TeamGym 2012 - DM 2012 - Mini Kvalifikation


Mini Drenge Pulje 1 - Rytme
1. Gadstrup Team gym 11
Score: 16.000 / Tid: 02:08
2. Randers Gymnastiske Forening 4
Score: 13.766 / Tid: 02:25
3. Ringsted IF 4
Score: 13.266 / Tid: 02:04
4. GHG - Teamgym Herlev 15
Score: 12.700 / Tid: 01:38
5. Silkeborg P/D 7
Score: 11.800 / Tid: 01:37
6. GF Køge Bugt 9
Score: 11.466 / Tid: 02:17
7. Eskildstrup G & IF 2
Score: 11.033 / Tid: 01:48
8. Viborg GF 5
Score: 10.933 / Tid: 01:35
9. Svendborg GF 14
Score: 9.766 / Tid: 02:06
10. Gladsaxe IF 14
Score: 9.633 / Tid: 01:34
11. Høng GF 4
Score: 8.833 / Tid: 01:27
12. Silkeborg P/D 8
Score: 7.366 / Tid: 01:47
Mini Drenge Pulje 1 - Bane
1. Ringsted IF 4
Score: 14.000 / Tid: 01:47
2. Gadstrup Team gym 11
Score: 13.400 / Tid: 02:12
3. Silkeborg P/D 7
Score: 12.100 / Tid: 02:04
4. Eskildstrup G & IF 2
Score: 11.233 / Tid: 01:53
5. GF Køge Bugt 9
Score: 11.033 / Tid: 02:03
6. Randers Gymnastiske Forening 4
Score: 10.133 / Tid: 02:07
7. Viborg GF 5
Score: 9.933 / Tid: 03:00
8. GHG - Teamgym Herlev 15
Score: 9.733 / Tid: 02:24
9. Silkeborg P/D 8
Score: 8.966 / Tid: 02:52
10. Høng GF 4
Score: 8.400 / Tid: 02:40
11. Gladsaxe IF 14
Score: 7.600 / Tid: 02:07
12. Svendborg GF 14
Score: 7.200 / Tid: 02:00
Mini Drenge Pulje 1 - Trampet
1. Gadstrup Team gym 11
Score: 12.200 / Tid: 02:10
2. Ringsted IF 4
Score: 12.033 / Tid: 02:01
3. Silkeborg P/D 7
Score: 11.433 / Tid: 02:01
4. GF Køge Bugt 9
Score: 11.266 / Tid: 02:12
5. Randers Gymnastiske Forening 4
Score: 10.500 / Tid: 02:10
6. Silkeborg P/D 8
Score: 9.800 / Tid: 02:05
7. Svendborg GF 14
Score: 9.366 / Tid: 02:13
8. Eskildstrup G & IF 2
Score: 9.000 / Tid: 01:53
9. Høng GF 4
Score: 8.933 / Tid: 02:16
10. GHG - Teamgym Herlev 15
Score: 8.866 / Tid: 02:24
11. Gladsaxe IF 14
Score: 8.466 / Tid: 02:20
12. Viborg GF 5
Score: 7.866 / Tid: 02:21

Mini Drenge Pulje 2 - Rytme
1. Gadstrup Team Gym 12
Score: 12.633 / Tid: 01:38
2. Helsinge SI 3
Score: 11.633 / Tid: 01:55
3. Ølstykke GF 7
Score: 11.600 / Tid: 01:37
4. Lille Næstved IF 11
Score: 11.366 / Tid: 01:47
5. Helsinge SI 4
Score: 11.233 / Tid: 02:01
6. Taastrup GF 3
Score: 9.966 / Tid: 01:38
7. Jerne IF 9
Score: 9.933 / Tid: 01:36
8. GF Køge Bugt 10
Score: 8.966 / Tid: 01:46
9. Eskilstrup G & IF 3
Score: 8.633 / Tid: 01.50
10. Gladsaxe IF 16
Score: 8.033 / Tid: 01:35
11. Gladsaxe IF 15
Score: 8.033 / Tid: 01:30
12. Munkebjerg Gym Og Hop 1
Score: 6.466 / Tid: 01:51
13. Svendborg GF 16
Score: 5.500 / Tid: 02:02
14. Svendborg GF 15
Score: 4.500 / Tid: 02:00
Mini Drenge Pulje 2 - Bane
1. Ølstykke GF 7
Score: 11.133 / Tid: 02:27
2. Helsinge SI 3
Score: 10.966 / Tid: 02:06
3. Helsinge SI 4
Score: 10.933 / Tid: 02:08
4. Gadstrup Team Gym 12
Score: 10.433 / Tid: 02:05
5. Lille Næstved IF 11
Score: 9.800 / Tid: 01:51
6. Eskilstrup G & IF 3
Score: 9.166 / Tid: 01:49
7. Jerne IF 9
Score: 8.733 / Tid: 01:56
8. Gladsaxe IF 15
Score: 8.100 / Tid: 01:47
9. Taastrup GF 3
Score: 7.700 / Tid: 02:09
10. Svendborg GF 15
Score: 7.066 / Tid: 01:51
11. Munkebjerg Gym Og Hop 1
Score: 6.566 / Tid: 02:07
12. Svendborg GF 16
Score: 6.000 / Tid: 01:27
13. Gladsaxe IF 16
Score: 5.733 / Tid: 01:32
14. GF Køge Bugt 10
Score: 5.500 / Tid: 02:04
Mini Drenge Pulje 2 - Trampet
1. Helsinge SI 3
Score: 10.933 / Tid: 02:08
2. Ølstykke GF 7
Score: 10.800 / Tid: 02:32
3. Gadstrup Team Gym 12 (Mangler desværre)
Score: 10.066 / Tid: 00:00
4. Lille Næstved IF 11
Score: 9.533 / Tid: 02:22
5. Helsinge SI 4
Score: 9.433 / Tid: 01:59
6. Eskilstrup G & IF 3
Score: 9.033 / Tid: 01:47
7. Taastrup GF 3
Score: 8.833 / Tid: 01:57
8. Gladsaxe IF 15
Score: 8.233 / Tid: 02:06
9. GF Køge Bugt 10
Score: 7.866 / Tid: 01:55
10. Jerne IF 9
Score: 7.633 / Tid: 02:01
11. Svendborg GF 15
Score: 7.300 / Tid: 01:55
12. Munkebjerg Gym Og Hop 1
Score: 6.700 / Tid: 02:10
13. Svendborg GF 16
Score: 4.100 / Tid: 02:00
14. Gladsaxe IF 16
Score: 2.766 / Tid: 02:37

Mini Mix Pulje 1 - Rytme
1. Odder I.G.F. 1
Score: 11.333 / Tid: 02:14
2. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 11.200 / Tid: 01:34
3. Høng GF 5
Score: 10.800 / Tid: 02:32
4. Taastrup GF 10
Score: 10.133 / Tid: 01:49
5. GF Køge Bugt 11
Score: 9.900 / Tid: 02:07
6. Hjerting IF - Gymnastik 3
Score: 8.833 / Tid: 01:33
Mini Mix Pulje 1 - Bane
1. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 12.900 / Tid: 02:19
2. GF Køge Bugt 11
Score: 11.800 / Tid: 01:55
3. Odder I.G.F. 1
Score: 10.500 / Tid: 02:27
4. Høng GF 5
Score: 9.366 / Tid: 02:14
5. Taastrup GF 10
Score: 7.500 / Tid: 01:47
6. Hjerting IF - Gymnastik 3
Score: 7.300 / Tid: 02:07
Mini Mix Pulje 1 - Trampet
1. GF Køge Bugt 11
Score: 11.766 / Tid: 01:55
2. GHG - Teamgym Herlev 6
Score: 11.466 / Tid: 02:34
3. Odder I.G.F. 1
Score: 10.033 / Tid: 02:21
4. Taastrup GF 10
Score: 9.100 / Tid: 02:11
5. Høng GF 5
Score: 8.900 / Tid: 02:19
6. Hjerting IF - Gymnastik 3
Score: 6.766 / Tid: 01:40

Mini Piger Pulje 1 - Rytme
1. Bolbro Gymnasterne 2
Score: 18.266 / Tid: 02:04
2. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 17.133 / Tid: 02:21
3. Viborg GF 1
Score: 17.133 / Tid: 01:51
4. Bolbro Gymnasterne 5
Score: 16.600 / Tid: 01:45
5. Herlufsholm GF 4
Score: 16.000 / Tid: 02:02
6. Silkeborg P/D 1
Score: 15.600 / Tid: 01:37
7. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 15.200 / Tid: 02:10
8. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 15.000 / Tid: 01:42
9. Ølstykke GF 1
Score: 14.700 / Tid: 01:44
10. Bellinge-Gymnasterne 5
Score: 13.600 / Tid: 01:42
11. Helsinge SI 6
Score: 13.100 / Tid: 02:02
12. Vejen GF 4
Score: 12.566 / Tid: 01:59
Mini Piger Pulje 1 - Bane
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 16.000 / Tid: 02:49
2. Viborg GF 1
Score: 15.833 / Tid: 02:12
3. Bolbro Gymnasterne 2
Score: 14.733 / Tid: 02:45
4. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 14.633 / Tid: 02:40
5. Helsinge SI 6
Score: 14.333 / Tid: 02:07
6. Silkeborg P/D 1
Score: 14.266 / Tid: 02:16
7. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 13.500 / Tid: 02:24
8. Ølstykke GF 1
Score: 13.166 / Tid: 02:25
9. Bolbro Gymnasterne 5
Score: 12.766 / Tid: 02:31
10. Herlufsholm GF 4
Score: 12.666 / Tid: 02:03
11. Bellinge-Gymnasterne 5
Score: 11.966 / Tid: 02:08
12. Vejen GF 4
Score: 11.300 / Tid: 02:01
Mini Piger Pulje 1 - Trampet
1. Greve Gymnastik og Trampolin 5
Score: 12.900 / Tid: 01:44
2. Viborg GF 1
Score: 12.300 / Tid: 02:18
3. Bolbro Gymnasterne 2
Score: 12.233 / Tid: 02:38
4. Herlufsholm GF 4
Score: 11.866 / Tid: 02:32
5. Silkeborg P/D 1
Score: 11.500 / Tid: 02:11
6. Ølstykke GF 1
Score: 11.300 / Tid: 02:29
7. Greve Gymnastik og Trampolin 6
Score: 11.066 / Tid: 02:26
8. Bolbro Gymnasterne 5
Score: 10.966 / Tid: 02:22
9. GHG-Teamgym Herlev 1
Score: 10.900 / Tid: 02:13
10. Helsinge SI 6
Score: 10.700 / Tid: 02:20
11. Vejen GF 4
Score: 9.833 / Tid: 02:01
12. Bellinge-Gymnasterne 5
Score: 9.833 / Tid: 02:40

Mini Piger Pulje 2 - Rytme
1. Jerne IF 3
Score: 14.366 / Tid: 01:34
2. Nivå GF 4
Score: 14.300 / Tid: 01:30
3. Silkeborg P/D 2
Score: 14.166 / Tid: 01:36
4. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 13.833 / Tid: 01:31
5. Ringsted IF 1
Score: 13.566 / Tid: 02:02
6. Springteam Sæby 2
Score: 13.533 / Tid: 01:40
7. Slagelse GF 2
Score: 13.066 / Tid: 01:51
8. Vejlby IK 1
Score: 12.966 / Tid: 01:55
9. Silkeborg P/D 3
Score: 12.766 / Tid: 01:53
10. Haslev TT 4
Score: 12.633 / Tid: 01:37
11. Randers Gymnastiske Forening 1
Score: 11.900 / Tid: 01:36
12. Helsinge SI 7
Score: 11.866 / Tid: 01:57
Mini Piger Pulje 2 - Bane
1. Vejlby IK 1
Score: 14.066 / Tid: 02:36
2. Ringsted IF 1
Score: 13.433 / Tid: 02:23
3. Nivå GF 4
Score: 12.600 / Tid: 02:08
4. Jerne IF 3
Score: 11.766 / Tid: 02:21
5. Helsinge SI 7
Score: 11.500 / Tid: 02:21
6. Springteam Sæby 2
Score: 11.400 / Tid: 02:09
7. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 11.066 / Tid: 01:57
8. Haslev TT 4
Score: 11.066 / Tid: 02:26
9. Slagelse GF 2
Score: 11.000 / Tid: 02:03
10. Randers Gymnastiske Forening 1
Score: 10.633 / Tid: 02:11
11. Silkeborg P/D 3
Score: 10.533 / Tid: 02:11
12. Silkeborg P/D 2
Score: 10.166 / Tid: 02:12
Mini Piger Pulje 2 - Trampet
1. Ringsted IF 1
Score: 11.633 / Tid: 02:13
2. Silkeborg P/D 3
Score: 11.100 / Tid: 02:06
3. Silkeborg P/D 2
Score: 10.600 / Tid: 02:19
4. Nivå GF 4
Score: 10.566 / Tid: 02:18
5. Helsinge SI 7
Score: 10.566 / Tid: 02:13
6. Haslev TT 4
Score: 10.500 / Tid: 02:18
7. Jerne IF 3
Score: 10.366 / Tid: 02:14
8. Vejlby IK 1
Score: 10.100 / Tid: 02:21
9. Springteam Sæby 2
Score: 10.100 / Tid: 02:27
10. Slagelse GF 2
Score: 9.900 / Tid: 02:02
11. Randers Gymnastiske Forening 1
Score: 9.566 / Tid: 02:04
12. Greve Gymnastik og Trampolin 7
Score: 9.233 / Tid: 02:22

Mini Piger Pulje 3 - Rytme
1. GHG - Teamgym Herlev 2
Score: 14.833 / Tid: 01:41
2. Viborg GF 2
Score: 14.400 / Tid: 01:48
3. Lille Næstved IF 1
Score: 13.466 / Tid: 01:34
4. Gladsaxe IF 1
Score: 13.466 / Tid: 01:40
5. Helsinge SI 8
Score: 13.200 / Tid: 02:14
6. Nivå GF 5
Score: 12.333 / Tid: 01:30
7. Ølstykke GF 2
Score: 12.100 / Tid: 01.37
8. Bellinge-Gymnasterne 6
Score: 11.666 / Tid: 01:41
9. GF Køge Bugt 12
Score: 11.633 / Tid: 02:09
10. Slagelse GF 3
Score: 11.300 / Tid: 01:58
11. Rødovre og Omegns GF 3
Score: 10.800 / Tid: 02:06
12. Hvidovre Gymnastik af 1937 4
Score: 10.533 / Tid: 01:37
Mini Piger Pulje 3 - Bane
1. Viborg GF 2
Score: 12.533 / Tid: 01:55
2. Gladsaxe IF 1
Score: 11.966 / Tid: 02:15
3. GF Køge Bugt 12
Score: 11.800 / Tid: 02:04
4. GHG - Teamgym Herlev 2
Score: 11.633 / Tid: 02:23
5. Helsinge SI 8
Score: 11.300 / Tid: 02:03
6. Ølstykke GF 2
Score: 10.600 / Tid: 02:01
7. Hvidovre Gymnastik af 1937 4
Score: 10.233 / Tid: 02:36
8. Rødovre og Omegns GF 3
Score: 10.000 / Tid: 02:07
9. Nivå GF 5
Score: 9.766 / Tid: 01:57
10. Slagelse GF 3
Score: 9.466 / Tid: 02:38
11. Bellinge-Gymnasterne 6
Score: 9.033 / Tid: 01:52
12. Lille Næstved IF 1
Score: 8.700 / Tid: 02:05
Mini Piger Pulje 3 - Trampet
1. Viborg GF 2 (Kort desværre)
Score: 11.733 / Tid: 00:39
2. Gladsaxe IF 1
Score: 10.966 / Tid: 02:18
3. GF Køge Bugt 12
Score: 10.733 / Tid: 02:11
4. Rødovre og Omegns GF 3
Score: 10.366 / Tid: 02:00
5. Ølstykke GF 2
Score: 10.300 / Tid: 02:29
6. GHG - Teamgym Herlev 2
Score: 10.033 / Tid: 02:33
7. Helsinge SI 8
Score: 9.766 / Tid: 02:22
8. Hvidovre Gymnastik af 1937 4
Score: 9.666 / Tid: 02:38
9. Bellinge-Gymnasterne 6
Score: 9.233 / Tid: 02:14
10. Slagelse GF 3
Score: 8.933 / Tid: 02:36
11. Lille Næstved IF 1
Score: 8.333 / Tid: 02:27
12. Nivå GF 5
Score: 8.300 / Tid: 01:58

Mini Piger Pulje 4 - Rytme
1. Herlufsholm GF 5
Score: 14.066 / Tid: 02:05
2. Stenløse GF 1
Score: 12.533 / Tid: 01:40
3. Rindsted IF 2
Score: 12.500 / Tid: 01:38
4. Silkeborg P/D 5
Score: 12.366 / Tid: 01:39
5. Ølstykke GF 3
Score: 11.033 / Tid: 02:25
6. Silkeborg P/D 4
Score: 10.833 / Tid: 01:51
7. Viborg GF 3
Score: 10.800 / Tid: 01:40
8. Vejlby IK 2
Score: 10.600 / Tid: 01:49
9. Svendborg GF 13
Score: 10.366 / Tid: 02:46
10. Bolbro Gymnasterne 7
Score: 9.900 / Tid: 01:39
11. Vedbæk GF 3
Score: 9.133 / Tid: 01:29
12. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 8.433 / Tid: 01:39
13. Græse-Sigerslevvester GF 2
Score: 7.300 / Tid: 02:21
Mini Piger Pulje 4 - Bane
1. Herlufsholm GF 5
Score: 12.666 / Tid: 02:07
2. Silkeborg P/D 5
Score: 11.600 / Tid: 02:34
3. Svendborg GF 13
Score: 11.566 / Tid: 02:14
4. Vejlby IK 2
Score: 10.133 / Tid: 02:14
5. Rindsted IF 2
Score: 10.033 / Tid: 02:07
6. Stenløse GF 1
Score: 9.766 / Tid: 01:39
7. Viborg GF 3
Score: 9.233 / Tid: 02:17
8. Bolbro Gymnasterne 7
Score: 9.100 / Tid: 01:26
9. Græse-Sigerslevvester GF 2
Score: 8.933 / Tid: 01:41
10. Silkeborg P/D 4
Score: 8.566 / Tid: 01:45
11. Ølstykke GF 3
Score: 8.300 / Tid: 02:21
12. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 5.366 / Tid: 02:19
13. Vedbæk GF 3
Score: 4.966 / Tid: 01:56
Mini Piger Pulje 4 - Trampet
1. Herlufsholm GF 5
Score: 11.266 / Tid: 02:32
2. Svendborg GF 13
Score: 11.033 / Tid: 02:13
3. Silkeborg P/D 5
Score: 10.600 / Tid: 02:32
4. Rindsted IF 2
Score: 10.433 / Tid: 02:23
5. Viborg GF 3
Score: 10.266 / Tid: 02.45
6. Stenløse GF 1
Score: 9.933 / Tid: 02:04
7. Silkeborg P/D 4
Score: 9.900 / Tid: 01:51
8. Bolbro Gymnasterne 7
Score: 9.766 / Tid: 02:14
9. Græse-Sigerslevvester GF 2
Score: 9.166 / Tid: 01:46
10. Vejlby IK 2
Score: 9.100 / Tid: 02:29
11. Ølstykke GF 3
Score: 8.333 / Tid: 01:52
12. Hvidovre Gymnastik af 1937 5
Score: 7.100 / Tid: 02:41
13. Vedbæk GF 3
Score: 0.000 / Tid: 02:27

Mini Piger Pulje 5 - Rytme
1. Vintersbølle GF 3
Score: 11.766 / Tid: 02:00
2. Jerne IF 4
Score: 11.700 / Tid: 01:31
3. Lille Næstved IF 2
Score: 10.966 / Tid: 01:31
4. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 6
Score: 10.833 / Tid: 02:08
5. Rødovre og Omegns GF 4
Score: 10.700 / Tid: 02:20
6. Spring-Team Nordjylland 1
Score: 10.500 / Tid: 01:40
7. Taastrup GF 7
Score: 10.433 / Tid: 02:02
8. FG 90 - Frederikshavn 1
Score: 10.400 / Tid: 01:26
9. Springteam Sæby 3
Score: 10.300 / Tid: 01:49
10. GF Køge Bugt 13
Score: 9.900 / Tid: 01:58
11. Gladsaxe IF 3
Score: 9.700 / Tid: 01:36
12. GF Bøgestrømmen 1
Score: 9.533 / Tid: 02:23
Mini Piger Pulje 5 - Bane
1. Springteam Sæby 3
Score: 10.666 / Tid: 02:16
2. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 6
Score: 9.466 / Tid: 01:42
3. FG 90 - Frederikshavn 1
Score: 9.166 / Tid: 01:53
4. Taastrup GF 7
Score: 9.066 / Tid: 02:07
5. GF Bøgestrømmen 1
Score: 8.966 / Tid: 01:44
6. Vintersbølle GF 3
Score: 8.933 / Tid: 02:06
7. Spring-Team Nordjylland 1
Score: 8.766 / Tid: 02:11
8. Rødovre og Omegns GF 4
Score: 8.166 / Tid: 01:42
9. GF Køge Bugt 13
Score: 8.033 / Tid: 01:56
10. Jerne IF 4
Score: 7.900 / Tid: 01:58
11. Lille Næstved IF 2
Score: 7.366 / Tid: 01:56
12. Gladsaxe IF 3
Score: 6.200 / Tid: 01:26
Mini Piger Pulje 5 - Trampet
1. GF Køge Bugt 13
Score: 9.433 / Tid: 01:54
2. TeamGym Albertslund/Vallensbæk 6
Score: 9.233 / Tid: 01:48
3. Springteam Sæby 3
Score: 9.133 / Tid: 02:34
4. Jerne IF 4
Score: 8.666 / Tid: 02:14
5. FG 90 - Frederikshavn 1
Score: 8.466 / Tid: 01:53
6. Spring-Team Nordjylland 1
Score: 8.466 / Tid: 02:08
7. Lille Næstved IF 2
Score: 8.366 / Tid: 01:51
8. Rødovre og Omegns GF 4
Score: 8.166 / Tid: 02:02
9. Taastrup GF 7
Score: 8.133 / Tid: 02:12
10. GF Bøgestrømmen 1
Score: 7.866 / Tid: 02:10
11. Vintersbølle GF 3
Score: 7.400 / Tid: 02:35
12. Gladsaxe IF 3
Score: 5.666 / Tid: 02:39

Mini Piger Pulje 6 - Rytme
1. Gladsaxe IF 2
Score: 12.566 / Tid: 01:56
2. Høng GF 3
Score: 12.100 / Tid: 01:33
3. Randers Gymnastiske Forening 2
Score: 11.733 / Tid: 01:40
4. Himmelev -Veddelev GF 6
Score: 11.333 / Tid: 02:09
5. GF Køge Bugt 15
Score: 10.300 / Tid: 01:45
6. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 9.933 / Tid: 01:41
7. Haslev TT 5
Score: 9.833 / Tid: 01:31
8. Bellinge-Gymnasterne 7
Score: 9.700 / Tid: 01:58
9. Vintersbølle GF 4
Score: 8.466 / Tid: 02:03
10. Svendborg GF 3
Score: 8.200 / Tid: 02:57
11. Vejlby IK 3
Score: 8.133 / Tid: 02:04
Mini Piger Pulje 6 - Bane
1. Himmelev -Veddelev GF 6
Score: 9.566 / Tid: 01:59
2. Høng GF 3
Score: 9.233 / Tid: 02:27
3. Randers Gymnastiske Forening 2
Score: 9.133 / Tid: 02:11
4. Haslev TT 5
Score: 9.066 / Tid: 02:07
5. Bellinge-Gymnasterne 7
Score: 8.966 / Tid: 01:48
6. Vejlby IK 3
Score: 8.600 / Tid: 01:48
7. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 8.400 / Tid: 02:02
8. Gladsaxe IF 2
Score: 8.200 / Tid: 01:48
9. Vintersbølle GF 4
Score: 7.966 / Tid: 02:04
10. GF Køge Bugt 15
Score: 7.933 / Tid: 02:01
11. Svendborg GF 3
Score: 6.966 / Tid: 02:31
Mini Piger Pulje 6 - Trampet
1. GF Køge Bugt 15
Score: 9.500 / Tid: 02:01
2. Vejlby IK 3
Score: 9.500 / Tid: 02:01
3. Haslev TT 5
Score: 9.500 / Tid: 02:27
4. Høng GF 3
Score: 9.300 / Tid: 02:30
5. Himmelev -Veddelev GF 6
Score: 9.200 / Tid: 02:11
6. Gladsaxe IF 2
Score: 8.833 / Tid: 02:15
7. Randers Gymnastiske Forening 2
Score: 8.833 / Tid: 02:11
8. Svendborg GF 3
Score: 8.200 / Tid: 02:18
9. Bellinge-Gymnasterne 7
Score: 7.833 / Tid: 01:53
10. GHG - Teamgym Herlev 3
Score: 7.666 / Tid: 00:53
11. Vintersbølle GF 4
Score: 5.500 / Tid: 02:08

Mini Piger Pulje 7 - Rytme
1. Farum GF 1
Score: 11.400 / Tid: 01:45
2. Slagelse GF 4
Score: 9.933 / Tid: 02:07
3. Eskilstrup G & IF 1
Score: 9.933 / Tid: 01:39
4. Gadstrup Team Gym 1
Score: 9.300 / Tid: 01:33
5. Randers Gymnastiske Forening 3
Score: 9.166 / Tid: 01:38
6. Teamgym Albertlund/Vallensbæk 7
Score: 8.500 / Tid: 01:39
7. Bellinge-Gymnasterne 8
Score: 8.400 / Tid: 01:58
8. IF Kildemarken 1
Score: 8.100 / Tid: 01:19
9. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 8.033 / Tid: 01:30
10. Vejlby IK 4
Score: 7.900 / Tid: 01:55
11. Ry Gymnastikforening 1
Score: 7.566 / Tid: 02:05
Mini Piger Pulje 7 - Bane
1. Randers Gymnastiske Forening 3
Score: 9.600 / Tid: 02:05
2. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 9.233 / Tid: 01:40
3. Bellinge-Gymnasterne 8
Score: 9.133 / Tid: 01:58
4. Ry Gymnastikforening 1
Score: 9.033 / Tid: 01:57
5. IF Kildemarken 1
Score: 8.766 / Tid: 01:32
6. Farum GF 1
Score: 8.500 / Tid: 01:40
7. Eskilstrup G & IF 1
Score: 8.300 / Tid: 02:13
8. Slagelse GF 4
Score: 8.100 / Tid: 01:34
9. Vejlby IK 4
Score: 8.033 / Tid: 01:46
10. Teamgym Albertlund/Vallensbæk 7
Score: 8.033 / Tid: 01:42
11. Gadstrup Team Gym 1
Score: 7.766 / Tid: 02:12
Mini Piger Pulje 7 - Trampet
1. Eskilstrup G & IF 1
Score: 9.933 / Tid: 02:09
2. Vejlby IK 4
Score: 9.466 / Tid: 01:50
3. Farum GF 1
Score: 9.266 / Tid: 01:47
4. Ry Gymnastikforening 1
Score: 9.200 / Tid: 01:21
5. Vallensbæk Gymnastik 1
Score: 8.700 / Tid: 01:54
6. Teamgym Albertlund/Vallensbæk 7
Score: 8.033 / Tid: 01:38
7. Gadstrup Team Gym 1
Score: 8.000 / Tid: 02:06
8. Slagelse GF 4
Score: 7.800 / Tid: 01:52
9. IF Kildemarken 1
Score: 7.700 / Tid: 02:05
10. Randers Gymnastiske Forening 3
Score: 7.666 / Tid: 02:14
11. Bellinge-Gymnasterne 8
Score: 5.700 / Tid: 01:56

Mini Piger Pulje 8 - Rytme
1. Ringsted IF 3
Score: 11.566 / Tid: 01:35
2. Silkeborg P/D 6
Score: 10.300 / Tid: 01:34
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 9.700 / Tid: 02:05
4. Helsingør GF 1
Score: 8.966 / Tid: 01:51
5. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 8.233 / Tid: 01:43
6. Rødovre og Omegns GF 5
Score: 6.900 / Tid: 02:06
7. Svendborg GF 18
Score: 6.700 / Tid: 02:46
8. HI - Gymnastik Herlev 1
Score: 5.900 / Tid: 01:35
9. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 2.166 / Tid: 01:00
Mini Piger Pulje 8 - Bane
1. Silkeborg P/D 6
Score: 9.633 / Tid: 01:39
2. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 9.166 / Tid: 01.45
3. Helsingør GF 1
Score: 8.666 / Tid: 01:44
4. Rødovre og Omegns GF 5
Score: 6.500 / Tid: 01:30
5. Ringsted IF 3
Score: 5.366 / Tid: 02:07
6. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 4.833 / Tid: 02:22
7. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 4.800 / Tid: 02:21
8. Svendborg GF 18
Score: 4.733 / Tid: 02:10
9. HI - Gymnastik Herlev 1
Score: 3.900 / Tid: 02:19
Mini Piger Pulje 8 - Trampet
1. Silkeborg P/D 6
Score: 9.500 / Tid: 01:48
2. Helsingør GF 1
Score: 9.300 / Tid: 02:16
3. Toreby Sundby Gymnastikforening 3
Score: 9.100 / Tid: 02:14
4. Ringsted IF 3
Score: 9.100 / Tid: 02:19
5. Svendborg GF 18
Score: 7.900 / Tid: 02:10
6. HI - Gymnastik Herlev 1
Score: 4.366 / Tid: 02:13
7. GHG - Teamgym Herlev 4
Score: 3.600 / Tid: 02:32
8. Rødovre og Omegns GF 5
Score: 2.166 / Tid: 01:39
9. HI - Gymnastik Herlev 2
Score: 1.200 / Tid: 02:33

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline