Grand Prix-Rytme 2012 - DM 2012 - 1. runde i Helsingør


Senior - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Greve)
Score: 17.00 / Tid: 03:21
2. Espergærde IF (Team Embla)
Score: 15.70 / Tid: 03:10
3. Tåstrup IK (TIK)
Score: 14.40 / Tid: 02:51
4. Tarup-Paarup IF (Team Aya)
Score: 13.45 / Tid: 03:25
5. FG 90 - Frederikshavn (Team FG90)
Score: 11.55 / Tid: 03:13
6. Tarup-Paarup IF (Team Lipa)
Score: 10.50 / Tid: 03:23
7. Idrætsforeningen SOR (Euforia)
Score: 9.75 / Tid: 03:24
8. GF Køge Bugt (Team 1)
Score: 9.20 / Tid: 03:07
9. Tarup-Paarup IF (Team Lova)
Score: 9.05 / Tid: 03:27
10. Øbro (Team Vento)
Score: 9.00 / Tid: 03:21
11. Øbro (Team Solo)
Score: 8.60 / Tid: 03:16
12. GF Køge Bugt (Team 2)
Score: 7.70 / Tid: 02:52
Senior - Serie 2
1. Tåstrup IK (TIK)
Score: 13.35 / Tid: 03:22
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Greve)
Score: 12.65 / Tid: 03:36
3. Espergærde IF (Team Embla)
Score: 12.25 / Tid: 02:56
4. Idrætsforeningen SOR (Euforia)
Score: 7.30 / Tid: 03:18
5. Tarup-Paarup IF (Team Aya)
Score: 6.75 / Tid: 03:15
6. Tarup-Paarup IF (Team Lipa)
Score: 6.30 / Tid: 03:32
7. FG 90 - Frederikshavn (Team FG90)
Score: 6.05 / Tid: 03:09
8. GF Køge Bugt (Team 1)
Score: 6.00 / Tid: 02:57
9. Øbro (Team Vento)
Score: 5.95 / Tid: 02:44
10. GF Køge Bugt (Team 2)
Score: 5.75 / Tid: 02:48
11. Tarup-Paarup IF (Team Lova)
Score: 5.65 / Tid: 03:09
12. Øbro (Team Solo)
Score: 4.35 / Tid: 03:19
Senior 3. division - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Bianca)
Score: 14.15 / Tid: 03:08
2. Espergærde IF (Team Bellatrix)
Score: 13.90 / Tid: 03:15
3. Dalum-Hjallese GF (DHG Senior)
Score: 10.20 / Tid: 03:23
4. Munkebjerg Gym og Hop (Senior Grand Prix)
Score: 9.70 / Tid: 03:22
5. Farum GF (Team Alfa)
Score: 8.80 / Tid: 03:11
6. Silkeborg GF (Team Rouge)
Score: 8.05 / Tid: 03:13
7. Alderslyst GF (Alderslyst Senior)
Score: 7.25 / Tid: 03:22
8. Helsinge SI (Team Shia)
Score: 7.20 / Tid: 03:16
9. Ebberup IF (Team Elvira)
Score: 6.65 / Tid: 03:36
10. Hillerød G & IF (HGI Senior)
Score: 4.70 / Tid: 03:20

Junior - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Luna)
Score: 13.85 / Tid: 02:58
2. Espergærde IF (Team Nova)
Score: 13.60 / Tid: 02:53
3. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Ivalu)
Score: 11.90 / Tid: 02:59
4. GF Køge Bugt (Team 1)
Score: 11.05 / Tid: 02:45
5. Dalum-Hjallese GF (DHG Junior)
Score: 10.65 / Tid: 03.19
6. Idrætsforeningen SOR (SOR Junior)
Score: 10.35 / Tid: 02:55
7. Tåstrup IK (TIK Junior)
Score: 9.50 / Tid: 03:21
8. Øbro (Team Auga)
Score: 9.45 / Tid: 03:08
9. Silkeborg GF (Team Fleur)
Score: 9.30 / Tid: 03:19
10. Munkebjerg Gym og Hop (Junior Grand Prix)
Score: 8.90 / Tid: 03:11
11. Tarup - Paarup IF (Team Kiva)
Score: 8.60 / Tid: 03:17
12. Silkeborg GF (Team Lime)
Score: 8.00 / Tid: 02:54
13. Alderslyst GF (Alderslyst Junior)
Score: 7.80 / Tid: 03:20
14. GF Køge Bugt (Team 2)
Score: 7.60 / Tid: 02.45
15. Ebberup IF (Team Daisy)
Score: 7.25 / Tid: 03:10
16. Sorø Gymnastik Forening (Sorø Juniorpiger)
Score: 6.60 / Tid: 03:02
17. Øbro (Tean Lume)
Score: 6.20 / Tid: 02:54
Junior - Serie 2
1. Espergærde IF (Team Nova)
Score: 13.35 / Tid: 03:04
2. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Ivalu)
Score: 12.25 / Tid: 03:01
3. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Luna)
Score: 11.95 / Tid: 02:48
4. GF Køge Bugt (Team 1)
Score: 11.45 / Tid: 02:51
5. Dalum-Hjallese GF (DHG Junior)
Score: 10.35 / Tid: 02:45
6. Idrætsforeningen SOR (SOR Junior)
Score: 10.10 / Tid: 02:50
7. Munkebjerg Gym og Hop (Junior Grand Prix)
Score: 9.75 / Tid: 02:56
8. Tåstrup IK (TIK Junior)
Score: 9.65 / Tid: 03:14
9. Tarup - Paarup IF (Team Kiva)
Score: 8.50 / Tid: 02:59
10. GF Køge Bugt (Team 2)
Score: 7.20 / Tid: 02:54
11. Silkeborg GF (Team Fleur)
Score: 7.15 / Tid: 02:59
12. Øbro (Tean Lume)
Score: 6.55 / Tid: 02:39
13. Silkeborg GF (Team Lime)
Score: 6.40 / Tid: 02:55
14. Sorø Gymnastik Forening (Sorø Juniorpiger)
Score: 6.00 / Tid: 02:34
15. Ebberup IF (Team Daisy)
Score: 5.70 / Tid: 03:05
16. Alderslyst GF (Alderslyst Junior)
Score: 5.50 / Tid: 02:53
17. Øbro (Team Auga)
Score: 3.80 / Tid: 02:54
Piger - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Amelit)
Score: 14.00 / Tid: 03:01
2. Espergærde IF (Team Lilja)
Score: 12.80 / Tid: 03:07
3. Espergærde IF (Team Messa)
Score: 12.60 / Tid: 03:22
4. Dalum-Hjallese GF (DHG Pigerækken)
Score: 11.30 / Tid: 03:03
5. Sorø Gymnastik Forening (Team Pink)
Score: 10.70 / Tid: 03:05
6. Øbro (Team Snerle)
Score: 10.60 / Tid: 03:03
7. Næsby IF (Team One)
Score: 10.30 / Tid: 03:12
8. GF Køge Bugt (Køge Bugt Pigerække)
Score: 9.70 / Tid: 02:56
9. Idrætsforeningen SOR (Pigerne SOR)
Score: 9.35 / Tid: 02:46
10. Grindsted G & IF (Grindsted)
Score: 9.20 / Tid: 03:13
11. Spangsbjerg IF (Pigerækken)
Score: 9.05 / Tid: 03:19
12. Tarup - Paarup IF (Team Filippa)
Score: 8.65 / Tid: 03:00
13. Hillerød G & IF (HGI Pige)
Score: 8.40 / Tid: 02.50
14. Farum GF (Team Rosa)
Score: 7.90 / Tid: 03:07
15. Silkeborg GF (Team Ocean)
Score: 7.80 / Tid: 02:55
16. Alderslyst GF (Acion Girls)
Score: 6.85 / Tid: 03:15
17. Hjerting IF - Gymnastik (Team Perle)
Score: 6.45 / Tid: 03:16
18. Sorø Gymnastik Forening (Team Lilla)
Score: 5.80 / Tid: 03:07
19. Ebberup IF (Team Cia)
Score: 5.45 / Tid: 03:04
20. Hjerting IF - Gymnastik (Team Eline)
Score: 2.90 / Tid: 03:15

Piger - Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Amelit)
Score: 13.45 / Tid: 02:44
2. Espergærde IF (Team Lilja)
Score: 13.35 / Tid: 02:43
3. Espergærde IF (Team Messa)
Score: 11.90 / Tid: 02:24
4. Næsby IF (Team One)
Score: 10.85 / Tid: 02:42
5. Dalum-Hjallese GF (DHG Pigerækken)
Score: 10.75 / Tid: 02:48
6. GF Køge Bugt (Køge Bugt Pigerække)
Score: 10.45 / Tid: 02:42
7. Spangsbjerg IF (Pigerækken)
Score: 10.25 / Tid: 02:52
8. Tarup - Paarup IF (Team Filippa)
Score: 9.60 / Tid: 02:22
9. Farum GF (Team Rosa)
Score: 9.35 / Tid: 02:59
10. Øbro (Team Snerle)
Score: 8.95 / Tid: 02:40
11. Grindsted G & IF (Grindsted)
Score: 8.85 / Tid: 02:45
12. Sorø Gymnastik Forening (Team Pink)
Score: 8.85 / Tid: 02:37
13. Silkeborg GF (Team Ocean)
Score: 8.65 / Tid: 02:50
14. Idrætsforeningen SOR (Pigerne SOR)
Score: 8.60 / Tid: 02:37
15. Hillerød G & IF (HGI Pige)
Score: 8.10 / Tid: 02:55
16. Ebberup IF (Team Cia)
Score: 7.10 / Tid: 02:50
17. Hjerting IF - Gymnastik (Team Perle)
Score: 7.00 / Tid: 02:44
18. Alderslyst GF (Acion Girls)
Score: 7.00 / Tid: 03:16
19. Sorø Gymnastik Forening (Team Lilla)
Score: 6.15 / Tid: 02:31
20. Hjerting IF - Gymnastik (Team Eline)
Score: 5.20 / Tid: 02:38
Mini - Serie 1
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Elina)
Score: 14.60 / Tid: 02:59
2. Tarup - Paarup IF (Team Silja)
Score: 12.00 / Tid: 02:42
3. Espergærde IF (Team Navona)
Score: 11.80 / Tid: 02:57
4. Munkebjerg Gym og Hop (Mini Grand Prix)
Score: 10.55 / Tid: 03:14
5. Spangsbjerg IF (Mini)
Score: 9.90 / Tid: 03:03
6. Dalum-Hjallese GF (Hold Grøn)
Score: 9.85 / Tid: 02:59
7. Idrætsforeningen SOR (Mini Gul SOR)
Score: 9.85 / Tid: 02:32
8. GF Køge Bugt (Mini Køge)
Score: 9.50 / Tid: 02:34
9. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Bella)
Score: 9.50 / Tid: 02:30
10. Idrætsforeningen SOR (Mini Lemon SOR)
Score: 9.40 / Tid: 03:01
11. Sorø Gymnastik Forening (Sorø Minipiger)
Score: 9.05 / Tid: 02:53
12. Øbro (Team Magnolia)
Score: 9.00 / Tid: 02:46
13. Næsby IF (Team Uno)
Score: 7.95 / Tid: 02:53
14. Dalum-Hjallese GF (Hold Lilla)
Score: 7.85 / Tid: 03:02
15. Øbro (Team Dahlia)
Score: 7.20 / Tid: 02:59
16. Grindsted G & IF (Grindsted 2)
Score: 6.60 / Tid: 03:04
17. Tarup-Paarup IF (Team Lya)
Score: 5.95 / Tid: 02:49
18. Hjerting IF - Gymnastik (Team Hoppe)
Score: 5.65 / Tid: 02:51
19. Grindsted G & IF (Grindsted 1)
Score: 5.40 / Tid: 03:27
20. Idrætsforeningen SOR (Mini Grøn SOR)
Score: 5.25 / Tid: 02:58
21. Helsinge SI (Team Muni)
Score: 4.75 / Tid: 03:09
22. Farum GF (Farum Minipiger)
Score: 3.00 / Tid: 02:53
23. LSI - Gymnastik (LSI Mini Grand Prix)
Score: 2.65 / Tid: 03:00
24. Ringsted IF (Ringsted Grand Prix Piger)
Score: 2.60 / Tid: 02:58
Mini - Serie 2
1. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Elina)
Score: 11.15 / Tid: 02:31
2. Espergærde IF (Team Navona)
Score: 10.80 / Tid: 02:21
3. Tarup - Paarup IF (Team Silja)
Score: 10.75 / Tid: 02:28
4. Dalum-Hjallese GF (Hold Grøn)
Score: 9.95 / Tid: 02:26
5. Næsby IF (Team Uno)
Score: 9.80 / Tid: 02.24
6. Spangsbjerg IF (Mini)
Score: 9.45 / Tid: 02:27
7. GF Køge Bugt (Mini Køge)
Score: 9.40 / Tid: 02:02
8. Idrætsforeningen SOR (Mini Lemon SOR)
Score: 9.35 / Tid: 02:15
9. Greve Gymnastik og Trampolin (Team Bella)
Score: 9.15 / Tid: 02:09
10. Idrætsforeningen SOR (Mini Gul SOR)
Score: 9.15 / Tid: 02:29
11. Tarup-Paarup IF (Team Lya)
Score: 9.05 / Tid: 02.37
12. Grindsted G & IF (Grindsted 2)
Score: 8.80 / Tid: 02:18
13. Sorø Gymnastik Forening (Sorø Minipiger)
Score: 8.20 / Tid: 03:08
14. Munkebjerg Gym og Hop (Mini Grand Prix)
Score: 8.10 / Tid: 02:21
15. Øbro (Team Magnolia)
Score: 8.05 / Tid: 02:22
16. Dalum-Hjallese GF (Hold Lilla)
Score: 6.65 / Tid: 02:27
17. Hjerting IF - Gymnastik (Team Hoppe)
Score: 6.55 / Tid: 02:09
18. Øbro (Team Dahlia)
Score: 6.30 / Tid: 02:24
19. Grindsted G & IF (Grindsted 1)
Score: 5.70 / Tid: 02.27
20. Helsinge SI (Team Muni)
Score: 5.45 / Tid: 02:27
21. Idrætsforeningen SOR (Mini Grøn SOR)
Score: 5.30 / Tid: 02:05
22. Farum GF (Farum Minipiger)
Score: 4.65 / Tid: 03:23
23. Ringsted IF (Ringsted Grand Prix Piger)
Score: 3.80 / Tid: 02:17
24. LSI - Gymnastik (LSI Mini Grand Prix) - (Meget kort)
Score: 3.25 / Tid: 00:07

 

 


GymFotoVideo.dk
4200 Slagelse
Tlf: 5852 0192
E-mail: info@gymfotovideo.dk

Indholdsstatus:
Antal videoklip: 18.165
Antal fotos: 46.872
Live streaming: Offline