TeamGym 2012 - SM 2012 - Mini


Mini Drenge Række 1 - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 11
Score: 16.066 / Tid: 01:43
2. Ølstykke GF 7
Score: 12.700 / Tid: 01:35
3. Ringsted IF 4
Score: 12.600 / Tid: 02:05
4. GF Køge Bugt 9
Score: 12.066 / Tid: 01:54
5. Helsinge SI 3
Score: 12.033 / Tid: 02:02
6. Eskilstrup G og IF 2
Score: 11.166 / Tid: 01:46
7. GHG-Teamgym Herlev 15
Score: 11.033 / Tid: 01:38
8. Gadstrup Team Gym 12
Score: 9.666 / Tid: 01:26
9. Helsinge SI 4
Score: 9.366 / Tid: 02:07
Mini Drenge Række 1 - Bane
1. Ringsted IF 4
Score: 13.933 / Tid: 01:54
2. Gadstrup Team Gym 11
Score: 13.333 / Tid: 02:11
3. Helsinge SI 3
Score: 12.766 / Tid: 02:07
4. GF Køge Bugt 9
Score: 12.633 / Tid: 02:02
5. Ølstykke GF 7
Score: 12.566 / Tid: 02:29
6. Eskilstrup G og IF 2
Score: 11.166 / Tid: 01:46
7. Gadstrup Team Gym 12
Score: 10.466 / Tid: 02:20
8. Helsinge SI 4
Score: 9.666 / Tid: 01:55
9. GHG-Teamgym Herlev 15
Score: 9.033 / Tid: 02:11
Mini Drenge Række 1 - Trampet
1. Ringsted IF 4
Score: 13.050 / Tid: 02:01
2. Gadstrup Team Gym 11
Score: 12.800 / Tid: 02:25
3. Ølstykke GF 7
Score: 12.100 / Tid: 02:35
4. GF Køge Bugt 9
Score: 11.600 / Tid: 01:59
5. Helsinge SI 3
Score: 11.500 / Tid: 02:03
6. Eskilstrup G og IF 2
Score: 10.450 / Tid: 01:59
7. Helsinge SI 4
Score: 9.800 / Tid: 02:01
8. Gadstrup Team Gym 12
Score: 9.600 / Tid: 02:31
9. GHG-Teamgym Herlev 15
Score: 9.600 / Tid: 02:15

Mini Drenge Række 2 - Rytme
1. Lille Næstved IF 7
Score: 12.366 / Tid: 01:36
2. Gladsaxe IF 14
Score: 9.066 / Tid: 01:31
3. Høng GF 4
Score: 9.066 / Tid: 01:35
4. Taastrup GF 3
Score: 8.966 / Tid: 01:44
5. Gladsaxe IF 15
Score: 8.833 / Tid: 01:32
6. Eskilstrup G & IF 3
Score: 8.333 / Tid: 01:53
7. GF Køge Bugt 10
Score: 8.133 / Tid: 02:02
8. Gladsaxe IF 16
Score: 5.966 / Tid: 01:36
Mini Drenge Række 2 - Bane
1. Gladsaxe IF 14
Score: 10.500 / Tid: 01:49
2. Lille Næstved IF 7 (Kort)
Score: 9.700 / Tid: 00:43
3. GF Køge Bugt 10
Score: 9.566 / Tid: 01:48
4. Høng GF 4
Score: 9.400 / Tid: 01:50
5. Taastrup GF 3
Score: 8.333 / Tid: 01:52
6. Gladsaxe IF 15 (Kort)
Score: 7.566 / Tid: 00:28
7. Eskilstrup G & IF 3
Score: 7.200 / Tid: 02:03
8. Gladsaxe IF 16
Score: 5.700 / Tid: 01:43
Mini Drenge Række 2 - Trampet
1. Lille Næstved IF 7
Score: 11.200 / Tid: 02:11
2. Høng GF 4
Score: 9.600 / Tid: 02:21
3. Taastrup GF 3
Score: 9.250 / Tid: 02:09
4. Gladsaxe IF 14
Score: 8.950 / Tid: 02:05
5. Gladsaxe IF 15
Score: 8.650 / Tid: 02:19
6. GF Køge Bugt 10
Score: 8.300 / Tid: 01:59
7. Eskilstrup G & IF 3
Score: 7.650 / Tid: 01:56
8. Gladsaxe IF 16
Score: 4.300 / Tid: 02:04

Mini Piger Række 1 - Rytme
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 18.366 / Tid: 02:20
2. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 17.100 / Tid: 02:05
3. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 16.333 / Tid: 01:44
4. Ølstykke GF 1
Score: 16.166 / Tid: 01:42
5. Herlufsholm GF 4
Score: 16.066 / Tid: 02:17
6. Helsinge SI 6
Score: 15.433 / Tid: 02:07
7. Herlufsholm GF 5
Score: 14.533 / Tid: 02:05
8. Ringsted IF 1
Score: 14.500 / Tid: 01:54
Mini Piger Række 1 - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 16.000 / Tid: 02:42
2. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 15.033 / Tid: 02:33
3. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 14.700 / Tid: 02:26
4. Herlufsholm GF 4
Score: 14.233 / Tid: 02:01
5. Helsinge SI 6
Score: 14.066 / Tid: 01:56
6. Ringsted IF 1
Score: 12.933 / Tid: 02:51
7. Ølstykke GF 1
Score: 12.900 / Tid: 02:00
8. Herlufsholm GF 5
Score: 12.700 / Tid: 02:04
Mini Piger Række 1 - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 13.950 / Tid: 02:37
2. Herlufsholm GF 4
Score: 12.150 / Tid: 02:20
3. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 12.100 / Tid: 02:16
4. Herlufsholm GF 5
Score: 12.050 / Tid: 02:38
5. Ølstykke GF 1
Score: 11.850 / Tid: 02:26
6. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 11.850 / Tid: 02:33
7. Helsinge SI 6
Score: 11.800 / Tid: 02:16
8. Ringsted IF 1
Score: 11.750 / Tid: 02.30

Mini Piger Række 2 - Rytme
1. Slagelse GF 2
Score: 14.600 / Tid: 01:54
2. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 14.366 / Tid: 01:34
3. Helsinge SI 8
Score: 14.300 / Tid: 02:09
4. Nivå GF 4
Score: 13.800 / Tid: 01:33
5. GHG-Teamgym Herlev 2
Score: 13.733 / Tid: 01:44
6. Haslev TT 4
Score: 13.366 / Tid: 01:27
7. GF Køge Bugt 12
Score: 12.800 / Tid: 02:08
8. Gladsaxe IF 1
Score: 12.766 / Tid: 01:40
Mini Piger Række 2 - Bane
1. Nivå GF 4
Score: 12.600 / Tid: 02:19
2. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 12.550 / Tid: 02:02
3. Slagelse GF 2
Score: 12.550 / Tid: 01:46
4. GHG-Teamgym Herlev 2
Score: 12.400 / Tid: 02:30
5. Gladsaxe IF 1
Score: 12.150 / Tid: 02:02
6. Helsinge SI 8
Score: 11.750 / Tid: 01:59
7. Haslev TT 4
Score: 11.450 / Tid: 02:22
8. GF Køge Bugt 12
Score: 11.300 / Tid: 02:10
Mini Piger Række 2 - Trampet
1. Nivå GF 4
Score: 11.500 / Tid: 02:20
2. GF Køge Bugt 12
Score: 11.200 / Tid: 01:59
3. GHG-Teamgym Herlev 2
Score: 11.100 / Tid: 02:36
4. Gladsaxe IF 1
Score: 10.950 / Tid: 02:29
5. Slagelse GF 2 (Kort)
Score: 10.700 / Tid: 00:45
6. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 10.600 / Tid: 02:00
7. Haslev TT 4
Score: 10.550 / Tid: 02:26
8. Helsinge SI 8
Score: 10.550 / Tid: 02:14

Mini Piger Række 3 - Rytme
1. Stenløse GF 2
Score: 14.633 / Tid: 01:42
2. Helsinge SI 7
Score: 13.266 / Tid: 02:02
3. Ølstykke GF 2
Score: 13.233 / Tid: 01:28
4. Lille Næstved IF 3
Score: 13.000 / Tid: 01:25
5. Rødovre og Omegns GF 3
Score: 12.000 / Tid: 02:07
6. Ringsted IF 2
Score: 11.900 / Tid: 01:37
7. Hvidovre Gymnastik af 1937 4
Score: 11.833 / Tid: 01:33
8. Høng GF 3
Score: 11.133 / Tid: 01:35
Mini Piger Række 3 - Bane
1. Helsinge SI 7
Score: 12.250 / Tid: 02:02
2. Hvidovre Gymnastik af 1937 4
Score: 11.600 / Tid: 02:30
3. Rødovre og Omegns GF 3
Score: 10.650 / Tid: 01:59
4. Ringsted IF 2
Score: 10.500 / Tid: 01:45
5. Stenløse GF 2
Score: 10.300 / Tid: 01:37
6. Ølstykke GF 2
Score: 9.950 / Tid: 02:10
7. Høng GF 3
Score: 9.300 / Tid: 02:28
8. Lille Næstved IF 3
Score: 8.950 / Tid: 02:01
Mini Piger Række 3 - Trampet
1. Helsinge SI 7
Score: 11.150 / Tid: 02:18
2. Rødovre og Omegns GF 3
Score: 10.450 / Tid: 01:53
3. Stenløse GF 2
Score: 10.400 / Tid: 02:00
4. Hvidovre Gymnastik af 1937 4
Score: 10.300 / Tid: 02:35
5. Lille Næstved IF 3
Score: 10.050 / Tid: 02:21
6. Ølstykke GF 2
Score: 9.600 / Tid: 02:09
7. Ringsted IF 2
Score: 9.500 / Tid: 02:07
8. Høng GF 3
Score: 9.100 / Tid: 02:24

Mini Piger Række 4 - Rytme
1. AIF-Gymnastik - Albertslund 6
Score: 12.833 / Tid: 02:09
2. Nivå GF 5
Score: 12.666 / Tid: 01:28
3. Eskilstrup G & IF 1
Score: 12.366 / Tid: 01:42
4. Gladsaxe IF 2
Score: 12.233 / Tid: 01:42
5. Slagelse GF 3
Score: 12.100 / Tid: 02:01
6. Haslev TT 5
Score: 11.266 / Tid: 01:31
7. Farum GF 1
Score: 11.133 / Tid: 01:44
8. Himmerlev-Veddelev GF 6
Score: 10.633 / Tid: 01:31
Mini Piger Række 4 - Bane
1. Nivå GF 5
Score: 11.100 / Tid: 01:59
2. AIF-Gymnastik - Albertslund 6
Score: 10.750 / Tid: 01:32
3. Slagelse GF 3
Score: 9.950 / Tid: 01:59
4. Eskilstrup G & IF 1
Score: 9.900 / Tid: 02:29
5. Haslev TT 5
Score: 9.600 / Tid: 01:59
6. Himmerlev-Veddelev GF 6
Score: 9.450 / Tid: 02:14
7. Farum GF 1
Score: 8.700 / Tid: 01:27
8. Gladsaxe IF 2
Score: 8.350 / Tid: 02:04
Mini Piger Række 4 - Trampet
1. Gladsaxe IF 2
Score: 9.850 / Tid: 02:08
2. Eskilstrup G & IF 1
Score: 9.550 / Tid: 02:39
3. Haslev TT 5
Score: 9.550 / Tid: 02:13
4. Slagelse GF 3
Score: 9.500 / Tid: 02:08
5. Farum GF 1
Score: 9.400 / Tid: 01:36
6. Nivå GF 5
Score: 9.350 / Tid: 01:55
7. AIF-Gymnastik - Albertslund 6
Score: 8.800 / Tid: 01:53
8. Himmerlev-Veddelev GF 6
Score: 7.100 / Tid: 02:12

Mini Piger Række 5 - Rytme
1. Vintersbølle GF 3
Score: 12.800 / Tid: 02:07
2. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 12.100 / Tid: 02:00
3. Ølstykke GF 3
Score: 12.066 / Tid: 01:39
4. Helsingør GF 1
Score: 12.000 / Tid: 01:54
5. Rødovre og Omegns GF 4
Score: 11.966 / Tid: 02:10
6. GF Køge Bugt 13
Score: 11.033 / Tid: 01:57
7. GF Køge Bugt 13
Score: 11.033 / Tid: 01:42
8. Taastrup GF 7
Score: 9.466 / Tid: 02:04
Mini Piger Række 5 - Bane
1. Vintersbølle GF 3
Score: 10.966 / Tid: 02:07
2. Ølstykke GF 3
Score: 10.633 / Tid: 01:48
3. Taastrup GF 7
Score: 9.966 / Tid: 01:50
4. GF Køge Bugt 15
Score: 9.966 / Tid: 01:49
5. Rødovre og Omegns GF 4
Score: 9.833 / Tid: 01:43
6. Helsingør GF 1
Score: 9.500 / Tid: 01:37
7. GF Køge Bugt 13
Score: 9.400 / Tid: 01:47
8. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 8.500 / Tid: 01:58
Mini Piger Række 5 - Trampet
1. Ølstykke GF 3
Score: 9.850 / Tid: 01:42
2. GF Køge Bugt 15
Score: 9.550 / Tid: 01:54
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 9.350 / Tid: 02:11
4. GF Køge Bugt 13
Score: 8.850 / Tid: 01:49
5. Helsingør GF 1
Score: 8.700 / Tid: 02:00
6. Vintersbølle GF 3
Score: 8.350 / Tid: 02:30
7. Taastrup GF 7
Score: 7.650 / Tid: 02:16
8. Rødovre og Omegns GF 4
Score: 6.800 / Tid: 02:05

Mini Piger Række 6 - Rytme
1. Lille Næstved IF 4
Score: 12.066 / Tid: 01:26
2. Slagelse GF 4
Score: 11.600 / Tid: 02:00
3. GT Bøgestrømmen 1
Score: 11.433 / Tid: 01:31
4. Gadstrup Team Gym 1
Score: 11.300 / Tid: 01:45
5. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 10.933 / Tid: 01:31
6. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 10.933 / Tid: 01:34
7. Græse-Sigerslevvester GF 2
Score: 9.766 / Tid: 01:48
8. AIF-Gymnastik - Albertslund 7
Score: 9.133 / Tid: 01:49
Mini Piger Række 6 - Bane
1. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 10.566 / Tid: 01:40
2. Græse-Sigerslevvester GF 2
Score: 10.200 / Tid: 01:56
3. GT Bøgestrømmen 1
Score: 9.400 / Tid: 01:42
4. Lille Næstved IF 4
Score: 9.233 / Tid: 01:49
5. Slagelse GF 4
Score: 9.066 / Tid: 02:01
6. Gadstrup Team Gym 1
Score: 8.566 / Tid: 01:55
7. AIF-Gymnastik - Albertslund 7
Score: 8.066 / Tid: 01:35
8. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 7.666 / Tid: 02:01
Mini Piger Række 6 - Trampet
1. Gadstrup Team Gym 1
Score: 9.300 / Tid: 02:23
2. Slagelse GF 4
Score: 9.250 / Tid: 02:03
3. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 9.200 / Tid: 01:52
4. Græse-Sigerslevvester GF 2
Score: 8.600 / Tid: 01:49
5. GT Bøgestrømmen 1
Score: 8.350 / Tid: 02:09
6. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 8.300 / Tid: 02:09
7. Lille Næstved IF 4
Score: 7.850 / Tid: 01:59
8. AIF-Gymnastik - Albertslund 7
Score: 7.700 / Tid: 01:39

Mini Piger Række 7 - Rytme
1. Ringsted IF 3
Score: 11.166 / Tid: 01:32
2. Vedbæk GF 3
Score: 9.666 / Tid: 01:20
3. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 9.333 / Tid: 01:32
4. Gladsaxe IF 3
Score: 8.300 / Tid: 01:41
5. IF Kildemarken 1
Score: 8.033 / Tid: 01:35
6. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 7.833 / Tid: 01:43
7. Vintersbølle GF 4
Score: 7.366 / Tid: 02:04
8. HI-Gymnastik Herlev 1
Score: 7.100 / Tid: 01:44
9. Rødovre og Omegns GF 5
Score: 6.033 / Tid: 02:23
Mini Piger Række 7 - Bane
1. IF Kildemarken 1
Score: 9.233 / Tid: 01:47
2. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 8.566 / Tid: 01:46
3. Rødovre og Omegns GF 5
Score: 8.066 / Tid: 01:42
4. Vintersbølle GF 4
Score: 7.866 / Tid: 01:12
5. Gladsaxe IF 3
Score: 7.833 / Tid: 01:25
6. Vedbæk GF 3
Score: 6.666 / Tid: 02:33
7. Ringsted IF 3
Score: 6.633 / Tid: 02:05
8. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 4.966 / Tid: 02:22
9. HI-Gymnastik Herlev 1
Score: 4.000 / Tid: 01:47
Mini Piger Række 7 - Trampet
1. Ringsted IF 3
Score: 8.950 / Tid: 02:13
2. IF Kildemarken 1
Score: 8.450 / Tid: 02:08
3. Vedbæk GF 3
Score: 8.150 / Tid: 02:28
4. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 7.700 / Tid: 02:36
5. Gladsaxe IF 3
Score: 7.000 / Tid: 02:19
6. Vintersbølle GF 4
Score: 6.300 / Tid: 02:32
7. Rødovre og Omegns GF 5
Score: 5.350 / Tid: 01:49
8. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 5.300 / Tid: 02:33
9. HI-Gymnastik Herlev 1
Score: 5.200 / Tid: 02:05

Mini Piger Række 8 - Rytme
1. TeamGym Fensmark 2
Score: 9.433 / Tid: 02:07
2. AIF-Gymnastik - Albertslund 10
Score: 9.366 / Tid: 01:34
3. Helsinge SI 9
Score: 9.233 / Tid: 02:03
4. IF 32 - Glostrup 2
Score: 8.966 / Tid: 01:38
5. GF Køge Bugt 22
Score: 8.700 / Tid: 01:42
6. Taastrup GF 9
Score: 7.400 / Tid: 02:03
7. Taastrup GF 8
Score: 7.200 / Tid: 01:59
8. Nivå GF 6
Score: 6.866 / Tid: 01:29
9. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 4.100 / Tid: 01:31
Mini Piger Række 8 - Bane
1. TeamGym Fensmark 2
Score: 11.733 / Tid: 02:10
2. IF 32 - Glostrup 2
Score: 9.133 / Tid: 01:56
3. Helsinge SI 9
Score: 9.100 / Tid: 01:38
4. Nivå GF 6
Score: 8.966 / Tid: 02:03
5. AIF-Gymnastik - Albertslund 10
Score: 8.700 / Tid: 02:02
6. Taastrup GF 8
Score: 7.533 / Tid: 02:03
7. GF Køge Bugt 22
Score: 5.700 / Tid: 01:57
8. Taastrup GF 9
Score: 5.166 / Tid: 02:01
9. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 2.633 / Tid: 02:40
Mini Piger Række 8 - Trampet
1. TeamGym Fensmark 2
Score: 9.550 / Tid: 02:14
2. IF 32 - Glostrup 2
Score: 9.500 / Tid: 01:43
3. Helsinge SI 9
Score: 8.700 / Tid: 02:02
4. Taastrup GF 8
Score: 7.300 / Tid: 02:22
5. AIF-Gymnastik - Albertslund 10
Score: 7.050 / Tid: 02:18
6. Nivå GF 6
Score: 5.500 / Tid: 01:46
7. GF Køge Bugt 22
Score: 5.300 / Tid: 02:06
8. Taastrup GF 9
Score: 3.750 / Tid: 01:55
9. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 3.700 / Tid: 02.26

Mini Mix Række 1 - Rytme
1. GHG-Teamgym Herlev 6
Score: 11.700 / Tid: 01:51
2. GF Køge Bugt 11
Score: 11.666 / Tid: 02:04
3. Høng GF 5
Score: 10.966 / Tid: 01:37
4. Taastrup GF 10
Score: 10.333 / Tid: 01:50
Mini Mix Række 1 - Bane
1. GF Køge Bugt 11
Score: 12.166 / Tid: 02:04
2. GHG-Teamgym Herlev 6
Score: 11.433 / Tid: 02:21
3. Høng GF 5
Score: 9.766 / Tid: 02:15
4. Taastrup GF 10
Score: 9.533 / Tid: 01:58
Mini Mix Række 1 - Trampet
1. GHG-Teamgym Herlev 6
Score: 11.566 / Tid: 02:26
2. GF Køge Bugt 11
Score: 11.400 / Tid: 02:01
3. Høng GF 5
Score: 9.433 / Tid: 02:19
4. Taastrup GF 10
Score: 8.766 / Tid: 02:04

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline