TeamGym 2013 - SM 2013 - Mini


Mini Piger - 1. Division - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 17.666 / Tid: 01:57
2. GymHelsinge 1
Score: 17.500 / Tid: 02:06
3. GHG - TeamGym Herlev 1
Score: 16.933 / Tid: 01:47
4. Slagelse GF 4
Score: 16.333 / Tid: 02:02
5. Nivå GF 4
Score: 15.733 / Tid: 01:52
6. Gladsaxe IF 1
Score: 15.700 / Tid: 01:37
7. GymHelsinge 2
Score: 15.400 / Tid: 02:07
8. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 15.100 / Tid: 02:07
Mini Piger - 1. Division - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 15.550 / Tid: 02:35
2. GymHelsinge 1
Score: 14.900 / Tid: 02:24
3. Nivå GF 4
Score: 14.850 / Tid: 02:43
4. Gladsaxe IF 1
Score: 14.050 / Tid: 02:08
5. GHG - TeamGym Herlev 1
Score: 13.750 / Tid: 02:28
6. GymHelsinge 2
Score: 12.500 / Tid: 02:18
7. Slagelse GF 4
Score: 12.300 / Tid: 02:11
8. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 11.150 / Tid: 02.45
Mini Piger - 1. Division - Trampet
1. GymHelsinge 1
Score: 12.266 / Tid: 02:31
2. GymHelsinge 2
Score: 11.733 / Tid: 02:07
3. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 11.633 / Tid: 02:23
4. Gladsaxe IF 1
Score: 11.366 / Tid: 02:21
5. Nivå GF 4
Score: 11.266 / Tid: 02:24
6. GHG - TeamGym Herlev 1
Score: 10.800 / Tid: 02:47
7. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 10.133 / Tid: 02:19
8. Slagelse GF 4
Score: 8.600 / Tid: 02:09

Mini Piger - 2. Division - Rytme
1. Vinterbølle GF 1
Score: 15.466 / Tid: 02:05
2. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 14.666 / Tid: 01:48
3. Egedal Gymnastikforening 2
Score: 14.633 / Tid: 01:42
4. Ringsted IF - Gymnastik 1
Score: 14.600 / Tid: 02:00
5. Ølstykke GF 1
Score: 14.466 / Tid: 01:39
6. GHG - TeamGym Herlev 2
Score: 14.433 / Tid: 01:40
7. Haslev TT 8
Score: 12.566 / Tid: 01:34
8. Helsingør GF 2
Score: 11.000 / Tid: 01:54
Mini Piger - 2. Division - Bane
1. Ølstykke GF 1
Score: 12.033 / Tid: 01:50
2. Ringsted IF - Gymnastik 1
Score: 11.566 / Tid: 02:30
3. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 11.266 / Tid: 02:19
4. Haslev TT 8
Score: 11.233 / Tid: 02:39
5. Helsingør GF 2
Score: 10.600 / Tid: 01:56
6. Egedal Gymnastikforening 2
Score: 10.100 / Tid: 01:55
7. GHG - TeamGym Herlev 2
Score: 9.933 / Tid: 02:29
8. Vinterbølle GF 1
Score: 9.866 / Tid: 02:44
Mini Piger - 2. Division - Trampet
1. GHG - TeamGym Herlev 2
Score: 11.233 / Tid: 02:17
2. Vinterbølle GF 1
Score: 10.833 / Tid: 02:35
3. Ringsted IF - Gymnastik 1
Score: 10.766 / Tid: 02:20
4. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 10.416 / Tid: 02:24
5. Helsingør GF 2
Score: 10.300 / Tid: 01:52
6. Ølstykke GF 1
Score: 10.100 / Tid: 01:51
7. Egedal Gymnastikforening 2
Score: 9.900 / Tid: 02:01
8. Haslev TT 8
Score: 9.200 / Tid: 02:27

Mini Piger - 3. Division - Rytme
1. Slagelse GF 6
Score: 15.300 / Tid: 02:04
2. Gladsaxe IF 2
Score: 14.450 / Tid: 01:43
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 14.250 / Tid: 01:55
4. Ringsted IF - Gymnastik 2
Score: 13.300 / Tid: 01:54
5. GF Bøgestrømmen 1
Score: 13.300 / Tid: 01:41
6. Nivå GF 5
Score: 13.100 / Tid: 01:55
7. Taastrup GF 7
Score: 12.400 / Tid: 02:04
8. GymHelsinge 3
Score: 11.700 / Tid: 02:06
Mini Piger - 3. Division - Bane
1. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 11.700 / Tid: 02:26
2. Nivå GF 5
Score: 11.250 / Tid: 02:40
3. Slagelse GF 6
Score: 9.600 / Tid: 02:08
4. Gladsaxe IF 2
Score: 9.350 / Tid: 02:00
5. GF Bøgestrømmen 1
Score: 9.300 / Tid: 01:46
6. Ringsted IF - Gymnastik 2
Score: 8.800 / Tid: 02:04
7. GymHelsinge 3
Score: 8.200 / Tid: 01:57
8. Taastrup GF 7
Score: 8.000 / Tid: 02:28
Mini Piger - 3. Division - Trampet
1. Gladsaxe IF 2
Score: 10.900 / Tid: 01:57
2. Slagelse GF 6
Score: 10.200 / Tid: 02:07
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 10.100 / Tid: 02:20
4. GF Bøgestrømmen 1
Score: 10.066 / Tid: 02:21
5. Ringsted IF - Gymnastik 2
Score: 10.000 / Tid: 02:08
6. GymHelsinge 3
Score: 9.500 / Tid: 02:05
7. Taastrup GF 7
Score: 8.366 / Tid: 02:11
8. Nivå GF 5
Score: 7.500 / Tid: 02:41

Mini Piger - 4. Division - Rytme
1. Vedbæk GF 3
Score: 12.733 / Tid: 01:38
2. Gadstrup Team Gym 7
Score: 12.200 / Tid: 01:52
3. GF Storebælt 1
Score: 11.866 / Tid: 01:48
4. Ølstykke GF 2
Score: 11.666 / Tid: 01:49
5. Himmelev-Veddelev GF 4
Score: 11.533 / Tid: 01:40
6. Haslev TT 10
Score: 11.533 / Tid: 01:33
7. GF Køge Bugt 1
Score: 11.366 / Tid: 01:47
8. Haslev TT 9
Score: 11.066 / Tid: 01:33
Mini Piger - 4. Division - Bane
1. Himmelev-Veddelev GF 4
Score: 12.033 / Tid: 02:29
2. Gadstrup Team Gym 7
Score: 10.766 / Tid: 02:22
3. Vedbæk GF 3
Score: 10.600 / Tid: 02:25
4. Haslev TT 9
Score: 10.400 / Tid: 01:56
5. Ølstykke GF 2
Score: 10.200 / Tid: 01:56
6. GF Storebælt 1
Score: 9.700 / Tid: 01:41
7. Haslev TT 10
Score: 9.466 / Tid: 01:53
8. GF Køge Bugt 1
Score: 8.800 / Tid: 01:47
Mini Piger - 4. Division - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 7
Score: 10.066 / Tid: 02:09
2. Himmelev-Veddelev GF 4
Score: 9.800 / Tid: 02:09
3. GF Køge Bugt 1
Score: 9.633 / Tid: 01:58
4. Haslev TT 9
Score: 9.300 / Tid: 02:04
5. GF Storebælt 1
Score: 9.300 / Tid: 01:50
6. Ølstykke GF 2
Score: 9.233 / Tid: 01:58
7. Haslev TT 10
Score: 9.133 / Tid: 01:58
8. Vedbæk GF 3
Score: 8.933 / Tid: 02:29

Mini Piger - 5. Division - Rytme
1. Herlufsholm GF 8
Score: 13.466 / Tid: 01:43
2. Høng GF 5
Score: 13.233 / Tid: 01:43
3. IF 32 - Glostrup 1
Score: 13.133 / Tid: 02:12
4. Himmelev-Veddeelev GF 5
Score: 12.500 / Tid: 01:50
5. Gladsaxe 3
Score: 12.266 / Tid: 01:49
6. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 11.866 / Tid: 02:07
7. Vintersbølle GF 2
Score: 11.366 / Tid: 02:07
8. Gadstrup Team Gym 8
Score: 9.766 / Tid: 01:57
Mini Piger - 5. Division - Bane
1. Herlufsholm GF 8
Score: 9.650 / Tid: 02:07
2. Høng GF 5
Score: 9.150 / Tid: 02:19
3. Himmelev-Veddeelev GF 5
Score: 9.000 / Tid: 02:05
4. IF 32 - Glostrup 1
Score: 8.200 / Tid: 01:49
5. Gladsaxe 3
Score: 8.150 / Tid: 01:52
6. Vintersbølle GF 2
Score: 7.600 / Tid: 01:59
7. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 7.250 / Tid: 01:59
8. Gadstrup Team Gym 8
Score: 7.250 / Tid: 02:23
Mini Piger - 5. Division - Trampet
1. Herlufsholm GF 8
Score: 10.500 / Tid: 01:58
2. Høng GF 5
Score: 9.533 / Tid: 02:25
3. IF 32 - Glostrup 1
Score: 9.266 / Tid: 01:55
4. Gladsaxe 3
Score: 9.233 / Tid: 02:14
5. Vintersbølle GF 2
Score: 8.933 / Tid: 01:56
6. Himmelev-Veddeelev GF 5
Score: 8.500 / Tid: 01:48
7. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 8.200 / Tid: 02:22
8. Gadstrup Team Gym 8
Score: 8.133 / Tid: 02:14

Mini Piger - 6. Division - Rytme
1. GHG - TeamGym Herlev 3
Score: 12.966 / Tid: 01:56
2. Slagelse GF 7
Score: 12.666 / Tid: 01:37
3. Herlufsholm GF 9
Score: 11.033 / Tid: 01:26
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 4
Score: 10.533 / Tid: 01:25
5. Eskilstrup G & IF 1
Score: 10.366 / Tid: 01:42
6. Gladsaxe IF 5
Score: 10.266 / Tid: 01:47
7. Helsingør GF 3
Score: 10.133 / Tid: 02:02
8. Ringsted IF - Gymnastik 3
Score: 10.133 / Tid: 01:30
Mini Piger - 6. Division - Bane
1. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 4
Score: 9.800 / Tid: 02:14
2. Slagelse GF 7
Score: 9.033 / Tid: 01:48
3. Ringsted IF - Gymnastik 3
Score: 9.033 / Tid: 01:45
4. Herlufsholm GF 9
Score: 8.950 / Tid: 02:01
5. Helsingør GF 3
Score: 7.916 / Tid: 01:58
6. Eskilstrup G & IF 1
Score: 7.900 / Tid: 02:09
7. Gladsaxe IF 5
Score: 7.583 / Tid: 02:06
8. GHG - TeamGym Herlev 3
Score: 7.333 / Tid: 02:22
Mini Piger - 6. Division - Trampet
1. Slagelse GF 7
Score: 9.233 / Tid: 01:46
2. Herlufsholm GF 9
Score: 9.200 / Tid: 01:56
3. Eskilstrup G & IF 1
Score: 9.166 / Tid: 02:11
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 4
Score: 9.066 / Tid: 02:10
5. GHG - TeamGym Herlev 3
Score: 9.033 / Tid: 02:26
6. Gladsaxe IF 5
Score: 8.800 / Tid: 02:06
7. Ringsted IF - Gymnastik 3
Score: 8.533 / Tid: 02:05
8. Helsingør GF 3
Score: 8.533 / Tid: 01:51

Mini Piger - 7. Division - Rytme
1. Lille Næstved IF 1
Score: 13.200 / Tid: 01:37
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 1
Score: 12.750 / Tid: 02:04
3. Taastrup GF 8
Score: 12.250 / Tid: 02:00
4. GF Køge Bugt 8
Score: 11.550 / Tid: 01:39
5. Herlufsholm GF 10
Score: 11.450 / Tid: 01:48
6. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 2
Score: 11.300 / Tid: 01:36
7. Lille Næstved IF 2
Score: 10.350 / Tid: 01:41
8. Nivå GF 6
Score: 9.350 / Tid: 01:39
Mini Piger - 7. Division - Bane
1. Lille Næstved IF 1
Score: 10.400 / Tid: 02:03
2. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 2
Score: 10.150 / Tid: 02:13
3. Nivå GF 6
Score: 10.000 / Tid: 02:11
4. Lille Næstved IF 2
Score: 9.150 / Tid: 01:51
5. GF Køge Bugt 8
Score: 9.050 / Tid: 02:01
6. Herlufsholm GF 10
Score: 8.850 / Tid: 01:50
7. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 1
Score: 8.700 / Tid: 01:58
8. Taastrup GF 8
Score: 6.650 / Tid: 01:51
Mini Piger - 7. Division - Trampet
1. Lille Næstved IF 1
Score: 10.700 / Tid: 02:14
2. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 2
Score: 8.733 / Tid: 02:23
3. GF Køge Bugt 8
Score: 8.666 / Tid: 01:49
4. Lille Næstved IF 2
Score: 8.166 / Tid: 02:24
5. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 1
Score: 7.666 / Tid: 02:44
6. Herlufsholm GF 10
Score: 6.600 / Tid: 02:05
7. Taastrup GF 8
Score: 5.800 / Tid: 02:04
8. Nivå GF 6
Score: 5.700 / Tid: 02:15

Mini Piger - 8. Division - Rytme
1. Gladsaxe IF 4
Score: 11.366 / Tid: 01:40
2. Slagelse GF 8
Score: 11.100 / Tid: 01:40
3. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 2
Score: 9.000 / Tid: 02:03
4. GF Køge Bugt 10
Score: 8.966 / Tid: 01:37
5. GF Køge Bugt 9
Score: 8.833 / Tid: 01:32
6. Farum Gymnastikforeing 1
Score: 8.633 / Tid: 02:05
7. TeamGym Fensmark 2
Score: 8.333 / Tid: 01:30
8. Nivå GF 7
Score: 7.933 / Tid: 01:36
Mini Piger - 8. Division - Bane
1. Nivå GF 7
Score: 8.833 / Tid: 02:06
2. TeamGym Fensmark 2
Score: 8.266 / Tid: 02:27
3. Slagelse GF 8
Score: 7.500 / Tid: 01:47
4. GF Køge Bugt 9
Score: 7.433 / Tid: 01:56
5. Farum Gymnastikforeing 1
Score: 6.833 / Tid: 02:16
6. Gladsaxe IF 4
Score: 6.483 / Tid: 01:43
7. GF Køge Bugt 10
Score: 6.416 / Tid: 02:06
8. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 2
Score: 5.650 / Tid: 01:42
Mini Piger - 8. Division - Trampet
1. TeamGym Fensmark 2 (Mangler desværre)
Score: 8.333 / Tid: 00:00
2. GF Køge Bugt 10
Score: 7.433 / Tid: 01:59
3. Nivå GF 7
Score: 6.833 / Tid: 02:19
4. Slagelse GF 8
Score: 6.566 / Tid: 01:41
5. Farum Gymnastikforeing 1
Score: 6.166 / Tid: 02:00
6. Gladsaxe IF 4
Score: 6.033 / Tid: 02:41
7. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 2
Score: 5.500 / Tid: 02:12
8. GF Køge Bugt 9
Score: 4.933 / Tid: 02:09

Mini Piger - 9. Division - Rytme
1. Vintersbølle GF 3
Score: 8.550 / Tid: 01:29
2. GymHelsinge 5
Score: 7.375 / Tid: 01:37
3. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 7.250 / Tid: 02:23
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 6.950 / Tid: 02:13
5. HI - Gymnastik Herlev 3
Score: 6.750 / Tid: 01:51
Mini Piger - 9. Division - Bane
1. GymHelsinge 5
Score: 7.450 / Tid: 02:07
2. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 6.800 / Tid: 01:53
3. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 6.400 / Tid: 01:49
4. Vintersbølle GF 3
Score: 6.050 / Tid: 02:13
5. HI - Gymnastik Herlev 3
Score: 4.700 / Tid: 01:58
Mini Piger - 9. Division - Trampet
1. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 7.266 / Tid: 01:58
2. GymHelsinge 5 (Mangler desværre)
Score: 5.000 / Tid: 00:00
3. Vintersbølle GF 3
Score: 3.833 / Tid: 02:14
4. Rødovre og Omegns Gymnastikforening 4
Score: 3.433 / Tid: 02:06
5. HI - Gymnastik Herlev 3
Score: 3.433 / Tid: 02:00

Mini Drenge - 1. Division - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 11
Score: 16.200 / Tid: 01:48
2. GHG - TeamGym Herlev 6
Score: 14.800 / Tid: 01:38
3. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 13.766 / Tid: 02:36
4. GymHelsinge 6
Score: 13.700 / Tid: 02:02
5. GF Køge Bugt 11
Score: 13.500 / Tid: 01:44
6. Taastrup GF 3
Score: 12.866 / Tid: 01:43
7. Gladsaxe IF 17
Score: 11.900 / Tid: 01:48
8. Ølstykke GF 5
Score: 10.633 / Tid: 01:27
Mini Drenge - 1. Division - Bane
1. GymHelsinge 6
Score: 12.950 / Tid: 02:21
2. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 12.800 / Tid: 01:56
3. GHG - TeamGym Herlev 6
Score: 12.600 / Tid: 02:37
4. Gadstrup Team Gym 11
Score: 12.550 / Tid: 02:19
5. GF Køge Bugt 11
Score: 11.550 / Tid: 02:04
6. Ølstykke GF 5
Score: 10.400 / Tid: 02:13
7. Taastrup GF 3
Score: 9.950 / Tid: 02:31
8. Gladsaxe IF 17
Score: 9.600 / Tid: 02:01
Mini Drenge - 1. Division - Trampet
1. Ringsted IF - Gymnastik 7
Score: 11.533 / Tid: 02:00
2. Gadstrup Team Gym 11
Score: 11.366 / Tid: 02:22
3. Ølstykke GF 5
Score: 11.233 / Tid: 02:14
4. GHG - TeamGym Herlev 6
Score: 10.966 / Tid: 02.30
5. GymHelsinge 6
Score: 10.966 / Tid: 02:27
6. GF Køge Bugt 11
Score: 10.266 / Tid: 02:16
7. Gladsaxe IF 17
Score: 9.833 / Tid: 02:27
8. Taastrup GF 3
Score: 9.433 / Tid: 02:16

Mini Drenge - 2. Division - Rytme
1. GF Køge Bugt 12
Score: 11.666 / Tid: 01:45
2. GymHelsinge 7
Score: 11.200 / Tid: 02:18
3. Gladsaxe IF 18
Score: 9.733 / Tid: 01:49
4. Eskilstrup G og IF 6
Score: 9.500 / Tid: 01:50
5. Eskilstrup G og IF 5
Score: 9.066 / Tid: 02:03
6. Taastrup GF 4
Score: 8.666 / Tid: 01:53
7. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 7.466 / Tid: 02:06
Mini Drenge - 2. Division - Bane
1. Eskilstrup G og IF 5
Score: 11.500 / Tid: 02:04
2. GymHelsinge 7
Score: 11.133 / Tid: 02:20
3. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 11.033 / Tid: 02:14
4. GF Køge Bugt 12
Score: 9.566 / Tid: 02:02
5. Eskilstrup G og IF 6
Score: 8.266 / Tid: 01:57
6. Gladsaxe IF 18
Score: 7.250 / Tid: 01:55
7. Taastrup GF 4
Score: 7.233 / Tid: 02:01
Mini Drenge - 2. Division - Trampet
1. Eskilstrup G og IF 5
Score: 9.466 / Tid: 01:53
2. Eskilstrup G og IF 6
Score: 8.900 / Tid: 02:01
3. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 8.733 / Tid: 02:12
4. GF Køge Bugt 12
Score: 8.066 / Tid: 02:19
5. GymHelsinge 7
Score: 7.233 / Tid: 02:24
6. Taastrup GF 4
Score: 6.500 / Tid: 02:09
7. Gladsaxe IF 18
Score: 6.466 / Tid: 02:00

Mini Mix - 1. Division - Rytme
1. GHG - TeamGym Herlev 7
Score: 17.400 / Tid: 01:46
2. Taastrup GF 5
Score: 13.533 / Tid: 01:55
Mini Mix - 1. Division - Bane
1. GHG - TeamGym Herlev 7
Score: 15.100 / Tid: 02:27
2. Taastrup GF 5
Score: 10.350 / Tid: 02:18
Mini Mix - 1. Division - Trampet
1. GHG - TeamGym Herlev 7
Score: 12.166 / Tid: 02:30
2. Taastrup GF 5
Score: 9.433 / Tid: 02:18

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline