - 5. Division - Rytme
1. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 3
Score: 11.800 / Tid: 02:12
2. Vedbæk GF 2
Score: 11.433 / Tid: 02:27
3. GF Køge Bugt 3
Score: 11.366 / Tid: 02:08
4. Hvidovre Gymnastik af 1937 3
Score: 10.766 / Tid: 02:59
5. HI - Gymnastik Herlev 1
Score: 9.500 / Tid: 02:02
Junior Piger - 5. Division - Bane
1. Hvidovre Gymnastik af 1937 3
Score: 11.700 / Tid: 02:21
2. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 3
Score: 10.933 / Tid: 02:21
3. GF Køge Bugt 3
Score: 10.233 / Tid: 02:22
4. Vedbæk GF 2
Score: 9.533 / Tid: 02:24
5. HI - Gymnastik Herlev 1
Score: 7.900 / Tid: 01:41
Junior Piger - 5. Division - Trampet
1. Hvidovre Gymnastik af 1937 3
Score: 10.966 / Tid: 02:10
2. GF Køge Bugt 3
Score: 10.266 / Tid: 02:06
3. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 3
Score: 9.633 / Tid: 02:16
4. Vedbæk GF 2
Score: 8.900 / Tid: 02:39
5. HI - Gymnastik Herlev 1
Score: 6.866 / Tid: 01:56

Junior Drenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 10
Score: 16.900 / Tid: 02:08
2. Gadstrup Team Gym 12
Score: 16.233 / Tid: 02:06
3. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 15.766 / Tid: 02:34
4. Taastrup GF 1
Score: 15.533 / Tid: 02:07
5. Gladsaxe IF 8
Score: 14.166 / Tid: 02:06
6. Ringsted IF - Gymnastik 9
Score: 12.466 / Tid: 02:38
7. GF Køge Bugt 14
Score: 12.066 / Tid: 02:09
8. GF Køge Bugt 15
Score: 11.533 / Tid: 02:08
9. Gladsaxe IF 9
Score: 9.833 / Tid: 02:11
10. Greve Gymnastik og Trampolin 9
Score: 7.266 / Tid: 01:55
Junior Drenge - 1. Division - Bane
1. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 15.350 / Tid: 01:53
2. Gadstrup Team Gym 10
Score: 14.250 / Tid: 02:51
3. Gadstrup Team Gym 12
Score: 13.750 / Tid: 02:20
4. Gladsaxe IF 8
Score: 13.700 / Tid: 02:16
5. Taastrup GF 1
Score: 13.150 / Tid: 02:21
6. Ringsted IF - Gymnastik 9
Score: 12.250 / Tid: 01:33
7. GF Køge Bugt 14
Score: 11.900 / Tid: 02:27
8. Greve Gymnastik og Trampolin 9
Score: 10.250 / Tid: 02:18
9. GF Køge Bugt 15
Score: 10.200 / Tid: 01:58
10. Gladsaxe IF 9
Score: 9.200 / Tid: 01:52
Junior Drenge - 1. Division - Trampet
1. GF Køge Bugt 14
Score: 13.466 / Tid: 02:40
2. Gadstrup Team Gym 10
Score: 13.200 / Tid: 02:27
3. Ringsted IF - Gymnastik 8
Score: 12.466 / Tid: 01:53
4. Gladsaxe IF 8
Score: 12.466 / Tid: 02:16
5. Gadstrup Team Gym 12
Score: 11.900 / Tid: 02:28
6. Taastrup GF 1
Score: 11.733 / Tid: 02:29
7. Gladsaxe IF 9
Score: 10.433 / Tid: 02:21
8. Ringsted IF - Gymnastik 9
Score: 9.600 / Tid: 01:55
9. Greve Gymnastik og Trampolin 9
Score: 9.366 / Tid: 02:16
10. GF Køge Bugt 15
Score: 9.000 / Tid: 02:23

Junior Mix - 1. Division - Rytme
1. GymHelsinge 8
Score: 17.300 / Tid: 02:24
2. Ølstykke GF 4
Score: 14.416 / Tid: 02:08
3. Taastrup GF 2
Score: 14.400 / Tid: 02:10
4. GF Køge Bugt 16
Score: 13.266 / Tid: 02:10
5. Høng GF 2
Score: 12.333 / Tid: 02:14
6. Farum Gymnastikforening 2
Score: 8.266 / Tid: 02:38
Junior Mix - 1. Division - Bane
1. GymHelsinge 8
Score: 15.100 / Tid: 02:20
2. Taastrup GF 2
Score: 13.700 / Tid: 02:45
3. GF Køge Bugt 16
Score: 13.100 / Tid: 02:26
4. Ølstykke GF 4
Score: 12.650 / Tid: 02:25
5. Høng GF 2
Score: 11.700 / Tid: 02:01
6. Farum Gymnastikforening 2
Score: 7.850 / Tid: 02:18
Junior Mix - 1. Division - Trampet
1. Ølstykke GF 4
Score: 12.250 / Tid: 02:23
2. GymHelsinge 8
Score: 12.233 / Tid: 02:33
3. GF Køge Bugt 16
Score: 12.133 / Tid: 02:26
4. Taastrup GF 2
Score: 11.933 / Tid: 02:37
5. Høng GF 2
Score: 11.100 / Tid: 02:06
6. Farum Gymnastikforening 2
Score: 6.966 / Tid: 02:31

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline