TeamGym 2012 - SM 2012 - Junior


Junior Piger Række 1 - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 18.566 / Tid: 02:22
2. Greve Gymnastik og Trampolin 3
Score: 18.533 / Tid: 02:12
3. Gadstrup Team Gym 5
Score: 17.900 / Tid: 02:13
4. Herlufsholm GF 1
Score: 16.133 / Tid: 02:45
5. Gladsaxe IF 6
Score: 15.900 / Tid: 02:29
6. Ølstykke GF 4
Score: 15.433 / Tid: 02:08
7. Haslev TT 2
Score: 14.766 / Tid: 02:03
8. Ølstykke GF 5
Score: 14.700 / Tid: 02:09
Junior Piger Række 1 - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 3
Score: 17.466 / Tid: 02:39
2. Herlufsholm GF 1
Score: 16.733 / Tid: 02:28
3. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 16.700 / Tid: 02:44
4. Gladsaxe IF 6
Score: 16.533 / Tid: 02:28
5. Gadstrup Team Gym 5
Score: 15.633 / Tid: 02:43
6. Ølstykke GF 4
Score: 14.866 / Tid: 02:27
7. Haslev TT 2
Score: 14.066 / Tid: 02:31
8. Ølstykke GF 5
Score: 13.366 / Tid: 02:25
Junior Piger Række 1 - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trampolin 3
Score: 16.666 / Tid: 02:42
2. Herlufsholm GF 1
Score: 15.066 / Tid: 02:36
3. Greve Gymnastik og Trampolin 4
Score: 14.566 / Tid: 02:41
4. Gladsaxe IF 6
Score: 14.200 / Tid: 02:43
5. Gadstrup Team Gym 5
Score: 14.133 / Tid: 02:41
6. Ølstykke GF 4
Score: 13.400 / Tid: 02:41
7. Ølstykke GF 5
Score: 11.500 / Tid: 02:30
8. Haslev TT 2
Score: 11.200 / Tid: 02:26

Junior Piger Række 2 - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 16.250 / Tid: 02:00
2. Helsinge SI 1
Score: 15.450 / Tid: 02:15
3. Eskilstrup G & IF 4
Score: 15.000 / Tid: 02:13
4. GHG-Teamgym Herlev 8
Score: 14.700 / Tid: 02:08
5. Gladsaxe IF 7
Score: 14.500 / Tid: 02:32
6. Gadstrup Team Gym 6
Score: 14.500 / Tid: 02:25
7. Herlufsholm GF 2
Score: 14.300 / Tid: 02:55
8. Nivå GF 2
Score: 13.150 / Tid: 02:23
Junior Piger Række 2 - Bane
1. Nivå GF 2
Score: 14.833 / Tid: 02:17
2. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 14.633 / Tid: 02:48
3. Gadstrup Team Gym 6
Score: 14.000 / Tid: 02:25
4. Herlufsholm GF 2
Score: 13.600 / Tid: 02:29
5. Gladsaxe IF 7
Score: 13.266 / Tid: 02:09
6. GHG-Teamgym Herlev 8
Score: 12.833 / Tid: 02:29
7. Helsinge SI 1 (Kort)
Score: 12.666 / Tid: 01:18
8. Eskilstrup G & IF 4
Score: 12.666 / Tid: 02:37
Junior Piger Række 2 - Trampet
1. Helsinge SI 1
Score: 12.566 / Tid: 02:29
2. GHG-Teamgym Herlev 8
Score: 12.233 / Tid: 02:31
3. Greve Gymnastik og Trampolin 8
Score: 12.133 / Tid: 02:41
4. Gadstrup Team Gym 6
Score: 12.066 / Tid: 02:43
5. Nivå GF 2
Score: 12.033 / Tid: 02:17
6. Eskilstrup G & IF 4
Score: 11.766 / Tid: 02:42
7. Herlufsholm GF 2
Score: 11.766 / Tid: 02:25
8. Gladsaxe IF 7
Score: 11.033 / Tid: 02:30

Junior Piger Række 3 - Rytme
1. Gadstrup Gymnastik Forening 1
Score: 14.300 / Tid: 02:08
2. AIF-Gymnastik - Albertslund 3
Score: 13.950 / Tid: 02:23
3. Taastrup GF 4
Score: 13.350 / Tid: 02:29
4. Ringsted IF 9
Score: 12.950 / Tid: 02:23
5. Gladsaxe IF 8
Score: 12.400 / Tid: 02:27
6. Eskilstrup G & IF 5
Score: 11.800 / Tid: 02:04
7. Lille Næstved IF 8
Score: 10.550 / Tid: 02:19
8. Vintersbølle GF 1
Score: 10.250 / Tid: 02:27
Junior Piger Række 3 - Bane
1. Ringsted IF 9
Score: 14.233 / Tid: 02:22
2. AIF-Gymnastik - Albertslund 3
Score: 12.800 / Tid: 02:02
3. Gadstrup Gymnastik Forening 1
Score: 12.733 / Tid: 02:05
4. Eskilstrup G & IF 5
Score: 12.733 / Tid: 02:33
5. Lille Næstved IF 8
Score: 11.400 / Tid: 02:04
6. Taastrup GF 4
Score: 11.300 / Tid: 01:42
7. Gladsaxe IF 8
Score: 10.833 / Tid: 01:58
8. Vintersbølle GF 1
Score: 10.533 / Tid: 02:24
Junior Piger Række 3 - Trampet
1. Ringsted IF 9
Score: 11.800 / Tid: 02:30
2. Gadstrup Gymnastik Forening 1
Score: 11.366 / Tid: 02:22
3. Gladsaxe IF 8
Score: 11.300 / Tid: 02:12
4. Lille Næstved IF 8
Score: 11.200 / Tid: 02:08
5. Eskilstrup G & IF 5
Score: 11.066 / Tid: 02:38
6. AIF-Gymnastik - Albertslund 3
Score: 11.033 / Tid: 02:34
7. Taastrup GF 4
Score: 10.533 / Tid: 02:23
8. Vintersbølle GF 1
Score: 9.933 / Tid: 02:50

Junior Piger Række 4 - Rytme
1. Hvidovre Gymnastik af 1937 1
Score: 13.933 / Tid: 02:25
2. Vedbæk GF 2
Score: 13.300 / Tid: 02:20
3. Toreby Sundby Gymnastrikforening 1
Score: 13.266 / Tid: 02:49
4. AIF-Gymnastik - Albertslund 4
Score: 12.466 / Tid: 02:24
5. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 12.100 / Tid: 02:08
6. Haslev TT 3
Score: 11.966 / Tid: 02:01
7. TeamGym Fensmark 1
Score: 11.900 / Tid: 02:07
8. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 11.033 / Tid: 02:23
Junior Piger Række 4 - Bane
1. Hvidovre Gymnastik af 1937 1
Score: 13.866 / Tid: 02:30
2. Toreby Sundby Gymnastrikforening 1
Score: 11.466 / Tid: 02:11
3. TeamGym Fensmark 1
Score: 11.300 / Tid: 02:08
4. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 10.633 / Tid: 02:00
5. Vedbæk GF 2
Score: 10.500 / Tid: 02:36
6. Haslev TT 3
Score: 10.366 / Tid: 02:00
7. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 9.833 / Tid: 02:16
8. AIF-Gymnastik - Albertslund 4
Score: 9.433 / Tid: 02:04
Junior Piger Række 4 - Trampet
1. AIF-Gymnastik - Albertslund 4
Score: 10.766 / Tid: 01:59
2. Toreby Sundby Gymnastrikforening 1
Score: 10.500 / Tid: 02:08
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 2
Score: 10.466 / Tid: 02:32
4. Haslev TT 3
Score: 10.266 / Tid: 02:06
5. Gadstrup Gymnastik Forening 2
Score: 10.233 / Tid: 02:16
6. Hvidovre Gymnastik af 1937 1
Score: 10.000 / Tid: 02:31
7. TeamGym Fensmark 1
Score: 9.966 / Tid: 02:01
8. Vedbæk GF 2
Score: 9.433 / Tid: 02:37

Junior Piger Række 5 - Rytme
1. AIF-Gymnastik - Albertslund 5
Score: 13.300 / Tid: 02:05
2. Græse-Sigerslevvester GF 1
Score: 12.100 / Tid: 02:02
3. Toreby Sundby Gymnastrikforening 2
Score: 11.900 / Tid: 02:50
4. Høng GF 1
Score: 11.000 / Tid: 02:03
5. IF 32 - Glostrup 1
Score: 10.633 / Tid: 02:05
6. Farum GF 3
Score: 10.566 / Tid: 02:09
7. GF Køge Bugt 16
Score: 10.533 / Tid: 01:46
8. Vintersbølle GF 2
Score: 10.033 / Tid: 02:28
Junior Piger Række 5 - Bane
1. AIF-Gymnastik - Albertslund 5
Score: 12.000 / Tid: 01:51
2. Høng GF 1
Score: 11.566 / Tid: 02:26
3. GF Køge Bugt 16
Score: 11.266 / Tid: 02:02
4. IF 32 - Glostrup 1
Score: 10.300 / Tid: 02:04
5. Græse-Sigerslevvester GF 1
Score: 9.933 / Tid: 01:47
6. Vintersbølle G 2
Score: 9.233 / Tid: 02:14
7. Toreby Sundby Gymnastrikforening 2
Score: 9.100 / Tid: 01:52
8. Farum GF 3
Score: 9.033 / Tid: 01:54
Junior Piger Række 5 - Trampet
1. Høng GF 1
Score: 10.033 / Tid: 02:22
2. GF Køge Bugt 16
Score: 9.966 / Tid: 01:46
3. IF 32 - Glostrup 1
Score: 9.800 / Tid: 02:17
4. AIF-Gymnastik - Albertslund 5
Score: 9.633 / Tid: 01:52
5. Vintersbølle GF 2
Score: 9.566 / Tid: 02:35
6. Græse-Sigerslevvester GF 1
Score: 9.333 / Tid: 02:21
7. Toreby Sundby Gymnastrikforening 2
Score: 8.966 / Tid: 02:05
8. Farum GF 3
Score: 8.600 / Tid: 02:10

Junior Piger Række 6 - Rytme
1. Herlufsholm GF 3
Score: 14.466 / Tid: 02:10
2. Gadstrup Team Gym 7
Score: 12.600 / Tid: 02:25
3. Rødovre og Omegns GF 1
Score: 10.000 / Tid: 02:37
4. IF Kildemarken 1
Score: 6.766 / Tid: 02:08
Junior Piger Række 6 - Bane
1. Herlufsholm GF 3
Score: 13.000 / Tid: 02:07
2. Rødovre og Omegns GF 1
Score: 11.333 / Tid: 02:25
3. Gadstrup Team Gym 7
Score: 10.966 / Tid: 02:35
4. IF Kildemarken 1
Score: 9.666 / Tid: 01:54
Junior Piger Række 6 - Trampet
1. Herlufsholm GF 3
Score: 11.500 / Tid: 02:22
2. Gadstrup Team Gym 7
Score: 10.700 / Tid: 02:33
3. Rødovre og Omegns GF 1
Score: 9.700 / Tid: 02:28
4. IF Kildemarken 1
Score: 7.800 / Tid: 01:52

Junior Mix Række 1 - Rytme
1. GHG-Teamgym Herlev 7
Score: 14.400 / Tid: 01:53
2. Helsinge SI 2
Score: 13.666 / Tid: 02:11
3. Taastrup GF 2
Score: 13.600 / Tid: 02:17
4. Lille Næstved IF 6
Score: 11.400 / Tid: 02:21
5. Høng GF 2
Score: 9.733 / Tid: 02:08
Junior Mix Række 1 - Bane
1. GHG-Teamgym Herlev 7
Score: 13.966 / Tid: 02:25
2. Helsinge SI 2
Score: 13.466 / Tid: 02:01
3. Taastrup GF 2
Score: 13.300 / Tid: 02:06
4. Lille Næstved IF 6
Score: 12.200 / Tid: 02:14
5. Høng GF 2
Score: 11.500 / Tid: 02:26
Junior Mix Række 1 - Trampet
1. GHG-Teamgym Herlev 7
Score: 14.533 / Tid: 02:24
2. Taastrup GF 2
Score: 12.533 / Tid: 02:26
3. Helsinge SI 2
Score: 12.433 / Tid: 01:54
4. Lille Næstved IF 6
Score: 10.333 / Tid: 01:51
5. Høng GF 2
Score: 9.466 / Tid: 02:26

Junior Drenge Række 1 - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 9
Score: 15.933 / Tid: 02:16
2. GHG-Teamgym Herlev 9
Score: 14.966 / Tid: 01:58
3. Taastrup GF 1
Score: 14.166 / Tid: 02:08
4. Ringsted IF 6
Score: 13.233 / Tid: 02:07
5. Gladsaxe IF 13
Score: 12.700 / Tid: 02:03
6. GF Køge Bugt 14
Score: 12.000 / Tid: 01:59
7. Ølstykke GF 6
Score: 11.866 / Tid: 02:08
8. Ringsted IF 13
Score: 10.866 / Tid: 02:01
9. Gadstrup Team Gym 10
Score: 8.700 / Tid: 02:13
10. Haslev TT 9
Score: 3.700 / Tid: 02:08
Junior Drenge Række 1 - Bane
1. GHG-Teamgym Herlev 9
Score: 17.000 / Tid: 02:21
2. Gadstrup Team Gym 9
Score: 14.466 / Tid: 02:47
3. Taastrup GF 1
Score: 14.000 / Tid: 02:11
4. Ølstykke GF 6
Score: 13.133 / Tid: 02:30
5. Ringsted IF 6
Score: 12.900 / Tid: 01:48
6. Gladsaxe IF 13
Score: 11.633 / Tid: 02:11
7. Ringsted IF 13
Score: 11.233 / Tid: 01:49
8. Gadstrup Team Gym 10
Score: 10.466 / Tid: 02:25
9. Haslev TT 9
Score: 8.966 / Tid: 01:42
10. GF Køge Bugt 14
Score: 8.733 / Tid: 02:04
Junior Drenge Række 1 - Trampet
1. GHG-Teamgym Herlev 9
Score: 16.566 / Tid: 02:29
2. Gadstrup Team Gym 9
Score: 14.733 / Tid: 02:39
3. Taastrup GF 1
Score: 13.033 / Tid: 02:27
4. Ringsted IF 6
Score: 12.733 / Tid: 02:06
5. Ølstykke GF 6
Score: 12.433 / Tid: 02:35
6. GF Køge Bugt 14
Score: 12.233 / Tid: 02:05
7. Gladsaxe IF 13
Score: 11.766 / Tid: 02:39
8. Ringsted IF 13
Score: 11.100 / Tid: 01:51
9. Gadstrup Team Gym 10
Score: 10.800 / Tid: 02:20
10. Haslev TT 9
Score: 8.166 / Tid: 02:08

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline