Grand Prix-Rytme 2013 - DM 2013 - 1. runde


Mini - Serie 1
1. DHG (Team Fricka)
Score: 13.65 / Tid: 03:08
2. Greve (Team Elina)
Score: 13.05 / Tid: 03:21
3. Espergærde (Team Navona)
Score: 11.70 / Tid: 02:49
4. Næsby (Team Uno)
Score: 10.70 / Tid: 02:53
5. Greve (Pingvinerne)
Score: 9.85 / Tid: 03:20
6. IF SOR (Mini Rød)
Score: 9.50 / Tid: 03:02
7. TPI (Team Silja)
Score: 8.65 / Tid: 03:18
8. Spangsbjerg (Mini)
Score: 7.65 / Tid: 03:47
9. Grindsted G & IF (Mini 1)
Score: 7.35 / Tid: 02.56
10. Sorø GF (Team Parva)
Score: 6.90 / Tid: 02:59
11. TPI (Team Tilje)
Score: 6.90 / Tid: 03:03
12. Køge (Team Marina)
Score: 6.75 / Tid: 02:52
13. DHG (Team Estella)
Score: 6.00 / Tid: 03:10
14. Helsinge (Team Muni)
Score: 5.75 / Tid: 03:11
15. Ringsted (Grand Prix Piger)
Score: 5.60 / Tid: 03:02
16. IF SOR (Mini Lime)
Score: 4.60 / Tid: 02:49
17. Greve (Pandaerne)
Score: 4.60 / Tid: 02:59
18. Espergærde (Team Myrra)
Score: 4.55 / Tid: 03:23
19. IF SOR (Mini Grøn)
Score: 4.40 / Tid: 03:10
20. Hjerting IF (Buddi)
Score: 4.40 / Tid: 03:09
21. Grindsted G & IF (Mini 2)
Score: 4.40 / Tid: 03:18
22. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 4.15 / Tid: 02:06
23. Munkebjerg (Mini Grand Prix)
Score: 4.00 / Tid: 02:59
24. Farum (Team Ophelia)
Score: 3.70 / Tid: 03:03
25. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 3.05 / Tid: 03:03
26. Ballerup (Mini)
Score: 3.05 / Tid: 02:57
27. IF SOR (Mini Lilla)
Score: 2.70 / Tid: 02:56
28. Silkeborg (Team Lilla)
Score: 1.60 / Tid: 02:42
29. Grindsted G & IF (Mini 3)
Score: 1.50 / Tid: 02:44
30. LSI (Mini)
Score: 1.40 / Tid: 03.11
31. Tåstrup (Mini 2)
Score: 1.20 / Tid: 02:39
32. Tåstrup (TIK 1)
Score: 1.15 / Tid: 03:07
Mini - Serie 2
1. Greve (Pingvinerne)
Score: 10.60 / Tid: 02:22
2. Espergærde (Team Navona)
Score: 9.95 / Tid: 02:31
3. Greve (Team Elina)
Score: 9.90 / Tid: 02:37
4. DHG (Team Fricka)
Score: 9.80 / Tid: 02:46
5. Grindsted G & IF (Mini 1)
Score: 9.00 / Tid: 02:38
6. Køge (Team Marina)
Score: 8.45 / Tid: 02:15
7. Spangsbjerg (Mini)
Score: 8.25 / Tid: 02:45
8. Næsby (Team Uno)
Score: 7.65 / Tid: 02:24
9. Greve (Pandaerne)
Score: 7.10 / Tid: 02:21
10. Munkebjerg (Mini Grand Prix)
Score: 6.90 / Tid: 02:24
11. GF Øbro (Team Magnolia)
Score: 6.50 / Tid: 02:46
12. IF SOR (Mini Lime)
Score: 6.45 / Tid: 02:07
13. IF SOR (Mini Rød)
Score: 5.95 / Tid: 02:39
14. Sorø GF (Team Parva)
Score: 5.70 / Tid: 02:26
15. TPI (Team Silja)
Score: 5.40 / Tid: 02:48
16. Hjerting IF (Buddi)
Score: 5.10 / Tid: 04:15
17. Ringsted (Grand Prix Piger)
Score: 4.80 / Tid: 02:31
18. Grindsted G & IF (Mini 2)
Score: 4.70 / Tid: 03:54
19. Espergærde (Team Myrra)
Score: 4.65 / Tid: 02:46
20. DHG (Team Estella)
Score: 4.60 / Tid: 02:41
21. TPI (Team Tilje)
Score: 4.00 / Tid: 02:35
22. Ballerup (Mini)
Score: 3.90 / Tid: 02:30
23. GF Øbro (Team Dahlia)
Score: 3.70 / Tid: 02:37
24. Helsinge (Team Muni)
Score: 3.55 / Tid: 02:14
25. IF SOR (Mini Grøn)
Score: 3.30 / Tid: 02:34
26. LSI (Mini)
Score: 3.20 / Tid: 02:22
27. IF SOR (Mini Lilla)
Score: 2.70 / Tid: 02:32
28. Silkeborg (Team Lilla)
Score: 2.70 / Tid: 02:29
29. Farum (Team Ophelia)
Score: 2.40 / Tid: 02:44
30. Grindsted G & IF (Mini 3)
Score: 2.20 / Tid: 02:22
31. Tåstrup (TIK 1)
Score: 1.60 / Tid: 02:08
32. Tåstrup (Mini 2)
Score: 1.55 / Tid: 02:14
Pige - Serie 1
1. Greve (Team Amelit)
Score: 14.60 / Tid: 03:03
2. Næsby (Team One)
Score: 12.50 / Tid: 03:19
3. Espergærde (Team Norma)
Score: 11.35 / Tid: 03:02
4. Spangsbjerg (Team Faya)
Score: 10.30 / Tid: 03:22
5. Farum (Team Rosa)
Score: 8.80 / Tid: 02:57
6. Sorø GF (Team Lumina)
Score: 8.60 / Tid: 03:19
7. Hillerød (Team Atria)
Score: 8.45 / Tid: 03:14
8. Silkeborg (Silkeborg Piger)
Score: 8.00 / Tid: 03:10
9. Køge (Team Køge Bugt)
Score: 7.90 / Tid: 03:05
10. DHG (Team Nixi)
Score: 7.45 / Tid: 02:59
11. Hillerød (Team Gemma)
Score: 7.40 / Tid: 03:00
12. GF Øbro (Team Snerle)
Score: 7.00 / Tid: 03:05
13. Grindsted G & IF (Pigerækken)
Score: 6.00 / Tid: 03:04
14. IF SOR (Team Areus)
Score: 5.60 / Tid: 03:04
15. Munkebjerg (Team Venus)
Score: 5.30 / Tid: 03:24
16. Ebberup (Team Cia)
Score: 4.10 / Tid: 02:40
17. Hjerting IF (Team Ticko)
Score: 3.75 / Tid: 03:11

Pige - Serie 2
1. Greve (Team Amelit)
Score: 11.65 / Tid: 03:00
2. Spangsbjerg (Team Faya)
Score: 9.60 / Tid: 02:30
3. Næsby (Team One)
Score: 8.75 / Tid: 02:44
4. Farum (Team Rosa)
Score: 6.95 / Tid: 02:42
5. Silkeborg (Silkeborg Piger)
Score: 6.95 / Tid: 02:37
6. Sorø GF (Team Lumina)
Score: 6.30 / Tid: 02:45
7. DHG (Team Nixi)
Score: 6.15 / Tid: 02:43
8. GF Øbro (Team Snerle)
Score: 5.60 / Tid: 02:34
9. Munkebjerg (Team Venus)
Score: 5.45 / Tid: 03:10
10. Køge (Team Køge Bugt)
Score: 5.40 / Tid: 02:36
11. Grindsted G & IF (Pigerækken)
Score: 5.15 / Tid: 03:09
12. IF SOR (Team Areus)
Score: 5.00 / Tid: 03:44
13. Espergærde (Team Norma)
Score: 4.50 / Tid: 02:42
14. Hillerød (Team Atria)
Score: 4.00 / Tid: 02:54
15. Hjerting IF (Team Ticko)
Score: 3.95 / Tid: 02:56
16. Hillerød (Team Gemma)
Score: 3.85 / Tid: 02:48
17. Ebberup (Team Cia)
Score: 2.35 / Tid: 02:54
Tweens - Serie 1
1. Espergærde (Team Zelda)
Score: 12.50 / Tid: 03.05
2. IF SOR (Team Luteus)
Score: 5.90 / Tid: 03:16
Junior - Serie 1
1. Greve (Team Luna)
Score: 14.90 / Tid: 03:08
2. Espergærde (Team Nova)
Score: 14.10 / Tid: 03:20
3. Tåstrup (TIK Junior)
Score: 12.40 / Tid: 02:59
4. DHG (Team Theia)
Score: 11.35 / Tid: 03:20
5. Næsby (Team Jeden)
Score: 11.25 / Tid: 03:40
6. Munkebjerg (Team Athena)
Score: 11.15 / Tid: 03:19
7. Køge (Team 1)
Score: 10.70 / Tid: 02:49
8. Køge (Team Young))
Score: 10.15 / Tid: 02:51
9. GF Øbro (Team Auga)
Score: 9.35 / Tid: 03:24
10. Sorø (Almandia Zeia)
Score: 8.20 / Tid: 03:30
11. Køge (Team 2)
Score: 8.20 / Tid: 02:54
12. TPI (Kahla)
Score: 8.15 / Tid: 03:31
13. IF SOR (Junior)
Score: 7.85 / Tid: 03:26
14. Alderslyst (Junior)
Score: 7.50 / Tid: 03:08
15. Silkeborg (Team SG Junior)
Score: 7.00 / Tid: 03:21
16. Ebberup (Team Daisy)
Score: 6.70 / Tid: 03:20
17. Helsinge (Team Lilja)
Score: 5.85 / Tid: 02:57

Junior - Serie 2
1. Greve (Team Luna)
Score: 12.75 / Tid: 03:22
2. Espergærde (Team Nova)
Score: 12.50 / Tid: 02:58
3. Tåstrup (TIK Junior)
Score: 11.15 / Tid: 03:07
4. Næsby (Team Jeden)
Score: 10.35 / Tid: 02:58
5. Køge (Team Young)
Score: 9.00 / Tid: 02:51
6. Køge (Team 1)
Score: 8.55 / Tid: 02:49
7. DHG (Team Theia)
Score: 8.40 / Tid: 03:14
8. Munkebjerg (Team Athena)
Score: 7.70 / Tid: 03:00
9. TPI (Kahla)
Score: 7.20 / Tid: 03:10
10. IF SOR (Junior)
Score: 6.75 / Tid: 02:54
11. GF Øbro (Team Auga)
Score: 6.55 / Tid: 03:00
12. Alderslyst (Junior)
Score: 5.70 / Tid: 02:56
13. Køge (Team 2)
Score: 5.10 / Tid: 03:03
14. Helsinge (Team Lilja)
Score: 5.10 / Tid: 02:54
15. Sorø (Almandia Zeia)
Score: 4.30 / Tid: 02:57
16. Ebberup (Team Daisy)
Score: 3.20 / Tid: 03:15
17. Silkeborg (Team SG Junior)
Score: 2.65 / Tid: 03:15
Senior - Serie 1
1. Greve (Team Greve)
Score: 16.30 / Tid: 03:39
2. Espergærde (Team Embla)
Score: 16.05 / Tid: 03:06
3. Tåstrup (TIK)
Score: 15.75 / Tid: 03:14
4. Greve (Team Petit)
Score: 13.05 / Tid: 03:14
5. TPI (Team Aya)
Score: 12.00 / Tid: 03:12
6. FG90 (Team FG90)
Score: 11.15 / Tid: 03:05
7. TPI (Team Lipa)
Score: 10.65 / Tid: 03:18
8. Køge (Team Nanna)
Score: 10.35 / Tid: 03:10
9. IF SOR (Team Euforia)
Score: 10.15 / Tid: 03:20
10. DHG (Senior)
Score: 10.10 / Tid: 03:08
11. Silkeborg (Team SG Senior)
Score: 9.30 / Tid: 03:07
12. GF Øbro (Team Vento)
Score: 9.10 / Tid: 03:16
13. Helsinge (Team Shia)
Score: 6.60 / Tid: 03:04
Senior - Serie 2
1. Greve (Team Greve)
Score: 14.75 / Tid: 03:02
2. Tåstrup (TIK)
Score: 14.20 / Tid: 03:19
3. Espergærde (Team Embla)
Score: 12.70 / Tid: 02:49
4. Greve (Team Petit)
Score: 11.75 / Tid: 03:02
5. TPI (Team Aya)
Score: 11.40 / Tid: 02:54
6. Køge (Team Nanna)
Score: 8.95 / Tid: 03:09
7. TPI (Team Lipa)
Score: 8.80 / Tid: 03:08
8. DHG (Senior)
Score: 8.60 / Tid: 03:09
9. FG90 (Team FG90)
Score: 8.20 / Tid: 02:54
10. IF SOR (Team Euforia)
Score: 7.10 / Tid: 02:58
11. GF Øbro (Team Vento)
Score: 7.10 / Tid: 02:49
12. Silkeborg (Team SG Senior)
Score: 5.85 / Tid: 03:00
13. Helsinge (Team Shia)
Score: 5.50 / Tid: 02:59

Senior - 3. Division
1. IF Føroyar (Team Nordik)
Score: 14.50 / Tid: 03:46
2. Spangsbjerg IF (Elara)
Score: 12.15 / Tid: 03:02
3. Greve (Team Ivalu)
Score: 10.90 / Tid: 03:07
4. Vejstrup Efterkole
Score: 9.35 / Tid: 03:25
5. FG90 (Frederikshavn)
Score: 9.10 / Tid: 03:12
6. Grindsted G & IF (Senior)
Score: 8.95 / Tid: 03:07
7. Ebberup IF (Team Elvira)
Score: 7.75 / Tid: 03:19

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline