Grand Prix-Rytme 2013 - SM 2013 i Helsingør


Micro Række 1 - Serie 1
1. Greve (Team Greve)
Score: 7.45 / Tid: 03:00
2. GF Øbro (Team Edelweis)
Score: 3.95 / Tid: 02:26
3. Espergærde (Team Aura)
Score: 2.55 / Tid: 03:24
4. IF SOR (Koala)
Score: 2.40 / Tid: 03:19
5. Farum (Team Saselina)
Score: 1.10 / Tid: 02:29
Mini Række 1 - Serie 1
1. Greve (Team Elina)
Score: 15.05 / Tid: 03:29
2. Espergærde (Team Navona)
Score: 12.75 / Tid: 02:51
3. Greve (Pingvinerne)
Score: 9.55 / Tid: 03:15
4. IF SOR (Mini Rød)
Score: 9.20 / Tid: 02:55
5. Køge (Team Marina)
Score: 7.20 / Tid: 02:54
Mini Række 1 - Serie 2
1. Greve (Team Elina)
Score: 11.85 / Tid: 02:02
2. Espergærde (Team Navona)
Score: 11.25 / Tid: 02:38
3. IF SOR (Mini Rød)
Score: 8.95 / Tid: 02:31
4. Køge (Team Marina)
Score: 8.95 / Tid: 02:10
5. Greve (Pingvinerne)
Score: 7.35 / Tid: 02:21

Mini Række 2 - Serie 1
1. Sorø GF (Team Parva)
Score: 8.85 / Tid: 03:01
2. Greve (Pandaerne)
Score: 8.65 / Tid: 03:04
3. Ringsted (Grand Prix Piger)
Score: 7.50 / Tid: 03:08
4. Helsinge (Team Muni)
Score: 7.00 / Tid: 03:03
5. Espergærde (Team Myrra)
Score: 6.90 / Tid: 03:25
6. IF SOR (Mini Lime)
Score: 6.85 / Tid: 02:59
7. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 6.05 / Tid: 03:05
Mini Række 2 - Serie 2
1. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 7.55 / Tid: 02:44
2. Espergærde (Team Myrra)
Score: 7.40 / Tid: 02:46
3. Sorø GF (Team Parva)
Score: 6.80 / Tid: 02:31
4. Ringsted (Grand Prix Piger)
Score: 6.60 / Tid: 02:33
5. Helsinge (Team Muni)
Score: 6.30 / Tid: 02:13
6. IF SOR (Mini Lime)
Score: 6.30 / Tid: 02:28
7. Greve (Pandaerne)
Score: 5.95 / Tid: 02:32
Mini Række 3 - Serie 1
1. Farum (Team Ophelia)
Score: 9.00 / Tid: 03:03
2. IF SOR (Mini Grøn)
Score: 7.65 / Tid: 03:00
3. Ballerup (Mini)
Score: 6.15 / Tid: 02:47
4. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 5.80 / Tid: 03:00
5. LSI (Mini)
Score: 5.40 / Tid: 03:14
6. IF SOR (Mini Lilla)
Score: 4.20 / Tid: 02:57
7. Tåstrup (TIK 2)
Score: 1.35 / Tid: 02:46

Mini Række 3 - Serie 2
1. Farum (Team Ophelia)
Score: 6.85 / Tid: 02:27
2. Ballerup (Mini)
Score: 6.75 / Tid: 02:14
3. IF SOR (Mini Lilla)
Score: 6.50 / Tid: 02:29
4. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 5.75 / Tid: 02:37
5. LSI (Mini)
Score: 5.50 / Tid: 02:29
6. IF SOR (Mini Grøn)
Score: 5.15 / Tid: 02:41
7. Tåstrup (TIK 2)
Score: 3.75 / Tid: 02:01
Piger Række 1 - Serie 1
1. Greve (Team Amelit)
Score: 14.85 / Tid: 03:00
2. Espergærde (Team Norma)
Score: 10.50 / Tid: 03:14
3. Sorø GF (Team Lumina)
Score: 10.20 / Tid: 03:12
4. Farum (Team Rosa)
Score: 8.60 / Tid: 03:00
5. Køge (Team Køge Bugt)
Score: 8.55 / Tid: 03:00
Piger Række 1 - Serie 2
1. Greve (Team Amelit)
Score: 12.55 / Tid: 03:00
2. Sorø GF (Team Lumina)
Score: 10.30 / Tid: 02:37
3. Farum (Team Rosa)
Score: 9.55 / Tid: 02:52
4. Køge (Team Køge Bugt)
Score: 9.30 / Tid: 02:33
5. Espergærde (Team Norma)
Score: 8.30 / Tid: 02:45

Piger Række 2 - Serie 1
1. GF Øbro (Team Snerle)
Score: 9.50 / Tid: 03:11
2. Hillerød (Team Atria)
Score: 7.90 / Tid: 02:58
3. Hillerød (Team Gemma)
Score: 7.40 / Tid: 02:58
4. IF SOR (Team Areus)
Score: 6.50 / Tid: 02:59
Piger Række 2 - Serie 2
1. Hillerød (Team Atria)
Score: 8.60 / Tid: 03:02
2. GF Øbro (Team Snerle)
Score: 8.50 / Tid: 02:28
3. IF SOR (Team Areus)
Score: 7.25 / Tid: 02:49
4. Hillerød (Team Gemma)
Score: 6.60 / Tid: 02:41
Junior Række 1 - Serie 1
1. Greve (Team Luna)
Score: 15.30 / Tid: 03:16
2. Espergærde IF (Team Nova)
Score: 15.25 / Tid: 03:11
3. Tåstrup IK (TIK)
Score: 11.45 / Tid: 02:59
4. GF Køge Bugt (Team Young)
Score: 11.40 / Tid: 03:10
5. GF Køge Bugt (Team 1)
Score: 9.90 / Tid: 02:56

Junior Række 1 - Serie 2
1. Espergærde IF (Team Nova)
Score: 11.70 / Tid: 02:49
2. Greve (Team Luna)
Score: 10.95 / Tid: 03:23
3. Tåstrup IK (TIK)
Score: 9.65 / Tid: 02:57
4. GF Køge Bugt (Team 1)
Score: 7.35 / Tid: 02:52
5. GF Køge Bugt (Team Young)
Score: 6.95 / Tid: 02:58
Junior Række 2 - Serie 1
1. GF Øbro (Team Auga)
Score: 8.10 / Tid: 03:10
2. Køge Bugt (Team 2)
Score: 8.05 / Tid: 02:51
3. Sorø GF (Almandia Zeia)
Score: 7.55 / Tid: 03:11
4. IF SOR (Junior)
Score: 7.45 / Tid: 03:24
5. Helsinge (Team Lilja)
Score: 6.15 / Tid: 03:06
Junior Række 2 - Serie 2
1. Køge Bugt (Team 2)
Score: 8.20 / Tid: 02:52
2. IF SOR (Junior)
Score: 6.85 / Tid: 02:46
3. GF Øbro (Team Auga)
Score: 6.25 / Tid: 02:47
4. Sorø GF (Almandia Zeia)
Score: 5.25 / Tid: 02:41
5. Helsinge (Team Lilja)
Score: 4.90 / Tid: 02:53

Tweens - Serie 1
1. Espergærde (Team Zelda)
Score: 12.30 / Tid: 03:09
2. Ballerup GF (BG Tweens)
Score: 6.70 / Tid: 02:54
3. IF SOR (Team Luteus)
Score: 6.30 / Tid: 02:55
4. GF Øbro (Team Lume)
Score: 5.35 / Tid: 03:02
5. Helsinge (Team Isis)
Score: 4.00 / Tid: 03:08
Senior Række 1 - Serie 1
1. Greve (Team Greve)
Score: 16.95 / Tid: 03:40
2. Tåstrup (TIK)
Score: 15.70 / Tid: 03:19
3. Espergærde (Team Embla)
Score: 15.70 / Tid: 03:02
4. Greve (Team Petit)
Score: 12.60 / Tid: 03:17
Senior Række 1 - Serie 2
1. Tåstrup (TIK)
Score: 15.00 / Tid: 03:33
2. Greve (Team Greve)
Score: 14.87 / Tid: 03:05
3. Espergærde (Team Embla)
Score: 13.12 / Tid: 02:59
4. Greve (Team Petit)
Score: 11.90 / Tid: 03:12

Senior Række 2 - Serie 1
1. Køge (Team Snanna)
Score: 10.85 / Tid: 03:17
2. GF Øbro (Team vento)
Score: 9.05 / Tid: 03:22
3. IF SOR (Euforia)
Score: 9.00 / Tid: 03:08
4. Helsinge (Team Shia)
Score: 7.15 / Tid: 03:20
Senior Række 2 - Serie 2
1. Køge (Team Snanna)
Score: 9.50 / Tid: 03:08
2. GF Øbro (Team vento)
Score: 7.93 / Tid: 03:00
3. Helsinge (Team Shia)
Score: 7.75 / Tid: 02:58
4. IF SOR (Euforia)
Score: 6.78 / Tid: 02:59
Senior Række 3 - Serie 1
1. IF Føroyar (Team Nordik)
Score: 15.40 / Tid: 03:46
2. Greve (Team Ivalu)
Score: 10.80 / Tid: 03:02
3. Hillerød (Team Lyra)
Score: 8.95 / Tid: 03:25
4. GF Øbro (Team Solo)
Score: 6.10 / Tid: 02:54

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline